Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. júl 2010

@iinuska Vitaj. 🙂 ....Zdá sa, že pribudla jedna tehulka sirinka.

iinuska
18. júl 2010

jeeeeej, tak sirinke gratulujem 😉

ladywitch26
18. júl 2010

caute zeny, tak som si este odskocila na 4 hodky do roboty. ale uz som sefke povedala,ze potiahnem dva tyzdne a uz koncim. nevladzem.
inak diky za info o tych cenach, tu som nasla obchod, maju balenie po 5ks, a krasne farebne, za 2e. tak asi nakupim.
uz som bola inak v tescu dnes na nakupoch pokupit veci do nemocnice, aj novorodenecke plienky mali akurat v akcii, dve balenia 62kusove za 17.50, tak som brala.uz by vari bolo aj na case pomaly si tasku pobalit, ak by sa maly nahodou rozhodol prihlasit sa na svet vcassie.

mimi21
19. júl 2010

bre ranko
dnes sme nespali dobre, mala sa stale mrvila a pomrnkavala zo sna, neviem ci ju nebolelo brusko, lebo vecer zjedla viac krupice ako obvykle...
boooze ja uz mam nakupnu horucku, ja uz by som tiez nakupovala pre male mimi, len by som strasne rada vedela co to bude
chcem ist do blavy, vyblaznit sa na vypredaje 😀

monkap
autor
19. júl 2010

@sirinka gratulujem 🙂

ladywitch26
19. júl 2010

raaaano, my zasa od siestej hore. stanka sa proste rozhodla, ze jej staci tolko spat a hotovo. este si sice na chvilu preliezla ku mne do postele, ale vydrzala lezat len 10minut, potom uz zacala buntosit.
inak vcera jej muz kupil taku elektronicku kuchynu, je tam sporak s rurou, par hrncov, varesky, tanieriky,pribory, zelenina a akoze maso na varenie, tak sa s tym nonstop hra. ked polozi hrniec na ten sporak, tak jej to vydava zvuky, ako bublajuca voda, piskajuci cajnik, smaziace sa maso, no ani odtrhnut ju od toho nejdem.vari o sto sest. 😀

emode
19. júl 2010

sirinke velmi prajeme a blahozelame ... tu vidiet ako sa plnia sny 😀 bez roboty to samozrejme nejde 😀

jamaat chcela som sa s tebou vyrovnat 😀 ale poslem teda inak ...

my hore od pol osmej ale nesla ma prebrat 😀

mimi vydrz este chvilku 😅 😅 😅

iinuska
19. júl 2010

dobre ranko,
akotak sme sa vyspali

Adamko ma z cesty potnicky po celom tele. Strasne sa potil v tej autosedacke, 3x som ho prezliekala.

@mimi21 ja sa uz neviem dockat, tento tyzden pojdem urcite okuknut nejake handry 😀

mimi21
19. júl 2010

@iinuska no ja musim zistit ci mm pojde tento tyzden do blavy a potom sa nenapadko nasackovat do auta 😀
a je aj v Eurovea Next?

mimi21
19. júl 2010

teda este som chcela napisat, ze chcem ist do eurovea, lebo je tam tehu H&M

iinuska
19. júl 2010

@mimi21 no to neviem, ja chodievam vacsinou do avionu a ikea

rybca
19. júl 2010

Ahojte,

tak nasa noc strasna, uz vecer, na trikrat uspavanie a potom si Matko presadil este samostatne vencenie psa o jedenastej, az potom ako tak zaspal, ale aj tak sa kazde dve hodiny budil a plakal az som zase spala s nim. to asi tie stolicky, take gule ma na dasnach

nikanika28
19. júl 2010

Ahojteee ...tak my pomaly s Klarkou bacujeme same. Noc bola akasi nekludna, kazdu chvilu mrncala, tak som nevyspata 😝 . Lukasko mi v sobotu volal, ze mu je za mnou smutno a chce ist domov 😨 😨
Konecne sa ochladilo, aj ked to uz znova zachadza do extremov, fuka vietor a zima je teda riadna..tak ja neviem, ani tak-ani tak... 😝 😝
Rano som stihla povysavat a upratat kuchynu, lebo tu bolo ako po vybuchu 😅
@iinuska aj Klarka bola potnickova riadne, tiez som ju prezliekala asi dvakrat, ale uz to ma v pohode. Aku ste mali cestu?

mimi21
19. júl 2010

@iinuska no ja som chcela ist do eurovea hlavne kvoli tomu tehu H&M lebo inde v blave nie je, potom len v nitre

no ale este uvidim co z toho bude, lebo zatial som mm nevravela, ze by som chcela ist 😀 ale ninka podostavala aj nejake peniaze na meniny, tak jej chcem kupit aj nejake oblecko

mimi21
19. júl 2010

no a k tym potnickym, my sme mali pod krkom, vpredu a aj vzadu davala som jej potom len saticky na ramienka aby sa jej to vetralo a uz bolo potom dobre, teraz uz pomaly miznu

a iinuska ako maly zvladol cestu? spinkal?

rybca
19. júl 2010

tak ja som objavila na Matkovom brusku malinkate vyrazky, a ked vezmem do uvahy teploty z pred par dni, myslite, ze je to ta siesta choroba? moze to mat, aj ked sa nestretava s inymi detmi?

iinuska
19. júl 2010

@nikanika28
@mimi21
cesta bola v pohode, hlavne ked sme isli tam na noc, maly v podstate prespal celu noc. Domov sme odchadzali na obed, tak to uz bolo trochu horsie, ale dalo sa, sme sa zabavili. Nebolo vela aut, tak to celkom islo. Cesta nam trvala 9 a pol hodiny.
A tie potnicky ma aj na nohach. Teda dufam, ze su to potnicky

iinuska
19. júl 2010

@rybca Adamko mal najprv vysoke teploty asi 3 dni a potom sa vysypal a po cca 4 dnoch to preslo

rybca
19. júl 2010

@iinuska Matko mal najviac tak 38,5 a zatial to ma len na brusku, tak som zvedava, a cely je taky nespokojny vecne, zacal trucovat, nic mu nie je dobre, nie som na to zvyknuta, no neviem ci je to ta choroba ci zuby, a ak je to ta choroba, tak treba ist k doktorovi, alebo to same prejde?

iinuska
19. júl 2010

@rybca pokial to je ono, tak na to sa nic nedava. len znizovat teploty. Adamko mal cez 39

sssimi
19. júl 2010

@rybca 6ta choroba je neprenosná. Proste nabehnú teploty-môžu byť aj 40ky. Trvajú presne 3 dni a akonáhle skončia horúčky dieťa sa do 24 hodín osype-aj aj to je na 4tý deň fuč. Sarah mala teploty do 38,3.

sssimi
19. júl 2010

@rybca Doktorovi nemusíš ak nemá extrémne vysoké horúčky a aj tie môžeš znížiť obkladmi. V tomto ti doktor ani inak nepomôže. Jediné čo ti na to dá, tak lieky na zníženie horúčky. Ja som s malou nebola.

rybca
19. júl 2010

@sssimi aha, tak ta choroba to nie je, lebo horucky mal cca pred 3 dnami, tak to budu asi len potnicky..🙂)))

mimi21
19. júl 2010

@iinuska tak vraj v Eurovea je najlepsi next, aj pre deti taky najvacsi 😉
volala mi segra, tak som sa jej pytala

ludmilabb
19. júl 2010

@emode zajtra poobede by sa mi hadam aj dalo, doobeda idem do mesta

kosska3003
19. júl 2010

ahojte tak mi hajame ja by som mala zehlit ale uz mam nohy na stole tak asi nic z toho nebude kaslem nato ozehlim zajtra ked bude mala spat varit nejdme mam z dneska a som akasi dorobena boli sme na plavani som upratovala a mam toho dost ked som sama
ja nejdem nic kupovat kupim na dovolenke tam su lacne handry znackove bola tam moja pedikurka a za 10 eur kupila teplakovu supravu adidas tak ja sa vyblaznim tam ale neviem co na to moj mm a este si musim pozicat asi tie najvacsie kufre

mystery7
19. júl 2010

ahojte
Mirko zaspal a nejaky sused zacal paradne vrtat, cakam ze o chvilu bude hore 😠
U nas otrasna noc. Chcem mu stopnut neustale nocne kojenie. Bol hore od 00 do 00:30, ja som nemohla zaspat do 01 a potom bola super akcia od 03 do 4:30 ☹ ☹ 😢 😢
Dnes sme mali opat extremne zakricany den. Kedy uz u nas bude dobre? Toto by ma zaujimalo.

mystery7
19. júl 2010

tuto odpoved som zacala pisat o 13:15
Sused vrtal presne 2 hodiny, kym Mirko spal. Potom uz nevrtal.
Teraz sme konecne zaspali.

iinuska
19. júl 2010

aj u nas sa uz spinka

@kosska3003 ved aj kufor sa da kupit 😉
@mystery7 no tak na tuto otazku Ti tazko niekto odpovie. Neboj, bude aj lepsie 😉

kosska3003
19. júl 2010

@iinuska no hej ale ja idem lietadlom a mam limit 40 kil

@mystery7 toto nocne ´kojenie som uz aj ja nezvladala tak som odstavila a teraz je super spi lepsie omnoho a ked sa zobudi dam caj alebo cumel a spi dalej