Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
4. mar 2010

ja som prisla domov so Sofiou a ake prekvapenie doma na novom koberci dve grcky od psa 😠 😠 😠 ja nemam ziadny pripravok na koberec ani tepovac a kraaaasne vpite to uz bolo, ma porazi 😢 aky prostriedok sa vam osvedcil na taketo flaky? (otazka ako z reklamy na Vanish ale chcem vediet 😝 )

dm1
4. mar 2010

mys neboj otepli sa. aj ja sa tesim na to ked v lete vybehneme von na dlhooo obed zoberieme zo sebou a v parku nakrmime

mimi este vozime v starej lebo novu doviezli vcera a este sme nikde autom neboli. asi vyskusame cez vikend. a nechavate ju v aute? vraj aj sedacky ludia kradnu z aut.....

ludka neporadim my akurat ideme davat kobar tu do cistiarne za velky kobar beru do 200,- Sk a to sa ani neoplati cistit doma. len za pripravky da clovek tolko a tak ako cistiaren to doma nevycistim

ludmilabb
4. mar 2010

aha nejde to tal dam zdielat na FB 😀

mimi21
4. mar 2010

no mna slahne
zsase tu bola svokra a zase som si vypocula, ze ci som uz schudla ako chodim cvicit a kolko som schudla a kde mam tie stahovacie nohavicky co mi este po porode doniesla, lebo aby mi na svadbe netrcalo brucho zo siat !!!
a co ona vobec taketo veci riesi, stale mam este mensie brucho ako ona 🤐

ludmilabb
4. mar 2010

mimi tak to by ozaj nemusela riesit!!!!!

zuzkad
4. mar 2010

mimi 😀 😀 😀 to poznaaaam ja ked som minule spomenula, zeby som si dala nejaky zakusok, tak mi oznamila, ze "tebe tak treba zakusok" a ked som jej povedala ze ma neprovokuje, tak s provokaterskym usmevom mi povedala "ved ty stale stonies, ze chces chudnut...pre mna za mna zostan takato silna" akoze rana ako hovado...a rype stale do mna ohladom kg co ma trapi potom 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

ja nemam moc skusenosti s cistiacim prostriedkom, ale tusim naozaj Vanish je na toto najlepsi 😉 😉

zuzkaprofant
4. mar 2010

mimi dobre ide svokre 😠

zuzkad kolko si uz pochudla
ja dako stagnujem aj ked som obedzila uz vsetko a aj som occhorela dako sa citim zle nieco na mna lezie len ma hrdlo boli od vcera 😖

jamaat
4. mar 2010

Joooj, rukavice som si zabudla a poldruha hodiny sme vonku s emode kočíkovali. Šli sme okolo predajne Slovenky, tak sme aj na nákup boli a devuchy zatiaľ spali pred dverami. Kúpila som Emke zeleno-ružové pyžamko, dosť besná kombinácia 🙂 ....ale Emka má zelenú farbu rada a je žabkové.

ludka, viem sa vžiť do tvojej ohromnej radosti po príchode domov. 🙂 ....a Vanish je dobrý. Ale aj DM odstraňovač škvŕn je OK.

No tie vaše svokruše, samá radosť. 😖

ladywitch26
4. mar 2010

mimi, zuzka, nechcete poslat vase svokry na pardnovu staz do irska? keby videli miestne krasky, ktore bez problemov vystavuju na obdiv svoje speky a absolutne sa za ne nehanbia a chlapom aj tak pripadaju sexi, tak by po prilete domov asi raz a navzdy sklapli.... 😀

stanka akurat dlabe do seba rybu a straaasne jej chuti. na obed mala rybaciu polievku, za tou sa tiez len tak zaprasilo a teraz masko. no esteze sme primorska krajina, v lete budeme chytat a potom jest na veceru 😀

zuzkaprofant
4. mar 2010

uz som prisla na to kde je problem v jeddeni maly chce kupovane jedlo a nie domace varene 😀

iinuska
4. mar 2010

zuzkap, tak fajn, ze si na to prisla 😉

zuzkaprofant
4. mar 2010

no to len dnes bo nechcecel nic tak na ranajky puding som mu dala od hipp cely spapal190ml na obed boleneze islo len tak fuklo aj malo bolo a na veceru jogurtik a aj moj jedol a paclik a vecernu kasu pojedol 😀 c o mi tolko spapal ako za posledne 4 dni dohromady

muisme sa pochvalit maly mi uz sam na gauc vyleze len keby vedel ze na okraj sa nema sadat ☹

ludmilabb
4. mar 2010

ahojte, co robite, cumakujete na Panelak? 😀 😀 😀
zachvilu bude baby unfriendly serial, deti tam ani vidno nie je a Angie ma uplne zazracne dieta 😝

dm1
4. mar 2010

mne uz v poslednej dobe panelak zacina na nervy liezt... ivanka to tak strasne prehana az je to trapne 😖

mystery7
4. mar 2010

vanish odporucam aj ja. Brat vykydol na koberec sklo cvikly, mama horekovala, ale nic nechcela kupovat, ved drahe. 2 tt cistila jarom a nepustilo. Som sa nastvala kupila vanish, vytepovala som cely koberec a bol ko novy 😝 ani ho nespoznala

mystery7
4. mar 2010

ja nepozeram ziadne nase serialy. Len Life na joj-ke. Teraz v utorok som si zabudla dat hrat a v stredu ako naschval neopakovali ☹
Tak tie svokry - obe, su fajne hnusne. Potvory 🙄

mimi21
4. mar 2010

dm ja som zatial nechavala tu sedacku v aute, nam sa ani nepodarilo na prvykrat poriadne ju upevnit a ked si mam predstavit, ze to mam absolvovat kazdy den tak ma sibne
a neviem si dost dobre predstavit, ked pojdeme na plavanie a bude ma brat kamoska tak ako ponesiem Ninu, tasku, a sedacku a ako pojdeme domov, ked mi Nina bude spat 😕
no ale to uz hadam bude mm doma a pride mi pomoct 😉
prave mi to ponad plece cita 😀

iinuska
4. mar 2010

mys, Live? Ten nepoznam

mystery7
4. mar 2010

Life - najbohatsi policajt, chodi to asi mesiac, vecer si vzdy nahram a druhy den kuk ked maly spi. Chodi v ut a stvr

dm1
4. mar 2010

ozaj este som chcela dat tip - v tescu maju letne supravicky - tricko a kratasky za 75,-Sk! ja som kupila 2 rozne a maju aj na dievcatka

mystery7
4. mar 2010

dm a to len u vas, alebo vsade?? Super cena, ja pre maleho este nic na leto nemam a to je super cena.

ladywitch26
4. mar 2010

zuzka, mojej tiez viac chuti kupovane, ako doma varene. no co, maju mlsnejsie jazyky. 😀 ale dnes jej muz dal varit rybu do vody, nahadzal k nej zeleninu a polovicu vybral na veceru a zvysok pomixoval na polievku. a mala ze tak praskala do seba, az sa zalizovala za usami. a aj na veceru mi tu rybu dlavila, tradicne s chlebom. 😀 ja neviem, ale jej to strasne chuti. dnes mi zdlabala styri krajce. na rano mala 220ml mlieka, ale este sa aj za chlebom nacahovala, k tej polievke jej musel muz dat aj chlieb, poobede mi jogurt zajedala chlebom a este aj vecer ku tej rybe. chlebomaniak z nej 😀 😀

dm1
4. mar 2010

mys neviem ale asi vsade... bol toho plny kos aj vacsie aj mensie velkosti. ale najmensie bolo 1 - 1 a pol a kratase budu nasmu mozno ked bude mat 2-3 roky ale aj tak sa to oplatilo. toto su ony:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kosska3003
4. mar 2010

ahojte co tu nove ja to tu zanedbavam som nalepena na nete a vyberam tu dovolenku tak som sa rozhodla pre Bulharsko uz mam aj ponuky a moj chlap kdesi zdrhol do pivnice este na obed a este ho neni robili klobasky tak este nech mi to odsuhlasi a objednavam hura uz sa tesim na ten veget ked 12 dni nebudem varit upratovat len vegetit

iinuska
4. mar 2010

dm, ake peknucke 🙂

dm1
4. mar 2010

inuska aj mne sa pacili a dokonca jedna su moje oblubene opicky a aj piratky mam na leto k tomu akurat modru, oranzovu a zelenu takze to bude super pasovat. ono aj keby to mal len ako pyzamo tak sa to za 75,- sk oplati. povodne stali 241,-

mystery7
4. mar 2010

teraz ako je moj Mirko chory, objavila sa mu vzadu na krku na pravej strane taka hrcka, makka.
Myslite, ze je to uzlinka?? Uvazujem, ci ist k dr. nechcem vyzerat ako hypochonder :-\

dm1
4. mar 2010

mys mala by to byt uzlinka nas ich ma vonku stale. doki povedal ze to preto ze nema ziadny tuk tak mu ich vidno 😉

mystery7
4. mar 2010

pozrela som link, pekne farebne. Skusim zajtra tam nabehnut. Aj tak musime ist na nakup, tak skusim. Ale obavam sa, ze to uz bude rozchytane. Minule sa dobre ze nebili o tie body 2 za cenu 1.
Celkovo tescu ked je zaciatok akcie, ani nechodim. Vidia ma kocikom a su schopni sa na mna tlacit, pripadne ma predbehnu v rade. Vidia, kam sa idem postavit sup predomna 🙄