Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dupinka
6. sep 2010

@sirinka díky za radu 😉

kosska3003
6. sep 2010

ahojte tak mi po hodinovom boji hadam aj spime uz musim sa ist na nu kuknut spala do pol 9 tak sa jej akosi nechcelo spat a ani mic nebehala boli sme na nakupoch s kamoskou tak len sedela v kociku idem ja sa zasit do kuchyne hadam cosi povarit a upratat hlavne

rybca
6. sep 2010

@dupinka @emode - tak aj my nad tym, ze maleho dame do nejakeho zariadenia tu v NL, kvoli reci, tak dufam, ze nepridu na to, a od 2,5 roka bude chodit na jeden den v tyzdni do skolky, tak ale to hadam nemaju ako zistit, ze nie je doma, ci?..🙂

jamaat
6. sep 2010

Ja si práve nadávam, lebo Emka síce zaspala normálne, ale som ju tak nešikovne do postieľky preložila, že sa prebrala a teraz už nespí. Momentálne vykrikuje v postieľke, tak neviem, čo idem s ňou robiť. 😖

iinuska
6. sep 2010

@rybca no neviem, ci to je len tak

iinuska
6. sep 2010

@jamaat u nas by zabralo iba kojenie

ladywitch26
6. sep 2010

@kosska3003 no mne keby stanka vstala rano o pol deviatej, tak ju nevtrepem do postele pred tretou poobede. 😒 ked vstane o siedmej rano, tak okolo pol druhej mi az zaspi.

inak je strasne zlata, ked sla niekde len s muzom, tak sa niekedy takym spytavym hlasom ozvala, ze " a mama?" akoze kde som. a vcera boli na nakupoch a tiez som zostala doma, tak sa v aute pytala " a mama a baba?" 😅 no zlatunka je, aj ked necham maleho v postielke rano a ja zbehnem do kuchyne, vidi, ze som prisla bez neho, tak sa hned spyta "a baba?" asi jej to o par rokov pripomeniem, ked sa budu s braskom bit o hracky 😀

ladywitch26
6. sep 2010

@rybca a ty poberas zo sr ten prispevok?

rybca
6. sep 2010

@iinuska ale tu je materska len par tyzdnov, potom mama ide do prace, takze nastupuju rodicia, operky, alebo jaslicky alebo ostava doma bez prispevkov ako zienka domaca, a na navstevu z uradu hadam nikto nepride...🙂

emode
6. sep 2010

@dupinka nechcela som ist este do vianoc do prace ale jaslicky sme chceli skusit aj kvoli malej aj kvoli mne 😅 chcem si hladat pracu a trochu sa uz venovat aj sebe ... ale ked mame prist o RP tak niet o com teraz uvazovat ... rozmyslame len nad kontrolnym mechaniznom, ako zistia, ze je dieta v sukromnom zariadeni????????

rybca
6. sep 2010

@ladywitch26 rodicovsky aj pridavky, vsetko zo slovenska, este stale som tam zamestnana, takze mam narok

sirinka
6. sep 2010

@ladywitch26 o par mesiacov hehe...

iinuska
6. sep 2010

Adamko zase dnes ako sme isli von,ukazoval na pivnicne okno a ze babi. Si pamatal, ked sme boli minule vonku, tak tam bola a na maleho vykrikovala. Mne sa velmi rata, lebo Adamko nehovori mama, ale mami a baba je babi. Tata je tato 😅 😅

emode
6. sep 2010

@jamaat ani sofia by uz nespala, musela by som ju dat neskor podla unavy, zvykne sa mi aj sama pytat do kocika ked uz nevladze 🙂
@rybca tak teba uz vonkoncom neskontroluju 😀 cely ten zakon je podla mna zle postaveny no co uz 😠

sirinka
6. sep 2010

@emode aj sukromne zariadenia mavaju statne dotacie, je to prepletene, cisto sukromne zariadenie je bud extremne drahe alebo sa neuzivi...takze asi to maju ako zistit...no ale ked si najdes nejaku pani,co ma par deticiek u seba doma a ty nenastupis do prace, tak pokial ta nenabonzuju, nezistia to...

kosska3003
6. sep 2010

@ladywitch26 no mne zaspi ked vstane ale dneska sa jej vynimocne nechcelo a stanka ta ma ine baterky ako moja asi 🙂 duracelky mi len take cinske mame 😀

jamaat
6. sep 2010

No veď to dumám, či ju skúsim uspať teraz, alebo ju vyberiem z postieľky a nechám ešte polietať. Zatiaľ na stredačku mrnčí v postieľke alebo sa hrá. Úspech je však, že neručí, keď som odišla.

@emode Od nového roku by sa to malo zmeniť.

ladywitch26
6. sep 2010

@sirinka no ja dufam,ze im to este chvilu vydrzi... 😅
@rybca aha, lebo oni su svinuchy, ti povedia,ze zijes v zahranici, mas stredisko zaujmov v zahranici, tak nemas narok

ladywitch26
6. sep 2010

@kosska3003 co duracelky, mne sa zda, ze je na solarny pohon. utlm nastane jedine po zapade slnka, inak fici nonstop

kosska3003
6. sep 2010

@ladywitch26 😀 este lepsie hihihihi ako aj moja je vytrvala ale ked citam co ty pises o stanke tak ako Marika na nu este nema 😀

iinuska
6. sep 2010

@kosska3003 myslim, ze Stanku nikto z nasich detureniec nedobehne 😀 😀 😀

rybca
6. sep 2010

@ladywitch26 pokial som stale evidovana v slovenskej firme tak to povedat nemozu, jediny moj zaujem tu je nas tatino....🙂 robim tu to iste, co by som robila i na sk, dokonca menej, bo tu nemam kam s malym - akoze nejake tanecky, cvicenia s babatkom a podobne. Len si strazim, aby som tu nemala zdaneny prijem.

jamaat
6. sep 2010

Pokus o uspanie neúspešný, už sa mi tu liepa po stoličkách zas. Takže zatváram notebook, lebo sa bude za ním liepať aj na stôl. A idem skúsiť upratať kuchyňu aj v jej prítomnosti.

martinaxyz
6. sep 2010

Ahojte...

prišla som sa rozlúčiť...v stredu nastupujem do práce, tak nebudem stíhať sem chodiť....ale raz za čas Vás prečíta...držkajte sa...

dupinka
6. sep 2010

baby, ja som sa pýtala, že čo ak by som chcela nastúpiť skôr, tak mi povedali, že riaditeľ nie je povinný ma vziať späť skôr, nak som požiadala o RD do 3 rokov veku dieťaťa, závisí to od jeho dobrej vôle. A momentáne nie je na právnom odd., kde pracujem, voľné platové miesto. 😖

iinuska
6. sep 2010

jaaaj, babyyyy, kam sa tak ponahlate? Ja som rada, ze mozem byt doma. Ved do dochodku sa este tolko narobime 😀

juska3
6. sep 2010

Za tri hodky ste tu statocne popisali 🙂 prave som vas docitala a uz vela asi nenapisem, Ajko sa prave zobudil @jamaat tak sme na tom podobne, spal polhodku a uz by som ho neuspala, minule som sa o to pokusala a ani kojenie nezabralo. Prave mi sedi na kolenach a ocakavam, ze mi za chvilu zacne bachat po notebooku. A to som ho dala neskorsie spat ako obvykle lebo sme boli v parku a domov sme prisli o jednej. Hral sa so strkom a podarilo sa mu zjest asi dva kamienky, tak cakam co bude 😕

@martinaxyz drzim palce, nech sa dari v praci 🙂

dm1
6. sep 2010

@ininuska tiez som rada ze som este doma ale zase nejake bubaky by sa zisli aspon na dohodu keby sa dalo na par hodin z domu

emode
6. sep 2010

@jamaat od noveho roka chcem ist aj tak do prace 🙂

emode
6. sep 2010

@iinuska mam pocit ze som doma vecnost i ked sa mi to paci ale druhy pocit je ze mam hlavicku vygumovanu 😕 😅

asi potrebujem zmenu ... len ked sa pozriem na Sofinu tak sa mi nikde nechce, to je pravda 😒

tanias
6. sep 2010

@monkap
Ahoj, aj my sme bábätko z mája 2009-.. 😉