Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
26. nov 2009

mimi, no ja dufam, lebo v pondelok nemam ani na najom pomaly. 😖

mimi21
26. nov 2009

lady 😅

no co ta moja potvorka zase vyviedla, spinkala na brusku, ale tak, ze mala hlavicku kolmo zaborenu do matraca, samozrejme ako som ju otacala, tak sa zobudila
ale ma uplne rucicky otlacene na tvaricke, vyzera ako keby jej niekto dal facku 😅

dupinka
26. nov 2009

AHOJTE!

Mimi, pokial teplota v saune nepresiahne 60°C, tak je to oki. Teda, takto nám to vraveli na baby plávaní, tam sa detičky po pobyte v bazéne idú na chvíľku ohriať do sauny s teplotou 50°C. Dávame im tam piť a nesmú zaspať. Zostávajú tam cca 5-10 minút, kontroluje sa teplota, aby sa neprehriali, a to tak, že si položíš ruku na svoju hruď a potom na hruď dieťaťka a nemala by byť teplota jeho tela vyššia, ako tvoja.

emode
26. nov 2009

ahoj,
tak my pokracujeme v mrncani, nespani a nejedeni ... pomaly nic nove ... chcem tak vela?
ale okabatila som ju, mrkvu s kuracinou co nezjedla naobed som jej poobede zmiesala s jablkovou frutapurou a tak zjedla s dlhym otalanim aspon 10 lyziciek ...

lady ... raz to skonci, neboj 😀

mimi21
26. nov 2009

dupi dik za info 😉
dnes sme v saune boli malej sa pacilo 🙂

jamaat
26. nov 2009

mimi, tvoj mangel vie, že tá sauna má nižšiu teplotu ako zvyčajne? My s Emkou tam bývame cca 1/4 hodinu, niekedy ju tam kojím, niekedy nie. Podľa mňa je to super.

jamaat
26. nov 2009

No, práve som dojedla obed, tak už mi je lepšie. Z plávania som išla rovno do Tesca (zase som kúpila nejaké veci so zľavou, ale také, že na 1-2 roky, dokonca pyžamko na 3-4 roky 🙂 ), potom sme sa ešte pomotali, už mi Emča v sedačke rumázgala, tak som pálila domov, že ju dám spať. Ale keďže trošilinčičku poznám svoju mladšiu dcéru, tak som ju skusmo dala na deku a ona sa tam spokojná hrá už hodinu. 🙂

emode, riadne mixy vyrábaš 🙂

lady, asi si príliš prechválila Írsko oproti Slovensku 🙂

ludmilabb
26. nov 2009

ja som sa vratila s prechadzky mala som von aj Blaziku a Sofiu v babysatke ulozenu, na prvykrat to uslo aj ked ma Blazika tahala a zrala furt travu a nemohla som ju odvolat len tak posunkami aby som Sofiu nezobudila a nezobrala som si mob tak ani neviem kolko spala ale polhodinku urcite len teraz musi vydrzat do siedmej tak bude asi dost mrzuta domov sme prisli o pol stvrtej 😝

ludmilabb
26. nov 2009

lady u nas plati ked sa serie tak sa serie...nam sa obcas tiez vie smola lepit poriadne na ruky 😒
hadam sa uz budeme mat len lepsie 😉

jamaat
26. nov 2009

ludka, tak posunkami by som ja na nášho deža mohla mávať ako na prvého mája! Prd by to bolo platné! 😀

iinuska
26. nov 2009

ahojte, my sme boli skoro 2 hodinky vonku, bolo super, maly pospinkal,teraz pozera spravy s manzelom 🙂

iinuska
26. nov 2009

Petko mi slubil, ze ked bude zajtra pekne, pojde on von s malym, ze si mozem pospat 🙂 🙂 🙂 No zlaty moj prvorodeny 😀

jamaat
26. nov 2009

iinuska, len aby si to do zajtra nerozmyslel 🙂

mimi21
26. nov 2009

iinus, no zlateho mas "prvorodeneho", len si to nejako poisti, aby to neskoncilo ako jamaat pise 😀

my sme mali pluciu hodinku, pluli sme cela rodina 😀 mala sa na tom neskutocne zabavala 🙂

iinuska
26. nov 2009

jamaat, vidno, ze mas podobne staru dceru 😀 😀 😀

jamaat
26. nov 2009

mimi, ale hádam nie z balkóna na ľudí 🙂

jamaat
26. nov 2009

Hehe, táto aukcia mi pekne pokračuje: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1557952

nikuska19
26. nov 2009

Ahojte....
Jamat ake clenstvo mas zaplatene??? Mne maju prist veci z anglicka a chcem to predavat cez mimibazar ale neviem ake clenstvo si mam zaplatit

dm1
26. nov 2009

jamaat aj ja mam ten tehotensky sveter

tak hlasim 5. prerezany zub ale uz by hadam stacilo na teraz... chuda drobec 😖 a ja s nim pri kojeni. dnes uz to bolo lepsie uz ma tak nehryzol. ale aby toho nebolo malo tak sa aj prsa strasne naliali az som musela rano odsavat

dnes som maleho na plavani potopila a bol v pohode. tak som rada ze sa nezlakol. zlate boli deticky pri potapani

dm1
26. nov 2009

nikuska nemusis si zaplatit ziadne clenstvo staci ak si kupit solo aukcie

nikuska19
26. nov 2009

dm- lenze ja neviem,ci sa mi to oplati stale robit aukcie po jednej veci...
Sebastianko ma 2 zubky....

nikuska19
26. nov 2009

aaaaach akurat maly taaak strasne rachotil do plienky...odkedy mu idu zubky tak len kaka stale....vkuse ho len prebalujem 😖

iinuska
26. nov 2009

dm, tak Matejko je maly zubacik 😀 😀 😀

dm1
26. nov 2009

nikuska ved to si mozes zadat naraz aukcie na 25 veci tusim aj naraz aby ti skoncili.

iinuska
26. nov 2009

nikuska, ked malemu isli zubky, tiez v kuse kakal.Aj 10x za den sme umyvali ritku

jamaat
26. nov 2009

nikuska, ak chceš tovar označiť ako nový, tak tam máš členstvo len také drahšie. To je ale na MMB, nie MMA.

dm, ja som mala dva, jeden som vydražila za 7 euri, tento uvidíme.

nikuska19
26. nov 2009

Ved ja viem...pozerala som si tie clenstva ale neviem,ci sa mi oplati viacej drahsie clenstvo alebo balik aukcii.Ja budem mat veeeeeela veci z anglicka a nechcem to predavat draho...tak za cca 1 az max 5eur...To sa mi na aukcie asi neoplati....
Neviem popradte mi....

KEBY STE POTOM CHCELI NEJAKE VECICKY TAK KED BUDEM MAT POFOTENE POSLEM LINK...NAOZAJ SU TO KRASNE VECI A KVALITNE...ALE HLAVNE LACNE...

dm1
26. nov 2009

inuska nas tiez predtym stale kadil ked mu isli zuby ale teraz neee a to mu isli 3 naraz. to by musel byt pokadeny stale

nikuska19
26. nov 2009

Moj maly uz beha tiez v chodaku po dome...jaky je stastny,ze nemusi stale len lezat sediet...a ze je samostatny

dm1
26. nov 2009

nikuska ked mas toho vela podla mna sa ti oplati radsej balicek lebo tam mozes mat aj 50 aukcii za 350,-Sk a minut ich mozes dokedy chces. ide o to ci chces radsej do drazby alebo normalne cez MMB