Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
15. feb 2011

@sirinka no toto anija nemam rada vseliake otravy 😝 😝

luba142
15. feb 2011

@mimi21 to je trapenie teda, ktovie teda co jej moze byt a nechcela potom pit,ci stale plakala ?

iinuska
15. feb 2011

@sirinka taketo doterne telefonaty ja rusim hned, nemam zaujem, dakujem. Ani ich nenecham dopovedat. Konec

mimi21
15. feb 2011

@luba142 no ona place, nechce ani papat, najprv sa musi ukludnit a az potom sa mi prisaje
ale ten sab simplex doteraz zaberal, ale uz som od jednej kocky pocula, ze zaberal 3 dni a potom zacal babtku vyslovene vadit, no a my sme dnes 4.den 😒 tak dufam, ze to nebude nas problem 😅

sirinka
15. feb 2011

@iinuska a vidis, ja som cas od casu ustretova a potom takto dopadnem hehe

mystery7
15. feb 2011

@mimi21 skoda, ze to prestalo zaberat. neskusala si masaze bruska?skus pupika. ja som mirkovi vzdy pri prebalovani masirovala brusko, potom som s nim bicyklovala a nakoniec som mu zohla lavu rucku -zobrala som laket, zohla som pravu nozku- zobrala som kolienko a jemne som ich krizom cez telo spajala. a potom naopak. po takej masazi sa vyprdkal a vykakal jedna radost. vyskusaj, mozno ti to pomoze. Pripadne vyskusaj pit zaludocny caj.

my sme boli cvicit, vonku je krasne, teraz spinkame.

luba142
15. feb 2011

@mimi21 kolko davas kvapiek? Mne vtedy povedali ab ysom davala pri kazdomom kojeni cez den, niekedy som dala 6x niekedy 4x ale uz si nepamatam kolko kvapiek

melpomene
15. feb 2011

@jamaat
@nikanika28 dakujem baby za privitanie....no to viete ja som taky nocny vtacik...ja toho moc nenaspim...staci mi 5-6 hodin a hotovo....mozem funkovat 😀

@sirinka mne dnes volala tiez jedna mila pani...vraj svajciarska renomovana firma....a ked som povedala, ze dakujem ale nemam zaujem tak zacala dobreze nie po mne kricat, ze preco? a ze oni ponukaju holiace strojceky len za postovne a bla bla...tak som jej povedala ze takto ja nenakupujem a ze nepotrebujem....ale som ju riadne vytocila kozu jednu 😀 😀 😀

a inac baby musim sa pochvalit...my sme od vcera bez dudky jupiiiii....ja sa tak tesim....riesila som tuto dilemu a stale som rozmyslala ako to co najcitlivejsie spravit a nakoniec to moj maly vyriesil sam....vcera rano pocas kakania ju hodil do misy a s vaznym vyrazom v tvari povedal: "maminka, dudinka ide na vyjet"....potom splachol a bolo....cez obed si poplakal pol hodinu (zrejmä trpko olutoval svoj cin),ale potom zaspal a pekne sa vybuval....a vecer to bolo uz len 5 minut mrnkania a zrazu tuhy ako dudek....dnes cez obed si chvilocku potaral a ticho....tak dufam, ze takto pekne prekoname zavislost na dudke. 😅

luba142
15. feb 2011

@melpomene aj ja ta vitam medzi nami 🙂
no blahozelam a aj ja rozmyslam ako to bude s dudkou u nas lebo aj cez den pyta a ked jej nedam tak vresti ako pavian a nemam na to nervy,ale ked sme niekde a poviem ze nemame tak v pohode, doma musi byt, a na spanie to neriskujem vobec, len v noci ked ju vypluje tak ju zoberem a prespi bez nej celu noc, nikedy sa stane ze sa precitne a pyta,ale vacsinou spi celu noc...no uvidime 😉

mimi21
15. feb 2011

@mystery7 mam aj pupika, masirujem 😉

@luba142 dnes som volala dr a povedala mi ze staci dat, ked je problem, my sme davali okolo 17tej, aby do vecera zabralo, vacsinou bol plac po kupani, asi budem davat aj rano

uvidime ako sa to bude vyvyjat, asi si fakt musim davat vacsi pozor na to co zjem

luba142
15. feb 2011

@mimi21 a co take jedavas a pijes??

melpomene
15. feb 2011

@luba142 dakujem za privítanie 😉 .... no do konca roka som riesila taky problem, ze 3 dudky do postielky lebo inac nespim....potom dve zahodil za nasu postel a neda sa tam dostat....teda dalo by sa, ale nechce sa mi 😀 tak vtedy som mu povedala ze tie dve dudky spadli do jamy co je pod nasou postelou...nejako ich ozelel lebo mal este tu jednu...
my sme mali dudku viac menej len na spanie....cez den nie lebo ako zacal rozpravat tak som mu povedala ze cez dudu nerozumiem co vravi, tak vzdy ked sa zobudil dal mi ju nech ju odlozim...no i tak

kosska3003
15. feb 2011

@melpomene no presne ako aj moja Marika tiez ma 3 cumle ked ide spat lebo kedze zaspava saba niekedy sa rozculuje a zo dve vyhodi vonku z postielky ale na spanie musi mat a aj ked si ublizi to ma strasny rev ked nahodov ze nemame minule u mamy tak pustila ze som musela ist domov s nou a odkial si a vitaj samozrejme

emode
15. feb 2011

@mimi21 tentokrat to nemuselo byt brusko, mne bola sofia nervozna aj ked sa velmi najedla a mliecko sa jej akoby trochu vratilo a mohla ju palit zaha ... inak drzim palce, nech uz trosku podrastiete a nebude to len drina 😉

tak Sofia si z nas vie dobre utahovat, ked sa jej ocko spyta, ze koho ma najradsej, tak povie: ocka a ked sa jej to spytam ja, tak povie: maminku 😀

dnes pridu okukovat nas dom na prenajom, tak musim co to poupratovat ... 😖 no a kupa chaty pokracuje, vcera dostali celkom vystizny mail, tak mame upravit zmluvu o buducej zmluve a poslat im to na schvalenie, cenu akceptovali 😉 ... ale ja im uz neverim, som zvedava, co si dalej vymyslia ... 😠

melpomene
15. feb 2011

@kosska3003 tie deturence su riadni vymyslenici co? toto moja mama neznasala ked som prisla k nim a nas zacal pre nieco plakat....ze preco ju nenosim ze on je este malicky a tak...ja som sa len pousmiala....a presne my tiez 3 dudky lebo zaspaval sam....ja som z oravy...presnejsie tvrdosin a ty?

kosska3003
15. feb 2011

@melpomene ja z Varina pri terchovej a v lete ideme na oravsku priehradu na dovolenku tam chodime kazdy rok 🙂 a nechces ist na stretko nahodov robime stretnutie prvy junovy vikend najdi si temu stretnutie majoviek 2009

sssimi
15. feb 2011

Ahojte.
Už vám prišiel rodičák? Mne prišlo o 0,02€ viac 😀 Som zvedavá či to budú vymáhať.... 🙂

@melpomene vitaj. Gratulujem k dudke. Sarah teraz na ňu nedá dopustiť. Lezú jej všetky 4 očné zuby a aj keď sú už vonku, tak sa jej strašne dlho tlačia. Prvý jej vyšiel v decembri a ešte nie je celkom vonku. A typujem, že kým nevylezú aj zadné stoličky, tak sa asi dudla nezbavíme 😒 No čo už. Ja som dudlovala do 4och 😀 a zuby mám pekné.

Sarah chcela sladkosti,tak som jej spravila misku s banánom a kiwim a ktomu som jej dala vidličku a už vykrikuje mňam, mňam. Ale keď zbadala čo jej chystám, tak frflala ako starý cap 😀

melpomene
15. feb 2011

@kosska3003 jeeeeeeeeej to nie je az tak daleko....okolo varina chodievame ked ideme za znamymi do ZA....a paci sa vam na oravskej? lebo podla mna je to tam riadne zabudnute uz X rokov a musi tam byt nuda...no ja by som na to stretko aj sla ale asi to nepojde lebo ja s mangelom sme narodeni v juni takze my kazdy vikend v juni preoslavujeme....a teraz bude mat moja polovicka 30 tak kym vybavime oslavu so vsetkymi znamymi, rodinou, kolegami to nam tie vikendy v juni budu tak akurat stacit...xixi 😀 😅

iinuska
15. feb 2011

@sssimi urcite budu vymahat 😀

soffi
15. feb 2011

@mimi21 ak by nezaberal ten sab simplex skus tie bio gaya, neviem ci niesu az od troch mesiacov ale my sme ich brali od nar. , lekarka vravela ze na SK s aodporuca od 3, ale ze v CR ich davaju uz v porodnici

no inac ahojte, od rana som lietala, uz manohy bolia, lekar, obchody, nakupy, mm bol doma s malou a ako som prisla domov, tak isiel do prace, ale keby ste videli barak... 😠 😠 😠 😠 , mam do vecera coi robit, este som ani neranajkovala kuaaaaa 😖 ☹

sssimi
15. feb 2011

@iinuska aj ja si myslim 😀

soffi
15. feb 2011

@melpomene vitaj 🙂

melpomene
15. feb 2011

@sssimi aj mne tak prisiel rodicovsky.....ale myslim ze buduci mesiac uz taka stedra nadielka nebude 😀 co sa dudky tyka nam este ostavaju posledne tri stolicky na prerezanie tak dufam ze to nejako dobojujeme aj bez nej....

soffi
15. feb 2011

@sssimi mne pre istotu ani neprisiel moja 😀 , to asi kvoli tym 0,02 co tebe pridali 😀 😀 😀

iinuska
15. feb 2011

ja som vcera Adamkovi kupila taku tu flasku so slamkou, uz mal taku davnejsie, ale odkusol zo slamky, tak som ju vyhodila. Teraz sa mu to tak paci, ze za cely den vypije tolko vody, ze az. Vcera sa si az precikal plienku 😅

melpomene
15. feb 2011

no nic holky...idem ja este to moje dieta vyvetrat von kym este slnko svieti 😉

sssimi
15. feb 2011

@soffi to poznám. mm si ide spraviť jesť a kuchyňa je na ruby .....

A na mňa tuším niečo lezie 😒

soffi
15. feb 2011

ninka zjedla rano mandarinku, celel licka vyhadzane, nuz dnes bude este veselo

sssimi
15. feb 2011

@soffi tak ten tvoj prerozdelili všetkým mamičkám 😉

@iinuska mne sa Sarah preciká skoro každý deň. Pije cca 2 litre denne. A tie slamkové flaše-jednu už nezavriem, lebo je v ťahu gumička a druhú Sarah švihla raz o zem a je po nej. Musím jej zas nejakú kúpiť. Na leto sa zíde.

soffi
15. feb 2011

@sssimi tolko ti vypije? mne ninka tak 0,5l, a k tomu rano a vecer 250ml mlieka