Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
6. máj 2010

v BB je Beni detska obuv ... velmi kvalitne topanocky, a nase stali cca 30 Euro 😒 tie nosime na von dnu jej nedavam ale mala by som tak asi dokupime nejake papucky ...

emode
6. máj 2010

ludka 😅
moja sofia uz tiez take vyparatila, dnes zacala klast nastastie v kupelni tak som ju stihla posadit na nocnik ale usla my skor ako som ritusu utrela 😝

bambi7
6. máj 2010

emode su drahe tie topanky ja som dala za ne 26eur a za sandalky 22

mimi21
6. máj 2010

no este ze ste spomenuli topanky 😀
ja som tistila, zte mame este od Vianoc jedny sandalky ortopedicke odlozene, od svokry, a su malej skoro male 😒
tak som jej ih hned obula, lebo sme mali take biele snurovacie, mm ich vola doktorske 😀 a mala si ich stale rozviazala a snurky povytahovala

jaaaj zajtra idem k dokimu, tak na mna myslite 🙂
ale dnes dom si uz nieco tehu vydrazila 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2083867

mimi21
6. máj 2010

inac podobne ako lady vcera pisala, aj my mame znacku sante a su velmi dobre, ceny tiez prijateln, okolo 20e

rybca
6. máj 2010

borocka - jasne, ze som ich skusila, tu je to s predajom cezinternet ine ako SK, kupujes len v okoli, lebo postovne je drahe, takze si to ides vyzdvihnut a ked nie je dobre, nekupis, nic sa nedeje, ludia su tu velmi mili a ochotni, jedna dokonca, ked sa dozvedela, ze som az z vedlajsieho mesta, mi dala este jedny topky uz na jesen zadarmo, no proste uplne ina mentalita..🙂)) a vdaka prvym teniskam co som takto kupila som si tu nasla slovenku kamosku co tu byva uz 15 rokov..🙂))

bambi7
6. máj 2010

mimi super pekne
a sante je tiez dobra znacka

luba142
6. máj 2010

mimi tak sa u dokiho drz a hned sa aj pochval 😉 🙂

monkap
autor
6. máj 2010

mimi, borocka - ved tie biele kozene rozmyslam aj ja kupit, kym este mala sama nechodi ... potom kupime uz sandalky ....

ludmilabb
6. máj 2010

co sa tyka topanok tak ja radsej volim bez klenby
no a uz si topanocky z noh zhodila snurky su zaujimave

rybca
6. máj 2010

inac uz neviem kde, ale citala som, ze pre tak male deti nie je potreba mat klembu v topanke, lebo ze deti maju na klembe sadielko, ktore nahradzuju klembu v topanke, tak neviem co je na tom pravdy a tak, tu v NL je malokedy v topanke polstrovana klenba,

mirka_mt
6. máj 2010

Ahoooojte 😉 Práve som uspala Lindu. Mohla by si zdriemnuť aspoň hodinku.

mimi21
6. máj 2010

monka len mne si Nina tie biele rozväzuje a vyzuva
tito sandalky co som vylovila su na suchy zips, takze sa rychlo obuvaju a nejako ju az tak ten zips nezaujim, na teniskach ho musi mat porozopinany, stale tak chodime 😀 teda vezieme sa v kociku

mirka, ahoj 😉 dlho si tu nebola...

mirka_mt
6. máj 2010

Ahoj, Mimi 😉 No, dlho, predlho... preto dúfam, že si Linda pospí, aby som tu trošku pobudla. Idem povyberať nejaké foto, bo som už pol roka nepridávala.

mirka_mt
6. máj 2010

Jéééj, konečne slniečko 🙂
Aké máte plány na popoludnie?

jamaat
6. máj 2010

Názory na klenbu sú rôzne, je to presne taký prípad ako názory na široké balenie. Mne sa zdá logické, že ak je nôžka stále podopretá nejakou klenbou, tak nemôže vzniknúť prirodzená pružnosť kostí, šliach a svalov na nôžke.

mystery7
6. máj 2010

ahojte
My uz definitivne prechadzame na jeden denny spanok.
Od rana tu hnusne leje, teraz trosku prestalo. Tak sme boli doma, ale Mirko na to nie je zvyknuty, tak bola nervozita. Poobede vybehneme k babke, nech nas rozptyli 🙂
Ja kupujem poloortopedicke topanky -slovenske priamo z vyrobne. Stoja 13-15€ . www.slovobuv.sk

jamaat
6. máj 2010

Mys, vyzerajú super tie topánočky. A tá cena tvoja je tiež OK. To je nejaká špeciálne pre teba, či všeobecne ich dávajú tak?

ladywitch26
6. máj 2010

caute, tak my mame prvu cestnu lisaj. a teda riadnu, trochu na cele, ale najviac si to odniesol nos. ma ho cely cerveny ako alkoholik, zopar srafov na nom a riadne opuchnuty ☹

a tiez uz prechadzame na jeden spanok, aj ked obcas este da dva, ale vacsinou uz vydrzi do tej dvanastej, jednej a potom potiahne dve hodky. ale dnes neviem, ci to bolo tym padom na frnak, ale potiahla 4 hodiny v kuse. az som bola dvakrat pozerat, ci este dycha 😕

inak dnes rano som zostala normalne v soku. pred mesiacom a pol som jej este obliekala jedny gate dvakrat zahnute naspodku a dnes som jej ich znova po dlhej dobe obliekla a veru uz zahnute nie, lebo jej boli kratke. musim ju odmerat, ale za tych par tyzdnov niekolko centakov podrastla 😅

mimi21
6. máj 2010

ahojte, tak sme doma z plavania, Nina sa ma drzala ako kliest a stale kricala mama, mama ale az take zle to nebolo 😅

som minule u nas v Bille videla melony, myslite, ze drobci by to uz mohli???

emode
6. máj 2010

mys fakt vyzeraju dobre, by som musela aj naživo vidiet, ale robia az od 19, co my mozno na zimu ...

lady tebe sa to uz riadne krati 😀

jamaat
6. máj 2010

emode, no nemyslím, že 19 bude na zimu. Podľa mňa skôr.

ladywitch26
6. máj 2010

emode, topanky 19ky na zimu? vsak mne stanka teraz nosi 20 😕

mimi, ja som akurat dnes kupila melon a dala stanke. sice par kuskov zjedla, ale zeby jej to nejako extra chutilo...a potom ho aj tak vygrcala. 😖

mimi21
6. máj 2010

emode my uz teraz nosime 19 a tie sandalky co som dnes vyhrabala a su je len len su 19

inak tie topanky slovobuv maju v Tescu v BB v tom obchode oproti pokladniam
mne sa tam pacili take biel, su aj na nete ale maju taku macku tam vysitu a ta sa mi teda vobec nem paci

ladywitch26
6. máj 2010

my mame sante. www.sante-sk.sk svokra nam poslala z protetiky, ale rozmyslam,ci jej ich vobec obujem. otrasne su tie topanky

mirka_mt
6. máj 2010

ahojte 😉 tak aj my sme dnes kupili prve topanocky - cislo 19. Predavacka povedala, ze takymto malym detom sa kupuju o cislo vacsie. Stali 16,50. Dufam, ze vydrzia co najdlhsie. 🙂

sssimi
6. máj 2010

Ahojte.
Mirka aj ja som to niekde čítala, že o číslo väčšie.
My momentálne papučkujeme aj vonku aj vo vnútri. Tenisky mám kúpené 20ky, ale ešte sú moc veľké a šmatle sa v nich. No a aj to číslovanie je zas divočina, lebo sandálky čo sme mali požičané 19ky jej už boli malé, ale zase 20 tenisky dosť veľké, tak neviem....

Inak hlásim, že Sarah konečne začína chodiť. Popri sedačke už prejde sama a začala využívať aj to chodítko čo sa za nim dieťa drží a tlačí to no a ono to hrá. Strašne je pri tom vyškerená 😀 A krásne chodí aj za ruky-doteraz sa nechcela držať nikoho. No a ako sledujeme pokroky zo dňa na deň tak do mesiaca by mohla chodiť celkom sama.

mimi21
6. máj 2010

ja som pocula tak, ze ked si dietatko obuje topanocku tak dozadu za patu by sa mal tat strcit prst - ale to tak moze byt to jedno cislo 😉

ladywitch26
6. máj 2010

mimi, my mame tie prve na tej stranke, ruzove. mali sme 19ku a osvedcila sa,tak som povedala mame, nech mi posle aj 20ku take iste. tak uz asi mesiac beha v nich. ale vyzeraju kadejako, doskriabane od kamenov, lebo ona strasne rada sedi na zadku a sucha nohami po strku, co mame pred domom.

simi, tak uz aj tebe skoncili zlate casy? 😀 nam to trvalo tak dva tyzdne, kym sa pustila sama behat,ze uz ju nebolo treba drzat. a teraz uz skusa kadejake finty, skace, prejde po malych schodoch, atd. inak to choditko stale rada tlaci a najradsej ma,ked si sadne, vylozi si na kolena tu hraciu cast a tak si na tom hra a vyskerena je ostosest. aj tancuje pri tom niekedy.