Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
15. dec 2009

ahojte
no ja som si nachystala cesto na medvedie labky aj linecke tak zajtra mozem piect o dusu
sssimi tak to teda neni normalne ze stoji Sarah Marika sa este nepretaca nieto aby stala ale sedi zase uz pekne uz sa ani nevie inac harat len po sediacky

jamaat
15. dec 2009

lady, tak ty si musela byť skutočne milé dieťatko 😀

kosska3003
15. dec 2009

lady 😀 😀 to je az neuveritelne

ladywitch26
15. dec 2009

jamaat, mama by ma zabila najradsej 😀 ta vzdy vravela,ze som diabol decko. a ja som rada, ze stanka sa podala na ocinka, lebo by ma slahlo. 😀 ja som totizto ani jest nechcela, mama ma od malicka krmila len lyzickou, ziadne flasky, ziadne prso. a potom som si skoro segru zniesla zo sveta, ked som jej v nestrazenej chvili napchala pelendrekove cukriky do nosa. ona mala 5.mesiacov, ja cosi cez dva roky. a z polovice detstva si pamatam, ako som klacala v kute za trest, lebo vzdy som nieco vyviedla. a klacala som hodiny,lebo som mohla vstat, len ked odprosim. no a ja tvrdohlavec, som dokazala klacat hodiny a hodiny. mama uz bola zufala zo mna 😀

ladywitch26
15. dec 2009

dm, staci povedat, ten zupanik mali aj v modrom. to ja som len tak na skusku zobrala ruzovy, ze ako sa bude predavat. ale neodolala som a aj pre stanku som zobrala. on je fakt taky makkucky, ze ja jej ho budem hadam aj radsej obliekat, ako ho ona bude rada nosit 😀

ludmilabb
15. dec 2009

lady pekne detstvo 😀
ja som bola takee dobrucke dieta a na Sofiu sa nic zo mna nenalepilo, ale zacina byt strasne nespokojna ked som s nou doma sama, poobede prisiel moj otec a tak sa sama prehrala a stacilo len ze som sa s ocom rozpravala, ale ked jej pustam radio alebo telku ako podmaz tak to nezabera, jednoducho vyzaduje spolocnost 😝

ladywitch26
15. dec 2009

ludka, nasi boli radi, ze som sa vydala a vypadla im z domu 😀 😀 to som tu totizto este nespominala casy mojej puberty 😀 😀 😀

ludmilabb
15. dec 2009

ale co sa to z teba ide vyklut?! 😎

iinuska
15. dec 2009

lady, kto by to bol na teba povedal 😀

mystery7
15. dec 2009

no, moj sa tiez rad tlapka po brusku a hrudi-tlapka skor udiera a plienky si skriabe dole jedna radost 😅

nasho fascinuju koberce a podlahy, kam prideme, tak len hlava dole a kuka

iinuska
15. dec 2009

baby, a ja zase pijem vinko 😵

ladywitch26
15. dec 2009

mys, tak neskorsie zameranie bude jasne. bude stavbar, zameranie na dlazby a plavajuce podlahy 😀

inus, ale ti je 🙂 ja som si dala v sobotu na party tri bacardi s colou a uz pykam za to. lebo truuuba som si tam musela dat aj lad, tak idem skapat na hrdlo teraz.

ludka, uz som teraz kludna. nam to velmi prospelo, ze som nebyvala u nasich.kym som bola doma,tak sme sa s mamou vadili ako psi a ked som potom uz obcas prespala aj u frajera,teraz uz muza, tak normalne po troch dnoch telefon, ze co, ako sa mam. ja v soku, ze co sa deje a mama, ze ona sa len tak pyta, ze co mam nove a tak. normalne som jej asi chybala, ale akonahle som bola zas par dni doma, tak uz sme sa zasa vadili. a teraz, ked pridem domov 2x do roka, tak mama uz mesiac dopredu vyzveda, ze co nam ma uvarit, co pokupit, atd. 😀

monkap
autor
15. dec 2009

lady: museli mat z teba v detstve ozaj radost 😀

sssimi
15. dec 2009

Lady ja som tak v nemocnici celú postieľku ponatierala 😀 No nemali ma nechať pokakanu svine 😀

ladywitch26
15. dec 2009

simi, dobre im tak. nedavno bol svokor v nemocke, nechali ho o hlade 3 dni, a keby tam muz nedosiel, tak by ho tiez nechali v tom hadam aj dva dni. on uz mal problem prejst na zachod,tak mu dali plienky, ale pretieklo to. no a spolubyvajuci na izbe trikrat prosili sestricky, ze nech mu to vymenia, ze im to tam smrdi a dlabali na to. mal im to tam asi tiez vsetko pekne "vymalovat".

monka, no mama velmi nie,ale fotrik bol pysny, ze chodim do vyberovej triedy 😀 ale on bol stale v robote, tak nezazil tolko nervov,co si mama vytrpela 😉

jamaat
15. dec 2009

Ja som nenatierala, ja som bola maniak na strihanie. Odstrihla som si celú ofinu, báby som ostrihala, na pančuche som si špička odstrihla a tak. 🙂

A pamätám ako dnes, mali sme umelohmotného pinocchia a vopchala som mu prst do zadku. Mal tam takú dierku, tak ma to lákalo. Lenže prst potom nešiel von. Musela mi ho mama vyrezať a strašne som sa bála, že ma poreže. 😅

jamaat
15. dec 2009

Aj brata som chcela ostrihať, ale ma pristihli. 🙂

ladywitch26
15. dec 2009

jamaat a ako to,ze nie si vyucena kadernicka? 😀
inak ja som mala krasne dlhe vlasy, ked som bola v prvej triede. mama mi spravila dva vrkoce s lienkami, ale este na prvej hodine sa mi z ofiny uvolnil pramen vlasov a stale mi padal do oci. tak ma to znervoznovalo, ze som zobrala noznicky a odstrihla ho pre istotu uplne od korienkov. tak ma mama na druhy den ostrihala uplne nakratko. a vyzerala som hrozne. 😝

dm1
15. dec 2009

no baby vy ste teda boli cisla 😀 . to ja som teda bola slusne dievcatko a uplne poslusne oproti vam 😉

jamaat
15. dec 2009

Aj ja som mala dlhé vlasy. Ale som si zalepila do nich žuvačku. A bála som sa priznať, že som šla večer do postele so žuvačkou, tak som si vytrhala celé chumáče zalepených vlasov a pohádzala to za skriňu. Lenže nepomohlo, musela som nakoniec vyjsť s pravdou na svetlo božie. No a vtedy ma tiež ostrihali.

dm1
15. dec 2009

jamaat 😀 😀 😀 no sikovnica si bola

ladywitch26
15. dec 2009

jamaat, ja som ten trik so zuvackou vyskusala na segru. zalovala na mna (to ona mimochodom nonstop, sa v tom doslova vyzivala), tak som jej praskla taku riadnu gucu. 😀

jamaat
15. dec 2009

Pomsta je žuvačková! 🙂

sssimi
15. dec 2009

Baby ja som bola celkom poslušná len som chodila stráááášne špinavá domov. Mama doteraz spomína ako mi dala na jeseň také jemnučko ružové zateplené gate a ja som prišla domov o hodinu, taká zasraná, že nebolo vidno akej farby pred tým tie gate boli... No šak z dzedziny... Ja som bola také akčné dieťa-furt na stromoch a po strechách sme lozili.

emode
15. dec 2009

ahoj,
aj my si uz davno odliepame plienky len ma to nenapadlo napisat 😀

ludmilabb
16. dec 2009

ahojte, no ja som bola tiez z tych poslusnejsich, raz ked som mala asi tri roky som zobrala kamosku (dvojrocnu) na vylet a vsade nas hladali, oco mi vtedy fajne nalozil na zadok a odvtedy som sa ho dost bala ale vsak mal na mna davat pozor!!!
ja som mala starsiu sestru takze ta sa voci mne spravala ako k nejakej hracke, ktoru strci do smetiaka, uvari v hrnci, zadusi vankusom...no bola som ja traumatizovana ako decko 😝

iinuska
16. dec 2009

dobre ranko,

u ns vesela noc, respektive skore rano, Adamko sa budil o 4.30, 5.30, 6.30. To sme uz vstali, lebo si statocne nalozil...Teraz ma uz za sebou polhodinovy spanok a bojuje s pet flasou 😀

emode
16. dec 2009

ahojte a dobre rano 😀
iinus my sme spali podobne ...

ludka ja som tiez "ze vraj" dobrucke dietatko ... najradsej som sa hrala so snurkami 😅 to jedine ma sofia po mne 😵 a tiez som si neskor uzila svoje, vzdy som dostala za mojho o rok mladsieho brata ... aj za to ze si gulocky strcil do nosa a tak ...

sssimi
16. dec 2009

Ahojte.... Aké ticho je tu.

No ja som si spomenula, že sme sa s kamoškou zavreli na záchode u nás doma a museli dvere vylomiť lebo sme sa nevedeli odomknúť.... Jááj celá dedina bola vtedy u nás 😀

Emode ja som tiež dostávala za brata a ešte aj za 2och bratrancov... Ja jediná baba a všetko som si vždy odsrala a to som tam ani nemusela byť

jamaat
16. dec 2009

No koľko nás je tu v detstve traumatizovaných! 😀 ....Dobré ránko.

U nás noc super, zobudila sa len o 5,30 na papanie a potom spala ďalej do 8,30. Jupííí!