Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
10. nov 2009

jeee,no to vy uz teraz teraz mate vianoce? 😀 my sme minuly rok len 19.decembra boli stromcek kupovat a zdobili sme ho az na stedry den. nejako sme to nestihali, lebo mi byvalo este stale zle a aj v robote som byvala dlho. ale nakoniec sme aj dobre pokupili, lebo stromcek bol zlacneny zo 150 na 99e a kupila som aj take tie domceky,kde svieti ziarovka.mam aj kostolik k tomu. mne sa to strasne paci, tak tento rok asi prikupim nejake do serie. a tie boli tiez zlacnene z 30e na 10e. este keby miesto na to bolo,tak si rovno celu dedinku z toho postavim 😀
ozi,neviete niekto,kde sa daju stiahnut na nete lekcie pre zaciatocnikov hry na klavir? ked uz som si kupila ten elektronicky. noty sice nepoznam,ale hadam sa to naucim. vcera som do jedej v noci trenovala tichu noc, len tak po pamati.hadam sa to do vianoc naucim 😀 nastastie sa na to daju zapojit sluchatka od laptopu, tak mozem vrzukat,aj ked mala spi 😀

iinuska
10. nov 2009

lady, tak to sa musi malej aj pacit, ked vyhravas 😉

sirinka
10. nov 2009

lady stromcek my zdobime az 24. decembra doobedu...ale ostatna vyzdoba, take male cacky macky na dvere, okna, rozne postavicky zo zimnym motivom, ikebany a vonne zmesi a tak... 😀

ladywitch26
10. nov 2009

inus, ak mam pravdu povedat, tak jej sa viac paci ten plastovy hrajuci hrniec, ako moja hra... 😀 ale to len do casu, ked bude starsia, tak sa hadam bude chciet ucit. ja som kedysi chcela chodit na klavir, ale umelecka skola bola len v martine a nasi ma nechceli nechat cestovat samu autobusom po veceroch.pri stanici byvalo kedysi kopu ciganov a cez zimu bola tma uz o stvrtej.

ladywitch26
10. nov 2009

siri, iri zdobia stromceky 8.decembra. oni to maju ako nejaky sviatok, nejaky svaty ma vtedy den, ale neviem co zac.
inak co mate za ozdoby na stromceku? my sme minuly rok kupili ten svietiaci stromcek s led diodami, tak na to sa gule velmi nehodia. ale mala som z domu este slamene ozdoby,tak s tym to vyzeralo celkom pekne. a aj je to nerozbitne, takze celkom prakticke teraz pri malej 😀

sirinka
10. nov 2009

ja som raz mala tie slamene, ale pravdu povediac sa mi viac pacia klasicke gule...takze mam nakupene lacne plastove z tesca a pod...+ ziarovecky a leskle retaze... 😀

zuzkad
10. nov 2009

sirinka tak u teba to ma ten spravny vianocny smrnc 😉 😉 😉 ja sa mozem realizovat akurat tak v dvoch izbach, lebo ostatne si svokra "aranzuje" 😉 😉 😉 ale ja sa vyburim v izbach 😀 😀 😀

lady ty si aka hudobnicka !!! ja noty nemam, lebo ich ani dobre nepoznam... 😀 😀 😀 😀 ja som skor na tanec..bola som byvala baletka a teraz to aj riadne citim v kostich a klboch 😝 😝 😝

tento rok budeme mat farebny stromcek, mame aj modre, cervene aj zlate a zelene by som este chcela 😉 😉 nech to mame take farebne kv. malemu 🙂 🙂 🙂

chuda moje male mi tu stikuta uz dobru pol hodinku a nevie prestat, aj cajik som mu davala a nic 😖 😖 nas stikutka trapi uz od bruska 😅 😅

iinuska
10. nov 2009

my budeme mat cerveno- zlaty stromcek.Minuly rok som nejake ozdoby dokupila, takze tento rok nekupujem nic.Len sviecky do adventneho venca potrebujem

iinuska
10. nov 2009

zuzkad, mam kamosku a jej maly maval tiez casto stikutku a ona to, aby mu presla, musela ho nechat poplakat.Ine nic nepomahalo.

zuzkaprofant
10. nov 2009

aj mi budeme mat cerveno zlaty a idem aj sflilzu robit take srdiecka , hviezdicky chcem kupit aj pekny veniec adventny a vlacik dreveny na komodu

ladywitch26
10. nov 2009

my sme na slovensku mavali modro strieborne gule. a nasi cerveno zlate, tak sme si to pekne podelili. 😀

ladywitch26
10. nov 2009

no,idem ja zas makat. dnes do pol osmej 😝 a po vcerajsku mam taku svalovicu, kazdy sval si citim....

sirinka
10. nov 2009

my tiez skor cerveno zlaty...

ludmilabb
10. nov 2009

lady a Stanku si striedate s mm ked robis alebo ako mate sichty?

ludmilabb
10. nov 2009

my dáme čečinu do okna a je vybavene 😝 ledva sa tu pomestime alebo taký malý stromček v črepníku budeme mať, ešte uvidím ako sa zorganizujeme

dm1
10. nov 2009

tak my sme boli v tom hnusnom pocasi v TN na kontrole u neurologa. robil mu aj sono mozgu a vsetko OK. takze je to cisto svalovy problem nie neurologicky. rucicky su vraj ok aj ten sval na krku co stale otacal hlavu uz len trochu pocvicit nozicky lebo ked ho skusi postavit stava sa na spicky. kontrola o 2 mesiace. nam hovori "dufam ze choditko kupovat nejdete..." sme mu povedali ze nieeeee

kupila som penove puzzle ale v dracikovi tak my teraz vedla mna na tom lezi

dm1
10. nov 2009

niekto tu pisal ze to puzzle maju v hypernove za 5,99. ale nemozem to najst nikde v letaku... dokelu. este by som dokupila lebo v tomto bolo 10 ks. inak maleho to bavi aj samotne lebo kazda farba ma ine vrubkovanie, su to cisla a pri nich geometricke tvary v takom pocte ako je tam ciselko a je to farebne tak kuka!

sssimi
10. nov 2009

My tak ako u Lady. Ja mám modro-strieborné a mama na poschodí červeno-zlaté 😀 ... Tento rok nič nekupujem. Prakticky som všetko nakúpila minulý rok čiže je to nove a tento rok na to nie sú nazviš financie.... Ale strašne rada to okukujem 😀 ... A minulý rok ako tehotná som mala veľa času, tak som aj stromček nádherný cez net kúpila-v Baumaxe stál 10 000sk a ja som ho cez net aj s poštovným za 3000sk kúpila-presne ten istý... Jaj už sa teším kedy si ho ozdobím... A mám tie jednofarebné svetla čo tak blikajú ako hviezdičky-tie som musela mať. To ma stálo najviac trápenia objaviť ich a boli aj riadne drahé, ale nehhh... 😀

iinuska
10. nov 2009

dm, tak potom super, ze ste takto dopadli 😉
My by sme mali ist na sono pecene, lebo ju ma trosku zvacsenu
jaj, tie choditka.Ja neviem, ci kupime, alebo nie

mimi21
10. nov 2009

no my sme naspat z plavania... teta nas aj dnes prvykrat ponorila, ale malej sa to nejako nepacilo, normalne ked som potom isla dat povel, tak sa mi rozplackala, tata tvrdi ze je to OK, a ze to zvladneme, mozno je to aj tym , ze sme dlho neboli...

no tak spenat co ma napravat stolicu, ju uz napravil, mala mi prdka a j kakala 2krat ako sme doma z plavania 😅

iinuska
10. nov 2009

mimi, esteze si to Ninka nechala na domov 😀

mimi21
10. nov 2009

no este ze tak 😀
dnes mame inac nejaky uplakany den...

sirinka
10. nov 2009

iinuska ked chces, ja ti darujem nase choditko 😝 ale ja by som to fakt radsej nepouzivala...aj mna teraz ortoped upozornoval, ze nech na to radsej ani nepomyslim...

zuzkad
10. nov 2009

dm tak super, ze je vsetko ok 😉 😉

u nas sme choditko dostali od sestry, cize ci ho kupit, alebo nie neriesime uz...zatial ho nepouzivame, ale neskor aj ano ...sestra odchodvala obe kocky na tom a su uplne v pohode...a mozno ho u nast tak ani nebudeme potrebovat 😖 😖 uvidime, ale nebranim sa choditkam...su horsie veci, co detickam skodia 😉 😉 😉

mimi no supeeeer...spenatik zabral a ako si jej ho pripravila ? Ja som malemu varila spenat raz a pomixovala som do toho aj zemiak a nechcel mi to jest ☹ ☹

jamaat
10. nov 2009

Ahojte. My sme dnes mali súkromnú hodinu plávania, nikto neprišiel, tak sme boli samé. A inštruktorka nechápala, ako sa Emka ponára. Vraj nás budúci kurz zaradí do vyššieho levelu.

ludka, dobre ti emode povedala, tak sa utešuj tým. 🙂

Dnes som len tak náhodou nabehla po plávaní do Tesca a zistila som, že majú zľavy na detské vecičky. A také, čo tam predtým nemali. Tak neviem, či si v sklade poriadok robili, či čo.

iinuska
10. nov 2009

siri, 😝

baby, chcem sa vas popytat....Na Vianoce si chceme kupit kavovar.Rozmyslala som nad Dolce Gusto.Ten co tak velmi reklamuju.Mate nejake skusenosti alebo tipy?Vobec sa v tom nevyznam

dm1
10. nov 2009

zuzkad uplne super nie je kvoli tym nozickam musime stale cvicit vojtovku ale aspon ze to nie je neurologicke

ja som bola tiez v tescu uz tam mali vianocne oblecka ale okolo 10 EUR stali co sa mi zda dost na jeden vecer a fotenie

inak maly dnes spal do 9.30!!! som bola rada som sa vyspala. medzitym papal samozrejme. ale o 6 vyzeral ze uz je vyspaty ale zaspal este do 15min.

dm1
10. nov 2009

inuska my sme chceli kupit znamej na 40-tku to dolce gusto lebo chcela kavovar ale povedala ze nee lebo tam idu vraj len original tie naplne a tie su potom drahe jak fras

iinuska
10. nov 2009

dm, toto mi hovoril manzel, ze radsej nejaky, kde sa da dat normalna kava a nie len tie naplne.A za aj tak ma prestane bavit robiy vselijake latte a kapucina a neviem co este. 😅

mimi21
10. nov 2009

iinus aj ja som nad dolce gustom rozmyslala, na jednej strane je to fakt super, ze si urobis latte a tak, ale existuju kavovary kde si aj kapucino urobis
ja mam strasne rada capuccino, ale to si dam v kaviarni, doma si zalejem aj 3v1 a je pokoj 😅

inak za 1,5 hodiny co sme boli doma, mame bilanciu 3 zakakanych plienok, a poviem vam, ze spenatove hovienka su smiesne 😀 😀 😀

zuzkad spenat som davala kupovany - Hipp, lebo vraj do 1 roka sa ma len taky davat, tiez som o tom nevedela, ale tu som sa to docitala