Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
30. okt 2009

kosska s tym sme mali problem aj my ked sme byvali v dome, aj na plastovych oknach sa zacala objavovat, parada

iinuska
30. okt 2009

dobre ranko, tak po vcerajsom ockovani sme mali trosku rozhadzanu noc. kazde 2 hodinky hore, ale co uz .Teplotu nemal, ma len cervene fliacky po vpichoch.Teraz zaspinkal pekne sam.Chvilku si rozpraval, poprdkal a uz spinka.

jamaat
30. okt 2009

ludka, nezabudni si pred výročím odskúšať, či bude Sofia fľašku chcieť. Aby ťa potom babysitter neodvolal v najlepšom. 🙂

Aj mne sa robí pleseň na plastových oknách, hlavne v kuchyni. A to aj dosť vetráme.

sirinka
30. okt 2009

kosska teraz uz je neskoro, ale nabuduci rok, ked vam cez leto preschnu steny pouzite protiplesnovy nater na miesta, kde sa vam tvori plesen...a kazdy den, pokial neprsi, vetraj narazovo....vsetky okna dokoran na 10 minut. a mokre okna poutieraj...

iinuska
30. okt 2009

kosska, s tymto mame aj my skusenosti.Svokre sme pristavovali dom a majstri to zle odizolovali, zacalo to tam krasne vlhnut.Ale plesen bola as tak, ze nam to musela prist jedna firma vydrenazovat.
A myslis, ze to co davaju v reklame ceresit, ci ako sa to vola, by nepomohlo?I ked ja reklame velmi neverim, ale mozno za pokus to stoji.

sirinka
30. okt 2009

iinuska mozes mat aj dobre izolacie, ale vacsinou kde su plastove okna, niekde sa ta pliesen objavi 😠

iinuska
30. okt 2009

siri, ale oni to urcite nespravili dobre.To bolo pred 5 rokmi.To boli taky majstri, ze by som ich teraz najradsej nakopala.My sme to tak dost narychlo potrebovali spravit, tak sme boli radi, ze sme vobec nejakych zohnali, lebo kazdy ma stale vela roboty;00 .No ale to bolo.Tusim viac vypili a zozrali ako urobili. 😠

sirinka
30. okt 2009

iinuska juj ja som niekedy taka nasrata na robosov....ked ich tu niekedy pozorujem ako robia, polovica z nich by si vyplatu ani nezasluzila....

zuzkaprofant
30. okt 2009

cafte
chcem sa opytat aj vase babatka maju taky silny hlas moj vrieska tak ze mi usi ide otrhnut ked ho zoberem na ruky akoby nic ale take vysoke a dava ze ja to ani nedokazem 😀

iinuska
30. okt 2009

babenky, co dobreho dnes varite?Ja robim brokolicovu polievku a rizoto.Adamko bude mat dnes mrkvicku so zemiacikom.

ladywitch26
30. okt 2009

ranko...mne je dnes uplne nahouby...boli ma hrdlo, nadchu mam, uz len cakam,kedy to aj mala chyti ☹

k tym robosom, to tu by som polovicu domov podpalila. ked tu bol stavebny boom, tak sa sem nahrnulo kopu poliakov, slovakov,cechov, co nemali ani sajnu o stavebnictve a potom to tak vyzera.osobne som ich zopar poznala. jeden bol napr.vyuceny masiar, dalsi automechanik a taki robili na stavbach. potom to aj tak vyzera. plavajucu podlahu,co mame v nasom dome, tak ta sa po dvoch rokoch uz rozchadza, prehyba sa uz len ked pes po nej prejde, a to ma len 5kil, ked zakurim do krbu v obyvacke, tak v hornej izbe mam kopu dymu, lebo je komin zle utesneny, obkladacky skacu jedna cez druhu,moj muz ked to prvykrat videl, tak mu az do smiechu bolo (on robi obkladaca) a plastove okna nam neplesniveju, lebo medzi oknami su take skary,ze ani vetrat nemusim a vzduch sa vymeni...

ladywitch26
30. okt 2009

zuzka, vcera sme malu zobrali k nasim znamym, ich syn ma pol roka a tyzden a co ti dvaja robili.... 😀 viskali, pistali po sebe, my sme si len usi zapchavali. a zlati boli.

sirinka
30. okt 2009

iinuska ja mam brokolicovu este od vcera...a druhe jedlo zatial netusim... 😅

lady juj ta plavajuca....nam sa po dvoch rokoch zdula, museli ju vyrezat ale dali priuzku prechodovu listu. tak sme reklamovali, prisli a cuduj sa svete, uzku listu vymenili za presne taku istu uzku listu...

ladywitch26
30. okt 2009

siri, no potesi...a neboli to ti isti, co potom odisli do irska? 😀

sirinka
30. okt 2009

lady no toto bolo na jar....tak mozno to boli ti, co sa odtial uz vratili 😀

jamaat
30. okt 2009

siri 🙂))) ........na čítanie dobré. Na realitu v dome na šlaktraf a zaplakanie.

sirinka
30. okt 2009

jamaat no my sa zase utesujeme, ze toto su minimalne zavady....pokial nas nestretne nic horsie... 😉

jamaat
30. okt 2009

siri, to je síce pravda, ale aj tak rozum zastáva nad tým.

mimi21
30. okt 2009

pomoooooc, my zase noc celá zle.... som uplne grogy a vonku je tak krasne, no nic musim sa dat nejako dokopy a pojdeme sa prejst
asi to bolo aj tým ze vcerajsi vecer bol mimo rezim, lebo mi po plavani spala do 18,45, potom zalomila o 9 - chcela sa venovat navsteve
navsteva super, doniesla dobry darcek - ako jedna z mala navstev
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

inac u nas ako najdementnejsi darcek zatial vyhrava porcelanova babika, kde je na krabici napisane obrovskymi pismenami, ze nevhodne pre deti do 14 rokov 😕 😕 😕

sirinka
30. okt 2009

mimi to potesi 😀 inac tie kocky mame doma...

ladywitch26
30. okt 2009

mimi,tie kocky su super. a to kto vam kupil taku babiku? 😕

jamaat
30. okt 2009

mimi, to bol asi darček pre teba, nie pre Ninku. 🙂

sirinka
30. okt 2009

mimi a nakoniec vies ako sa vravi...darovanemu konovi sa na zuby nepozeraj...babiku odloz a o 14 rokov ako keby jezisko nasiel... 😅

jamaat
30. okt 2009

Nuž, povedala by som, že keby som svojej čerstvo 14-ročnej dcére teraz darovala porcelánovú bábiku, tak najskôr skúsi, či nemám horúčku a potom si poklopká po čele.

ladywitch26
30. okt 2009

chuda ninka sa nacaka,kym sa s nou bude moct hrat 😀

iinuska
30. okt 2009

mimi, a boli to naozaj tvoji znami? Vies, ci si nepomylili dvere 😀

sirinka
30. okt 2009

jamaat 😀

zuzkaprofant
30. okt 2009

dievcata uz ste doma robili vyzifku pre babatka a ked ano tak aku mne mamina poslala par jablk a hrusiek a tak by som malemu uvarila nech ma domace aby stale len kupovane nepapal

inac co si myslite je to normalne moj christianko sa stale pri papani prikrmu pokaka uz po 4 lyzicke a to stale bud to je taky jeho cas na kakanie alebo neviem , ale dnes to bol rekord vsetko bolo pokakane tak som ho supla do umyvadielka a umyla a vymenila komplet oblecko 😀

mimi21
30. okt 2009

no inus oni su znami ale taka vzdialenejsia rodina...

poculi ste vcera v spravach ze nejake babo v SR zomrelo na sids??? ☹ ☹ ☹ ja som isla hned malu skontrolovat 😒
niekedy spi tak ze ani nepocujem ci dycha, tak potom skusam rukou ci jej bije srdiecko, asi som uz vadna ale niekedy ma premkne taky strach o nu ze az...

zuzkaprofant
30. okt 2009

mimi ja som to pozerala ale nechapala som ze o pol noci jej dali cumlik a rnao uz ju nasli to medzitym nekontrolovali babatko ja mojeho stale kukam a to mam zapnuty aj alarm dychu ale kontrolujem aj tak