Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
14. mar 2010

no moja je v noci hore kazde dve hodiny a kojime

mystery7
14. mar 2010

uff, taka noc je mojim snom. Snad raz. Ja ked ho nevezmem k sebe, tak kojim kazdu hodinu 🙄
A posledne dni mi spi uz len raz denne

dm1
14. mar 2010

inuska no spala... isla som si lahnut pred 1 a to sa Mato akurat zobudil ten 1x a kym sa napapal a zaspal boli pomaly 2 hodiny a uz o 6.20 buntosil. tak ze by som nejako extra vyuzila ten jeho spanok sa neda povedat 😉

inak som sa bola dnes vencit v laugariciu . mm strazil maleho a ja som bola prvy krat 7 hodin mimo domu s kamoskami na kavicke a po vsetkych shopingoch v laugu. prisla totiz kamoska z talianska. uz sme chcel ist domov ked mm volal ze je u svokry a ta ide maleho vozit ze este nemusim ist. nic som sice nekupila ale aj tak mi to dobre padlo

dm1
14. mar 2010

koska, mys nemate co zavidiet u nas je taka noc tak raz za 2x mesiace inak kazde 2 hodky niekedy aj kazdu hodinu takze to poznam

mystery7
14. mar 2010

aspon si sa dobre odreagovala 😉

dm1
14. mar 2010

mys tak to ano. a uz vidim ze maly kludne bez mliecka vydrzi od ranajsej presnidavky. Ked som doma davam prso medzi jedlami ale len od smadu pije si myslim lebo kratko a teraz v pohode vydrzal po presnidavke som dala este zapit MM a mm dal obed a ked som prisla o pol 5 nakojila som a este aj pol activie zosrotoval. ale zase sa po dlhej dobe normalne napil z prsnika cez den. predtym vzdy vymyslanie a teraz kludne pil a dlho

monkap
autor
14. mar 2010

siri: dik 😉

sirinka
14. mar 2010

juuuj flashdance to je filmik... 😎

tinapp
14. mar 2010

flashdance...niekedy sa mi zdalo,že ten tanec je uchvatny a dnes sa moja dcera pozerala a:to je trapka.... ]-
Písali ste ,že je nejaky pohar zo sosačikom---moj maly vôbec nič nepije,iba ho kojim.Neviem ho prinutit ani kvapku,toči hlavou,neda ani flašku ani sosak do pusy....je nejaka špecialn a značka?

sirinka
14. mar 2010

tinapp no jasne ze to je z dnesneho pohladu uplna haluz ten film 😝

co sa tyka pitia, mne sa u klarky osvedcilo pitie z klasickeho pohara...az teraz pouziva rozne flasky, pohariky zo sosacikmi vobec...
ale niekedy staci na flaske s cajom zmenit dudel s inym prietokom...

dm1
14. mar 2010

tinapp s tym sosacikom su od roznych vyrobcov - avent, nuby.... ale mne sa tiez najviac osvedcil taky velkacky poharik umely s krytom s dierkami alebo klasika len pohar. ale moj vela nepije len trosku ale aspon cosi

tinapp
14. mar 2010

...mam doma všetky druhy poharov,flašiek,ale obyčajny pohar ani neda k ustam -otača hlavu zo strany na stranu 😖 Teraz som kupila taky špecialny"vraj"pre kojene deti,cumel pripomina prso a da sa menit so sosakom--ale maleho nepresvedčil 🤐 dm1---čo je u vas troška? u nas su to dve lyžičky za den -kavove!! ☹

dm1
14. mar 2010

tinapp tak u nas viac no neviem presne kedze pije z pohara bez uvedenych ml. ale max.50 ale to len niekedy. skus slamku niektore deti cez to radi piju

monkap
autor
15. mar 2010

dobre ranko,
neviete poradit, kde sa daju stiahnut rozpravky a rozpravky 2 od canakyho a podhradskej?

emode
15. mar 2010

dobre rano 😀
zeby druha?? my sme boli cez vikend na Donovaloch, klasika, ale snezilo od piatka vkuse a taka fujavica ako v decembri no nadhera ... tak sme vybehli v nedelu na boardy na 2 hodky tak parada taky fantasticky prasan este aj spodare som mala mokre 😀 😀 😀

bola aj svagrina s rodinou a kamoska dalsia s dcerou tak sa o malu postarali, na sanky sme dali sportovu cast od kocika aby na nu nesnezilo a bolo ... sofia spala vzdy skoro dve hodiny a v noci od desiatej do pol siestej 😀 😀 😀 mm ju sice zobudil ked prisiel k nam spat ale mala ani nechcela prsnik len sa prehodila na brusko a spala dalej ... to asi ten fenistil lebo jej ide 8 zubok 😀

mystery7
15. mar 2010

ahojky
Moj Mirko vcera zaspal o 20:00 a potom sa budil kazdu hodinu na kojenie, kym som ho nevzala k nam. Skusam ho len pohladkat v postielke, prihovorit sa, ic nepomaha, plac stupnuje do revu. Pritom na veceru v pohode zjedol celu kasu. Ja neviem ako ho budem odstavovat.
Teraz som ho dala spat, lebo uz zival a suchal si oci. Normalne sa prereval do bdelosti. Takze dnes bude zase len jeden spanok. Vcera spal len raz -hodinu.
Teraz tu na mna krici odusu, ze sa mu nevenujem ☹

ludmilabb
15. mar 2010

ahojte, mne zase Sofia nechce prsnik ☹ ona nema problem vypit vodu zo stamprlika, cize ani sosak na flaske nepotrebuje len kedy tahala aj cez den a nie v noci, musim jej potom davat ine tekutiny a mlieka bude cim dalej tym menej 😢 v noci som kojila 3x
a urevana je, staci ze jej len raz nieco zakazem a uz sa to taha cely den....mrnci, nic sa jej nepaci a mna potom len hlava boli z toho jej rumazgania uz nech toto obdobie prejde!!!!!!!!!!

mimi21
15. mar 2010

ahojte
mne uz tu mala tiez mrnka, tak ju pojdem ulozit a dam si kolacik a kavicku 😀

a poobede ockovanie ☹ to zas bude placuuuuuu

ludmilabb
15. mar 2010

mys takze mame dnes doma to iste 🙄

mimi21
15. mar 2010

no dieta spi, kavicka a torta predomnou, tak idem na chvilu sem a potom upratovat, fuj, ale sa mi nechce...

iinuska
15. mar 2010

dobre ranko

tak ja som rozbita na totalku. Noc hrozna a aby mi luto nebolo, hoer sme od pol 6. Teraz Adamko spinka od 10. Nieco mu musim este uvarit k obedu.

Ja som vcera vecer malemu nestihla dat kasu, lebo sme prisli neskor domov, tak ze aspon uvidim, len som ho ped spanim nakojila. No tak a uvidela som.....Ci s kasou alebo bez, je to jedno

mystery7
15. mar 2010

Mirkosa zameral na obraz nad gaucoukou a ked poviem nonono, tak taky plac nastane, ako keby som ho tyrala a nic nerobi len mi vlasy trha 🙄

emode
15. mar 2010

vidim, ze sa nam vsetkym akosi dari, cest vynimkam, mimi 😀
ja tiez nechapem co to mame za obdobie 😕

mimi21
15. mar 2010

iinuska aj ja mam taku skusenost, ze je jedno ci sa vecer dobre naje, alebo je pomenej, noc je taka ista
moja svokra ma nuti aby som malej davala do vsetkeho krupicu, aby som jej to zahustila, aby ju to lepsie zahustilo
a ked mi ona grcia z obycajnej kase tak jej nebudem davat krupicu, ktora je este tazsia na zaludok...

len ja uz som zufala co malej davat na veceru 😨

stija
15. mar 2010

ahojte maminky, dnes rano nam vyliezol druhy zubok 🙂
aj u nas ja v podstate jedno, ci ma vecer kasu, alebo nie, len ked ma, tak si potom este potiahne trocha mlieka, ked kasu nema, je vecer zavesena dost dlho

stija
15. mar 2010

mimi, ja som to spravila naopak, ulozila som malu, potom nieco porobila a teraz som si sem na chvilku sadla. no a mala je uz hore, uz si keca v postielke

emode
15. mar 2010

mimi jogurt ma rada? mozno by som davala jogurt,

sofia zas zaspala po sediacky 😖

iinuska
15. mar 2010

no u nas 40 minutovy spanok 😖

emode
15. mar 2010

iinus obavam sa ze ani u nas to nebude lepsie ...

vcera vecer zaspala az o desiatej, normalne sme nechapali ... poobede spala len pol hodku a ja celkom spokojna ze ju ulozim okolo pol deviatej ... co mama planuje sofia zrusi 😒

ludka inak tu bocnicu davame spat, vcera aj ked tam mala dva paplony pri zaspavani nam vyliezla z postielky a capla z mm postele na zem 😢

mimi21
15. mar 2010

u nas spanok klasika 1,5 hodiny 🙂

emode jogurt ma rad, davam biely s bananom alebo ovcny a keksy, ale nechcem jej to davat moc casto, lebo mm ma znizenu toleranciu kyseliny mliecnej a ja som tiez alergicka, tak to nechcem prehanat
zvyknem aj vyzivu ovocnu s keksom alebo ak sa mi podari navarit vela, tak niekedy dam aj prikrm od obeda