Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
5. mar 2010

ahojte
mame za sebou perny den, doobeda plavanie, dokonca sme mali dve lekcie spolu aj so saunou, potom do mesta, v meste do restiky na obed, potom do MC potom zas von a domov sme dosli o pol piatej 😅 si skontrolovala hracky najedla sa druhykrat dnes sa pokakala vycikala do nocnika okupala a zalahla v sekunde ako som ju polozila do postielky 😀

horsie, ze ja som uplne do mrtva a to este nie som osprchovana ...

ludka na zuvacky su dobre tie detske orbitky ruzove ...

mimi my sme mali take cervene okolo pusy po kalciovom sirupe a neter to mava po kecupe ... ale inak nic tak neviem ...

lady sofia tiez zboznuje hojdacku a lietat musi riadne vysoko 😀

jamaat
5. mar 2010

nika, mám ešte na 5-6 rokov. Veď som dávala na FB fotky, čo mám na predaj. Je tam aj Nintendo tričko a Supermanovské mikiny a župan.

lady, mne sa to len číta zle, nie tie grcačky ešte zažívať.

jamaat
5. mar 2010

Emke robím zatiaľ hojdačku len ja na rukách, ale vyhadzujem ju až po plafón 🙂

ladywitch26
5. mar 2010

erika, ja normalne rozmyslam, ze kupime hojdacku malej dozadu na dvor. susedia maju tiez, aj ich mala tam az viska, ked ju hojdaju. no mny sme tiez boli stastne ako blchy, ked nam otec pozvaral na dvore hojdacku. tak sa to urcite zide.

jani, ja vlastne negrcam tak naozaj, jedlo zostane dnu, ale tie hnusne sliny.... 😝 😝 a nenormalne ma boli zaludok, ked ma napina. rano je to brutus, to az dychat nemozem, co jeden krc za druhym. este teraz sa da, ale ked uz brucho narastie, tak je to horsie. pri stanke som mala pred umyvadlom v kupelni uz rovno stolicku pripravenu. len to bola len taka z lidlu do 50kg, a ku koncu druheho trimestra som ju zlomila 😀

ludmilabb
5. mar 2010

lady ja som tiez len sliny grcala kazdy den ked som z autobusu rano vystupila, 50 km sa hekotat 2x denne bol pre mna ako tehotnu nadludsky vykon

jamaat
5. mar 2010

lady, zabudla som ti povedať, že v Lidli majú teraz zase v akcii takú modrú lampičku, čo len do zásuvky vopcháš....kedysi sme sa o nej bavili, že by sa ti zišla.

kosska3003
5. mar 2010

ahojte tak moja po dlhom boji zaspala dneska akosi trucovala zaspala a za 2 minuty bola hore a plakala a toto mi spravila 3 krat az na 4 zaspala no uvidim do kedy aj moj chlop zaspal skor ako ona hihi dneska je vycerpany akosi vcera dosiel az o 1 v noci trosku napity a dneska som objednala dovolenku a zaplatila zalohu 500eur tak ho to zmohlo hihihihi

ladywitch26
5. mar 2010

ludka, tak ja by som bus teraz neprezila. mne staci ist na aute 15km do mesta a uz to rozdychavam po zvysok dna

jamaat, najnovsie uz spime bez lampy, ale mame odtiahnutu roletu. zvonka svieti dnu svetlo, takze na malu ako tak vidim, ale nerusi ma to pri spani. teda az na ten sprosty mesiac. tri dni som sa budila na to, ze mi svietil rovno do ksichtu ako reflektor. 😠

kosska, to sa ma tvoj muz dobre pri tebe, dotrepe sa domov opity, a ty mu za odmenu aj dovolenku zaplatis 😀 😀

ludmilabb
5. mar 2010

koskaaa 😀

ludmilabb
5. mar 2010

ladyyyy 😀 😀 😀

emode
5. mar 2010

kosska 😀 😀 vsak sa dobre plati mm kreditkou 😀 😀 😀 ja viem pre istotu pin kod naspamat 😀

ludka ved ide jar hojdacky budu v kurze, mm sa vyhrazal, ze pre malu urobi vzadu take drevene ihrisko s hojdackou a pieskoviskom a suchackou tak som zveeedaaavaaaa 😀

emode
5. mar 2010

ludka janka dnes sme v tom MC boli s Mirkou znovu lebo sme potrebovali drobcov nakojit a ani po hodine som sofiu z tade nevedela dostat inak sa metala ked sme odchadzali ...

ladywitch26
5. mar 2010

inak ja som sa vzdy smiala z mojho muza, ked sme spolu chodili, a on sa niekde opil, tak uz vyplakaval, ze ho kvoli tomu opustim atd. no kym sa opije len 3-4x do roka, tak v tom problem nevidim. najhorsi bol, ked mal jeho najlepsi kamarat rozlucku so slobodou. to mi ho len doniesli uz, nevladal sam prijst. a zurila som, lebo tyckoval, kade sa dalo. najskor sme ho s jeho bratom ulozili do postele, a pytam sa ho, ci mu nie je zle. on ze nieeee. a ja, stano, vazne ti nie je zle? (lebo uz mam skusenosti nejake pri nom 😀 ) a on zasa ze nieeee. a treti krat, stano, vazne sa ta pytam, nie je ti zle? a uz len uhmmmm.... no esteze som mala poruke prazdny kontajner na papiere pod stolom. ak by tu sablu hodil na koberec,tak by som ho zabila. tak sme ho s jeho bratom dotrepali do kupelne, on ho potom studenou vodou sprchoval a nejako o dve hodky sme ho dali ako tak dokopy. len ja som celu noc nespala, co som sa bala, aby sa v spanku nezadusil. a to mi este nadaval, ze mam zhasnut, lebo on nechce, aby som ho takeho ozrateho videla. a rano okno, absolutne si to nepamatal. no zabila by som ho 😠

jamaat
5. mar 2010

kosska, daj link, čo si vybrala.

kosska3003
5. mar 2010

no moj mm ma radost pri mne aj notebook s fotakom som si kupila na druhy den ako sa ozral vtedy ho najlepsie spracujem hihihi aj ozaj psa FP som tiez tak kupila nechcel ho ani za nic kupit a sa opil a ja na druhy den cupkala do dracika a ho kupila hihihih 😀

jamaat
5. mar 2010

kosska, dobrá stratégia 😀

mimi21
5. mar 2010

lady mne minule mm zo spanku ked prisiel domov nalamany z akcie vynadal, ze mam drzat hubu a nechat ho na pokoji 😀 😀 😀
jáááááááááááj, tíííííííííí chlapi 😀

emode
5. mar 2010

mimi tak potom je na tom lepsie kosska 😀

iinuska
5. mar 2010

a ja toho mojho stale posielam, nech ide trochu von s kamosmi, a on je len pri mne. 😵 No laaaaska velika 😵

ladywitch26
5. mar 2010

jaaaj, kosska, ale tak to treba povedat, nie ze muz dosiel opity, ale ze ty si ho poslala sa opit, aby si zasa mohla cosi nove kupit 😀 😀 eeeej, si ty ale liiiiiska 😀 😀

ludmilabb
5. mar 2010

my alkoholu velmi neublizime a naposledy sa mm doooost dobre opil na rozlucke so slobodou a pozvana som bola aj ja...teda ako som sa na nom bavila a rano to bolo tiez krasne ked nam tickoval pred vchodom, jemu vela netreba, nie je trenovany

kosska3003
5. mar 2010

lady no nie ja som ho nevyhodila 😀 😀 isiel dobrovolne 😀 ako bolestne som mu potom kolacik upiekla

toto som vybrala uz sa tesim juj
http://www.solvex.sk/dovolenka/bulharsko/primor...

mimi21
5. mar 2010

no ja som zvedava ako dopadne mm zajtra a aj o tyzden na svadbe
je to taky kamos, co sme do neho vsetci uz straaaasne dlho hucali, nech sa uz ozeni a je to posledna svadba z nasej najuzsej partie, co sa tak najviac stretavame
uz sa tesim na kolaciky, dufam, ze budu dobre 😝 😝 😝

jamaat
5. mar 2010

vyhrala som pyžamká...ale tá Veronika sa nemusela do toho montovať!!! 😅 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1858063

dm1
5. mar 2010

jamaat pekne aj mne sa pacili ale nechcela som sa s tebou bit 😉 . a co tie supravicky kupili ste?

mimi21
5. mar 2010

kosska nedrazdi tu s tou dovolenkou 😀

jamaat
5. mar 2010

dm, veď možno ešte dá nejaké do aukcie, píše oblasť Anglicko a stále robí aukcie. Aj to levíkovské bolo pekné, malo krajšie pestrejšie nohavice. ............Tie súpravy vôbec nemali, to asi len u vás vyhrabali. .........Doprčíc, teraz ma napadlo, že zajtra som na chate a bez signálu. O koľkej sa chystáte do toho Tesca?

dm1
5. mar 2010

jammat asi okolo 10-11. a aku velkost by si chcela? 1 - 1 a pol?

kosska3003
5. mar 2010

mimi ja nedrazdim kde ze to by som si nedovolila

jamaat
5. mar 2010

dm, ano 1 - 1,5. Rozmýšľam, že ešte by som ti mohla dať číslo na kamošku, ktorá na chate signál chytá vraj.