Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
25. jan 2010

mimi, a ako by ti na to prišli? Nemajú ako, takže klídek a keď budeš potrebovať, prihodíme. 🙂

zuzkaprofant
25. jan 2010

jamat 😀 😀 jasne pomahat si treba a nezistia to jedine ze by niektora bonzla tak piste do rp take veci a hotovo

moj maly spapam mi kasu dako je hladny v kuse co nechapem ale sa tesim 😀 😀

ladywitch26
25. jan 2010

mimi, nemaju ako na to prijst, jedine zeby nas sem do temy chodili citat 😀

inak ja som sa v noci vobec nevyspala. asi budem stanku uvazovat v postielke. ta v noci cestovala ako diva. raz som ju nasla priecne uplne na konci, nohy pod sebou ako keby klacala a ruky vystrete dlanami nahor pozdlz tela. a nemohla sa uz dalej posunut, tak zacala jacat. potom sa zasa nejako divne poskrucala, ja neviem, co sa tomu dietatu sniva, ale bola som ju napravat asi zo 10x

jamaat
25. jan 2010

lady, veď už som na teba myslela, že ťa tu nejako nebolo vidno.

ladywitch26
25. jan 2010

jamaat, cely vikend mi bolo dako nevolno... 😝 a dnes som sa iba rozculila v robote, tie brigadnicky co robia cez vikend by som hlusila. nechala som im zoznam, co treba spravit a hovno spravili. dnes som vyhadzovala klobasy za 80€ do kosa. porazit ma ide. 😠

ludmilabb
25. jan 2010

lady malu nedavas do vaku?

jamaat
25. jan 2010

lady, ešte si zabudla podotknúť, že to boli Poľky 😀

zuzkaprofant
25. jan 2010

Jamat 😀 😀 lady nerozculuj sa pokial to nemusi zaplatit tak to mas aj jedno nie

ladywitch26
25. jan 2010

ludka, davala som, ale sa mi v tom tak vzdy dovrtela, ze to mala popretacane okolo seba. ale uvazujem, ze ju donho asi zasa dam.

jamaat, polky tam teraz nemam, tie su na pokladni. k tym sa ani nevyjadrujem. toto su irky, ale studentky, take mlade zaby,co to maju na haku. a zasa bude vo stvrtok meeting so sefom a bude frflat, ze ake straty.

mimi21
25. jan 2010

no ina zumba nic moc, hlavne teta cvicitelka, teda slecny, take fifi pierko 😅 nemala mokrofon, nic ju nebolo pocut, takze katastrofa
ale najlepsi bol asi 60rocny pan hned vpredu v riadnych tesilkach a tanecnych topankach a normalne mu to celkom dobre islo...

dm1
25. jan 2010

martina mne cislovanie v NEXTE pride ako veci z TESCA aj kg maju rovnako tusim. ja vzdy beriem o cislo mensie ako treba lebo nas je drobec. Ale napr. mikinka nam sedi presne podla cisla aj rifle co ma teraz.

iinuska
25. jan 2010

ahojte, my sme boli u kamosov, maju 2-rocnu malu, Adamko ju normalne zral, stale sa za nou natahoval, a vykrikoval na nu....Vyskusali sme aj novu autosedacku, maly v nej bol dost narvany,ale mal kombinezu, tak preto, ale neprotestoval, cestou domov si aj podriemkal.

mimi21
25. jan 2010

no mne dnes nejako tie pismenka nejdu 😅 😅 😅 pomaly co slovo to preklep...

a mala mi zaspala asi pred 5 minutami... skakala a jacala v postielke

mystery7
25. jan 2010

no v poslednej dobe som sa ani je nejako nevyspala. maly vzdy v noci aspon hodinu buntosi a cez den, spi minimalne. dnes som uplne hotova 🙄

monkap
autor
25. jan 2010

ahojte,
dnes sme boli na poradni ... 7650g .. tak rastieme pomalicky 🙂

nikanika28
25. jan 2010

baby, tak dnes som zase neodolala kittyne... 😅 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1727592

jamaat
25. jan 2010

mystery, pýtala si sa na to stretko. Tu máš info: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dupinka
25. jan 2010

mys, tak to aj my... Kazde dve hodky hore a dnes ako bonus od stvrtej do pol siestej buntosil. 😠 Ale cez den spal dopoludnia celkom fajn, vyse hodiny a popoludni tiez.

Monkap, tak pekneeeee. 😵
My ideme na poradnu az 15.2., neboli sme od ockovania v novembri vobec, len co som zbehla k doky predpisat kremik a pokecat o zavadzani dalsich potravin.

Merali sme ho akurat vcera doma, tak meria 72 cm a vazi 9,6 kg. Macko riadny. Ale akosi mi to ani nepride. Uplne pohodka. Asi preto, ze si moje telo postupne zvyka na zvysovanie zataze. 😀

jamaat
25. jan 2010

nika, krásna suknička. Ja som už nedražila, ani nepamätám. A na leto mám už teraz pre Emku toľko šiat a sukní, že neviem, ako to ide znosiť. 🙂

ladywitch26
25. jan 2010

nika, jaaaj, ta tvoja kittyna 😀

mne mala zaspala pred pol hodinou, ale uz som dvakrat ku nej bezala, co spustila jakot, tak neviem, co ma zasa ☹

jamaat
25. jan 2010

lady, zub už vyšiel?

nikanika28
25. jan 2010

Jani, ja som tiez uz veeeelmi davno nedrazila, ale toto som si nemohla nechat ujst 😀
lady.. 😀
a zrovna som zistila, ze som vyhrala aj toto 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1736986

kosska3003
25. jan 2010

ahojte tak mi uz spime 2 hodiny ale prisli mi fotky dneska tak som sa kochala a asi sa este idem dneska mi aj chlop odysiel na 3 tyzdne do roboty tak sa vytesujem 😠 ☹ zase sama na malu a zacina mi kaslat 😠 😠 ma urve dneska som uz odvolala hodinu plavania a vo stvrtok mame dalsiu tak neviem ci aj tu neodvolam

ladywitch26
25. jan 2010

jamaat, hej, zub uz vysiel, este nie je cely prerezany, len taka bodka, ale to najhorsie uz mame za sebou. a muz vravi, ze asi aj ten vedlajsi uz bude vonku. tak sa teraz budeme tesit uz len na ocne 😀

mystery7
25. jan 2010

jamaat: vdaka za link. zacala som to citat ale skoncila som pri termine. ostal termin naposledny majovy vikend? Bohuzial, my budeme vtedy oslavovat narodeniny. A nielen maleho 🙂

mohli ste ho dat radsej na jun, alebo april. To by som dosla aj do Terchovej.

nikanika28
25. jan 2010

mys, ved oslavu mozte posunut, nie?

dm1
25. jan 2010

mys oslavu odloz o tyzden 😉 . april este moze byt studeny a v jun uz ludia mozu byt zase na dovolenkach... a symbolicky maj ked sme majovky

ladywitch26
25. jan 2010

mne je ohladne terminu jedno, len ho uz potom nemente, lebo ked raz zaplatim za lod, tak uz to tazko zmenim. to mam 800€ v lufte.

mystery7
25. jan 2010

no, u nas budu oslavy 3 a nie je mozne ich len tak poposuvat. skoda. mne by vyhovoval az prvy junovy vikend. budem s vami aspon dusevne ☹

emode
25. jan 2010

lady jasne ze kvoli tebe sa uz posuvat nebude nic a basta 😀

ja som sa rozdrazila a aj moje nejake aukcie presli fajn, zbavujem sa nepotrebnosti akoze dojcenske flase a kozmetika a pod.

my posledna noc ako tak 😀 kojenie len 2x ale medzitym aj mrncala no nedala som ju hned na prso a stichla 😝 ale ocividne ju zubky trapia (len teraz uz neviem ktore), vecer pri papani kase mala obidve ruky v ustach a obcas riadne zaplakala nieco podobne co pisala jamaat 😖

uf, ja som dnes okrem plavania stihla povysavat, pozmyvat, cistiaren vybavit 😀