Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
30. nov 2009

inak mame 7400g a 69 cm

luba142
30. nov 2009

dm, jamat aj my musime na malu daavt pozor lebo v sekunde je niekde inde a najviac pod radiatorom alebo u repraka kuse kablik takze asi zachvilu budeme bez muziky lebo ma zubale dost ostre 😀 😀

dm- nasa uz sa naucila pri prevracani púokladat hlavu opatrne aby sa nebuchla 😅 ale niekedy jej to este nevide

zuzkaprofant- tvoj uz lozi po 4 ? no super

luba142
30. nov 2009

a aby som nezabudla tak sa pochvalime - Barborka papa okolo 130g zeleninkoveho prikrmu uz a blaboceme babababa, papapa a najskor asi povie tata ako mama tak to vyzera

zuzkaprofant
30. nov 2009

luba este tka uplne nie ale pokusy su uz ale este tak nelozi ze nestiham mu to este si pockam taky mesaic 😀

jamaat
30. nov 2009

luba, aj Emka si vie dať pozor, aby sa nebuchla. A tiež si na to nie vždy spomenie 🙂 Ale zakaždým si to pripomenie, keď jej šiška zaduní.

iinuska
30. nov 2009

Adamko este od rana nespal, neviem co sa deje 😖

jamaat
30. nov 2009

iinus, Emka síce zaspala pekne, ale ani nie po polhodine je hore. Práve sa zobudila a s plačom. Tak to nem dobre.

zuzkaprofant
30. nov 2009

ta moj este spinka a toci sa v postielke a ja ani sustat nemozem len aby spinkal 😀

luba142
30. nov 2009

jamat s tym zadunenim asi tak nejako 😀 , a asi nam pojde hore zub uz akosi presvita a ma to navrete chuda male

a stratila som fantaziu co jej varit sa mi zda ze ma stale to iste asi jej pridam masko aby mala zmenu aspon nejaku, doki vravel ze uz mozem pomali a aj ovocie ale kase mam pockat a ani keksya piskoty newmam davat do 8 mesiaca

jamaat
30. nov 2009

Práve som si umyla vlasy a Emke sa nepáčim, keď si spravím turban z osušky. Normálne plače. Už asi tretí krát to spravila. A už som si to aj dole dala, aj tak sa nevie utíšiť. 😒

dupinka
30. nov 2009

Ahojte!

ak máte niekto záujem:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

A tiež pre tie, ktoré dávame Hami 2, mám jedno 200g balenie 😉

My sme dnes spali do 9:30, tak máme trochu posunutý režim 😅 A Aj Adamka dnes bolia zúbky, hoci stále nič. Navreté do má už skoro 2 mesiace 😒

ludmilabb
30. nov 2009

ja sa nepacim Sofii ked mam rozpustene vlasy ale s turbanom nebeham po byte, si len rychlo vysusim lebo sa mi aj tak na hlave rozpadne 😀

a zacala si cmulat palec ked na hracku nedociahne tak si najde alternativu co si do ust da ale predtym si davala celu ruku a teraz len palcek

iinuska
30. nov 2009

jamaat, ja ked mam turban na hlave, maly tiez na mna zazera.Tak si ho vzdy dam radsej rychlo dole.Potom mi vlasy zavadzaju, dam do gumicky a susia sa aj pol dna.Ako aj teraz. 😀

iinuska
30. nov 2009

Adamko konecne zaspinkal.Od rana uz bol pekne unaveny, len ocka si zmolil.No tak zeleninka bude neskor 😅

kristiniatko
30. nov 2009

ahojte, konecne som vas docitala. cez vikend vzdy nieco riesime, tak neni cas na internet.
jamaat - hlasim, ze aj nasa ma teraz v oblube moje papuce🙂))
jamaat a ludmilabb - pekne fotecky na FB! male su zlatucke! a aj vy!

jamaat
30. nov 2009

ďakujemeee! 🙂

ludmilabb
30. nov 2009

dakujeme aj my

sssimi
30. nov 2009

Kočky tak skúšku mám za Ceeeee 😀 😀 😀 😀 .... Pomaly sa môžem začať drviť na ďalšiu 😖

ludmilabb
30. nov 2009

sssimi a kolko ich este mam, gratulujem ku skuske vsak aj Cecko je OK 😎

ludmilabb
30. nov 2009

oprava- este mas malo byt

jamaat
30. nov 2009

No došla som z mesta, Emka spí (Monika ju opatrovala) a práve dusím tortu z oslavy. 🙂 .........Zase som kúpila Emuške Leuške háby. Tepláky a body s dlhým rukávom.

ludmilabb
30. nov 2009

a kdeze si bola nakupovat?

jamaat
30. nov 2009

Aaaale, v číňáku oproti robotníckemu domu. Tie tepláčky sú bohové. Už máme jedny z číňaku a sú oveľa lepšie ako slovenská výroba. Operiem, oblečiem, odfotím, dám foto na FB 🙂

sssimi
30. nov 2009

Ludka ešte mám za sebou len 2 skúšky a tento semester budú ešte 3 či 4... ☹ No ale šak to už dáko dotiahnem do konca...

mimi21
30. nov 2009

no konecne...mm doniesol modem...
ale jeden den bez netu a ja tento byt nespoznavam 😀 a to som aj s malou bola von, aj som si s nou pospala, puding uvarila a upiekla lasagne, kde sa to len v mne berie???

ludmilabb
30. nov 2009

internet je zrut casu ale co uz narobime 😀

ludmilabb
30. nov 2009

Sofia ma strasne rada zipsy, hlavne pri kojeni a ked ju uspavam na rukach....do kelu zase tu susedia vrtaju uz aj mm povedal, ze to je zivot v panelaku 😝

mystery7
30. nov 2009

ahojky
aj u nas vrtaloi susedia prave ked sme maleho davali spat, al epotom nejako prestali

iinuska
30. nov 2009

cafte, tak maly okupkany, nakojeny a uz spinka.Chvilku plackal, ale uz je dobre.

dnes bolo u nas perfektne prijemne 12 stupnov, sme boli vonku s kamoskou kocikovat, maly pospinkal pekne vyse hodinky.

simi, gratulko k skuske

nikanika28
30. nov 2009

cafte baby, som tu uz vecnost nebola, asi 3-4dni...mame za sebou maminu 50-tku, oslava prebehla docela fajn, deticky boli zlate...Lukasko dostal v noci pred oslavou horucky ☹ ..tak som mu cely den znizovala liekmi. Este v nedelu rano asi 40-tka horucka, ale od vtedy nic KLOP-KLOP....tak asi prvykrat v historii, co nebudeme mat antibiotika...DUUUUUFAM 😵 . Zajtra si ho este necham doma a pak se uvidi...
Klarka mi spapa uz s prehladom 120g kase, strasne jej chuti a ked nahodou hned nedam do pusy lyzicku hned, ako jej ju vyberiem, tak ma gezuje 😀 ..nestiham bagrovat normalne 😀 . Uz papala aj bananik, ten jej chuti...jabko furt ee-ee. Inac, na oslvae jej segranka dala do ruky ten kukuricovy sulok...no nechapala som, ona ho automaticky dala do pusy a papala ho...akoby to bola kazodenna rutina pre nu 😀
Klara sa strasne rada hra s mojimi vlasmi...tak jemnucko...a ked sa jasi, tak ma za ne kvaka 😀