Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
25. okt 2009

Kosska "aj mi sopel vybehol" ako Habera zatasil 😀 Išlo mu chlapčiskovi a ten tanééééc 😀 😀 😀

Dm už som písala Lady. Idem kupavať perfektnééééé šatičky. Som z nich úplne unesená. Hodím link.

dm1
25. okt 2009

jamaat no sme sa s lady dohodli ze cosi skusime predavat tak uvidime ako to pojde

kosska3003
25. okt 2009

ssssimi tie su krastne

dm1
25. okt 2009

aj mne sa pacil Chodur bol perfisny!!!

zuzkaprofant
25. okt 2009

cafte
inac tie veci s nextu su nadhera a super ceny ja uz dohodujem s kamosou co je gb nech mi nieco nakupi a donesie ked ku nam pride lebo tu v nemecku su take veci o dost drahsie si myslim a nie su az take krasne nemci nemaju dobru modu taku klasicku nic extra 😠

dm1
25. okt 2009

zuzka ono je to fakt najlepsie priamo tam kupit ak mas moznost lebo to postovne z anglicka na SR...

jamaat
25. okt 2009

dm, tak už nejdeš do jari čakať? 🙂

No pokukám aj ja ešte. Ale ja by som radšej už také väčšie čísla, keď už bude aj chodiť. Lebo kým detváky len sedia, tak tie šatočky a podobné veci ani nevidno.

kosska3003
25. okt 2009

sssimi no to hej

dm1
25. okt 2009

jamaat - no tak ma lady nejako ukecala 😀 ale ani moc nemusela 😉 ja tiez uz objednavam len vacsie veci lebo toho je kopec!!!!!

jamaat
25. okt 2009

Dm, napíš mi do IP, ako ste si podmienky dohodli. Teda ak smiem vedieť.

ladywitch26
25. okt 2009

no caute zeny,tak ja som konecne doma z roboty... 😝 a kym som vas docitala...cez den napisete sotva dva riadky a v noci nestiham citat 😀
k tym citrusom a cojaviemcomu...ja som od zaciatku jedla uplne vsetko.ved keby cosi malej nesadlo,tak by som to potom uz nejedla. jedine som si davala pozor na bublinkave vody,lebo mala z nich koliky,ale teraz uz pijem aj tie vo velkom a nic, mala je v pohode. podla mna treba skusit a ked sa nevyhadzu,tak si to jedlo neodopierajte. vsak v ovoci je vela vitaminov a tie su lepsie ako nejake tabletkove.

jamaat, obchodnu zastupkynu pre banskobystricky kraj este nemam 😉

jamaat
26. okt 2009

Dobré ránko, tak dnes to tu zahajujem. Od piatej sme hore. Aj včera už buntošila. Nechce byť ani pri mne v posteli, reve tam. Tak sme radšej vstali.

jamaat
26. okt 2009

chce sa mi spaaaaať!! ☹ 😖

martinaxyz
26. okt 2009

Ahojte babulky,
ja vás nestíham ani čítať, lebo som furt na FB...máme už aj za sebou operáciu hydrocely a sme doma z nemocnice 🙂 🙂 🙂 čo máte nové?????

martinaxyz
26. okt 2009

jamat- aj ja som nevyspaná, lebo malý je ešte nastavený na nemocničný režim a to je katastrofa ☹ ☹ ☹ tak sa pridávam k tebe stým spaním...

ludmilabb
26. okt 2009

my sme tiez hore aj ked som malu este tutkala v posteli ale zase pustila bombu do gati, tym ma vzdy presvedci ze treba vstat 😝

Janka o co vy od piatej hore? kedy ste islai vcera spat?

ludmilabb
26. okt 2009

mne minule doniesla kamoska vecicky po jej synovi aby sme ponosili a potom jej ich vratim, takze uz nemusim objednavat dalsie kusy oblecka, budeme mat toho akurat dost! Este mam prihodene 3 aukcie a tym koncim 😀

ludmilabb
26. okt 2009

a vcerajsia Superstar, som sa asi prilis tesila....tak co ja viem Bena vychvalili do neba a mne sa to nepacilo, Chodur stobodovy, nemal chybu proste si frcal a mal v pazi 😀

jamaat
26. okt 2009

martina, tak nech sa vám to v poriadku zahojí.

ludka, normálne šla spať, neviem, čo sa deje, či zuby, či čo. Ani cez deň nespí riadne. Teraz zaspala a ja rozmýšlam, či idem tiež alebo či sa mi to neoplatí, ak to bude zase polhodinka.
O čo stávka, že ešte nejaké aukcie prihodíš? 😀

ludmilabb
26. okt 2009

ja si isto pojdem s malou dalsie kolo lahnut, tiez vyzivujem 🙄

ak nebudem chodit na stranku nebudem mat potrebu prihadzovat, fakt a v kolonke sledovane mam zero to je celkom uspech 😀

monkap
autor
26. okt 2009

dobre ranko,
tak my v noci 5 krat hore 😖 takze sa zaradujem medzi nevyspatych 😔

monkap
autor
26. okt 2009

kolko krat za den vam spavaju drobci??

zuzkaprofant
26. okt 2009

cafte

martina co je hydrocela?

mimi21
26. okt 2009

raneckoooo 😉

mne mala vcera neskutocne hasila kasu, ani som jej vela nedala, par lyziciek a ked sme isli s mm spat tak som zistila ze je pogrckana a spokojne si spi... tak som ju musela prezliect, trochu sa prebrala ale hned zaspala a spala do pol5 - to tu uz davno nebolo

mati a ako to maly cele zvladol??? zelame skore zahojenie a uz ziadnu bolest 😉 😉 😉

ste sa nejako zahryzli do toho Nextu 😀 😀 😀

idem ja do mesta s mamcou nejake veci pokupit, tak sa zatial majte

mimi21
26. okt 2009

monka moja za optimalnych okolnosti spava tak 3 krat, jeden spanoik je dlhsi, tak do 2 hodin a potom 2 krat po takej hodinke

zuzi sa mi zda ze Matin maly mal pruh, tak to bude asi ono

monkap
autor
26. okt 2009

martina: nech je maly cim skor OK 😉

kosska3003
26. okt 2009

no mne mala spi cez den 3 krat po pol hodinke niekedy raz potiahne hodinku to vsetko ale v noci pospi aj ked sa budi ale dam cumel a spi a tuto noc mi rupla ziarovka na lampicke tak super musim ist kupit novu ziarovku lebo vstavat aby som zasvietila to sa mi nechce

emode
26. okt 2009

ahojte 😀 dnes som tu skoro 😀 mala je hore asi od pol osmej ale aj predtym uz strasila ale asi zaspala lebo sa jej nik nevenoval ...
takze v noci hore o stvrt na jedenast - meskala 15 minut ... to zaspala na mne sice hned ale potom zacitila prsnik tak uz som nemala inu moznost ... zaspala hned na mojej posteli takze som sa musela pritulit k mm 😀

ja uz vobec neviem kolkokrat ju v noci kojim ... viem iba ze mrnkala nadranom ale to som ju len pohladkala a spala dalej ... fakt neviem, uz to neregistrujem

vcera som si povedala ze ju nenecham plakat a naozaj sa to oplatilo proste zaspinkala hned sice na mne ale zaspala ...

matka drzime so sofinkou palceky 😔

monkap my uz maximalne dva spanky jedine ak soferujem tak zdriemne v sedacke ale to len v pripade ze je hore dlhsie ako dve hodky

sirinka
26. okt 2009

caute...my sme mali horsiu noc, kazdu chvilku bola magdalenka hore a len cucala a cucala az sa rano o piatej tak posrala ze az... 😝 potom si samozrejme rozpravala v dobrej naladicke az kym mm nezvonil budik do roboty a potom uz nastastie zase na chvilku zaspala....

monkap nasa spava trikrat denne.