Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
17. júl 2009

nejaky podozrivy zvuk zo spalne...zeby sa uz konecne zobudila??? 😀 Idem mrknut..

mimi21
17. júl 2009

sunky na nozickach mame aj my 😀 sme trochu ako panacik mischelin 😀 😀 😀

uz je mala hore, uz sme sa aj napapali, teraz pyta castejsie, ked je tak teplo , nerobi jej to velmi dobre, uz mame aj potnicky za uskami a vo vlaskoch

sssimi
17. júl 2009

Mimi aj moja malá ma dnes prvý krát potníčky, tak som ju dnes hodila len na ľahko kraťasky a tričko s krátkym rukávom....

ladywitch26
17. júl 2009

nika, ona niekedy nekaka aj cely den,ale potom spusti aj 4x po sebe.zato ale cika skoro nonstop. a hoci ma pampersky, aj tie tak pocika,ze to uz nestiha sat a ona jaci,lebo sedi v mokrom

luba142
17. júl 2009

lady- ked len precikala plienku je dobre my sme mali aj take obdobie ze bola pokakana isla som prebalit ked som ju utierala tak pokracovala a takto aj 3razy za sebou ked uz konecne prestala tak som dala cistu plienku a do pol hodky sa pokadila nanovo
Inak kakame kazdy den niekedy raz a niekedy viac

luba142
17. júl 2009

lady - my zase mame problem ze nam kakanice idu az vrchom na chrbat takze skoro kazde rano mame taky budicek ze aj niekedy sprchujeme a prezliekame 😀

mimi21
17. júl 2009

lady tak mm robi len na plienky 🙂

sssimi ja malu mam teraz ked je tak teplo stale len v kratkom, aj spava posledne 2 noci s kratkym rukavikom ale darmo aj ked sme vonku tak sa poti a to s nou samozrejme nechodim cez najvacsie horucavy

sssimi a ako treba brat tu antikoncepciu? lebo mne dr. nejako nestihol nic povedat, ja som sa zabudla opytat a v letaku je napisane ze dr. vysvetli 😅 😅 😅

nikanika28
17. júl 2009

mimi, aj my mame mischelinky, je to podarene 😀
lady, no Klarka tiez da jasne najavo, ked je pocikana, tak ale je to dobre, aspon nemaju zaparenu ritku, teda my sme nemali ani raz zatial.
Ked su taketo horka, tak malu mam doma oblecenu len v satach, bez body...a je spokojna. Teda papame kazdu chvilku, ale co uz..

luba142
17. júl 2009

baby a v noci davate malickym aj nohavice alebo spia len v bodinkach a prikryvate ich?

sssimi
17. júl 2009

Nikanika kojené deti vraj nemusia kakať aj 10 dní 😕 ... Ale moja malá je z toho dosť nervná. Stále tlačí a nič jej nejde...

BAby ja je už úplne všetko len mlieku a mliečnym výrobkom sa vyhýbam, lebo Sarah má potom až kŕče ☹ A ja tááák ľúbim mlieko ☹ ... A čkoláda ide u nás na kila. Pred chvíľou som dojedla Kinder Bueno a už tlačím SchokoBons....

Tiež mám brucho ešte veľké, ale ono sa to spraví. Dúfam 😅

A zajtra má Sarah 2 mesiace a o týždeň máme krstiny, tak som zvedavá či sa ozaj nejako po nich zmeni 😀

ladywitch26
17. júl 2009

mimi, to ti teda poviem, denne bezne padne aj viac nez 15plienok. vela papa,tak to musi ist aj vonku...

luba, mne sa tiez vie tak mimo plienku, niekedy triafa az za podlozku.vacsinou tak ocka vie trafit az na tricko 😀 😀 a niekedy mame az medzi lopatkami, to rovno do vane s nou...

luba142
17. júl 2009

simi - preco myslis ze sa po krstinach zmeni?

luba142
17. júl 2009

lady takze nie som sama kto ma take soky 😀 , ake pampersky pouzivas? Ja mam teraz kupene SLEEP a PLAY

nikanika28
17. júl 2009

simi, no to mi hovorila aj doktorka, povedala, ze jej mozem davat harmancekovy caj, aby sa lepsie vykakala...tak neviem, ona moc z flasky nechce pit.
Luba, ja davam malej len opalovacky a prikrijem nozicky, ani ponozky nema. Ale je tak spokojna, nema ani ruky studene

ladywitch26
17. júl 2009

luba, teraz mam baby dry. vraj v tom ma vydrzat az 12 hodin v suchu....

luba142
17. júl 2009

lady ja som mala doteraz tie newbordy pampersky potom som skusila babylove z Dm-ky a teraz mam este nenacate tie pomarancove pamp. Aj tie dm-acke su celkom dobre a niesu drahe

luba142
17. júl 2009

nika ja opalovacky nemam ja mam len body tak ja jej davam dupacky a body s kratkym ale nieje v noci spotena

ladywitch26
17. júl 2009

luba,ja vela moznosti nemam.tu su len tesco, huggies a pampers. a najblizsie tesco mam 40km. newborny boli dobre, ale uz par tyzdnov sa mi ani do velkosti 3 uz nezmesti...mame tucne brusko 😀

luba142
17. júl 2009

lady my sme len teraz uz kupili 4-9kg ale aj ja to poznam moja starsia dcera tiez mala velke brusko tak sme mali vzdy väcsie plienky ako ostatni

luba142
17. júl 2009

lady a odkial si?

ladywitch26
17. júl 2009

luba, povodne z martina, ale uz par rokov zijeme v irsku

inak my sme kupili len dve balenia newborn 1, co su 2-5kg, potom sme mali par tyzdnov 3-6kg a teraz mame 4-9kg pampersky, ale na noc jej davam 5-9kg huggiesku. tie sa mi zda, ze lepsie saju, ale zas su nepriedusne, tak keby som jej ich davala stale, za den ma zaparenu ritku

luba142
17. júl 2009

lady my sme u starsej tiez pouzivali huggiesky ale potom ked bola starsia uz sa nam nepozdavali uz ich precurala tak sme presli na inu znacku a aj pampersky casom precurala ale uz neviewm ktore to boli je to uz ale 4roky dozadu co mala plienky

nikanika28
17. júl 2009

Ja som teraz vyskusala Cleveracke plienky z Billy, ale uz z daleka nie su take dobre ako byvali kedysi, ked som ich davala Lukaskovi, vtedy to pod znackou Clever robili Helen Harper a boli uplne super. Predtym som mala Huggies s tym modrym pasikom v strede a zdali sa mi celkom fajn. Este chcem skusit origos Helen Harper, kedysi boli ozaj dobre.
Luba a ako Kristinka reaguje na malu? U nas je to zatiac uplne v pohode, stale ju Lukas mojka a pusinkuje, basnicky hovori, spieva.. 😀 😀

luba142
17. júl 2009

nika aj Kristinka ju pusinkuje stale a hladka chcela by ju stale na ruky ale este sa bojime predsa je malicka a nedrzi hlavicku a moc jej nerozprava lebo nevie co 🙂 a jeduje sa ked sa na mna smeje a dzavoce a na nu nie 🙂

nikanika28
17. júl 2009

luba, my tiez nedavame malu Lukasovi na ruky. Mozno casom.. 😉 NO u nas je to zas tak, ze ked mala zbada Lukaska, sama od seba sa zacne nanho skerit a vykladat si 😀

sirinka
17. júl 2009

ahojte, ja som bola spokojna najme s plienkami z DM a potom huggies...teraz ale kupujem klarke v lidli tie softino na noc a tiez som spokojna....
tie z billy su hnusne.
no a malej najme latkovky...moze kakat a piskat kolko chce 😉

ladywitch26
17. júl 2009

no, drzte nam palce, ideme o chvilu ku doktorke zaockovat. hadam nebudeme velmi plakat.... ☹

dualcore
17. júl 2009

ahojte babule 🙂
mame s malym problem,neustale ho zapeka odkedy som mu par krat dala UM.vzdy musim pouzit rektalnu rurku lebo bez nej mu to vobec nejde.uz 5 dni opat iba kojim a stale nic.dokt.mi radila mu dat harmancek pit ze to ma laxativne ucinky ale nepomaha ani trosku ☹ som uz z toho zufala...ak viete co by mohlo pomoct tak prosim poradte!

kvetinkaaa
17. júl 2009

dual ja davam probiotika v prašku kazdy den pol lyzičky je to na zlepsenie črevnej mikrofolory a kaka kadzy den-niekedy vynecha ale nema bolesti. tiez som dala 4krat rurku ale uz nedavam..

sssimi
17. júl 2009

Mimi tú antikoncepciu môžeš začať brať kedykoľvek ak si ešte nedostala mrchu. Ak si už dostala, tak od prvého dňa mrchy. Mala by si sa ešte chrániť prvých 7 dní čo ju nasadíš a potom už veselo 😉 ... Užíva sa bez prestávky a potom pozor lebo vraj môžeš začať krvácať kedykoľvek počas cyklu, alebo aj nemusíš vôbec.