Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
6. jún 2010

pomoooc mne nechce Sofia spat, mam ju teraz na rukach ☹ absolutne neviem ci s nou mam robit 🤐 uz som vyskusala vsetko uz mi tecu nervy, hodinu som s nou bola v spalni a nic uz nevladzem

iinuska
6. jún 2010

ludka, ja som mala toto iste vcera vecer ☹ , Adamko zaspal az o 23. Ale ja som ho nechala aj vyrevat. Hodinu som ho hondrlakala na rukach, ruky mi trpli, uz som fakt nevladala. No a pomohlo. Vyreval sa zaspal, zobudil sa o pol4 , som ho nakojila a spinkal do pol9. To je cooooo???

dm1
6. jún 2010

ludka nezavidim nas maval take dni min.tyzden dufam ze ho to uz preslo. dnes som skakala na fitke ale nebolo to nejako hrozne dlho

dm1
6. jún 2010

jamaat potom hod link ked budes mat ponahadzovane tie veci na MMB pokukam

ludmilabb
6. jún 2010

zaspala uf to bol adrenalin ako uz davno nie, vlastne taketo dlhe uspavanie bolo ozaj len ked bola malinka a nemala rezim 😕
v obvyklom case nezaspala tak taka unavena bojovala neviem preco
a mozem ist spat 😝 som chcela nahrat fotky do compu co sme dnes boli vonku ale asi velke prd z toho bude

mystery7
6. jún 2010

ja to uz robim tak, ze maleho pred spanim nakojim, potom spolu lezime. Ked chce zaspi, ked nechce, reve, vyreve sa a zaspi aj tak. Cele to trva asi tak 20-30 min. Vecer mi nikdy nezaspi na prsniku, vzdy len vedla mna

ludmilabb
6. jún 2010

tak este tu oxidujem lebo spat sa mi dako neda

ludmilabb
6. jún 2010

mys ja som to tiez tak robila ked nezaspala na prsniku tak som pri nej lezala ona ma drzala za ruku, debatila a potom zaspala ale teraz sa zvrtne na brucho, sadne si zacne lozit uplne svieza

jamaat
6. jún 2010

iinuska, tak to teda bola super noc! U nás bolo ráno kadejako. Zobudila sa veľmi zavčasu a potom sa miesila, mravčala, zase mi do pery hlavou tresla, až som hviezdičky videla, lebo presne do tej rany, čo sa mi ešte nestihla zahojiť. Takže ráno som vstala opuchnutá s černošskou gambou. No ale nakoniec medzi nami predsa ešte zaspala, ani neviem kedy, lebo som sa jej zvrtla chrbtom po tej rane do úst a zaspala som. A keď som sa zobudila, tak som Emku našla spať na paplóne opačne otočenú, prilepenú o tata, s nohami vyloženými na vankúši. Tak som ju opatrne aspoň dekou zakryla a drichmali sme ešte. A ja som sa z postele vytrepala až o pol jedenástej 😅

ludka, asi je niečo vo vzduchu, čo zubami a nervami hýbe.

dm1
6. jún 2010

mys to by s nasim neslo on sa proste zdvihne zlezie z postele a zacne behat po byte

jamaat
6. jún 2010

ludka, toto dvíhanie sa a lozenie mi robí aj Emka. Ide ma z toho poraziť, ale nedá sa nič, len prečkať, kým toto obdobie prejde. Zatiaľ to nebolo nikdy dlhšie ako 2 týždne. Aj teraz má také náznaky, ale ešte je to pomerne v norme.

sssimi
6. jún 2010

Ahojte.
Ja som práve dorobila prezentáciu k bakalárke.... Nech už to mám z krku, lebo mi to ide na nervy. Už chcem mať pokoooooj 🙄

mystery7
6. jún 2010

ja dam nanho ruku a musi lezat. Sak on by vydrzal do 23 sa kotulat po posteli a rozpravat. Nic take. Je cas spat a hotovo.

zuzkad
6. jún 2010

ahojte kocky,

pred chvilou som volala do nemocky, lebo mojej mamine sa od pol piatej nemozeme dovolat...nezdviha telefon a ked som bola za nou tak bola uplne vycerpana a len spala pri mne ani so mnou nerozpravala ☹ ☹ bala som sa ked nezdvihala mobil, pytala som sa sestriciek, ci je mamina v poriadku, ked neberie mobil ..tak povedala, ze je pravda, ze sa jej pohorsilo, ale nemusime sa bat zevraj 😖 😖 tak dufam, ze zajtra uz bude lepsie, lebo mame strach ☹ ☹

Nicolasko mi dnes zaspinkal kraasne len dopil kasu, spokojne sa otocil a spinkal...dufam, ze aj cez noc 😅 😅 dnes sa tolko nabehal vonku, uz ani kocik nechce vidiet, len po svojich a behaaaa aj som ho pofotila, idem aj pridat fotky na FB 😅 😅
Inak este k tym padom co ste tu pisali...ja som do teraz tiez bola menej ostrazita maminka...nechala som ho otvarat a zatvarat sufliky, ked si nedal povedat...a sam prisiel na to, ze si moze privriet prst a uz si dal pokoj...nechodila som za nim vsade a ked sa aj niekde tukol, len sme ofukli a islo sa dalej...ale teraz potom co sa mi to stalo, ako mi maly skolaboval od placu...chodime ako sibnuty za nim a kazdy plac chytam paniku, aby sa zase nieco nestalo 😖 😖 samu ma to stve, ze nemozem takto skakat, ked zaplace, lebo som citala, ze si vychovam "maleho tyrana" co si bude vsetko dobijat takym afektivnym placom....snad neskor budem uz zase vo svojej kozi...teraz ee teraz som po tej neprijemnej prihode som ostrazita a v strese 😕 😕 a sama viem, ze to nie je spravne 😝 😝

ludmilabb
6. jún 2010

sssimi neboj cochvila sa dockas

mys aj ja ju napravam ale bez vysledku 😒

dm1
6. jún 2010

zuzkad nas si do suflikov privrel prsty uz viackrat a vobec ho to neodradilo.... a tiez sa buchne a vacsinou mu to vobec nevadi zdvihne sa a ide dalej len ukazuje na hlavicku kde sa buchol. ale napr. u nasich ide hlava nehlava nediva sa aj z terasy by zletel dole na beton tak to ho musime pridrzat

rybca
6. jún 2010

Nas si uz tiez privrel prsty do suplikov a neodradilo ho to, len viac nabudilo a snazi sa rychlejsie si nieco uchmatnut odtial..🙂) a v poslednej dome najlepsia zabava je, sadnut si na dvierka od mycky do tureckeho sedu a kontroluje vsetko co je v nej...🙂 ja by som ho tam aj nechala, ale nikde sa nepise aku nosnost maju tie dvierka..🙂))

mimi21
7. jún 2010

dobre ranko, kde ste kto???
u nas krasne, z toho kupania asi nic nebude, mm nechce ist 😠

martinaxyz
7. jún 2010

Ahojte...
my sme tu ..,.malý spí a ja sa zabávam 😀 😀 😀 ...
@mimmi21- my sa tiež nemôžme ísť kúpať lebo malý je chorý, ale ako náhle bude zdravý tak sa ide na kupko...
zajtra idem na pohovor do t-centra, tak som zvedavá čo sa ma budú pýtať...

jamaat
7. jún 2010

Ahojte.

mimi, na tie Kaskády to chceš ísť na vonkajší bazén, či ako to tam je? A koľko to stojí?

mimi21
7. jún 2010

hej, na vonkajsi
teraz je zlava , pondelok az stvrtok, do tretej - nejakych 5e na hodinu a voda vonku ma 28stupnov

zuzkad
7. jún 2010

dobre raanko 🙂 🙂 tak dufam, ze tento tt zacne od dobreho konca, ked aj pocasie nam praje 😅 😅
mamina volala, ze jej idu tahat vodu z brucha potom moze ist dmooooov 😅 😅 spala celuu noc, tak je hned veselsia a pocut aj po hlase, ze sa lepsie citi tak sa tesim 🙂 🙂 za 11 dni odlieta do Tuniska, tak musi byt fit....som spokojna, lebo som sa bala, ze na tu dovcu nebude moct ist a storno by malo velkuuu pokutu, tak som rada,...ale hlavne, ze zdravotne je na tom lepsie...chuda ona sa potrebuje poriadne vyspat, ale moc nemohla lebo na izbe maju staru babku, ktora zacina mat starecku demenciu a stale kricala "otec ! " do P...e 😕 😕 a potom zobrala flasku a svatila vodou izbu, ze su tam zle duse ci co...to som sama zazila ked som bola za maminou a videla, co stvara....a mamina moja chuda mala stresy z nej 😝 😝 😝 aj ostatne pacientky boli hotove s nej, ze v noci nespi a spekuluje somariny...ale tak uz bude domaaa 😅 😅

ja som mala hroznuuu noc, maly sa mi o pol druhej rano zobudil, dala som mu mliecko, ako vzdy napije sa a spime dalej ...ale prrrd maly sa postavil v postielke a robil hurhaj, krical, vrcal a napodobnoval vsetko co sa naucil a velky rehot...do ppol stvrtej som ho uspavala a tom som si myslela, ze ked sa vcera tolko nabehal, ze bude spat ako dudek...ale prd jemu to asi dalo energiu...ked konecne zaspal, ja som bola prebrata a nevedela som zaspat ja 😀 😀 tak som do pol piatej kukuckovala do tmy...a od osmej budicek, cize pijem kavu a este som v pyzame 😀 😀 😀

inak prajem peknyyy dnik 🙂 🙂 🙂

ladywitch26
7. jún 2010

zuzka a ktoreho dudeka si myslela? mojho muza alebo stanku? 😀 lebo stary dudek spal ako zarezany, ale stanka sa celu noc vrtela, prehadzovala, mrncala, hadam kazdy jeden centimeter postielky preliezla cez noc.

zuzkad
7. jún 2010

lady 😀 😀 😀 tak to asi ako Stanka, lebo tiez nespal a spekuloval 😝 😀 😀 😀

volala som doki, tak maly ma krvne testy v poriadku, ziaden zapal nic...tak som hned kludnejsia, este koncom tt mam zavolat ohladom mononukleozy lebo aj na to mu brali krv a tam sa dlhsie caka na vysledky,ale ja verim, ze take nieco nema, ved to by sa hadam aj prejavilo uz..len otazkou je preco potom ta uzlinka ?? 😖 😖

idem ja do sprchy, lebo sa len motam a motam a neviem sa rozhybat 😝 😝 😝 idem ja 😉 😉

zuzkad
7. jún 2010

kocky co chodite na mimibazar...nepoznate niekoho kto objednava z USA ?? lebo chceli by sme..teda svokra k meninam mojho Peta objednat mu nejake dve tricka asi znacku hollister a neviem nikoho najst co objednava a potom posiela na Sk, jedna tam bola objednavala z roznych stranok, ale neviem ju najst 😖 😖

ladywitch26
7. jún 2010

zuzka, mononukleoza je u deti bezna, a ani nemusi mat priznaky. horsie, ked to dostane dospely. moj kolega to chytil od dcery, ona ziadne priznaky a uplne v pohode, ale on stravil 3mesiace na infekcnom v nemocnici a vyse roka musel byt na specialnej diete kvoli peceni

zuzkad
7. jún 2010

lady ani nehovor, ja dufam, ze take nic nema 😖 😖 😖 uz nech viem aj na to vysledky 😝 😝

sprcha je skvelaaa vec, hlavne ak je teplo vonku a ja videm svieza a vonavaaa 😀 😀 😀

ladywitch26
7. jún 2010

zuzka, ale u deti je to uplne bezna choroba a nema nijake nasledky na ne

zuzkad
7. jún 2010

no idem si ja nieco o nej precitat, lebo znie tak hrozivo 😕 😕 😕 ale bola by som najradsej keby nebola ziadna 😅 😅
tu uz mame 25C 😝 😝 😝 teplooooo
Nicolasko spinka uz...aj by som si isla aj ja lahnut, ale potrebujem si porobit doma este, takze spanok sa odklada na neurcito...kava to isti 😅 😅

ladywitch26
7. jún 2010

my sme mali vcera take teplo, 22st.bolo este o siedmej vecer 😝 ale dnes uz prsi od rana, par dni ma byt dazd a potom zasa pekne. vraj cele leto by malo byt krasne.

stanka mi skoro zaspala v sedacke, kym som ju krmila. o pol jedenastej, co ona nezvykne tak zavcasu, ale asi to tym pocasim ju bralo na spanie. len zasa ma sople. v noci bolo horuco, spala odkopana, aj som trochu odchylila okno, ale rano uz zasa plny nos.porazi ma z tych zubov 😠