Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
15. feb 2010

a jogurt tirz uz davame, ale iba biely. najradsej ma aktiviu. zvolensky jej velmi nechuti, zje len par lyziciek

iinuska
15. feb 2010

z kojenia som uz dost unavena, ked sme mali poradnu, tak mi doktorka predpisala Nutrilon, tak mam pre istotu doma. Ale Adamko nechce vobec dudel, vodu pije z poharika, tak si neviem dobre predstavit, ako bude pit UM. No a co by bolo v noci 😕 😕 😕

valmra
15. feb 2010

ahojte mamicky, potrebovala by som od vas radu...prosim: dcerke davam na vecer UM, po ktorom vydrzala spat celu noc, ale uz jej asi nestaci, lebo sa budi skoro rano a tym padom uz je dospane a musime byt hore ☹ ☹ teraz neviem ci jej mam dat na vecer iba kasu alebo este potom dotlacit mlieckom. vy co davate deturencom vecer papat? dakujeeem 🙂

stija
15. feb 2010

a ozaj, dnes mame 9 mesiacov 🙂

stija
15. feb 2010

valmara my sa kojime. aj v noci zo 2 krat. tak ja ti neporadim

martinaxyz
15. feb 2010

stija-gratulko malej Beatke k 9m 😉

iinuska
15. feb 2010

stija, gratulko k vymesacniku 😉

valmara, ja tiez este kojim

jamaat
15. feb 2010

valmra, nie vždy je budenie spôsobené hladom.

iinuska, tá moja prieberčivá dievka mi to isté jedlo na druhý deň väčšinou ofrfle, ak vôbec do druhého dňa zostane. Lebo keď je navarené viac, tak ona si radšej naberie aj na večeru uvarené, ako by si chlieb odkrojila. 🙄

iinuska
15. feb 2010

no uz mame dospate 😵

jamaat
15. feb 2010

My sme ešte ani nezačali spať 🙂

iinuska
15. feb 2010

Dnes mam doma oslavenca, Petko ma 14 rokov, no je to uz pubis 😀

jamaat, ja som si ich vycvicila 😀 , a hlavne teraz pri Adamkovi sa mi nejako nechce vyvarat

stija
15. feb 2010

dakujeme 🙂

iinuska Petkovi gratulujeme. a pubis uz bol aj do teraz, nie?

Beina dnes uz raz spala. pol hodinu. tak to je teda uzasne vyspana 😒

dupinka
15. feb 2010

http://www.dojcenskavyziva.sk/fotosoutez.aspx Ak chcete, dajte hlas Adamkovi. ďakujeme

iinuska
15. feb 2010

stija, no to uz je dlhsie, ale mam pocit, ze teraz to nejako vrcholi 😕 😅

juska3
15. feb 2010

caute kocky 🙂

Alex pred chvilou zaspal, tak mam trocha klud...my sice mame od vcera navarene, ale Alexovi budem musiet nieco navarit

valmra, my sme mali tiez ukazkove spanie do osmeho mesiaca, odvtedy sa budi skoro kazdu noc, uz som skusala vselico, dat vecer kasu, nedat vecer kasu, nebezat k nemu hned ako zamrnci...niekedy to funguje, niekedy nie, ale hladom to nie je, zacala som ho bravat k nam do postele a asi si zvykol a chce byt s nami, neviem

mimi21
15. feb 2010

iinuska a Petko uz ma aj frajerku??? 🤐

stija aj my sa pripajame, gratulkooooo

baby dala som nejake veci na FB, pokukajte, viem zohnat detske tenisky za celkom dobre ceny 😉

kosska3003
15. feb 2010

ahojky marika spinka uz 45 minut ja varim kuracie masko a ryzu aj mala bude mat vcera sme boli na ibed u mamy tak nemam navarene ked je mm v robote cez vikend nevarim chodim k mame tam sa dozerem vecne to ti lepsie chuti ked to varit nemusis

mimi uz som kukala nadherne tie kity maju tvrdu podrazku ci su to len capacky v juli ideme na svadbu tak potrebujeme ale neviem aku bude mat nohu

iinuska
15. feb 2010

mimi, nema 🤐

mimi21
15. feb 2010

kosska, kitty su len capackove

kosska3003
15. feb 2010

mimi uz som si to vsimla ked som sa na to kúkla detailne a nemas niake take sandalky alebo nieco toho typu k satickam

jamaat
15. feb 2010

No a mne ukazuje veľký trt na FB.

jamaat
15. feb 2010

Tak už som to našla. Tie adidas botasky sú pekné.

zuzkad
15. feb 2010

pekny dnik kocky 😉 😉

ja mam od rana divny den, ale dufam, ze bude coskoro ok...najskor som mala zablokovany ucet v banke ked som sa isla prihlasit cez internet banking ked som volala na sluzby zakaznikom, tak mi oznamila, ze som sa pokusala 2x neuspesne prihlasit co bol sok, lebo ja od kedy mam PC v servise 2tt cca tak som sa neprihlasovala a ked som sa aj naposledy prihlasila tak som sa prihlasila v poriadku...soook kto sa preboha na mna prihlasoval 😕 😕 ale nakoniec sa mi to odblokovalo teda v banke mi ucet odblokovali a potom dalsi sook, ze mam neuhradenu fakturu za mobil a vlastne uz aj novu...a buuum som off ...cize rychlo sme utekali do predajne tmobilu uhradit dve faktury....sumu radsej ani nepisem, aby vam neprislo zle ako mne 😝 😝 😝 no a teraz cakaaam kym ma zapoja, lebo potrebujem uhradit nejake veci cez IB a potrebujem k tomu moj mobil lebo tam mi vzdy pred uhradou pride kod, ktory zadavam pri uhrade no deeees...deeen 😠 😠 😠 😠 dufam, ze to bude coksoro.

Janka tanierik je kraaasny ...inak velmi pekne pismo 😉 😉 ...moja byvala profka z poligrafie by ta pochvalila 😉 😉 😉

idem ja varit..este aj v tom meskam..kym mi maly spinka...aspon, ze on mi robi velku radost a je dobrucky...moj chrobaacik 🙂 🙂 🙂

mystery7
15. feb 2010

ahojky,
Lady, napisem ti, vdaka za ponuku.
U nas susedia prerabaju a tak vrtaju a trepu. . .maly zatial spi.
Noc klasika o 1:25 som ho vzala k nam, rano som sa zobudila zase totalne rozlamana.
Dnes som sa super obabrala ☹ zabudla som, ze dnes nebude cvicenie a tak som tm maleho vytiahla. Vonku je hnusne sychravo a snezi. Rano sa mi ho nepodarilo uspat, potom som ho tahala na cvicenie a spat. A teraz ked mal ist spat tak je tu trepot. Chudatko moje. Nadavam si a nadavam aj na susedov.

stija
15. feb 2010

zuzkad tak nech to skoro skonci. lahni si po obede s malym, potom sa s nim pohraj a hned budes mat lepsi den. 🙂

stija
15. feb 2010

mala je naobedovana, ulozena, tak snad aj hned zaspi. keby si chcela aspon do druhej potiahnut, do pol tretej by bolo este lepsie. ona uz potom dalsi krat nespi, aj keby som ju ulozila, tak nic. a do vecera je jej zasa dlho, uz je potom unavena. a nedari sa mi ani jej to posunut

iinuska
15. feb 2010

ja neviem, ale ten nas dubacik je nejaky nervozny, stale vymysla, ani na rukach ani na zemi, stale sa mrvi, ja neviem, ci mu uz tie ocne zubky nejdu 😖

zuzi, no pekne 😒 To su neprijemne veci

jamaat
15. feb 2010

zuzkad, ďakujem za pochvalu a prajem, aby sa deň debil na deň dobrý zmenil.

My ideme do mesta povybavovať čosi, ale nechce sa mi. Ešte som si nebola ani nový občiansky vybaviť. 😕

mystery7
15. feb 2010

tak maly je uz zobudeny. Je to na figu lebo do 19 kedy chodi spat je daleko a este chceme ist poobede aj na nakup

mimi21
15. feb 2010

baby mozem paralen plus??? alebo radsej len obycajny paralen si mam dat...
uz aj mne zacina byt blbo, hrdlo a tak 😠 😠 😠