Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. mar 2010

muz akurat odisiel do baru, tak som zvedava v akom pride stave. povedal sice, ze si da len dve piva, ale pochybujem. ako poznam irov, tak si objedna jedno a do par minut ma pred sebou dalsie tri nacapovane 😀 tak ho skor ako za dve hodiny ani necakam. a to siel do baru,kde som kedysi byvala, majitelka je skoro ako moja druha mama, a nedavno som jej povedala,ze cakame druhe. tak budu urcite oslavovat aj to, nielen patricka. asi porichtujem furik a okolo polnoci ho pridem len nalozit spred baru 😀 😀

nikanika28
17. mar 2010

lady 😀 😀 😀 😀 ...ze furik 😀 😀

emode
17. mar 2010

lady tak sa idem do nej pustit 😀

ladywitch26
17. mar 2010

nika, to ja si robim srandu odvtedy, ako bol na rozlucke so slobodou najlepsiemu kamaratovi. vtedy mi ho doniesli. tak som im povedala, ze nabuduce nech si furik zoberu, ze to budu mat jednoduchsie. a nejako sa to ujalo, ze ked ide do baru, tak sa ho vzdy pytam, ci mam potom prist s furikom prenho

emode, len nieze chytis nejaku hnacku, lebo je teraz ten virus vsade a potom budes na mna nadavat, ze som ti zle poradila 😀

nikanika28
19. mar 2010

haloooooo, kooon uz fungujeee 😵 😵 😵

zuzkaprofant
19. mar 2010

cafte dako to tu pomenili 😅

ludmilabb
19. mar 2010

musime si zvykat na novy disajn 😝

iinuska
19. mar 2010

no ahojte, nerada si zvykam na nove veci 😝

ludmilabb
19. mar 2010

iinuska aka si pekna 😉

ludmilabb
19. mar 2010

tak teda tu hned aj bazar k profilu ukazuje ale sa to nejako spomalilo cele, hadam to nebude druhy FB 🙄

iinuska
19. mar 2010

ludka, 😀 Konecne mam normalnu fotku 😀

musim sa tu zorientovat. A tu mi to pise nejake male pismenka, ci to sa mi len zda?

kosska3003
19. mar 2010

ahojte tak uz to tu mame po novom este sa tu zorientovat a nech to ide v normalnej rychlosti a bude to ok
Marika mi uz spinka bolo to hruza bola aksi nervozna dneska idu jej dole zuby a nie a nie sa prerezat uf uf uf

iinuska
19. mar 2010

juj, dievcata mam dobru spravu. Teda pre mna 😅 . V pondelok odchadza svokra na 2 tyzdne na relaxacny pobyt 😀

dm1
19. mar 2010

no ta rychlost ma zabija teda.... konik akosi nevladze cvalat 😀

nikanika28
19. mar 2010

No cafte teda 🙂 ... Tak my sme mali pernu minulu noc a aj den. Klarka vracala...no a teraz este aj horucky ☹ . Ale mame novinku, MAME UZ KONECNE ZUUUUBOK 😵 😵 . Tak teraz neviem, ci su tie horucky a momentalne aj kakacky zo zubov, alebo odozva este virozy ?? 😒
Inuska, no teda, svokrusa bude zrelaxovana az az....a aj ty 😀
Dani...dobre si to vystihla 😀 ...ale mne to tiez lezie na nervy, ked je to take pomale 🙄

kosska3003
19. mar 2010

no dufajme ze sa to rozbehne niako 😀

ladywitch26
19. mar 2010

no huraaa, uz clovek aj abstak chytal 😀

kosska3003
19. mar 2010

lady 😀 😀 😀 😀

kosska3003
19. mar 2010

a co je tu take ticho asi nevedia vsetky ze uz to ide

iinuska
19. mar 2010

nika, tak gratulujem k zubku 😉 Hej, hlavne ja si aspon na chvilku vydychnem 😵

ladywitch26
19. mar 2010

no neviem, ale nejako ma neohurila tato nova verzia. 😝

kosska3003
19. mar 2010

ja som s nej este tak trosku debil

iinuska
19. mar 2010

lady, ani mna nie

emode
19. mar 2010

Ahoj,
no sranda je to, nemala som cas citat, co je nove, ale tak hadam na to pridem ...
nika gratulko k zubku, tak si sa dockala 😀 aj nam uz vysiel 8my 😀 sme riadne zubaty 😀 😀

nikanika28
19. mar 2010

Baby dakujeme 😵 ...no ale ma teda riadne nekludny spanok, uz som za nou 7x bola, co plackala. A vzdy ked som sa postavila, tak zacala plakat nanovo 😒 . Vracanie nastastie skoncilo ---DUFAM---, uz mala aj mliecko. Len teraz neviem, ci to nema v tom brusku vsetko hore nohami, ked dnes uz viacej jedla..
Erika...ze osmy 😀 , to je uz Sofika riadne zubadielko 😵

jamaat
19. mar 2010

No tak aj ja sa hlásim na novom koňovi. Ale práveže mám nejaké veľké písmená a vyzerá to ako z knižky pre malé deti.

Aj Emke sa tlačí nejaký zub, lebo slintá zase ako bernardín.

zuzkad
20. mar 2010

Dobre raaanko 🙂 🙂 prvaaaa

no mne sa nahodou paci nova verzia kona...je to pekne..len som sa tesila, ze aj smajlikov daju novsich 😅 😅 😅 ja mam rada zmeny 😉 😉

minula noc bola kraaaaaasna maly spal 12 hodin vkuse...len skoda, ze tuto noc spal zace casto prerusovane 🙄 🙄 🙄 tak som mimooo...chceme ist do zoo dnes, ma byt az 19C tak bude istotne pekne a zajtra ma prsat 😠 😠 aaaaa

musim ist malemu kupit nejake topanocky, lebo som zistila co ma, ze su bud male, alebo velke ...len sa obavam ci dostame, kupit nieco, lebo jemu sa tazko obuva topanocka, pokrci prsty a este ma aj vysoky nart tak musim zohnat nejake co budu dost otvaratelne 😒 😒 chcela som najskor objednat, ale tie sa nedaju skusat, tak nemozem riskovat...tak pojdeme do obchodaku a poskusame 😉 😉

iinuska
20. mar 2010

dobre ranecko 🙂

dnes bude kraaasne. Uz sa tesim na poobednajsiu prechadzku 😎

zuzka, skus pozriet topanocky aj v zdravotnickych pomockach. My musime tiez Adamkovi kupit. V BA na Ruzinovskej oproti tej starej zltej poloklinike je dobra obuv. Vola sa Lubica. Tam sa chystam aj ja pozriet

mimi21
20. mar 2010

ahojte
aj u nas ja krasne ale pre nas nic z toho, lebo pred chvilou sme dosli z pohotovosti, mala je chora, strasne ma sopliky, mame aj ATB ☹
v noci mala horucku 39 😒
boli sme oslavovat s kamosmi Jozefa na karaoke a uz poobede ked som malu niesla k mame tak zacala nejako kychat a o 1 ked som dosla k mamine tak som ju rovno zbalila a sli sme v noci domov, lebo u mamy som nemala ani teplomer ani nurofen a ani odsavacku
teraz spinka a idem si aj ja lahnut, lebo v noci som spala len 5 hodin...

iinuska dobra foto 😉 😀

mimi21
20. mar 2010

no a este sa nad nami stahuju susedia, tak to tu dnes bude buchotuuuuuuu ....