Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
26. júl 2010

@sirinka do bulharska idem a to fakt s tym mliekom tak jej budem asi davat len probiotika lebo jej chcem davat nutrilon aby mala nieke mlieko v sebe tam nechcem kupovat berem z domu

sirinka
26. júl 2010

@kosska3003 jasne, uplne stacia probiotika preventivne... 😉

kosska3003
26. júl 2010

@sirinka tak diky inac neviem preco mi to potom dr kazala sice ja som este kojila ked mi to vravela mozno aj preto diky moc

sirinka
26. júl 2010

@kosska3003 ktovie... mozno ju to ani nenapadlo, mna na to upozornili v lekarni....

kosska3003
26. júl 2010

@sirinka asi neviem

tak mi uz uspesne spime pol hodiny tak ja veetim len neviem dnes asi pojdem spat skor som akasi k.o

iinuska
26. júl 2010

@kosska3003 a co, uz si dostala menzes?

kosska3003
26. júl 2010

@iinuska ale prd mala mi dala dneska zabrat akosi aj som varila upratovala a tak mala mi zle spala v noci tak som unavena

iinuska
26. júl 2010

@kosska3003 zato ja som chcela, aby mi dlhsie meskal, a na just len 2 dni. Tiez kvoli dovolenke 😒

Dnes to vyzera na divoku noc, Adamko sa uz 2x prebral s placom, asi zubky, uz som mu aj dasienka natrela, a uz mam aj Panadol prichystany

kosska3003
26. júl 2010

@iinuska no ved aj ja pre dovolenku chcem a meskaju uz tyzden tak dufam ze dojdu potom az po dovolenke alebo teraz no daj mu to ho upokoji aj ja som davala nurofen

mystery7
26. júl 2010

nejaki blbci nam stoja na parkovisku a pustaju si hlasnu hudbu z auta. Ale taku, ze inym autam sa rozpiskali alarmy 😠 malho mi zobudili po 30min.spanku a teraz kazdu chvilu mrnci.

kosska3003
26. júl 2010

@mystery7 ruky by som im dolamala

mystery7
26. júl 2010

aj ja ☹ po tazkej noi som hotova, uz som aj troska zadriemala, ale ako nas zobudili, neda sa mi zaspat.
Ale este skusim 😉

sssimi
26. júl 2010

Baby Sarah mala tiež dnes pekný rapel. Tlačia sa jej spodne stoličky. Už aby ich mala vonku nech si oddýchne ona a aj ja 😖 Stále by sa len pestovala a dudel začala strašne vyžadovať....

kosska3003
26. júl 2010

@sssimi aj moja len cumel dnes som jej bola kupit dalsie 3 lebo uz som mala len jeden vsetky su kdesi zapatrosene raz sa hadam najdu a aj na dovolenku som uz odlozila lebo bez cumla mi nezaspi a teraz slinta este aj cemul v ustach nestiham ju prezliekat co ma stale mokre tricko a pod bradou ani nevravim

sssimi
26. júl 2010

@kosska3003 aj Sarah neskutočne slintá. Teraz si strašne oblúbila lizatká a to vyslintá tuším aj liter 😀 😀 😀

iinuska
26. júl 2010

baby, no nic teda, ja si idem lahnut. Dobru a pokojnu noc

mimi21
26. júl 2010

@iinuska bru nocku, dobre sa vyspi

ina c my mame stale len 6 zubov a ziadne dalsie sa ani netlacia

baby aku pouzivate detsku zubnu kefku? neviete ci aj curaprox ma pre taketo deticky?
a co zubna pasta, uz davate?

sssimi
26. júl 2010

@mimi21 ja už dávam pastu, ale naozaj len mááááálinko. A kefky kupujem detské mäkké-nepozerám na značku. Pri to jej žužlaní spravý účel ako €rová tak aj 5 €rová 😀

mimi21
26. júl 2010

@sssimi a aku pastu davas?
ja som si vcera vsimla, ze ked som malej umyvala zubky, tak je trosku krvacalo dasno, neviem ci to bolo kefkou (mam len taku z DM) alebo nespravnou technikou, alebo co... 😒

emode
26. júl 2010

@mimi21 si dobra ak ti Ninka dovoli techniku riesit 😕 ja som rada ze mi vobec dovoli ist kefkou do ust ... tiez mam len tu z DM a pastu elmex od 0 a tiez len malinko dam ... inak sofia ju rada zuzle ale nechce si dat umyt 😠

emode
26. júl 2010

@sssimi nam ide horna posledna, uz je skoro cela prerezana ale des a samozrejme zas kvoli tomu soplime ale idu aj spodne ocne ... aj my uz chceme mat pokoj 😝

mimi21
26. júl 2010

@emode Nina zboznuje umyvanie zubov, ona hocikedy aj cez den pride do kupelky a pyta si kefku, ked jej umyvam ja tak pekne drzi otvorenu pusinku, potom si sama hryzka kefku 🙂

nikanika28
26. júl 2010

Cafte, aha, nieco pre tehulky 🙂 http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2409/ch...
Inak mam akesi hekticke obdobie, nic nestiham a ani sa mi nic nechce 😅 😅 . Klara je riadny vykuk, co moze roztrepe, vsade sa splha, ked nieje nieco po jej voli, tak chyti nerva... 😀 takze veselost sama 😀

mimi21
26. júl 2010

@nikanika28 stoji to ale 50e, co je podla mna dost, tiez som to uz kukala 😉

jamaat
26. júl 2010

@nikanika28 No bodaj by si stíhala, keď stále torty vypekáš 🙂

nikanika28
26. júl 2010

@mimi21 jaaj, tak to dost...ale ked je garancia penazi..no nekup to 😀 😀
@jamaat eee, stale nie, sak som uz davno nerobila 😀 a toto bola taka mini rychlovecka 😀

jamaat
26. júl 2010

Som zvedavá, či budem mať zajtra aj svalovku. Ale dobre mi padlo trochu telo pomordovať v posilke. Mala by som sa častejšie vykopnúť.

rybca
26. júl 2010

@nikanika28 tak tu sa to da kupit za 30 E plus postovne, no uvidime kedy to budeme "potrebovat"...🙂)))

nikanika28
26. júl 2010

@rybca tak drzim palce, nech co najskor 😵
@jamaat ja som mavala svalovku zo zaciatku najvacsiu o dva dni 😝

mimi21
26. júl 2010

@rybca tak posli jeden, lebo ja uz sa neviem dockat 😀 😀 😀 strasne som zvedava