Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. feb 2010

Aj u nás sneží, ale len také drobné.

emode
12. feb 2010

Ahojte, tak u nas noc ako tak, o jedenastej som dala prsnik, spala do tretej, len potom zas nie a nie zaspat, asi stvrtej a spala do pol osmej ... zobudila som sa na rachot a plac
☹ mm nechal malu na nasej posteli a nezobudil ma ... paplonom jej zatarasil cestu ale to pre nu uz neplati, skor horsie lebo nevie, kde je koniec postele ...

iinuska
12. feb 2010

emode, a vsetko v poriadku?

iinuska
12. feb 2010

skusala som davat malemu jogurt, ale bezuspesne.Po druhej lyzicke uz neotvoril usta 🤐

martinaxyz
12. feb 2010

ahojte....
iinuska my sme ešte neskúšali, ale dali sme mu zemiakovú kašu, tak sa smiešne tváril 😀 😀 😀

juska3
12. feb 2010

ahojte 🙂 tak u nas noc konecne ako za starych cias, prespal celu noc a zobudili sme sa rano o pol8 🙂

innuska, a aky jogurt si davala?

dnes ma Alex 9. mesiacov 🙂 neuveritelne to letii

emode
12. feb 2010

iinus ok, v podstate ani neplakala len sa zlakla ... jogurt sme jedli asi tyzden uz ho zjedla aj cely a teraz ked je chora tak jej vobec neberie ...

tu uz aj prsi, to je pocko ... 😒

iinuska
12. feb 2010

no po kratkom boji dubacik zaspinkal 😔

mata, ja dnes varim zemiak, karfiol a davam zltok

juska, gratulko 🙂 No to spanie tisko zavidim. Davala som zvolensky. Toto bolo uz 3x. Prvy krat ho zjedol cely,co som sa cudovala a tesila, ale asi som ho prechvalila a potom uz nic 🤐

mimi21
12. feb 2010

ahojte, tak som naspat z cvicenia 😝
u nas prsi, ja som chcela ist poobede s malou do mesta, lebo mi aj na nakup treba, ale takto teda neviem,...

martinaxyz
12. feb 2010

juska- Alexovi všetko naj...
mimi ty si šikula 😉 😉 😉 ...aj u nás prší 🙄 🙄 🙄 to bude zase den...

mimi21
12. feb 2010

juska aj my sa pripajame, vestko najlepsie malemu 😉

emode
12. feb 2010

juska pekny vymesacnik 😀

kosska3003
12. feb 2010

ahojte tak mne mala spi uz hodinu a pol tak cakam ze uz vstane kazdu chvilu a ideme bojovat so zeleninou lebo zase by len presnidavky jedla opica jedna

Juska gratulko

emode
12. feb 2010

kosska ake presnidavky myslis ? mne mala vacsinou len kupovane, co ja navarim ro vynimocne zje, neviem, ci myslis take ... alebo len ovocne?

juska3
12. feb 2010

Alex este spi od dvanactej 😕 🙂 ja som mu vcera varila cestoviny so zeleninou a myslela som, ze bude nos ohrnat, ale pekne spapal, a varila som na dva dni, takze aj dnes bude mat cestoviny

dakujeme za gratulacie 🙂

mimi, super, ze si sa tak rozbehla s tym cvicenim, normalne uz cakam, kedy si dam do poriadku koleno, aby som aj ja zacala, mala by som si pozriet nejake botasky 😉

nikanika28
12. feb 2010

Ahojte, tak dnes som plna energie, Klarka spala celu noc bez zobudenia 😵 😵 . Rano ju o siedmej Lukasko zobudil, ked prisiel za mnou do postele 🙂 .
A dnes mame velkyyyy karneval skolkarsky, za chvilku aj pojdeme, len Klarka zrovna spi..asi budem musiet zobudit 😒 . A mame masku Baza Raketaka, z rozpravky Toy Story 😀 ...vzhuuuru do nekonecna a jeste daaaal...tot jeho veta 😀 😀

martinaxyz
12. feb 2010

pekná maska 😀 😀 😀
neviem aké topánky máme malému kúpiť...členkové alebo nad členok???no jednoducho neviem ☹ ☹

emode
12. feb 2010

mata vy uz idete topanocky kupovat???

emode
12. feb 2010

nika tak sa dobre bavte 🙂
sofia sa prave pokusa zaspat v postielke, uz si sadla asi 20x

martinaxyz
12. feb 2010

emode- ideme mu kúpiť, laby sa mu nôžky nevyvalovali a mal pevnú nohu...lavu nožičku velmi vykrúca...

emode
12. feb 2010

už sa stavia? aj sofia má pokusy, ale zatiaľ sa ešte nevystrie, stojí na nožičkách a robí striešku 😅 je taká srandovná pri tom, ale na rehabke nám tiež povedala, že akonáhle sa začne stavať okolo nábytku tak treba pevné papučky ...

martinaxyz
12. feb 2010

on sa už stavia...hlavne o stôl, v postielke a o hrazdičku...

iinuska
12. feb 2010

ahojte, my sme boli vonku, Adamko este spinka v kociku, spi od 13.45.Doobeda spinkal ledva pol hodku, tak dobieha 😀

mata, tak maly je sikulko, Adamko sa dava tak na styri, ako keby chcel robit kliky

iinuska
12. feb 2010

ja malemu len varim. Len minule som kupila, ze vyskusam spenat, no Adamko to vobec nechcl. No a smrdelo to ako granule pre psa 😲

sssimi
12. feb 2010

Ahojte.
Juska gratulko.
My sme boli včera na poradni. Sarah má 7500g a 70cm. Dáko prestala rásť. Za posledné 2 mesiace žiadna zmena 😀.. Inak sa doktorke veľmi páči. Že je moc šikovná... A upokojila ma aj ohladne bežky. Vraj ak máme koberec a malá pekne krokuje, tak je to v poriadku a môžem ju tam dávať. To som rada, lebo malej na ňu až očka svietia... Veľmi rada v nej behá.

Kočky tak zajtra ďalšia skúška o 16tej. To mám opravák, tak držte palce.

Jamat dnes sa pokúsim poslať ti tie peniaze. Už som chcela včera len na IB sú daké zmeny. Pred tým tam figurovala platba a teraz to tam už nie je.

Baby ktorá máte Slov.sporiteľňu ako posielate cez IB-kliknete na Tuzemská?

kosska3003
12. feb 2010

ahojte tak Marka opat spinka tak si davam veceru spagety
sssimi hej tuzemska aj ja som minule nad tym rozmyslala musela som kamoske volat

kosska3003
12. feb 2010

emode no ona by len ovocne kupovane presnidavky jedla opica ale dneska mala spagety so zeleninou a cosi zjedla

dm1
12. feb 2010

no my desna noc ale kvoli mne. mam strasnu nadchu a mam pocit ze mi vyletia oci z jamiek a hlava praskne 😖

dnes som mala ist na squas ale zrusila som to sak by som tam odpadla

mne sa maly uz stavia ale vobec nechce papucky tak nosi aspon tie kozene boticky capackove liliputky aby sa mu nesmykalo

jamaat
12. feb 2010

Ja tiež ešte nedávam topánočky, hoci Emka je asi polovicu času postavená. Nejak sa neviem rozhodnúť ohľadom topánočiek, čo je dobré a čo nie. Mne sa nezdá od prírody prirodzené hneď niečo na nôžky navliekať. Emke dávam protišmykové ponožky. Nôžky si drží pekne. Ja mám z toho skôr pocit, že topánočky takým malým čaptoškom musia skôr zavadzať. 😕

dm1
12. feb 2010

jamaat aj nasmu zavadzali preto sme prestali davat. tie liliputky su ale dobre to je makkucke takze mu to nevadi vobec