Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
5. máj 2010

ja som kupila fajne sandalky malemu a uz je tak horuco, ze ich aj nosi. Ja som s nimi ratala az na koniec maja. Zajtra hodim foto.
Tie opary co sa mi teraz spravili ked dosla mrcha su divne. Davala som si na nich protioparove lepky, tak nejako zamokvali. Doteraz sa mi to nestalo. Mam ich odkryte a susim 🙄 mam super zdeformovanu tvar.
Mimi aj ja som decembrova a keby mi bolo teraz vyslo tehu termin by som mala 24.12. 😝 sranda. A prestat s kojenim?? Zavisi od teba. Ked Ninke chuti a ty chces kojit, tak neries. Ja zvazujem, ze maleho postupne nejako odstavim 😅 len este neviem ako. On aj cez den ked je najedeny tak mi pcha hlavu do vystrihu 😅

nikanika28
5. máj 2010

mimi, aj Lukasko je decembrovy 😉 ..ale 2004 😀

rybca
5. máj 2010

nas Mato nosi tenisky teraz, tu su topaanky strasne drahe, ze 40 euri a vyssie, tak to nedam na tych par mesiacov, mozno tyzdnov, tenisky som kupila na nete z druhej ruky, skoro nenosene, za ani nie tretinovu cenu

mystery7
5. máj 2010

simi: aky caj davas Sarah v noci? Harmancek? Z flasky, alebo pohar so sosacikom? Teply? Vlazny? 😅

jamaat
5. máj 2010

Tu som už aj ja. Najskôr sme sa u Ludky stretali a potom som šla na stretko s kamošom, tak sme sa zakecali. Veru Emka sa dnes u Ludky pomerne rýchlo rozkukala, nebola taký dubák ako zvyčajne. 🙂

bambi7
6. máj 2010

dobre ranko ako sa mate?
ja som hore od 5,30 ako kazde ranko ,domi je tak hore a uz sa hrame......
vcera aspon spala cez den ak ked su dni ked nespi aj cely den a funguje .... 😀 a pritom tak skoro vstava....lekarka ze to su take akcne deti 😀

no co mate dnes na plane?to pocasie je otrasne.....

emode
6. máj 2010

ahojte, nebodaj druha 😀
bambi rovnaky problem, co dnes, ani velmi von, my sme este na ATB takze skysneme doma 😖
teraz sofia vstava okolo pol siedmej ale spat chodi o deviatej takze nic moc, cez den tak dve hodky spi ...

mys s kojenim sme na tom postupne, kebyze sofii poobede nedam tak je nepokojna a mrzuta a v noci este horsia

skus si dat na tie opary (ak si doma) zubnu pastu mne to pomaha ale az ked su uz vyzrete, dovtedy sa neodporuca ...

borocka
6. máj 2010

monka, riesis prve topanocky?? my sme pouzivali klasicke biele kozene capacky od batu...ale boli na snurky a patko sa s nimi rad hral a zahrckaval ich. tak na dnu som mu kupila papucky ( zozenies u batu, deichamana, v garfielde...od 7-8 eur. otvorene aj uzavrete). podla mna su na dnuka ako stvorene.
a na von? na jar som mu kupila botasky,na suche zipsy od deichmana. a teraz ked sa este trochu otepli tak dokupime sandalky a platenky. botasy su mu uz aj tak male.

rybca, ty si si trufla kupit topky bez skusania?? a ako to dopadlo? ja na to nemam odvahu, zrejme by to boli vyhodene peniaze. Patko ma uzku a dlhu nozku ( uz teraz 13cm) a aj pri skusani vidim ze nie vsetky strihy mu vyhovuju na obuvanie a v niektorych zvlastne zaklada nozky.

iinuska
6. máj 2010

dobre ranko

my sme hore od 7, Adamko spal na jeho pomery slusne, kojenie asi 4x, ak sa dobre pamatam 😅

bambi, ja si neviem ani pedstavit, zeby Adamko cez den nespal. To je uz tak zvyknuty, doobeda okolo 10 cca hodinka a poobede okolo 15 cca hodku a pol. Ked niekde ideme a nema svoj rezim, tak byva nervozny. No ale to je asi aj tym, ze v noci a casto budi, tak to musi nejako dohnat

ja chcem Adamkovi na leto kupit nejake kotnikove sandalky

sssimi
6. máj 2010

Ahojte.
Mys aj mne nakúka malá skoro celý deň do výstrihu, ale to robia snáď všetky deti čo si spomínam 😀 A Sárke dávam prevarenú Lucku v noci. Žiadne ohrievanie ani nič podobné. Ako ochladne tak pije. Ale ja ani čaje nezohrievam veď je už teplo.

Sandálky riešim aj ja. Tenisky mám nakúpené 20, 21 aj 22 na suchý zips Nike-boli výpredaje po 17,90 € tak to nevyuži 😀 Všetky som vzala na suchý zips. A malá má priehlavok pekný, nízky, tak nebude mať problém. Sandálky chcem z lekárne keďže má problém s tou pätičkou.

borocka
6. máj 2010

mys, aj patrik mi kuka za tricko a odhrna mi ho..a to uz 3 mesiace nekojim. jednoducho sa hra.
simi, to na co si kupovala tolko velkosti tenisiek?? aku ma velkost teraz? ja ratam ze 22 budem kupovat na zimu cizmicky, snad...

ale ozaj baby, ake velke maju deti nozky, skuste dat v cm, lebo na velkost je to u kazdeho vyrobcu ine...diky

mimi21
6. máj 2010

caute
my sme doma z krcneho, uz je vsetko OK tak ideme dnes plavat, som zvedava co vsetko uz mala zabudla 😅
teraz spinka a ja tlacim hrach, co som si vcera kupila 😝

bambi7
6. máj 2010

cafte
no inus domi chodi spat okolo 12h ale su dni ked nepojde ani za svet a je po spanku ta ma vydrz a casto nespi cez den
ale neva
no uz mam navarene ......uvidime ci dnes spime 😀

ludmilabb
6. máj 2010

borocka moja ma dlzku chodidla 11 cm

baby davate uz aj nejake bylinky do jedla??? (majoranka, petrzlenova vnat, pazitka,rasca)

mimi21
6. máj 2010

ludka ja zatial len rascu

ludmilabb
6. máj 2010

a topanok mame az hin tri kusy a z toho nam jedny Janka vcera doniesla na odskusanie lebo Emke su male a Sofii este sedia

ludmilabb
6. máj 2010

mimi pomletu das k masku?

emode
6. máj 2010

my mame tiež len 11cm, topanocky 18ky a potom adidas capacky rovnako velke len do kocika, sandalky kupime tak o mesiac asi viac netreba ... dopredu nekupujem

davala som uz aj majoran aj vnatku petrzlenovu, rascu davno ...

luba142
6. máj 2010

ahojte
monka - my mame na doma papusky od RAK-a sandalikove a von som kupila topanocky kozene klasicke , nie uz tie capackove a v lete az bude uplne horuco jej kupim sandaliky, teraz je este take pocasie vseliake tak unesie aj tie topanocky plne

ludka ja davam aj rascu aj petrzlenovu vnat obcas,

bambi7
6. máj 2010

no ja som kupila sandale protetiku aj topanocky na von a su krasne

ludmilabb
6. máj 2010

tak aj ja uz skusim nejaku bylinku hadam sa nevyhadze, pomletu rascu mam aj majoranku tak po stipke prihodim
my stale nosime na nohach navleky a to sa vsetci cuduju co to je lebo sa jej to na nohach hompala 😀

ludmilabb
6. máj 2010

ja ked vidim tie ceny ze 25 euro za zdravotnicku obuv tak mam dost 😠

luba142
6. máj 2010

ja som jej kupila taketo topanocky

bambi7
6. máj 2010

ludmila hej su drahe ale dobre.....

este by som chcela kupit dake nike sandale k moru a bude

luba142
6. máj 2010

ludka ja som kupovala v obuve a stali ma 20eur ☹ su to hrozne sumy za take malicke topanocky ked ich bude mat chvilku a ani ich neznici - teda mozno 😀 , Kamoskina mala ma vyse roka a uz zodrala 3-oje topanky lebo ked chodi zadrha spicami

ludmilabb
6. máj 2010

lubi vsak to a mne si Sofia strhava topanky tak som rada ze sme mali doteraz navleky vcera vydrzala chvilku v tych Jakinych trosku o ne zakopavala ale dalo sa...............jaaj co dnes Sofia spravila 😝 , dala som ju na nocnik a hned sa skrutila ze nic nebude tak som ju zlozila a kym som jej skladala plienku tak hviezda sa vycikala na parkety a ocikala si rozopnute body medzi nozkami a pekne sa vybrala na spacir cez cely byt tak krasnu mokru lajnu za sebou nechala ako slimak, som skoro odpadla 😅 😅 😅

borocka
6. máj 2010

preco vlastne kupujete zdravotne topanky?? ved aj tie co kupite bezne v obuvi maju formovanu stielku, staci taka,nie???
nemyslim teraz v cinakoch, ale ja nakupujem u batu, v deichmane a garfielde...a som spokojna. vsade pekne formovane

bambi7
6. máj 2010

borocka no formovane to hej ale nie podla mna az tak ako zdravotne teda zalezi asi kde kupis,,,,ja som 1X kupila v poluse a ortoped hned ze nemame dobru obuv.....a tak som kupila protetiku a bola to pravda ked som skusila rukou bolo to ine aspon podla mna a to som si myslele ze su dost formovane

bambi7
6. máj 2010

a tie malicke topanocky su fakt drahe tak neh su aspon dobre 😉 ale to je moj nazor 😉 a som s tou protetikou moc spokojna

bambi7
6. máj 2010

ludka no zlata je mala 😀