Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
24. nov 2009

dm to je super vec tie plavky...uuuplne super...noo ja ak pojdem s malym na dovcu..urcite ich kuúim tiez 😉 😉 a su krasne vzory 🙂 🙂 len neviem ako to je ked sa pokaka mimco 😖 😖 😖

dm1
24. nov 2009

zuzkad zevraj sa to da vyprat.... ved ked sa malemu "zadari" tak napisem ako to islo

jamaat
24. nov 2009

dm, už si nepamätám, ale najskôr sme len pohárikom polievali. Možno na siedmej sme ponorili.....šiestej....

dm1
24. nov 2009

jamaat my zatial tiez len poharikom. povedala ze pekne reaguju tak nabuduce skusime ponor ale len taky kratky tak som zvedava. dufam ze sa nezlakne.

jamaat
24. nov 2009

Emka už býva sekundu pod vodou. Teta ponorí nafukovaciu žabu a detváky popod vodu plávajú k nej.

ladywitch26
24. nov 2009

caute zeny, tak ja teda rano vysielam muza do toho manchestru. dufam,ze nakoniec ten zapas bude vidiet. vecer som sa konecne dovolala chlapovi do kfc, co ma tie listky. pre spasu jeho duse bude lepsie, ak ich bude mat. muz s kamaratom totizto nie su ziadne tintitka, kamarat dokonca hrava rugby... 😀 a tiez som pisala mail do tej agentury, ze ma zarazaju ich sposoby jednania so zakaznikmi a ze som teda rozhodne nebola spokojna s ich sluzbami, nakolko som si zaplatila za nieco uplne ine. a ukoncila som to slovami "zostavam s pozdravom a zelam vela stastia (budete ho potrebovat)" 😀 trosku skodoradosti neuskodi. mam uz pripraveny clanok do slovenskeho casopisu, co vychadza tu v irsku, aj na webe to bude, takze ziadny slovak uz ich zakaznikom nebude, a ked rozposlem zopar e-mailov, ved poznate, tie typu hoax, ze posli dalsim desiatim kamaratom atd, tak im zakaznikov ubudne. sila blogov a socialnych sieti na nete je takmer neobmedzena. ta truba operatorka bude nakoniec este rada, ak bude moct vobec dvihat telefon a nie trieskat sluchadlom,ked komunikuje so zakaznikom... 😠 😠 😠

sssimi
24. nov 2009

Lady supééééééér. Si drsnááááá. To sa mi lúúúúúbi!!! 😀

jamaat
24. nov 2009

lady pomstiteľka. 🙂 ...a to ešte keď s woodoo začneš, budú mať po chlebe! 😀

sssimi
24. nov 2009

Mys ja zohrievam v mikrovlnke.

Baby k tým jogurtom veľmi opatrne. Ja nebudem do roka dávať vôbec. Čo som sa s tým stretla, tak do roka iba probiotické. Pribináčik a podobné jogurty su pre babätká veľmi ťažké a obsahujú veľké množstvo tukov. Susedkin malý skoro skončil v nemocnici. Stále mu dáva Pribinákov, Miláčikov a tie Coopacke a on z toho dostal nejakú baktériu. Celý víkend mal 40tky, všetko čo mu dala vyzvracal, nevnímal... Dávala mu zábali... Nakoniec skončili na pohotovosti a s antibiotikami... V pondelok už mal aj hnačky a až potom zistili zo stolice že to mal z mliečneho výrobku... No proste sila... Ja sa toho bojím... Do roka istotne počkám

ladywitch26
24. nov 2009

zeny, ja som inak dost flegmos, ale ked ma nieco dozerie.....tak perie lieta. to tak si raz jeden poliak robil z muza dobry den. robil prenho a on mu daval seky. tie nosil do banky a tam mu vyplacali vyplatu. no lenze treti sek sa zrazu vratil postou, ze je nekryty. tak mu poliak vystavil novy. sli sme do banky, zas to iste. uz mu tak visel 1300 euro za par tyzdnov, a stale tvrdil, ze to nie je jeho problem,ze on ma peniaze na ucte, to banka cosi poplietla. no lenze neratal s tym,ze nie som taka sprosta,ako vyzeram 😀 jedna zamestnankyna banky raz cosi poplietla na mojom ucte a odvtedy bola ku mne viac nez ustretova, aby to odcinila. tak mi tak medzi recou posepla, ze sice nemoze poskytovat info o inych klientoch, ale ze co je to za chlapa,co nam dava tie seky, ked nema nic na ucte. tak som nabehla za chlapom do baru, kde sa mal stretnut s muzom a dat mu dalsi sek. zacala som nanho po slovensky, ale tvaril sa,ze nerozumie (hoci poliacisko muzovi inak rozumel na stavbe), ze mam po anglicky. sa trosku preratal, si myslel, ze mam anglictinu slabu ako moj muz. tak som mu teda plynulou anglictinou pred vsetkymi v bare spustila, ze si s tymi sekmi moze tak akurat poutierat zadok namiesto toaletaku, lebo su bezcennejsie ako ten papier a mam to priamo od zamestnankyne banky. Tak sa zacal vykrucat, ze co chceme, ze aj tak nam dal dost penazi uz, ze vsak minimalna mzda je 7,90€ na hodinu. (to bolo tak v roku 2004). vraj to vie jeho uctovnicka, ze ta sa vyzna v zakonoch. zasa sa preratal. robila som par rokov uctovnictvo na sr, a v irsku som vtedy robila za minimalnu mzdu, tak som mala presne odsledovane,kolko to je. tak som mu spustila, ze hohooo, kamo, minimalna mzda bola 8.12€ do oktobra 2006, potom sla hore na 8.23€ a zhodou okolnosti v ten den, ked sme boli v bare, ju zasa zvysili na 8.46€ tak nech sa tu neohana tou jeho uctovnickou, lebo na to zrejme nema. a ked uz sme pri tom, tak tie hodnoty platia pre nekvalifikovanych robotnikov, ale pre stavbarov platia uplne ine pravidla, tam boli min. mzdy zacinajuce pri 12€ na hodinu. chlap cerveny ako rak, hanba pred celym pubom a potom som mu uz po polsky povedala, ze ak do konca tyzdna neuvidim peniaze, tak nanho poslem SIPTU (cosi ako odbory...horsie, ako keby lepru dostal 😀 ) na druhy den sme mali peniaze doma. a od toho dna zakazdym vravel muzovi, ze ma zenu z pekla... 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
24. nov 2009

podotykam, ze majitel domu, co mu ho stavali vtedy pravidelne daval peniaze v hotovosti do ruky tomu poliakovi, ze nech vyplati ostatnych chlapov... ale ten sviniar si ich nechaval. nakoniec sme zistili, ze muz a jeho kamarat boli jedini, ktorym vyplatil vsetko. dalsich 10 chlapov nevidelo ani cent. potom sa zdekoval do liverpoolu, lebo by ho hadam aj zabili...hmm, asi nemali zeny z pekla...

jamaat, vykladam sice tarot, aj numerologii sa venujem, ale woodoo som este neskusala... mozno ked ma raz niekto fakt totalne nastve 😀

dm1
24. nov 2009

ssimi pribinacik sa nesmie preto do roka lebo obsahuje tvaroh a tiez je dost tucny ako pises. ale ak nie je v rodine alergia na bielk.kravskeho mlieka tak aj kojene deti by mali od 8-9m podla kojeni.net. ale je to samozrejme na uvazenie kazdej maminy

jamaat
24. nov 2009

príde raz čas. 🙂

A teraz prišiel môj čas, idem do postele. Dobrú noc.

ladywitch26
24. nov 2009

idem aj ja, zajtra budem s malou sama aj v noci, prvykrat odkedy sme prisli z porodnice. dobru noc

jamaat
25. nov 2009

Dobré ráno. Zase sa mi chce spaaať! Aj keď noc normálka.
Emka sa práve doplazila k Denyho špikovej kosti a veľmi sa jej páči. 🙂

kristiniatko
25. nov 2009

dobre ranko, ja som dobre vyspinkana, kedze som sla dost skoro spat. 😉 ja ked nejdem skor, som nevyspata.

kristiniatko
25. nov 2009

jamaat - to s kostou je dobre 😀

kristiniatko
25. nov 2009

musime sa pochvalit, vcera zacala Sabinka cuvat! A hrozne sa jej paci pretacat sa z chrbatika na brusko, spat a stale dookola. ked to urobi a pozrieme sa nanu, tak taky usmev hodi! 🙂

mimi21
25. nov 2009

dobre ranko
mne Nina uz opravuje lampu v obyvacke 😀
ja uz mam povysavane, varim masko, pojdeme potom do mesta, vyzera ze bude krasne, slniecko svieti 😎

dualcore
25. nov 2009

dobre ranko baby 🙂
tak moj drobec opat zalomil a kedze som upratovala ako sialenec rano o siedmej mam cas by aj tu 🙂 tak vy ste takto na FB no pekne a ja tam o vas ani neviem 😒 .
ako citam pomaly stvornozkujete-ja teraz dobru chvilu ani nebudem davat koriho na brusko aby si pusu nebuchol..bude mat co dobiehat 🙂

kristiniatko
25. nov 2009

ahoj dual

kristiniatko
25. nov 2009

nasa teraz spinka. som citala co sa stalo malemu drobcekovi. ☹ chudacik malicky. neboj bude vporiadku. ani ma nenapadlo, ze moze byt autosedacka taka nebezpecna. 😠

mimi21
25. nov 2009

mne tiez mala teraz zaspinkala, to masko co varim normalne dobre vonia

len ked si predstavim tie kurence, napchate v klientkach ako do nic sypu rastove hormony, tak by som to maso najradsej vyhodila
skusim ci sa neda zohnat nejake bio, kamoska ma dokonca obchod s bio potravinami, ale maso tam asi mat nebude 😒

kristiniatko
25. nov 2009

mimi - no to mas pravdu, aj ja mam kuracie masko z obchodu, len kralika budeme mat od svokrovcov. to budes teraz dava masko uz kazdy den, ci ako to je?

jamaat
25. nov 2009

mimi, ani BIO ceduľka na tovare ti nezabezpečí, že je to ozaj bio. Máme svoje informácie. 😒

Dual, tebe Kori tiež horšie spával, pokiaľ si pamätám. Zlepšilo sa to?

mimi21
25. nov 2009

kristiniatko no varievam tak na 2 dni, zatial som velmi nedavala poharikove masko, mozno dam na prestriedanie toho kralika, ale najprv par dni len kuracinu
no asi necham niekedy nejaky ten den pauzu, ved ani my dospelaci nejeme kazdy den maso, tak co taky drobny zaludocek 🙂

juska3
25. nov 2009

ahojte 🙂
mimi, ja som citala, ze obcas je dobre dat babatkam tie kupene jedla lebo obsahuju bio potraviny, len tomu moc neverim, ze je tam ine maso, teda zdrave, nie odchovane na muckach

kristiniatko,nemusis kazdy den masko, mozes to obmienat so zeleninou

nikanika28
25. nov 2009

Ahojte, tak mala mi vcera zjedla, podotykam dobrovolne 😀 , 60ml bananovej kase 😵 a celu noc ani nemrnkla. Teraz uz asi hodku spi..tak idem cosi este porobit

kristiniatko
25. nov 2009

mimi- ani ja som este nedala poharikove, aj ja dnes asi uvarim masko. mam morcacinu, aj ta sa zevraj moze. kolko ti zje mala zeleninky? nasa nie az tak vela, len sa mi zda, ze uz je to otrepane stale zelenina dookola, tak jej chcem spravit zmenu.

ludmilabb
25. nov 2009

ahojte, ani prd nestiham a v noci katastrofa od pol stvrtej som hodinu uspavala malu na rukach, potom mm, zaspala a o hodinu som ju zase len na rukach uspavala ak si milost pani zmyslela, ze aj v noci so mna spravi cvicenu opicu tak parada...dost co cez den reve len co sa zvdialim a ani v noci mi neda spat!!!