Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
3. feb 2010

aj u nás veľmi husto sneži...tak dnes iba doma...to zas bude deň...moj mm je každý den na cestách, ale mne to nevadí, lebo pred mater. dovolenkou som bola aj ja každý den na cestách kedže som robila oz pre kofolu...

ludmilabb
3. feb 2010

aj tu snezi ani mob mi nefunguje 😒

kristiniatko
3. feb 2010

ahojte, este si na mna pamatate? 🙂 nepisem sem castol, lebo som rada, ze stihnem precitat co ste za cely den napisali. 😒

kristiniatko
3. feb 2010

aj u nas snezi a mm siel na nesty, tak dufam, ze sa nic nestane!
neviem veru ci aj my dnes pojdeme von. ak bude takto sypat asi nie. no neviem co nato povie Sabinka. chodime kazdy den, tak je cela rada ked ideme.

kristiniatko
3. feb 2010

martina- aj ja som ako ty, tiez zaspim s malou skoro vzdy o 21.00. 🙂

kristiniatko
3. feb 2010

martina to muselo byt narocne kazdy den na cestach! mas moj obdiv! 😉

juska3
3. feb 2010

caute kocky 🙂

Ludka, mobil ti nejde, asi mas orange, akurat hlasili v radiu, ze orange nefungiruje cely, na komplet cely, ze nic

kristiniatko
3. feb 2010

ozaj jantara tu este nebola, co? chcela som sa jej spytat, ona pisala, ze maju tu Bebe TV. neviete cez co to maju? maju UPC, alebo cez co?

kristiniatko
3. feb 2010

juska no to je super, ze orange nejde, asi im zasnezilo nejaky vysielac 🙂

mimi21
3. feb 2010

juuuj, ja mam net cez orange, no na porazenie 😅

kristiniatko, aj my mame bebe tv, my to mame cez dig. satelit cez upc

jamaat
3. feb 2010

Ahojte.
Aj my máme Bebe TV cez satelitné UPC.

Tak môžem ja kamarátovi volať, keď orange nefunguje. Chceli sme ísť na Kaskády.

juska3
3. feb 2010

my sme dnes chceli ist k ocnej, ale rano tak sypalo, ze to necham na zajtra, musime ist len rano, ked Ajko vstane lebo ma uz asi treti tyzden opuchnute prave ocko a doktorka to chce vidiet, len ked je to opuchnute. Uz nas poslali na kozne, ze je to ekzem, ale sa mu len pohorsilo od tych masticiek....ja si aj tak myslim, ze to ma od zuba, teraz mu tam akurat rastie

inac, koneccne sme mali normalnu noc, prve prebudenie az o siestej,ale potom sme spali dalej, az do osmej

kristiniatko
3. feb 2010

aha, takze ta Bebe TV sa da dat len cez UPC! diky baby!

kristiniatko
3. feb 2010

my mame zas ist este na kontrolu k ortopedovi. nemali sme v 6 mes. vyvinute este jadierka. ☹ ale v takomto necase veru nikam nejdeme. hadam uz zajtra nebude snezit, tak pojdeme. dufam, ze bude vsetko ok! ☹
vy mate asi vsetky jadierka vyvinute, vsak. tusim aj inuska nemali a teraz niekedy boli na kontrolu nie?

kristiniatko
3. feb 2010

ozaj, vcera tu monka pisala o nejako speciale mama a ja o vyzivem. mate take nieco? do sa to este nejako zohnat? na ich stranke som nasla len nejaku knizku o babatku do roka zivota. to sa dostane k tomu, neviete nahodou?
dochadzaju mi inak napady na varenie pre malu. musim popozerat nieco na nete, ci niekde niesu recepty.

kristiniatko
3. feb 2010

pekny monolog 😀 ako vzdy ked som tu ja tak tu nikoho ☹

jamaat
3. feb 2010

kristiniatko, iinuska aj zuzkad mali jadierka ešte nevyvinuté, ale už je to u oboch v poriadku.

monkap
autor
3. feb 2010

kristiniatko: ten special mama a ja o vyzive vysiel asi pred 3 rokmi (ked sa mi mal narodit patko) ... je tam vyziva od kojenia, cez zavadzania prvych prikrmov, pre batolata, skolkarov, skolakov ... neviem, ci sa da este zohnat ...

nikanika28
3. feb 2010

ahojte...
ahoj kristiniatko 😉
No ....noc nakoniec bola taka, ze mala spala s nami v posteli..no teda ..spala, ako spala, skor hucala..celu noc sme boli skoro hore a ako som hovorila, sme trosku chori ☹ .. ma sopel, kasle a zvysenu horucku...tak sme boli u DR., zatial v poriadku, torsku chytene horne dych. cesty...dala nam kvapky do nosa a solmucol...ten je tak otrasny...som zvedava, ako jej ho idem davat
Kristiniatko, drzim palceky, snad uz budu jadierka ok...
Inac, ja cerpam momentalne recepty z casopisov mama a ja ...mam ich doma asi za 4 roky zozbierane 😅 , este pri Lukaskovi som to mala predplatene..tak asi povystrihujem recepty a ostatne vyhodim..alebo to este odlozim na tri roky, az potom vyhodim 😀

mimi21
3. feb 2010

nika, mne mala solmucol jedla v pohode, predtym sme mali nejaky bylinkovy sirup a ten bol neskutocne horky, vsak sa mi z neho raz aj fajne pogrcala 😒

ja idem dnes skusit cestoviny, uvidime, co mala na to 😕

kristiniatko
3. feb 2010

monkap- vcera som im napisala do redakcie mail, tak som zvedava ci odpisu. no ak sa to uz nebude dat zohnat skoda! ☹

kristiniatko
3. feb 2010

nika- drzime palce aby ste boli skoro zdravy!!!!

kristiniatko
3. feb 2010

nika- ved aj ja mam tusim od sestry nejake stare casopisy mama a ja. dik za typ. popozeram, ale rozstrihat jej to veru asi nemozem. 😒

kristiniatko
3. feb 2010

mimi- ja som este neskusala cestoviny. musim kupit a skusit, alebo ryzu. davam jej stale zemiaky. 😒

monkap
autor
3. feb 2010

ja davam zemiaky, ryzu aj cestoviny ... striedam ....

ved ten special by mohli predavat stale, nie len jednorazovo ... ved stale su nove a nove mamicky, ktore by to kupili ....

kristiniatko
3. feb 2010

tiez si myslim, a je ich mozno aj viac, lebo sa za tieto roky vela deti rodi a su aj prvorodicky!

ludmilabb
3. feb 2010

ja mam tiez stare casaky mama a ja, Dieta, Betynka atd este na skole ma chytila nejaka faza mat dieta tak mam hadam casaky z roku 2004, 2005 potom ma to na cas preslo, ako sme mali psa zacali sa zbierat casaky o psoch a teraz zase casaky o detoch no krasa

mna Sofia momentalne privadza do zufalstva, nemozem ju polozit absolutne, ani ked lezim vedla nej aby bola na brusku, plazi sa s revom aj to len smerom ku mne, ja som z toho hotova...len ruky, teraz zaspala a ja sa nejako musim ukludnit, to je hadam najhorsie co moze byt mat nervy z dietata a pritom ho drzat na rukach ☹

kristiniatko
3. feb 2010

ludmila- no mas to tazke, mozno ju bolia zubky. nasa by vtedy bola tiez len na rukach a zuzle chladive hryzatka. ☹ pevne nervy!!!!

mimi21
3. feb 2010

kristiniatko mne mala ryzu nechce 😝
cestoviny sme mali zatial take poharikove, tak uvidime co bude, ked uvarim ja 😅

ludka aj Nina je dnes uplakana, dokonca isla spat skor ako zvykne, mne teraz vydrzi hore aj nejake 4 hodiny a teraz po 2,5 isla spat, tiez jej ide zubok, druhy dolny tak je umrncana

inak u nas je riadna chujavica 😀 ja som mala ist k mm starkej po sisky, ale nehroziiiiiiiiii

martinaxyz
3. feb 2010

aj ja čerpám s časopisu mama a ja a velmi sa mi páči...svokor sa mi smeje, že malý bude dieťa z knihy 😀 😀 😀
ludmila- ak je to zo zubov, tak skús niečo od bolesti, aj ja ked malému išli zuby a bol na nevydržanie, tak som mu dala malé množstvo nurofenu a oddýchol si aj on aj ja...
my dnes varíme zemiak, mrkva a kuracinka...a skúšali sme aj cestovinu a zjedol...
baby sprchujete izbové kvety a ako??????????????