Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
10. apr 2010

simi, aj naplaste existuju. Ten implantat som pocula, ze sa moze zapalit

ludmilabb
10. apr 2010

ja vyjedam slaninove chipsy a pozeram miss 😀

mimi celkom fajn cena tej Romerky, este sme nekupili, mm caka ci sa nejaka neobjavi v bazari za polovicu, optimista

iinuska
10. apr 2010

to aj dnes je miss??? 😕

ludmilabb
10. apr 2010

iinuska no zase

mimi21
10. apr 2010

ja mam novu, tam davaju vratne lahve 😉

ludmilabb
10. apr 2010

vratne lahve su super

mimi21
10. apr 2010

no a uz som bola prvykrat utisovat, natrela som dasienka, tak uvidome do kedy to zaberie 😒

iinuska
10. apr 2010

no, uz aj som prepla na novu 😵

iinuska
10. apr 2010

ten Adamko je taky podareny, na Petka hovori tete. No sranda. 😀

ludmilabb
10. apr 2010

u nas Sofia hundre popod nos stale rovnake slovne spojenia daaaat, diiiiš, deeet, mam, baaa, daaaa

emode
10. apr 2010

ahojte 😀
po dlhom case vikend doma, v strede obyvacky mame bazenik s gulickami ... v chodbe trojkolku inak vsade nejaka krabica s hrackami asi si otvorim opatrovatelske centrum ale zamestnam niekoho a ja padam 😀 😝 ... ale nie, co by som bez nasho tornada robila 😅

my sme sa naucili nove slovo ... bába, povie na bábiku, inak vie ako robi havo, uz aj cic je cica, papa ako kyvanie a papat ako jedenie, mama je mlieko 😀 som zistila a tata ked sa obliekame a niekam ideme ... a uz staviame spolu pyramidu nielen rucame 😀

ludmilabb
10. apr 2010

emode ak je u vas centrum tak frcime ku vam nech sa Sofia prehra 😀 😀 😀
u nas funguje len vyberanie veci, rucanie kociek, ale ukladanie, stavanie este nehrozi

ladywitch26
10. apr 2010

no caute, tak dnes bolo na plazi supeeeer. aj sa vyhrala s frajerom, aj babiku malu poobzerala. prisla ku kamoske jej byvala suseda s dcerou 5mesacnou, tak stanka bola hotova z nej.

co sa tyka rozpravania, tak ja volam stanku vila kecalka. uz vie povedat havo, baba (to je aj babika,aj deti dookola aj babka nasa), mama (a to je aj ocko), tata, papa, dede (akoze dedo) a dnes sa naucila aj neni. a potom este rozne zvuky ako bac, brm-brm a este si vie ukazat prstekom na to,co chce a povie pritom toto. sa smejem, ze ma malu kozu na tvari, lebo akonahle otvori oci, tak sa jej automaticky aj usta otvoria. a nezavrie sa jej ta papulka, kym nezaspi 😀

mimi21
11. apr 2010

ahojte
zase desna noc 😒
my sme sa dnes rano naucili ako robiopica a hitom poslednych dni je vyplazovanie jazyka 😀
vie povedat cica a čeče - ale znie to rovnako, baba je vsetko co ma tvár, aj zvieratká aj detičky v časopise aj deti na ulici 😅

jamaat
11. apr 2010

Čaute. Aj u nás noc o ničom, tentoraz chlop nervy pri uspávaní Emky chytal, väčšinou to býva opačne 🙂 ....Nakoniec som jej nadránom dala sirup, tak ešte 2 hodiny pospala. Ale aj tak som dosť rozbitá.

mystery7
11. apr 2010

ahojky,
Konecne som sa tu dostala.
Na svadbe bolo otrasne. Maly mi spal len doma doobedu a potom 20 min v aute. Hodinu som ho vozila okolo kostola, ale len krik a uz nezaspal. Na hostine bol uavenyyyy, ledva vydrzal do 20:30 ☹ ☹ a aj tam sa kvalitne vykrical.
Vcera bol narocny den, doobeda nakup,prechadzka, poobede som nepanovane zaspala s nim pri uspavani. Ptom dosla jeho krsna, zabavala ho, ja som mu varila a vecer po uspati som do 23 robila vyzivu. Tak uzasne 😅
Dnes pocko o nicom, budeme sediet doma. Maly spinka a ja si idem vyberat letne veci - ha ha ha aka optimistka som 😝 😝
U nas je najsuper vyberanie veci. Hovori havo, mama, baba, tata- ked sa mu chce. Ukazuje palcekom, vie urobit papa a ukaze aky velky vyrastie 😀

iinuska
11. apr 2010

dobre ranko

konecne som si od rana od 7 sadla. Aj ranajky som mala dnes nejako nastojaka.Noc hrozna, ale vd to uz ani nemusim pisat. Nic nove.
ja sa snazim teraz ucit Adamka, aby uobil s pastickou prosim-prosim, ale zatial neuspesne. Len natrci rucku a dostane, co chce. No nie tak celkom, ale skoro, co chce

no, a uz sa aj hlasi, no pospal 30 min.

mys, my ideme v sobotu na 50-tku, tak som zvedava, ako to bude. Moc sa mi tam ani nechce

zuzkad
11. apr 2010

ahojte mamulky,

ja noc v pohode, len raz o stvrtej sme papali mliecko a potiahol do pol deviatej, cize v pohode. Teraz majstruje v hracej postielke, tam uz vie, ze aj ked padne je vsetko makke, tak sa pusta a krokuje 😅 😅 ale ked ho dam von tak sa este boji sam chodit...ale ved aj to bude, nemusime sa ponahlat 😉 😉
Uz mame aj druhy zubok vonku, tak som zvedava, kedy pride dalsie kolo 😀 😀 😀
U nas ficime na "mama", "baba", "tata" a sem tam da papa, ale ako sa chce jemu, tlieska so mnou len o moje ruky, tancuje ...ked chodi za nasim psikom tak steka ako havo a nahana ju a najnovsie, teda od zoo co sme boli som mu ukazovala tigre a napodobnila ako vrcia, tak od vtedy nam napodobnuje tigra 🙂 🙂 🙂

atima
11. apr 2010

ahojte tak po polroku sa hlasim aj ja, citam ako pisete o noci moj maly ma noc ked sa aj kazdu hodinu zobudi a aj napriek tomu ze uz nejaky ten mesiac chodi do jasli este stale ho kojim, myslela som si ze na prsnik zabudne ak nedostane pocas dna ale kdeze, chce stale ked ma vidi

iinuska
11. apr 2010

zuzka, aj my sa chystame do ZOO, len musi byt lepsie pocasie 😎

atima, ahoj, a ty uz pracujes, ked mas maleho v jaslickach? Ako to znasa?

zuzkad
11. apr 2010

no atima ahoj 🙂 🙂 dlhooo si tu nebola veru veru 😉 😉 ja mam tiez v plane dat maleho do jasliciek od januara, lebo musim ist do roboty, len ked vidim tie ceny 340 - 380€ a v tom nie je ani strava a ani plienky tak mam stres uz teraz z toho 😝 😝 😝
Ako ti maly zvladol prechod z materskej do jasliciek ?? Neplakal velmi ? Ja sa bojim, ze budem plakat viac ako on ☹ ☹ ☹

iinuska boli sme v zoo este minuly vikend ..to bolo velmi pekne pocasie, tak sme si to uzili, zato tento vikend sme doma, lebo je hnusne vonku...aj krupy vcera padali ☹ ☹ ☹ no hruuuza 😠 😠 😠 maly mal radost s medvedov a tigrou, este akvarium ho hrozne zaujalo..opicky sme videli len z dialky, lebo tam bolo okolo nich vela ludi, ktory nevedeli kedy odist...tak co uz ☹ ☹

mimi21
11. apr 2010

ja nechcem provokovat, ale u nas aj vcera aj dnes slniecko 😎 😎 😎
nie je sice az tak teplo, ale je pekne
inac sme u svokrovcov, mm pomaha kamosovi na dome a ja pojdem s kamoskou poobede na prechadzku po dedine

mm ma minuel navnadil, ze ma tento tyzden vezme na nakupy do blav, on sluzobne tym padom aj ja sluzobne 😀 ale nakoniec z toho asi nic nbude, lebo ma vela zastavok cestou, tak by to bolo o nicom
ale asi pojdem aspon do trencina 😉

ladywitch26
11. apr 2010

caute zeny, tak my mame dnes este krajsie pocko ako vcera. horuco uz od rana a ani oblacika na oblohe. tak pockame, kym sa obed dovari,to sa akurat mala vyspi, napapa a vyrazame. len sa zatial nevieme rozhodnut, ze kde 😀

a vcera som si uvedomila, ako ten cas leti. dala som jej sponky do vlasov,lebo jej uz padaju do oci a netrufam si jej ofinu ostrihat, lebo by som jej asi aj oko vypichla noznicami, tak sa vrti stale. no a ked tak cupitala po chodniku, tak som si uvedomila,ze uz teda nie je ziadne babatko, ale mala slecna.

ladywitch26
11. apr 2010

tak, a asi mame po obede. mali sme chut na mexicky gulas, tak muz dal dusit maso, ale medzitym mi siel vyniest malu hore do postielky a ja ze to maso aspon dochutim.tak som pridala kecup a nasla som v zavaraninovej flaske papriku, tak som jej tam dala za plnu polievkovu lyzicu. a teraz sa ma muz pyta,ze co za papriku som tam dala. ja ze tu z flasky. tomu az oci prevratilo, ze ved to je domaca stiplava. ze on z nej dava len tak medzi prsty a aj tak rype. no ja som svacla plnu polievkovu lyzicu, tak asi budeme plakat, ked to budeme jest 😢 😀

sssimi
11. apr 2010

Lady tak fajne. Nie že len ústa vás budú štípať, ale aj keď pôjde von tak to bude štípať 😀

Mne dnes odišiel mm do Nemecka ☹ ... Ja som už vyupratovala celý dom. A práve sa mi malá zobudila, tak budem môcť ísť hore k mame na obed lebo už ani nevidím od hladu.

atima
11. apr 2010

iinuska ano je v jasliach zo zaciaku to bol problem stale bol chori ale teraz sa to uz znormalizovalo

jamaat
11. apr 2010

Baby, čo máte chlapcov, zase mám super tenisky: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=8342476 🙂

atima
11. apr 2010

zuzkad ked som ho davala do jasli mal nieco cez sest mesiacov takze velmi nevedel co sa deje a teraz to berie ako samozrejmost takze prechod s placom nepozname kazde rano mi pekne za mava a ide sa hrat k detom

iinuska
11. apr 2010

ahojte,

fiha, a toto co? Ja pozeram tanecky 😵

ludmilabb
11. apr 2010

my sa chystame na X mana 😀