Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
28. nov 2009

a vcera dorazila dobierka s jedalenskou stolickou, je obrovska a nespratna do kelu! a este par veciciek, podbradnik mi dosiel trosku spinavy, hracka pokrkvana to su tie nevyhody kupovania cez net 😝

zuzkad
28. nov 2009

caftee 😉 😉

juuj Zuzka, daj video na facebook...ked tak citam ako vam zacinaju na 4 sa davat...tak by som uz chcela, aby aj ten nas uz skusil nieco take, ale on je pohodlny a vsetko s kludom, jemu sa paci len sa na brusku tocit ako hodinky...ina sa mu moc nechce ☹ ☹

ale s tym placom zo sna to poznam...aj tuto noc mrnkal mrnkal a ked som vstala ..spal...tak som takto vstavala aj 10x, lebo pokazde mi to prislo, ze uz naozaj je hore 😅 😅 😅 a on stale spinkal...inak niekedy ked spi tak spusti taky strasny plac, akoby ho nieco stiplo, alebo sa mu nieco stalo 😕 😕

u nas sice niesu papuce v mode, ale to asi preto, ze ich nenosime 😀 😀 😀 zato dialkovy ovladac a mobil nooo to je vec....to sa aj nervacit vie, ked nan nedociahne 😀 😀 😀

ludmilabb
28. nov 2009

Janka moja ma tie lisaje stale a ten kremik od dokiny trosku pomohol uz to nema take suche, akoby supinate ona to mala hlavne na ramene, lakti a dole na rucke

mys nasa si pri jedeni brble popod nos a potom si ho sucha aj oci a jedlo vsade aj vo vlasoch

jamaat
28. nov 2009

zuzkad, mobily, ovládače, časopisy a už aj notebook je najväčšie lákadlo. 🙂

ludka, hlavne že si vyberala ešte čo najrobustnejšiu, lebo sa ti zdali labilné 😀

emode
28. nov 2009

kosska mala ja predsa bojovnicka 😅
sofia sa trosku rozjedla 😀 zjedla zo vsetkeho polovicu myslim z velkeho skleneneho poharika a vecer riadnu davku kase 😀 adekvatne tomu aj kaka ...

mystery7
28. nov 2009

on tak prska ze ma jedlo na hlave

ludmilabb
28. nov 2009

Jankaaaa 😀 ej pravdu ty maaaas ale bezpecnost dietata mi je na prvom mieste
vsak ju uvidis, ja teda neviem ako vyzeraju ine, tato sa mi zda dost velka ale hlavne nas byt maly 😠 😠 😠

zuzkad
28. nov 2009

😀 😀 😀 mame male prasiatka...ked papaju 😀 😀 maly je rozkosny, ked mu dam lyzicku s napr. kasou a on sa prave ked ma plne usta na mna krasne usmeje a vseeetko vytecie z pusinky von...ale za ten usmev to stoji 😀 😀 😀

jamaat jasneee notebook som zabudla...ale toho by sme sa napisali a hlavne vsetko zakazane je naj naj 😉 😉

ludmilabb
28. nov 2009

Erika... nasa kaka aj 5x tak som rada ze 3 naloze odchytim a zvysok je v plienke

zuzkad
28. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7291937 taketo nieco som mu kupila k meninam ...nech ma aj Nicolasko svoj mobil 😉 😉

jamaat
28. nov 2009

ludka a nevravela ti doktorka, z čoho to môže byť? Ešte som rozmýšľala, či nie z prášku na pranie, ale nemenila som teraz a to by sa jej hádam už skôr objavilo. .......Zatiaľ som jej začala dávať zase ten liečivý olej do kúpeľa a uvidím.

zuzkad
28. nov 2009

som zabudla napisat, dnes sme malemu kupili tie kukuricne husenicky a maly si taaak pochutnaval, ze ked som mu to chcela dat z rucicky von, lebo tom mal zovrete v pasticke a celu si ju daval do pusinky a jedoval sa, ze sa k chrumke nemoze dostat...tak normalne sa branil a nechcel mi dovolit, aby som mu tu chrumku zobrala ...no hroza 😝 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
28. nov 2009

Sofiu zaujimame hlavne my (t.j. nase ksichty), jej vlastne nohy a pes (chvost a usi) a ked nieco z to nema na ociach, v ustach alebo v ruke tak je nervozna...

Knechtova tretia, Kirschnerka druha a prva Smatanovaaa, to eee

jamaat
28. nov 2009

zuzkad, taký mobil aj s maďarských softvérom? 😀

hoogy
28. nov 2009

ahojte baby aj ja by som sa k vam rada pridala. mam tiez majove babo.
mystery to poznam jedlo na hlave 🙂 niekedy ho mam aj ja na hlave 😀 a zistim to az vecer,kolko krat som bola uz s mrkvou v hlave na prechadzke. 😀
musim povedat,ze nas maly lubi papkat.chui mu skoro vsetko co mu dam. iba jablko nemoze
u nas to vyhrava diakovy ovladac. kedze uz lozi tak si pren dojde.ake to bolo lahke ked som ho len odlozila mimo dosah 😉

ludmilabb
28. nov 2009

zuzkad ja sa strasne tesim ked nasa zacne vrieskat ked jej nebude chciet nieco v buducnosti dovolit, teraz sa jeduje ked sa nevie pohnut co bude robit ked jej nedame a nekupime atd

jamaat
28. nov 2009

No som to aj napísala ako maďarka 😕 😀

hoogy, vitaj. Tá mrkva vo vlasoch dobrá 😀

jamaat
28. nov 2009

ludka, to sa potom aj o zem hodí 🙂

ludmilabb
28. nov 2009

hoogy ahoj! 😉

zuzkad
28. nov 2009

jamaat nieee 😀 😀 😀 je to po Sk...len ako vzor dub som vam poslala link 😉 😉 😉 😉

hoogy vitaj 🙂 🙂 mohla by si hodit nejake foto, aby sme videli tvojho chrobacika 😅 😅

iinuska
28. nov 2009

zuzka, ten mobil je dobry 😉

ludka, nesuchala si viac plienocku po tvarucke,alebo nieco?Adamko ked sa hraje na deke, tak zabara do nej tvaricku a sucha sa, vtedy ma cervene licka.A mal ich aj flakate, ked som zjedla mandarinky 😨

hoogy
28. nov 2009

dakujem z aprivitanie hned sam nejake fotky....
ludka aku stolicku si kupila,ze je taka obrovska?
idem stahovat tie foto 🙂

iinuska
28. nov 2009

hoggy, vitaj medzi nami

mystery7
28. nov 2009

ahojky hoogy: vitaj
no ja o svojom vyzore radsej pomlcim 🙄

zuzkad
28. nov 2009

iinus dakujem za pochvali 🙂 🙂 zatial ho ma schovany, lebo uz aj by som mu ho dala...ale som sa zaprisahala, ze mu to nesmiem dat skor, lebo uz som mu nakupila asi 7 hraciek, ze k meninam a na vianoce a neodolala som a dala som mu to uz skor, ale potom ma jedovalo, ze musi mat predsa nieco priamo v den D !!! tak som sa v draciku vyburila a ma plnu tasku hraciek a to rozdelim na meninky a na vianoce 😉 😉 😉

Ludmilka...ta stolicka je nahodou pekna...ja mam podobnu ako ty..nezda sa mi velka 😖 😖

zuzkad
28. nov 2009

http://www.hrajko.sk/index.php?main_page=popup_... ja mam tuto presne aj v tej zltej farbe, len dole nemam ten ulozny priestor 😉 😉

zuzkad
28. nov 2009

hoogy mas kraasne dietatko 😅 😅 😅 teda chlapceka 😉 😉 😉

mystery7
28. nov 2009

zuzkad: presne taku mame aj my 😀 len cakame kym sa maly posadi

iinuska
28. nov 2009

zuzi, ja mam zatial este len toho psika, ale chystam sa na velky nakup, chcem malemu kupit puzzle, a tu naucnu knizku od FP.No a este nieco, ved bude mat v den D aj meninky 🙂 🙂 🙂

ludka, pekna, podla mna su tie stolicky zhruba rovnake.To je len vec zvyku.Aspon je pevna 😉