Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
25. nov 2009

nas Adamko chcel uz tenis hrat.Petko ma medzi postelou a skrinkou tenisovu raketu a maly sa doplazil k nej a skoro mu na hlavicku padla

mimi21
25. nov 2009

tuto capicu sme dnes dostali od kamosky, ona si ju objednala, ale jej malej nesedi, no potesila 😀

http://www.next.co.uk/shopping/girls/hatsscarve...

jamaat
25. nov 2009

mimi, krásna je.

iinuska
25. nov 2009

mimi, Ninuska bude zlatucka

ladywitch26
25. nov 2009

caute zeny, tak jak mna uz dnes nepicne, tak uz hadam vsetko prezijem. volal muz, ze sice dostal listky od chlapa, ale nejake celosezonne a na ine meno. tak to nakoniec si nejaky chlap kupi listok na sezonu a potom s nimi kseftuje. no fasa. este sa pytal muza, ci vie dobre po anglicky, lebo tam budu cosi kontrolovat. tak dufam,ze ich nakoniec nevpustia este na stadion. 😠

a aby toho nebolo malo nahodou toho na mna, tak mi volal chlapik z telekomunikacii, ze mam presvihnuty limit na stahovanie o 240GB!!! tak ja neviem, ktora svina sa mi napichla na net, alebo ky fras to je. ze mi odporuca prehodit si pausal na neobmedzeny internet, lebo takto by som musela zaplatit okolo 1000 euro. skoro ma drblo, ked mi povedal tu sumu. ale ze to prehodi na ten neobmedzeny a usetrim vela penazi. tak dufam, ze teraz pride ucet aspon o tu polovicu mensi, lebo asi budeme s muzom cely mesiac az do vianoc zrat len suchy chleba. ked sa dari, tak sa dari...

sirinka
25. nov 2009

lady ☹ sa na vas stastie otocilo chrbtom...snad vam to coskoro vynahradi...

jamaat
25. nov 2009

Uff, lady, tak vám ozaj ide! Zajtra už hádam bude lepšie.

dm1
25. nov 2009

lady ako citam tak sa dari... a ja som bedakala za presvihnuty internet ked nam prislo 1900,Sk platit to sa na tvojich 1000 EUR nehrabe...

no musim sa pochvalit - dnes som doobeda nasla dalsi zubok prerezany a poobede este dalsi takze uz mame 4 ZUBY!!!!!! a dalsie 2 uz vidim len sa musia prerezat poriadne! no zubadlo moje male to je

jarabicka
25. nov 2009

Ahojte babulky, koľko spapajú za deň tí vaši drobci, ja som tak rozmýšľala či mi Kubko spapá veľa, či málo, no neviem to odhadnúť...popíšem vám aký má jedálniček a ak by sa vám chcelo mohli by ste mi popísať, čo a koľko papajú vaše detičky...

...tak teda mi začíname ráno cca 08.00 - 150ml mliečka-nutrilon, nie stále, ale niekedy si dá na desiatu detskú presnídavku, no nespapá celú, na obedík papáme buď zeleninku, alebo zeleninku s mäskom a to niekedy 150g, niekedy 200g, dnes spapal 200g, poväčšine je to okolo 200g a cca 30-40ml vývaru zo zeleninky...na olovrant vypije 150ml mliečka a ak nechce mliečko tak banánik alebo dusené jablčko...na večeru máme kašu buď zo 120ml mliečka alebo 150ml mliečka, cca o 23.00 vypije 150ml mliečka, no nie stále a raz sa zobudí aj v noci na to mliečko cca o 03.00-04.00...

dm1
25. nov 2009

Nika poslala som udaje do mailu aj s fotkami

dm1
25. nov 2009

jarabicka nas zaspava vecer medzi 7-8 do rana vacsinou do 7. medzitym je hore niekedy 1x niekedy aj 3x ako kedy. cez den je to tiez vselijake ale doma dlhsie ako pol hodinu nespava. vonku aj dlhsie. cez den spi tak 3x po pol hodinke. ak ideme pred spankom von tak spi aj 2 hodinky niekedy.

co sa tyka papania tak tazko povedat kolko mliecka lebo kojim. zeleninky zje ako kedy 150-180g ale teraz ked idu zuby tak len 100g. vecer kasa s MM asi 100ml ale teraz tiez menej

ludmilabb
25. nov 2009

ahojte my spavame trikrat po polhodinke, rada by som uz tento rezim udrziavala a vecerne spanie medzi pol osmou a osmou...v noci je to teraz vselijake a uz teraz mam tik ze ak to bude ako poslednu noc tak ujdem z bytu 😅

a jedenie netusim kolko zje...davam si to len tak do misky ale fakt len par lyzic, kvaka pri tom ako stara tetka

ladywitch26
25. nov 2009

jarabicka, tak moja na rano tiez okolo siedmej-osmej vypije 130-160ml MM, potom na desiatu tiez, na obed mame zeleninku s maskom, tak 140g, spapala by uz hadam aj viac,len pohariky maju len tolko, ale asi uz zacnem davat viacej. potom na olovrant zasa mliecko, 160ml, podvecer papame ovocie, vyzivu alebo ryzovu kasu, to ma tak 120g a pred spanim o siedmej zasa mliecko, 150-200ml. teraz jej idu zuby, tak menej, ale inak potiahne celu flasku, az kym nevcucne vzduch :D

inak muz je uz na stadione, ale sedi piaty rad od vrchu, tak nejaky super vyhlad zrovna nema. sledujem v telke, tak hadam sa mu podari zakyvat mi do kamery.

dm, ja platim tak bezne aj s pevnou linkou 60euro, no ale toto sa mi az zatmilo pred ocami, ked mi tu sumu povedali. neviem,kolko budem platit za ten neobmedzeny, ale vraj to mozem po troch mesiacoch zmenit. hadam to nebude cez sto euro. a uvidim, aky ucet mi pride buduci tyzden. ci nebudem sefa prosit, aby mi dal extra hodiny v praci, aby som to splatila

iinuska
25. nov 2009

dm, jej tak malemu idu zubky tak naraz von, super 😉

ludka, ja si bojim aj vecer lahnut, ze aka bude noc 😖

nikanika28
25. nov 2009

Ahojte, tak jupiii, Klarke chutila kasa aj dnes...to sa bude dobre bucat 😵 😀 😀 .
No a co sa papania tyka...spime vacsinou celu noc, rano od siestej papame prvykrat, potom za hodku druhykrat a niekedy si vypyta aj treti krat po hodke..dohaname noc...potom papame o jedenastej asi...obed zelenina okolo 100-120g, zapije mlieckom asi 5min, potom ked sa vyspi o stvrtej papa mliecko a vecer pred spanim zaciname s kasickou prave, dnes zjedla asi okolo100m 😵

iinuska
25. nov 2009

lady, mal si zobrat nejaky transparent 😀

mimi21
25. nov 2009

no ja som uz dvakrat za dnesny vecer bezala k postielke lebo sa odtial ozval hystericky plac, ale toto uz bol ozajstny plac - akoze auuuu to bolí
a pridem tam a mala zavesena na postielke, obidvoma rukami, hlavicka divne vykrutena 😖
no ale som si ju pomojkala a uz bolo zase dobre 😉

nikanika28
25. nov 2009

Lady, bud rada, ze sa ti to stalo v irsku...keby sa to stalo na Sr, tak nehrozi, aby z toho spravili neobmedzeny internet..faktura sa musi zaplatit a potom sa kludne moze prejst na neobmedzeny.. raz tak prisla do obchodu k nam zenska, ktora sa strasne rozculovala, ze jej prisla veeelka faktura...asi 1500korun za prenesene data...no a ked som sa jej pozrela do profilu, tak som skoro pod stol spadla..dalsia faktura, o ktorej ona este nevedela, bola 35000..... 😅 😀

nikanika28
25. nov 2009

mimi, ja som tiez tak prave pred chvilkou Klarku napravala, lezala krizom...hlava opreta o tycky...a hukoooot

nikanika28
25. nov 2009

Dani, mail prisiel 😉

mimi21
25. nov 2009

ja som dnes urobila pokus, ci si to slecna nerozmysli s kasou, ale nerozmyslela 😒 takze zase na veceru vyziva s keksom a potom mlieko - a to dusila len taky fukot 😀

inak je bohovska, lebo ked ju ulozim a ona este vyvadza, tak sa da na sirku postele, nohy vylozi na postel a debatuje
a baby mate este matrac v postielke na najvyssom, alebo ste uz davali nizsie??? ja uz to musim znizit...

ladywitch26
25. nov 2009

nika, tak mne sa tiez stalo, ze som dostala na sr fakturu za hovory 5900sk.ze vraj spoplatnena stranka, som asi na nieco klikla. a hned mi aj ponukli blokovanie takych liniek za 200 mesacne. to ma tiez islo vyrutit

mimi, moja sa tiez tak divne kruti, obidvoma rukami sa za hlavou zavesi za tycky a tak sa pritahuje. a ked uz si nosom tlaci na tie tycky, tak zacne mrncat. a toto mi spravi aj 10x za noc

iinuska
25. nov 2009

mimi, matrac ma maly na najvyssom, ale dnes sa zacal chytat postielky, akoby si chcel sadnut, tak neviem, asi ho budeme musiet znizit.

mimi21
25. nov 2009

nika mne to dako nejde poslat, nechce mi pridat prilohu, neviem ci uz tomu compu hrabe alebo cooooooo 😕 😕 😕

zuzkaprofant
25. nov 2009

cafte ako citam tak mate poradnych papkacov moj je ako 3 mesacne babo .ixiix ja mam jedno sklicko od hipp na 2 krat a mliecko pije najviac presd panim 200ml ainac ani nie 125ml 😀
to kolko kg maju vase deti bo tu citam mm tak sa cuduje ze kolko vela spapate ci vase babatka maju cez 10kg

dm1
25. nov 2009

my tiez mame matrac na najvyssom ale uz ho pre istotu dame dole

nikanika28
25. nov 2009

jani, nemas tie fotky moc velke?

zuzkaprofant
25. nov 2009

lady to jaky mas netik ze taky ucet mi platime za net 15eur plus pevna a to mame volne volanie na pevnu do celeho nemecka a ja na muzov mobil mam zadara ale po roku sa to zvysi na 30 ale na netiku mozem byt nonstop
nemas zapnute velanko ze sa ti niekto napichol na net 😉

dievcata ja mam taku svalovicu na nohy ze si kucnut nemozem vcera som to prehnala s posilovanim 😀

nikanika28
25. nov 2009

zuzi, moja mala ma nieco cez 8kg

kosska3003
25. nov 2009

ahojte
tak my sme dnes davali zemiak brokolica no moc jej to nechutilo ale cosi zjedla uvidim ako jej to zajtra pojde dole krkom
ja som mala tiez raz 3000 fakturu ale to bola moja chyba ale od vtedy nikdy viac davam pozor radsej