Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
11. jún 2010

@jamaat- len to vydrž....lebo ak ju ozaj vyberieš nabudúce to bude ešte horšie...aj ja malého nahámm vyrevať a potom má pokoj...
@ladywitch26 - to je tým počasím..daj na seba pozor..

rybca
11. jún 2010

jamaat - inac v noci som myslela na teba, Matko sa zobudil o pol druhej, nechcel spat ani vo svojej postielke ani so mnou na velkej, tak som ho nakoniec dala do jeho a vratila sa do spalne a myslela som na tvojich 10 minut co si nechala malu plakat kym znovu zaspala..🙂 nakoniec u nas z toho bolo len 5 minut a zaspal az do 5,15..🙂

ladywitch26
11. jún 2010

martina, pocasim ani nie, tu mame momentalne prijemnych 20st., cize tak akurat. ale asi si stanka doniesla zo sr nejaky virus, lebo bola najskor ona chora, potom to muz od nej chvatol a nakoniec aj ja.

zuzkad
11. jún 2010

cafte,

tak som doma z policie 😝 😝 😝 pas bude v utorok, samozrejme maly v nom zapisany ...inak to cakanie tam bolo na nervyyyy...bolo tam 6 pracovnicok, videla som ich cez sklenene dvere..nikoho nemali, ale mali casuuuu, sem tam klik na dalsie poradove cislo, aby sa nepovedalo, potom 10 minut pauza a klik na dalsie cislo...a samotne vybavenie trvalo ani nie 5 minut 😠 😠 no a ochota velkaaa 😠 😠 a potom to teplo v autobusoch 😝 😝 😝 idem uspat maleho a potom zehlit a utekam zas do nemocnice ja uz nevlaadzem 😖 😖 😖

jamaat pevneee nervy prajem, poznam to a v poslednej dobe mi to maly robi v noci, rozhodne sa, ze nebude spat v postielke a pisti v noci 🙄 🙄 🙄 🙄

jamaat
11. jún 2010

No urobila som druhý krát hovadinu a bola som pri nej, lebo reku ako v knižke píšu, aby si nemyslela, že som ju načisto opustila. Lenže ona už vtedy revčala poležiačky, tak už by to asi dlho netrvalo. No ale zbadala ma a keď som odišla, tak nový záchvat ryčania. Teraz je ticho. Pôjdem potajomky nakuknúť cez dvere.

jamaat
11. jún 2010

zuzkad, u nás na polícii je na dverách, že vstupujte po jednom a bez vyzvania, takže sa zbytočne nečaká, kým si nechty opilníkujú. Ale zato im to trvááá dlho, kým si všetko 3x skontroluje, vytlačí, nachystá. A treba chodiť v utorok a štvrtok, vtedy si ľudia myslia, že je nestránkový deň, tak tam nikoho nie je.

No zaspala. TAkže trvalo to dokopy 25-30 minút a keby som k nej nešla, tak možno aj o 10-15 minút kratšie.

dm1
11. jún 2010

jamaat dobry pristup u vas na policii tak by to malo byt vsade!

aj nas sa poti v autosedacke v takychto horucavach ked ideme na dlhsie trasy berieme nahradne oblecenie

sirinka
11. jún 2010

caute...ludmilabb ja malu obliekam do letneho pyzamka : tricko s kratkym rukavom a kratase a prykrivam ju velkou stvorcovou plienkou, ked si ju uz beriem k sebe, tak vacsinou sme odkryte teraz uplne iba nadranom sa prikryjeme oblieckou bez paplona... 😉 uplne to staci aj pri otvorenom okne...

ladywitch26
11. jún 2010

nam sa tiez stanka strasne potila vo vajicku, ked sme isli vtedy v septembri na sr, tak som ju po ceste 7x prezliekala. ale tato vacsia autosedacka ma trochu iny material, tu sa tak nepoti. akurat sa jej spotia vlasy a krk, ale chrbatik az tak nie.

a teraz v noci ma len body a do vaku ju davam. ale zasa nad ranom sme okno otvorili a horucavy nemame ako vy na sr

zuzkad
11. jún 2010

tak maly mi zaspal, ja si rychlo zuzlem zemlu so sunkou a idem uvarit mamine zemiaky s maslom a utekaaam zase do nemocky.

jamaat no to by bolo treba aj u nas, len my mame ten elektronicky poradovnik a kazdy si vytlaci svoje cislo...cize musime cakat 😖 😖 a vobech tie hercky netrapi, ze ich vidime, ze H..O robia a kecaju a popijaju dzusik...ved majuu cas 😠 😠 to aj ja by som chcela takto zarabat 😅 😅

cakam na nasu emode ona tusim letela do toho Egypta, kedy sa ma vratit ?? Potrebujeeem infooooo 😅 😅 😅

teraz mame takeee strasne teplo v byte, ze maly beha len v plienke a v ponozkach bez tricka ci kratasov, teraz som ho aj tak dala spinkat, dala som mu sice plienku cez telicko, ale aj tak ju uz stiahol zo seba isttotne 😀 😀 ale fakt je taky hic, ze sa nebojim, zeby prechladol 🙂

juska3
11. jún 2010

tak my mame v byte od nejakej deviatej 28,5 st., pekny hic, ale nechapem stale sa to drzi v tejto rovine a nejde to hore, ale chvalabohu, este stastie, ze nam sem slnko nesvieti, inak by sa tu nedalo vydrzat, inak rano o deviatej bolo na slnku 45 st., som si myslela, ze ten teplomer sa uvaril a sibe mu, ale ukazuje spravne

jamaat, ja som tiez rozmyslala, ze ho prikryjem plachtou, takou este komunistickou, ta celkom prijemne chladi a Alex, ked sa tak rychlo zobudi, nemam sancu ho znova uspat, on tam bude radsej sediet a revat, a musim sa priznat, nem dlho vydrzim ho pocuvat, idem radsej k nemu

a ked chces zapisat dieta do pasu, tak staci ked donesies rodny list? alebo ako to?

zuzkad
11. jún 2010

no uz som musela ist k nemu, lebo mrnkal, tak este som mu dala mliecko a pretocil sa na brusko, chuda cely je uz spoteny ☹ ☹ ale este zaspinkal

juska mne stacilo len original rodny list k nahliadnutiu a ja som dala OP, stary pas som odovzdala a kolky v hodnote 132€ ale to z dovodu, ze ja ho potrebujem co najskor 😖 😖 aj tak je to suma ako hovado 😠 😠 budem ho mat v utorok 😝 😝

ladywitch26
11. jún 2010

zuzka, 132? 😨 no to aj dost. a pritom ked si vezmes, tak to maju max. na hodinu roboty.
inak tu sa potom pri malom a jeho pase nebudem musiet rozculovat, da sa vybavit postou. fakt super system, das do obalky ziadost, k nej dve fotky, akurat zajdes na miestnu policajnu stanicu, kde ti policajt peciatkou a podpisom potvrdi zozadu na foto totoznost, ze si to ozaj ty a max. do dvoch tyzdnov ti pride obalka. este stastie, lebo pasy robia v irsku len na dvoch uradoch, do dublinu to mam 3 hodiny a do corku hodinu. no a trepat sa tam s partyzdnovym dietatom by fakt nebolo bohvieco.

mimi21
11. jún 2010

no ahojte
vcera mi mm vzal notebook, tak som bola odrezaná od sveta

jamaat stalo nas to 430e hotel na osobu, celkova suma 1275e

od rana sme mali riadne nabity program, najprv gynča, dr sice povedal, ze este to nie je uplne idealny cas na lietanie ale kedze sa citim dobre tak ma pusti, len sa nemam zucastnovat ziadnych strajkov a protestnych akcii 😀 dnes mal po dlhej dobe dobru naladu 🙂
potom kozne, ocne, do cestovky po papriere, Ninu zapisat do pasu, obed a teraz isiel mm este kufor kupit, lebo to co mame doma je nam na nic, take su vsetky male 😝
inac je katastrofalne horuco 😎

mimi21
11. jún 2010

jaj, a mimi ma 4cm a pekne sa vrtelo 😵 😵 😵 inac vsetko OK podla sona

dm1
11. jún 2010

mimi mne sa hned nezdala taka nizka suma za taky super hotel. ale preco tam potom bola taka ponuka na tej stranke nechapem

iinuska
11. jún 2010

jamaat, dik, no pokukam nejake plavky

jamaat
11. jún 2010

No veď ja som sa tiež pre istotu spytovala, či ozaj za takú sumu.
@mimi21 Posielala som ti do mailu pokec z Kréty. A tých sprievodcov chceš teda? Inak z Maleme to máte blízko na tú pláž Elafonissi a aj výlet loďou na Gramvousu si môžete urobiť, to je tiež blízko.

Emka mi spala len hodinu a je riadne umrnčaná. Asi aj zuby, aj očkovanie. Teraz som jej zapla rozprávky a napodiv sedí pekne v kresielku, hojdá sa, žužle ožužlávačku a pozerá. Len nie je pripútaná a nejako sa začína vrtieť, tak aby nehodila papuliaka 🙂

mimi21
11. jún 2010

jani, no len neviem kedy by si mi este tych sprievodcov stihla dat, rano o 8 odchadzame zo zv, rychlo volit a potom smer BA
ale segra uz na Krete bola, takze ona urcite doma ma, tak vezmem od nej 😉

iinuska
11. jún 2010

mimi, pekne, ze este aj volit pojdete 😉

mimi21
11. jún 2010

iinuska no len dufam, ze to bude mat ten spravny efekt 😀

iinuska
11. jún 2010

mimi, kazdy rozumny hlas je potrebny 🙂

ladywitch26
11. jún 2010

mimi, tak si riadne uzite tu dovcu. 😉
ja akurat dlabem protichripkovu slepaciu polievku, ale absolutne na nic nemam chut. aspon ze drobec dnes cely den kope ako odusu, lebo poslednych par dni celucky den nic, iba vecer pred spanim pol hodku pokopal a potom zasa ticho, tak sa mi to nejako nezdalo, ale dnes dava teda riadne vediet o sebe

jamaat
11. jún 2010

mimi, tak to už o chvíľku idete! No aj Vám závidím. Na kúpení dovolenky First Moment je to dobré, že sa človek môže dlho vytešovať. Ja si potom dopredu študujem, plánujem... 🙂 A takto netuším, kam nás vietor zaveje.

ladywitch26
11. jún 2010

ja som chcela volit tiez, ale truby uradnicke u nas si chodia vyberat postu ako chcu, tak ma o tu moznost pripravili. ale aspon sme sa s muzom zhodli, on dal hlas tomu istemu kandidatovi, ako by som dala ja.

inak sa smejem na muzovi, uz je ozaj ako zienka domaca, odkedy sme boli na sr, tak kazdy den, ked stanka spi, tak si pozrie panelak. 😀 az je zazraty do toho. no len teraz aj majstrovstva zacali, akurat pozerame otvaraci ceremonial, tak asi si telky vela neuzijem. inak v hodnoteni sme obstali celkom dobre, nie sme uplni outsideri. kurz na vitaza mame 1:225. najhorsie je severna korea a novy zeland, to dali az 1:2000 na vyhru

nikanika28
11. jún 2010

Cafte
Mimi, tak krasnu dovolenku, davajte si na seba (hlavne ty na seba a mimco) velky pozor 😉
Klarka ma dnes prekvapila, spala do pol dvanastej a o pol druhej zaspala bez placu na prvykrat... a spi do teraz 😕 . Mala este horucku 37,7, tak som jej dala panadol, nech sa jej nezvysi v spanku. Normalne mam pocit, ze bola vcera urieknuta, ci ako sa tomu hovori...ja sice niesom na taketo veci ani zdaleka, ani z blizka...ale uz sa mi parkrat stalo, ked sme stretli konkretnu osobu, tak vzdy tusim robila takyto cirkus....tak ja naozaj neviem 😕

ladywitch26
11. jún 2010

nika, chces recept na tu uhlovu vodu? 😀 nasa ma teraz aspon topanocky cervene, tak zatial neboli ziadne problemy s neziaducimi osobami 😀

nikanika28
11. jún 2010

lady 😀 😀 ...no ono je to skoro vzdy tak, ked idem k mame do prace a obcas tam byva jedna pani....ja som s mamou skoro kazdy den a ked tam zrovna v niektory den je ona, tak som si vsimla, ze vyvadza Klarka teda dost...prve tri razy som si to nevsimala, ale toto sa stalo uz asi siestykrat...tak ja ozaj neviem...co ty na to bosorecka? 😅 😀 Naozaj som nikdy toto nesledovala a ani nevenovala nejak pozornost... 🤐 ...budem sledovat dalej okolnosti 😀

ladywitch26
11. jún 2010

nika, ohen a voda ocistuju od zlych energii, moja kamoska chodila rozbita z prace, mala kolegynu taku energeticku upirku, ale jej proste stacilo hodit si sprchu a bola v pohode. a pre deti sa robi ta uhlova voda, ze zapalis zapalku a nechas ju zhasnut v pohari s vodou. takto ich zapalis a zhasnes 9 a potom staci pretriet ocne viecka tou vodou smerom vonku. stanke to zabera nenormalne rychlo, a to teda ja som k tomuto bola dost skepticka, ale ked mi po takychto procedurach uz parkrat zaspala v priebehu MINUTY!!!, tak tomu clovek hadam aj zacne verit, ci chce, ci nechce.
inak teraz sme si aj cistec kupili v lekarni, tak nieco na tom asi bude, ked nas tym stare mamy chodievali umyvat kedysi

nikanika28
11. jún 2010

lady, tak si to skusim odsledovat...ci je to len zhoda okolnosti alebo je to naozaj hlavne vtedy, ked je tam ta osobka ...a skusim to, ak sa to este nahodou stane....
A ked ta tu uz mam 😀 😀 😀 ...nemrknes mi datum 5.7.? 😉