Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
17. nov 2009

co mate dnes dobreho na obed?

ja robim kyslu zemiakovu polievku a osuchy

ludmilabb
17. nov 2009

iinuska ja cakam na mamu ma mi donies rybku so zemiakmi a ake osuchy robis? 😕

jamaat
17. nov 2009

ludka, však keby s ňou ozaj raz takto zostal, asi by ti už také návrhy nedával 🙂
To ja sa nemôžem sťažovať, môj opatrí aj celý deň. Síce pri tom neriadi, neperie, ale aspoň obed navarí a kuchyňu poriadi. To je na chlapa úctyhodný výkon 🙂

Ja som robila krumple zapečené s bryndzou, oravskou slaninou, pórom a na vrch kyslá smotana. Aj malej varím krumplík, skúsime, či sa bude krajšie tváriť ako minule 🙂

jamaat
17. nov 2009

A zabudla som sa pochváliť, že Emka spala 2 hodiny 🙂

iinuska
17. nov 2009

ludka, 2 plechy slane smotanove a 1 plech slivkovy s makom 😝

Adamko mal dnes 1x karfiol a celkom mu to islo

ludmilabb
17. nov 2009

Janka to vyzera na pekny den u vas, zatial su vsetci spokojni 😉

no Jankovi by som to nespravila nechat ho cely den s malou, co by si s nou pocal a cely den jej hrat na gitare nemoze, ale nieee...vidim na nom ze je pri nej este neisty tak nanho netlacim aj ked si posomrem bohovo 😝
na hodinku sa jej vie povenovat ale to som vzdy doma poruke
mne Sofia tiez taha skoro dve hodiny, neuveritelneee ale tak na dve doby, lebo sa prebrala, nakojila som ju a spi dalej ale aj tak sa mi to raaaata

ladywitch26
17. nov 2009

ludka, muz uz je vycviceny. je bez roboty,tak sme boli obidvaja doma pri malej,tak som ho postupne zapajala. len to nikdy nechapal, ked plakala, ze ako viem,co jej je. on to nikdy nedokazal rozoznat. ale teraz uz ma stanka rezim, tak dam muzovi len instrukcie,co a ako. a ked uz si s nou nevie dat rady, tak jej pusti nejaky film a sleduju. minule som ich nasla rehotat sa pri s tebou mne bavi svet. a rehotali sa obidvaja 😀

ja dnes nevarim nic, svacla som pizzu do rury. muz zavelil, ze to puzzle musi zo stola zmiznut do zajtra, tak staviam,kym mala spi. vcera som do polnoci 😀 som si tiez mohla mensie vysypat, nie rovno tisicku. 😀 ale mali super akciu, velka krabica 20euro, a v nej 2x tisicka, 3x 750 a 5X 500. teraz ich chcem ponalepovat na karton, dokupim ramiky a bude mat mala do izbicky obrazky. celkom pekne su tam, take lesne zvierata. a mali aj take s tymi babatkami anne gedeon, ci jak sa to pise, tak nabuduce hadam aj to kupim.

mimi21
17. nov 2009

ludka tak aj ty mas pekny den 🙂))
ale asi to bude tym spavym pocasim, mne tiez mala zaha uz 2hodinu, no to je ako na just ked chcem ist prec 😕

iinuska
17. nov 2009

no, ja som maleho musela ulozit, bol nejaky mrzuty, som myslela, ze vydrzi aspon do pol 3. Tak teraz uvidim, kolko bude spinkat.Ked sa za hodinu zobudi, tak do vecera daleko.Asi s nim potom este pojdem von, ako vcera a podriemka v kociku

iinuska
17. nov 2009
sssimi
17. nov 2009

Naša malá je tiež dnes dáka nervná. Nič ju nebaví, ale ani sa jej nečudujem, lebo ani mňa 😀

Ja som spravila cestoviny a na ne takú majču-šampióny, kukurica, šunka, syr a zaliate kys. smotanou-také prevarené... Už sme to aj zjedli. Zajtra bude bravčové karé pečené so zemiakmi.

Sarah mala dnes špenát 😀 Spraskala 120g... No neviem po kom to díte je 😀 Asi po poštárovi 😀 Aj keď my máme poštárku 😀

iinuska
17. nov 2009

simi, aj my mame postarku 😀 😀 😀 xixi

simi, a aky spenat si davala?

monkap
autor
17. nov 2009

sssimi: aj nasa mala dnes spenat 🙂

jamaat
17. nov 2009

No tak som späť zo squashu. Monika je nejaká čaptavá, takže som si najlepšie zahrala, keď som hrala sama so sebou, ledva som sa spotila. Ibaže aj to stačilo na to, aby som bola teraz unavená ako kôň, keďže som lemra lemravá počas materskej. Asi budem mať aj svalovku, aspoň na pravej ruke určite. 😅

Kittynkovské veci už majú aj v Tescu.

iinuska
17. nov 2009

Rozmyslam, ze malemu este kupime na Vianoce tuto knizku.Alebo povieme krsnym 😉

http://www.biga.sk/hudobne-zvukove-hracky/fishe...

jamaat
17. nov 2009

Zase tu nikoho niet? Emka mi už aj spí a ja mám veget.

ludmilabb
17. nov 2009

haha nejdu mi aukcie takze mi asi ta hrkalka usla 😖

ludmilabb
17. nov 2009

my sme zaspali teraz ale ak to bude ako vcera tak dvakrat som ku nej skakala kym som bola hore a do rana este asi 5x uz ani neviem

mimi21
17. nov 2009

ahojte
ja som si naliala decko bieleho, nakrajala fajny syrcek, mm je na tenise, takze super vecer pred nami - chran vas pan boh ak tu dnes bude ticho 😀 😀 😀
boli sme v tej europe, ako mm nakladal malu do auta tak mi oznamil, ze sa prave pokakala a ked som ju isla do prebalovacieho kutika prebalit, tak som zistila, ze som zle zavrela flasu s cajom 😠 😠 😠 😠 takze uz periem tasku od kocika a aj penazenku 😅
ale potom sme sa este zastavili v tescu a kupila som malej sveter za 2e, no potesi 😉
a o 6 prisla teta, co sme jej predali vanicku od kocika, tak uz mame len sportak, a samozrejme sme zistili, ze ZV je maly a tak tochu sa pozname 😅

jamaat
17. nov 2009

Ludka, ani mne nejdú aukcie. Ešte pred chvíľou som kukala na tú hrkálku, že či dražíš či nie.

ludmilabb
17. nov 2009

tak som zvedava ci ich mam ci nie....mimi ty furt len vino popijas 😀

kodada
17. nov 2009

ahojte babule, nechcete niektory videoopatrovalteku?

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

jamaat
17. nov 2009

Aaaaa ludka....vyhrala si to za vyvolávaciu cenu. Gratulujem! Super! 🙂

Mimi, a tete bude načo vanička bez podvozku??

mimi21
17. nov 2009

tetina dcera kupila sportak novy a teraz zhanala len vanicku
kukala som na mmb a predavaju sa aj vanicky samostatne

mimi21
17. nov 2009

no ludka popijam a potom mam take kludne dieta, omamene 😀 😀 😀

dm1
17. nov 2009

zdravim!!! my sme boli dnes u nasich na obed ale maly tam moc nechcel papat lebo nebol vo svojom lehatku tak bol akysi nevrly. ledva sme stihli prist domov a zaspal mi v sedacke tak som ho ani nevyberala a neprezliekala a isli sme rovno na plavanie. pacilo sa mu tak som rada.

jamaat
17. nov 2009

ludka, daj si aj ty vína, bude Sofia lepšie spať. 🙂

mimi, aha.

jamaat
17. nov 2009

dm, tak vitajte medzi nami plavcami. 🙂

mimi21
17. nov 2009

juuuj, zajtra mame polovicne narodky, polrocik uz ma nasa Ninusa 🙂

ludmilabb
17. nov 2009

tak som vyhrala, super

Janka na vino nemam odvahu

Dadka preco je inzerat stiahnuty?