Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
23. mar 2010

ahojky
U nas po dlhsej dobe dobry den. Maly spal len raz, tak teraz vecer bol uz totalne hotovy. Snad bude poriadne spat. Dnes veselo stvornozkoval po celom byte. A u nas tak ako lady pisala, v mc odkukal ako na to 🙂
Zuzkad: my to pozname, take dni mame veeeelmi casto a bud rada, ze len mrcanie.

kackabrcka
23. mar 2010

kocky ktora idete toto leto dovolenka pri more? kam idete? lebo nejako sa neviem rozhodnut.. dakujem 😵

mimi21
23. mar 2010

kacka ja chcem velmi ist, na prvom mieste taliansko, letovisko Lignano a pripadne este chorvatsko ale s piesocnatou plazou, lebo ked uz bude mala chodit a padat, tak nech pada do piesku, nie po kamenoch

mystery7
23. mar 2010

teraz sa nejako velmi prehadzuje v postielke

mimi21
23. mar 2010

a kosska ide do bulharska, ta uz aj zlohu platila 😉

mystery7
23. mar 2010

my mozno pojdeme do chorvatska

zuzkaprofant
23. mar 2010

mi ideme na slovensko🙂) To nas stoji ako kanarske 😀 😀

ludmilabb
23. mar 2010

Janka mam nosic Manducu som potajme objednala ale so svojich prachov uz som Sofiu aj na chrbte mala, to bola sranda
my nemame jarnu ciapocku, chcem so siltom aby jej do oci nesvietilo

v lete neplanujem ziadnu dovolenku pri mori, my budeme pekne tu sedkat...na zadku 😀

kackabrcka
23. mar 2010

zuzi slovensko je riadna dofca aj mna to caka cez velku noc 😀 takze sa vyhadzem 😠
to viem ze kosska ide bulharsko..
no ja sa rozhodujem turecko bulharsko ci chorvatsko ale z nemecka je malo chorvatska skor je turecko egypt a ine.. bulharsko vyde drahsie ako turecko dokonca..

a beriete pohariky ci date normalne papanicko alebo all incl.??

zuzkaprofant
23. mar 2010

kati 😀 😀 😀

mimi21
23. mar 2010

kacka my asi pojdeme tak ze si budeme sami varit, tak budem kombinovat sklicka s normalnym jedlom
uz mi minule jedla u mamy ciste halusky s trochou masla 😝

kosska3003
23. mar 2010

ahojte tak tak ja idem do Bulharska uz sa tesim a ja neberem níc malej na jedenie tam kupim zoberem maximalne na jeden den ked tam dojdete niake sklicka aj plienky tam kupim to by mala musela mat 2 kufre a ona nema narok na batozinu kedze a vsetko zadarmo tak sa musime popchat traja do dvoch kufrov

dneska sme boli zase plavat tak mala mi uz spi bola k.o ked ze sme boli aj vcera a mna zacina boliet hlava mam deficit spanku ale mam ja dneska odsedene tak zase pojdem spat az po 22 no co uz raz to dospim niekedy hadam v tom Bulharsku

a dneska som si okíenka poumyvala zaclony oprala a povesala kuchynu dalo ako tak do pucu a hlavne balkon zajtra tam uz hodim aj susiak a konecne budem susit vonku a nemusim sa schodami terigat s pradlom

kackabrcka
23. mar 2010

mimi no moja uz papa vsetko mozne najradsej ma rada ale vyvar nakrajam jej mrkvu na tanierik potom este cestoviny do ruky, pomedzi to jej davam lyzicou riedke a pismenka alebo sliziky.... rano mi zmasti maslovy chlebik postraseny marmeladou a rada ma aj domacu babovku.. takze sa rozjedla co som rada..

kackabrcka
23. mar 2010

koska a mate polpenziu ? lebo ja uvazujem all incl. a prosiim ta koko KG mozu byt kufre ?

mystery7
23. mar 2010

to este neviem, zavisi od toho co uz bude jest. Asi mu vezmem jedlo z domu. V dobrej restike-hoteli by to mali ohriat bez reptania.

kosska3003
23. mar 2010

kacka len ranajky mame tam sa viac neoplati tam sa najes za par korun kde chces a kedy chces hlaven nemam rada ked som obmedzena casovo a jeden kefor ma mat zvycajne vo vsetkych spolocnostiach 20kg niekde je viac niekde menej ale zvycajne tych 20kg a potom prirucna je obmedzena rozmerni a moze mat 8 kil a mala moze mat samozrejme kocik musime kupit golfac lebo ten nas co mame je straaaaaaaaasne tazky

kackabrcka
23. mar 2010

poharik ohreju vsade to viem.. len moja uz vymysla nechce velmi z lyzice najradsej sama z taniera.. mrkva polievka a este sa dorazila zemlovou knedlou co som robila nedelu..
to ja budem brat potom este aj ohrievacku na mlieko a sunar.. och och

ladywitch26
23. mar 2010

jamaat, nestras, ze druhe bude po mne. to mi aj muz vravi. no boh nas ochranuj, ak to tak bude. si to asi hodim. ja som bola strasne zle decko ☹

inak u nas tiez dovolenka akurat tak na slovensko. len cesta nas vyjde na 800e, esteze mame hotel all inclusive zabezpeceny zadara. rozumej byvanie u nasich a strava od maminky 😀 aj tak ked kupime este nejake somarinky a nabalime sa na cestu nazad, tak ma to vyjde cca 1300. to uz som pozerala, ze take tie vyletne lode,co sa po karibiku plavia, tak ta by nas vysla 1500e. nastastie mame more dookola cely rok a nelaka ma ist na nejake kanare, inak by si nas nasi asi velmi neuzili 😀

iinuska
23. mar 2010

my ideme do Chorvatska a varime si sami. Uz sa neviem dockat 😎

mimi21
23. mar 2010

juuuj aj ja sa tesiiiiim, len aby z toho daco bolo ked sa tak tesim 😒

zuzkaprofant
23. mar 2010

noja by som sa nepomestila do 20kg 😀 😀

lady ja lon velmi nemusim mne aj na takych velkych je na grc 😀 😀

kackabrcka
23. mar 2010

aj ja sa tesim ale este niesom rozhodnuta kam ist-turecko, buharsko.. aj ked z nemecka je tazko najst velmi bulharsko a vyde este drahsie ak turecko a neni tam ani tak teplo.. ☹

kosska3003
23. mar 2010

kacka tak potom chod do turecka tu je lacnejsie Bulharsko a zase moc teplo nemusi byt aby to nase deturence zvladali a co som bola v bulharsku vzdy teplo a to som tam bola aj na koci augusta a zaciatkom septembra a bolo vzdy teplo maximalne jeden den tam prsalo

zuzkaprofant
23. mar 2010

KAcka posli mi lin dovci co si si vybrala

kackabrcka
23. mar 2010

koska no ja mam zo slnecneho pobr. zle skusenosti a to sme mali polpenziu.. hotel otras.. bee a to som bola jul pocasie take ze do 17stej sa dalo potom zima uz.. pozerala som aj dovolenky zo SR ale ved to je vsetko drahsie o dobrych 150€ 😒

zuzi to ja neviem ci sa zbalim aj ked lietam ryanair tak tam je 15kg a prirucka 10kg to sa dalo.. ale aj ten uz neleti od maja 😠

kosska3003
23. mar 2010

kacka ja som bola len Primorsko Pomorie a Bugas a vzy pocasie super

kackabrcka
23. mar 2010

koska no oni ponukaju len slnecne a zlate piesky tusim este aj primorsko som videla

mimi21
23. mar 2010

kacka to celkom dobre vyzera 😉