Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. apr 2010

😀 😀 😀

mne sa mala teraz strasne rata ako si sedka v kociku, drzi sa madla kuka na svet a komentuje ho 😀

ludmilabb
2. apr 2010

tak my sme dnes zalozili take tie gulicky na rohy stola kvoli bezpecnosti a cela zhava Sofia prisla ze co je to za zaujimava vec a natesena isla to toho zahryznut az sa na tom urazila a dost plakala, takze to zatial malo uplne opacny efekt 😠

mimi21
2. apr 2010

ludka ja som tiez nad tym uvazovala a napadlo ma, ze to bude mozno len zbytocne putat pozornost

dm1
2. apr 2010

aj nas tie chranice na rohy tolko okusoval az ich otrhol.... takze zbytocna vec

naseho dvere strasne bavia. zdrzne do izby sadne si za dvere zavre a caka kedy ho najdeme. otvara a zatvara si ich len niekedy ma jednu rucicku na zemi a ked otvara dvere tak si tam prstek prviera. ale uz sa mu to stalo parkrat a stale sa nenaucil ze ho tam nema mat

iinuska
2. apr 2010

ja som prave vcera vravela mm, ze aby sme tie chranice kupili, tak teraz neviem 😅

mimi21
2. apr 2010

dm aj Nina otvara a zatvara dvere, na spalni, a niekedy s nimi bucha o stenu 😠

dm1
2. apr 2010

mimi presneeee. najlepsia zabava je trieskat dverami co to da 😉

ale nas zacina byt po rodicoch. ak pocuje hudbu uz myka hlavkou a vrti ritou 😎 a tancovanie to je jeho 😉

iinuska
2. apr 2010

dm, ked Adamko pocuje nejaku pesnicku, tak sa zacne pohupovat. My spolu casto tancujeme. 😀

mimi21
2. apr 2010

aj Ninka sa pohupuje, a este robi a-a-a-a 😀

uz su to riadni cloviecikovia, tie nase deturence 😉

dm1
2. apr 2010

mimi ja casto hovorim drobcovi ze je taky maly clovek moj 😉

fakt sranda uz su velkaci z nich. sak zachvilku budu mat rok.... boze ako to ubehlo

jamaat
2. apr 2010

Najzábavnejšie je otváranie dverí na Monikinej izbe. Monika si ich privrie, Emka roztvorí, Monika privrie, Emka roztvorí. Až kým to Moniku neprestane baviť a nezavrie ich úplne, aby sme nepočuli jej telefonáty. 🙂

jamaat
2. apr 2010

No a hádam je aj čas večerať. Doteraz som len varené víno jedla. 🙂

sssimi
2. apr 2010

No som si vás prečítala aj som sa dobre pobavila na tých šidielkach čo stvárajú. Mne sa malá dnes preplazila cez celú obývačku až na chodbu, ale keďže bola slabo oblečená viac som jej nedovolila.

Včera sme kúpili stacionárny bicykel, tak konečne zamakávam-akože riť ma bolí statočne... Snáď mi to vydrží.

mystery7
2. apr 2010

ahojky
Jamaat: aj u nas je vykrikovanie z kocika na dennom poriadku 😝

Dvere su kapitola sama o sebe, trepe s nimi hore dole.
Dnes bol prvykrat v chodaku, to bola super zabava 🙂 musim porobit nejake fotecky a dat na FB. Inac chodak je uz asi 30 rocny 😀

emode
2. apr 2010

sssimi ale nikto sa este nekupal obleceny ako sofia 😀

jamaat sofia takto hulaka v restikach alebo niekde kde si ju nikto nevsima ... a som zistila, ze sa uz vie predvadzat ... 😅
inak sofiu asi najviac teraz fascinuje zachod

jamaat
2. apr 2010

emode, to s tou vaničkou muselo byť dobré 😀

sssimi
2. apr 2010

Emode som to včera čítala 😀 Sofia je šikulka...

mimi21
3. apr 2010

dobre ranko
tak dnes uz mame za sebou vyliaty sirup proti kaslu 😠
a povytahovany cely balik vlhcenych utierok - uz ich vytahuje strasne rychlo, lebo vie, ze ked pridem tak jej ich vezmem, tak sa ponahla, aby stihla co najviac povytahovat 😀

emode to mala sofia nacvik na velku noc 🙂

jamaat
3. apr 2010

Šikovné sú tie naše detváky. 🙂
Chce sa mi spať, idem piecť.

iinuska
3. apr 2010

dobre ranko

my sme hore od 7, v noci asi 4x kojenie.Adamko tu uz teraz len vymysla, tak za chvilku ide na usko 😔 . D nes si uz stihol 2x udriet hlavicku 😒

ja nepeciem nic, robim len tiramisu

mimi21
3. apr 2010

iinuska, tiramisu, mnaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝

Ninka uz spi, je hrozne zal, nervozna, nic je nebavi, len na ruky chce ist, mrnci, hadze sa - to ako keby som Ludku citala, vidis Ludka, doslo aj na mna

len neviem ako reagovat ked sa tak hadze, zuri, zahadzuje hracky, ci ju hresit alebo si to nevsimat, co vy na to?

jamaat
3. apr 2010

Nehreš ju. Nerobí to schválne.

iinuska
3. apr 2010

mimi, ani jedno ani druhe, ona je podla mna nervozna sama zo seba, urcite ju nieco trapi, mozno zubky, mozno este to usko. Tazko povedat. Ked sa chce nosit, tak ju teda nos. Adamko ked bol chory tiez bol najrdsej na rukach. Sice chrbat som si necitila, ale co uz. Tak ako pise jamaat. Schvalne to urcite nerobi.

mimi21
3. apr 2010

no ved nosim ako besna, tulim, hladkam, mojkam
viem ze je urcite nervozna aj z toho, ze sme stale doma, ze je chora a tak vsetko dokopy
ked chodime vonku, tak su jej aj hracky vzacnejsie, vie sa aj sama zahrat

no a zakon schvlanosti funguje dokonale, mala zaspala, ja som si uvarila kavicku a ze idem teda pagace upiect a ked som mala ruky najviac zamazane od cesta, tak sa mala po pol hodine spanku zobudila
ale aspon s dobrou naladou 🙂

sssimi
3. apr 2010

Ahojte!
Ja čakám kým sa konečne mm vráti z jazdy na motorke. Hneď na to pálim do obchodu a doma sa chystám na krtkúv dort(ešte som ho nerobila) a šnicle spraviť. Mamča robí zemiakový šalát, tak pohodááá.

jamaat
3. apr 2010

Ja som upiekla jarné rezy. A ešte tvarohovo-ovocnú tortu.
Dnes sme sa boli prejsť na Šachtičkách a ešte tam bolo trochu snehu. A Emka mi zaspala v nosiči. 🙂

iinuska
3. apr 2010

ja som si pripravila na parizsky salat, zajtra pridam uz len majonezu a uvarim udene

jamaat, super sikula, tak sibaci uz mozu prist 😵

jamaat
3. apr 2010

šibačov ja domov nepúšťam!

A u nás sa už spinká. Okrem toho zaspania v nosiči som ju už nedala poobede spať, tak bola unavená.

ludmilabb
3. apr 2010

my uz tiez spime ale bola nervna ani kasu nezjedla takze som zvedava kedy ju v noci chyti hlad

mimi21
3. apr 2010

aj u nas sa uz spi
u nas budu jediny sibaci synovci so svagrom a potom pojdeme na obed k svokrovcom
segra zase doniesla malej darček, rrozkosne letne satocky, cervene s bielymi bodkami 😵