Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
10. apr 2011

@sirinka tu cenu som hadam ojednu sedmicku tam viac naratala ako mala byt, ci?? 😕 😲 ale inak pekny, len je to plast

soffi
10. apr 2011

@borocka no problem je v tom, ze ona sa vonku nevypyta a vzdy to stecie dole nohami 🙂 , takze preto ta plienka, my chodime vonku dost daleko a niekde ju prezliekat no neviem si to predstavit... mozno v lete, ked bude teplu, bude mat len suknicku tak sup sup ju prezlieciem, ale teraz si to este neviem predstavit

borocka
10. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3283728
tak v tomto sa ako chodi???????????????????

jamaat
10. apr 2011

@borocka Hehe, asi tak isto ako na normálnych tenkých opätkoch, ale vyzerá to zaujímavo. 😀

borocka
10. apr 2011

@jamaat zaujimavo?? vyzera to hrozne 😀 ale ja nie som nejaky excentricky typ

martinaxyz
10. apr 2011

@borocka neviem ako sa v tom chodí, ale vyzerá to dobre 😀 😀 😀 😀

náš malý sa vypýta na šerblík, ale aj tam mu dávam plienku, lebo keď je v zápale hry tak sa pozabudne...ráno keď vypije mliečko, tak ho dám na šerblík a on sa vykaká a v škôlke ho tiež dávajú na šerblík, lebo mu tam kupujeme plienky a za týždeň minie veľmi málo...no a v noci ako naplní plienku 😉 😉 😉

luba142
10. apr 2011

ahojte 😉

@ladywitch26 inak mne raz moj dr. poradil ze lepsie ako tie tabletkove cecka je vyzmykat stavu z citrona a myslim ze aj Stanke by lepsie chutilo zmiesane s medikom,lebo predsa ta tableta je takej neprijemnej umelej chuti

martinaxyz
10. apr 2011

@jamaat tak to už hej 😅 😅 😅

kosska3003
10. apr 2011

@borocka no tak ja by som v tom isto nechodila ja mam najradsej botasky a potom ked som niekete na svadbe tak na ceremonie mam vyssi opatok ale ked sa uz tancuje tak mam baleriny v kabelke aj na mojej svadbe som mala na prezutie take nizke topanky ale nakoniec som aj tak bosa tancovala a aj som sla bosa domov a potom som si nemala co obud mi musel mm pozicat slapky lebo ine topanky som tu nemala iba doma 😀 😀 😀

ladywitch26
10. apr 2011

@luba142 citron ma menej vit. C ako napr. paradajka alebo paprika. a aj to by musela aspon kilo zjest, aby dostala taku davku, ako z tej tabletky. ine je, ked pravidelne zje cerstve ovocie a zeleninu, ale ked je chora, vtedy potrebuje mega davku, to uz len prevencia nestaci

saskarisko
10. apr 2011

Ahojte,
@jamaat , @iinuska - nakoniec sme Saske kupili toto odrazadlo. odskusali sme ho v predajni, ked je sedlo uplne dole, tak dociahne na zem, aj ked si sadne. akurat trdielko ona na nom chodi (teda kraca), zatial, sem/tam si sadne, ale to asi stylom, mama voz ma. inak dovod nakupu bol nakoniec ten, ze sme ho mohli odskusat, a teda skutocne vidiet, ci sa na nom odrazi alebo nie
http://velosprint.sk/shop/c.224_575_598/odrazad...
a pri Spartanovi pozor, najmensi je cervenej farby. nie zlty alebo sivy (ten je pre deti od 3 rokov), rozdiel je len vo vyske. a Saskine odrazadlo je aj troska tazsie ako Riskov spartan.

a co sa cikania u chlapcov tyka. tak Risko cikal normalne po sediacky kym nenastupil do skolky. po dvoch tyzdnoch v skolke skusal sam na stojaka, a tak to je aj doteraz. takze sa to naucil sam, nenasilne, obkukanim od ostatnych starsich deti.

iinuska
10. apr 2011

@sirinka simi teraz kupovala domcek pre malu, a ked davala link, tak tusim to nebola hrozna cena. len uz sa nepamatam

sirinka
10. apr 2011

@jamaat no letel...bola to sekudna a bol fuc...ved preletel cez plot vysoky 1,60...chvilku pred tym tam suseda okopavala...mala stastie...

sirinka
10. apr 2011

@iinuska no mozno tentokrat zvolime dreveny domcek...

iinuska
10. apr 2011

@saskarisko ja uz len tak okukavam, ale viacmenej som rozhodnuta pre ten FirstBike.I ked tiez by nebolo zle, keby si nanho Adamko skusil sadnut. Ale nase krstniatko ho ma, tak asi vyskusame u nich 🙂

dupinka
10. apr 2011

@iinuska My sme boli vcera v predajni bicyklov, mali tam aj tie odrazadlove a predavac nam ho neodporucal. Vraj naskor od 2,5 roka a to bude zima, tak na dalsie leto uz radsej normalny detsky bicykel s pomocnymi.
Ale je to vec vkusu a nazoru......
Nam tento rok postaci odrazadlo - motorka a budem rada, ked sa nauci pedalovat na Smart Trike trojkolke. Dnes sme mu ju upravili, lebo tam este doteraz mal ohradku proti vypadnutiu a tie babatkovske drobnosti....

kosska3003
10. apr 2011

@sirinka vsak vy mate domcek nie ak si dobre pamatam z fotiek ja neviem co kupime som rozmyslala medzi trampolinou a domcekom ale neviem mm vravi ze kupime az ked prerobime dvor no uvidime a dnes prisiel zase s tym ze chce nove auto ze nase stare predame tak neviem ci nas ten jeho vysnivany bavorak neoskube s penazi musim s nim hodit rec ked pride

iinuska
10. apr 2011

@dupinka aj Adamko sa rozvaza na tej umelohmotnej motorke, ale strasne mi leze na nervy, ako hrkocu tie plastove kolieska. Ked odbehne dalej, tak mozem na neho kricat, nepocuje ma.

@sirinka ten domcek vyzera v pohode, ale nechapem, co je na tom take drahe
@kosska3003 ja mozem trampolinu len odporucit 😉

kosska3003
10. apr 2011

@iinuska no ved to potom mi hodis link kde si ju kupila ked budem rozhodnuta uz si ho tu davala a bola v dobrej cene ale este ju nejdem isto teraz ak tak az za mesiac

iinuska
10. apr 2011

@kosska3003 ok, teraz su v akcii, tak snad budu aj potom 🙂

kosska3003
10. apr 2011

@iinuska musim sa riadne dohodnut a hlavne spracovat mm
😀

emode
10. apr 2011

Ahojte,
my zatial chodime skakat na trampolinu do SC, 6 minut za euro 🙄 ... pred mesiacom si ani neprdla, teraz uz riadne skace a veeelmi sa jej to paci 😅 takze tiez kupujeme, resp. sme dali tip na darcek ...

ja som bola dnes so Sofiou u nasich vo Zvolene, rano sme isli autobusom (tatobus) na stanicou a potom vlakom a potom kocikom az na sidlisko ... uf 😝 😝 😝

poobede pre nas prisiel mm, tak sme sa isli okupat na Kaskady ... ta nasa potvora skace do bazena sama a je jej jedno, ci som tam, aby som ju chytala ... 🙄

sirinka
10. apr 2011

@kosska3003 dnes nam zaletel k susedom a na niektorych miestach sa zlomil a to je plast, tak je to riadne ostre...musime ho vyhodit...

jamaat
10. apr 2011

Tak ja už som aj dražila First Bike, ale nevyhrala som. Išiel za 2210Kč. To sa mi už zdalo dosť za jazdený.

kosska3003
10. apr 2011

@emode odvazna aj moja rada skace do vody ale musi mat istotu ze ju chytam
@sirinka ved som citala ze cosi letelo k susedom ale som prehliadla ze co letelo na krasa tak aj u vas tak fuci tu tiez furt mi ide strechu urvat

mystery7
11. apr 2011

ahojky
Tak to bola zase noc ☹ zacalo to tym, ze po kupani chytil Mirko druhu energeticku vlnu 🙄 ledva sme ho dvaja obliekli do pyzamka. Skakal, krical, vystrajal, kym nespadol z postele ☹ potom uspavanie trvalo viac ako hodinu. Ja som nemohla v noci spat a ked sa mi podarilo uz zadriemat tak o 4 ma zobudil neustalym prevalovanim a hladkanim na hrudi. Prehmatala som ho a on cely precurany 🙄 tak som ho komplet prezliekala. Potom nejako zaspal a aj ja.
Ja so hore od 6:45, dala som prat pradlo. Mirko este spi. Rozhodla som sa pre experiment, kedze dlho spi, nepojde spat poobede, ale az vecer. Som zvedava, ci vydrzi do 19 😅
Dnes sa citim ako pozuta rezanka-zase 🙄

ludmilabb
11. apr 2011

@sirinka ja som bola vcera hodinu a pol vonku poobede a kym sme boli na ihrisku teda uz sme odchadzali tak som odblokovala brzdy na kociku ze uz ideme ale Sofia mi niekam zdrhla tak som isla za nou v tom vetrisko taky ze kocik dolu brehom zisiel sa riadne vybural tak som ho napravila, skontrolovala ale vsetko oki
strasne ceny tych domcekov, za vela penazi, malo muziky
my mame taku staru kacku-odrazadlo po synovcovi, takze odrazadlo kupovat nejdem a tieto cyklo-bezpedalove odrazadla neviem, radsej by som nejaku trojkolku poriesila alebo bicykel s pomocnymi kolesami

emode
11. apr 2011

@mystery7 mas co robit s Mirkom, ale ked ho nedas spat ani si neoddychnes ... nemas moznost na par dni vypadnut, len tak sama? stari rodicia pomahaju obcas?

ja som naopak po dlhej dobe konecne vyspata 😅 Sofia sa zobudila len raz okolo pol tretej, napila sa a spala do tristvrtena sedem, budila ma asi tak, ze ma vytlacala z vlastnej postele komentarom, tu som ja ... 😀