Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
12. jan 2010

ja vam zavidim, ze mate moznost takto nakupovat vonku, lebo niektore veci su taaak krasne, len skoda, ze u nas ich nemaju alebo maju a nesmierne predrazene 😝 😝 😝 😝 a keby som to chcela objednat cez net zaplatim velke clo a bude to aj tak drahe 😖 😖 😖

dm1
12. jan 2010

zuzkad ked mas zaujem tak mozes napisat co chces a mm skusi kupit! ako sme kedysi s lady ponukali najdes na stranke cenu v librach das x 1,28 a vyjde ti co by to stalo v EUR + postovne potom. sak daj vediet keby si chcela cosi a aj vy ostatne!

dm1
12. jan 2010

stranka nextu http://www.next.co.uk/shopping/children ale treba to do stvrtku tak do 12.00 hod ak ma niekdo zaujem aby som to stihla mm este spisat

zuzkad
12. jan 2010

dm ty si poklad 😅 😅 idem popozerat dakujem velmi za ochotu 😅 😅 😅

jamaat
13. jan 2010

Čaute.
Tak dnes nás čaká asi ešte horší deň ako včera. Aj noc bola o ničom.

martinaxyz
13. jan 2010

Dobré ránko...vy máte výdrž, tak dlho hore byť...ja už o 21.00 spím...my tiež malého nedávame do pavúka a pokroky robí pekne sám...nie som zástancom pavúkov...

jamaat
13. jan 2010

Najväčším zástancom pavúkov je tu ludka 😀

martinaxyz
13. jan 2010

v mojom oklí skoro každá mamička používa pavúka, aby mali od detičiek pokoj...ale keď ich porovnám snašim malým, ktorý je o 1mesiac mladší, tak tie ktoré sú v pavúku nevedia sa na zemi pohybovať a postaviť sa v postielke a stáť...a poväčšine čakajú kým im niekto pomôže...

jamaat
13. jan 2010

Mne sa Emka tiež plazí a gúľa a lozí, takže pavúka kupovať nebudem. Už sa dáva aj do sedu, len ešte sa v tom neudrží bez rúk, lebo ona nevydrží sústredene bez pohybu zostať.

martinaxyz
13. jan 2010

Darko už sedí, ale nie dlho...teraz sa nám začal škriabať na hrazdičku a tá sa mu prekacuje...taký sa dotrápi 😀

iinuska
13. jan 2010

dobre ranko, u nas noc klasika,boli sme hore 0.30, 3, 5.30. a o 7 sme uz vstali 🙄

keby sme mali pavuka, tak by som ho tam mozno obcas dala, ale kedze nemame, tak nie je co riesit 😅

emode
13. jan 2010

Ahoj,
som tu 😀 nezvycajne skoro, sofia buntosi uz od piatej a to isla spat pred desiatou 😝 som zvedava kedy ju odtne a hlavne ako zaspime 😕

my mame podobne ako dm pavuka (na chodenie ... jamaat 😀 ) zakazaneho, to mi pripomenulo, ze musim nasej rehabilitacnej zavolat, kedy sa prideme ukazat ... mame cvicit 4x denne no ledva odcvicim 3x tak som zvedava ... sofia si teraz pekne posunula kolienko pod seba, ale akonahle dosiahla na notebook uz bol zadok dole 😀

mata mozno nie vsetky baby pouzivaju pavuka na odlozenie deti, myslim ze luba a lady urcite nie, to su predsa "nase baby" 😀 ale inak je to v praxi asi bezne 😖

jamaat
13. jan 2010

Záááázrak! Emka zaspala za 5 minút!! Skúsila som ju najskôr na rukách ukľudniť, ale kdežeeeee! Vzpúčala sa, prehýbala a keď som ju silnejšie chytila, tak začala zúriť. Takže som ju švacla do postieľky. Dala som gel na ďasná, trochu sa popučila, cumel povypľúvala, ale zaspala. A ja upaľujem so psom von.

iinuska
13. jan 2010

emode, pekne si to napisala s tymi ''nasimi babami'' 🙂

martinaxyz
13. jan 2010

emode- však tak som to myslela, že naše baby nie 😉 ...ale tie v mojom okolí tým riešia to aby ich deti neotravovali ☹
jamaat idú vám zúbky?

iinuska
13. jan 2010

tak dnes Adamka najviac zaujimaju kable 🙂 😀

zuzkad
13. jan 2010

dobre ranko 😅 😅 😅

my sme vstavali o 8,30 cize v poho...prvy krat sa mi zobudil o 5,30 a potom o 8,30 cize v celku sme si pospali az na sen ktory som nedosnivala a to som akurat som bola na ceste na dovolenku k moru 😝 😝 😝 no co dosnivam dalsiu noc 😉 😉 😉

... kazda maminka ma svoje "pomocky" ktore vyuziva ja dost casto vyuzivam stolicku na krmenie a ohradku na hranie, ked mam inu pracu resp. musim navarit atd urcite by som ho este nenechala sameho, lebo je spekulant 😀 😀 😀 ale urcite nie aby som sa ho zbavila ...boze chraaaaaaaan 😕 😕 😕

dnes idem k mamke na vylet ale aspon ma uz caka dobry obedik 😝 😝 😝

no nic idem lebo maly nejak moc keca uz a jeduje sa, ze si ho nevsimam 😅 😅 😅

mystery7
13. jan 2010

ahojky,
u nas noc... dalo sa, lebo spal s nami. Sme hore uz od 6 ale ja som sa rano nemohla nijako prebrat. bola som ako mechom udreta. zaspal az teraz o 9:30, pol hodiny buntosil v postielke, krutil sa a vystrajal, tak som ho uspala na rukach 🙄
ja v klude ranajkujem 😀

emode
13. jan 2010

iinus 😀 ved my sme uvedomele mamy, nie??? 😅

jamaat super 😅 obcas nas prekvapia 😉

emode
13. jan 2010

zuzkad ved to je jasne, ohradka je pre ich bezpecnost, ja to zatial riesim tak, ze kde som ja, je aj Sofia, kedze nelozi, tak sa daleko nedostane, ale pride cas, ked to budem musiet aj ja riesit 😅

u nas takto funguje hojdacka, ked napr. zehlim alebo nieco ine robim, tak ju dam do hojdacky, samozrejme dostane pasy, a sme spokojne obidve, ale max. 2x za den a max. 15-20 minut ...

martinaxyz
13. jan 2010

ohrádka je super vec...nemusím sa báť kde je dieťa a naučí sa tam stáť...
práve som zistila, že sa nám prerezal dolný bočný rezák a hore sa nám tlačia dva bočné rezáky...ale ten dolný ma milo prekvapil 😉 ...myslela som si, že mu idú len horné...

ludmilabb
13. jan 2010

ahojte, my sme vstali o pol osmej na pocudovanie, v noci sme sa nadajali a drzali za rucku ale nebolo to kazdu hodinu chvalabohu

Erika ja som tiez pri Sofii len ona sa plazi kade tade a ked sa jej nepaci tak sa plazi ku mne s revom. ohradka by mi asi nepomohla 😒 tam by sa nemala ako realizovat a na chrbte byt nechce

iinuska
13. jan 2010

ja pouzivam namiesto ohradky cestovnu postielku. Ked si potrebujem odskocit, tak viem, ze tam si nema ako ublizit

zuzkad
13. jan 2010

u nas sa zuby nehrnu von...ja som mala prvy zubok v 13 mesiacoch, tak asi bude po mne 😉 😉 😉

emode hojdacku som aj ja chcela ale taku normalnu na zavesenie, lebo nechcem tu skladaciu ...lebo uz mame toho doma dost a coskoro by som nemala kam sliapnut 😝 😝 😝 len nemame diery v zarubni, tak budeme asi musiet vrtat 😖 😖 😖

ludmilabb
13. jan 2010

aj my sme preplneni, nemam sa kde pohnut 😝 2 izby su jednoducho malo na rodinu so psom

mystery7
13. jan 2010

no spal 40 minut a 20 na prsniku. teraz nervaci vedla mna, lebo sa nemoze dostat k notebooku. uz ma aj fajny vytahal z avlasy.
tak idem pa pa

iinuska
13. jan 2010

ludka, my byvame v rodinnom dome, ale aj tak mam niekedy pocit, ze tu mame malo miesta

emode
13. jan 2010

zuzkad my mame tiez na zavesenie, mame drevene hrady a v nich haciky

ladywitch26
13. jan 2010

tak to slubene video. ak bude aj toto druhe take blaznive ako stanuska, tak sa mame na co tesit

https://www.youtube.com/watch?v=8dVMpU2cJhc
iinuska
13. jan 2010

lady, Stanka je super, zlatucka, ale mne tam akosi nejde zvuk 😅