Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
4. aug 2010

lady nedoprajes🙂))

Cchcem sa opyta vase deti prespia uz celu noc ?

Nas maly pekne chodi resp on beha vkuse v pohybe vcera mi vysiel na okno co mam pod gaucovkou abuchal na ludi jasne ze som ho drzala aby nespadol vymysla vsetko mozne a len vonku a deti

ladywitch26
4. aug 2010

@zuzkaprofant no to teda nedoprajem. ale nie ze mladej chlapa, ale tomu kamaratovi by som teda dopriala lepsiu 😉

mimochodom, mne mala spi celu noc uz pomaly 9 mesiacov 😵 len dufam,ze aj fabien bude taky spachtosko.

a asi napiseme babke na sr, nech nam posle nove topanky, lebo akosi nam zasa narastli chodidla. o mesiac jej budu aj 21ky male. zasa ma asi rastovy spurt, lebo viacej spinka a stale je hladna, tak to tak vidim, ze koncom augusta pojdeme zasa na nakupy, budeme potrebovat dlhsie gate 😀

zuzkaprofant
4. aug 2010

no jasne to dajan na operku pozor este by bolo na teba ze kolho si tam nabalila🙂)

moj nosi 22topanocku a vcera som ho vazila ma nieco cez 10, 3kg a vyse 83cm presne to neviem zmerat ale je o pol hlavy vacsi ako jeho rovesnik
len to spanie no neprespi nic v noci vkuse vresti pisti ale mozno ze zuby mu idu tak ho to boli lebo 6 idu naraz tak uvidime ked budu hore

lady co ti robi operka doma u teba pomaha ti aj v domacich pracach?

ladywitch26
4. aug 2010

@zuzkaprofant domace prace? noo, tak vylozi obcas umyvacku a vyvesi pradlo. som sa jej pytala, ci by obcas nemohla pozehlit, jasne,ze by som jej za extra hodiny zaplatila, ale ona zehlenie neluuuubi.

zuzkaprofant
4. aug 2010

Lady ta fasa tu len ku mne pekne ved nech ti kazdy den povysava dom a hotovo to za hodku musi zvaldnu t kupelku nech umyje a hotovo ved jej davas krasne peniaze za to ze je tam to je nieje trapne ze ty robis s takym bruchom a ona sedi mne by bolo ti poviem

pekne ju zamestaj

ladywitch26
4. aug 2010

@zuzkaprofant vies, ked jej nie je trapne vstat o pol dvanastej, ako vstala minule, tak jej trapne nebude uz asi nic

mimi21
4. aug 2010

@sssimi kamoske poradila ortopedka davat aspon na doma topanocky naopak 😕
Nina je uz ako neriadena strela
uz sme inac u svokrovov, uz sme aj huby absolvovali, aj s Ninou 🙂 nasli sme dost, hlavne kozaky, ale aj njake dubaciky boli 😉

martinaxyz
4. aug 2010

@mimi21- pošli nám trošku hríbikov...ja som bola 2krát a doniesla som dokopy asi 5 hríbikov 😀 😀 😀 😀

nikanika28
4. aug 2010

Cafte 😵 ... Lady, mas to ty teda ucinnu pomocnicku doma 😝 😝 ... no ja by som ju teda hnala...bud do prace alebo hajde domov 😠 😠
Simi, mne zase mala dava jednu nozicku dovnutra, uz je to tusim o cosi lepsie, ale stale ju este vykruca. O tyzden ideme na poradnu, tak sa popytam doktorky, ci s tym treba daco robit, alebo sa to napravi samo 😕
No a Klara tiez lieta, akoby mala vrtulu v zadku ... a stale tancuje, je strasne podaren pri tom, ako zadockom natrasa 😀 a uz pridala aj nove prvky, rukami vytaca do strany a toci sa dokola 😀 ..potom sa jej hlava zamota a capne 😀 😀

nikanika28
4. aug 2010

Cafte 😵 ... Lady, mas to ty teda ucinnu pomocnicku doma 😝 😝 ... no ja by som ju teda hnala...bud do prace alebo hajde domov 😠 😠
Simi, mne zase mala dava jednu nozicku dovnutra, uz je to tusim o cosi lepsie, ale stale ju este vykruca. O tyzden ideme na poradnu, tak sa popytam doktorky, ci s tym treba daco robit, alebo sa to napravi samo 😕
No a Klara tiez lieta, akoby mala vrtulu v zadku ... a stale tancuje, je strasne podaren pri tom, ako zadockom natrasa 😀 a uz pridala aj nove prvky, rukami vytaca do strany a toci sa dokola 😀 ..potom sa jej hlava zamota a capne 😀 😀

nikanika28
4. aug 2010

pozeram, ze sa to sem nahodilo double 😅 😅 😅

ladywitch26
4. aug 2010

@nikanika28 stanka tiez nejaky cas vytacala pravu nozku dovnutra, ale potom uz pohoda. a tiez tancuje nonstop, niekedy aj na zaujimave zvuky, napr. zmykanie pracky alebo ked muz struha suche rozky na struhanku. to je tiez taky zaujimavy rytmicky zvuk 😀

nikanika28
4. aug 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 tak pri pracke tancujeme aj my 😀 ... a este mame taku babiku, ked jej vyberieme dudel, tak zacne plakat ako babatko...no pri tom sa jej prenaramne dobre tancuje 😀 ..babika huci jak diva a klara tancuje pri nej 😀 😀 😀
no mne sa tiez zda, ze ju uz tak moc nevytaca...uvidim, spytam sa doktorky na to...

ladywitch26
4. aug 2010

no mladej sa konecne uracilo vstat, idem ja do mesta. potrebujem si nakup spravit a potom este do prace zbehnut pnku zaniest, nech ich potesim 😀

kosska3003
4. aug 2010

lady to je tam fakt ako na dovolenke len vyhoda je ze jej ju este aj platis aj ja chcem
ja uz pomaly balim zejtra mam toho vela tak radsej dnes nech zajtra nestresujem dneska nam aj tatino pride tak sa tesim konecne nebudeme same a havne ja sama na malu lebo uz mam take ruky vatahane ze mi aj za ten rok podrastli isto

ladywitch26
4. aug 2010

akurat som nasla clanok, v amerike robili studiu o spanku, tak ze najidealnejsie je spat 6-8hod denne. kto spi menej alebo viac, u toho sa zvysuje riziko kardiovaskularnych chorob. takze asi dam mladej precitat, ze ak nechce v 30ke dostat infarkt, mala by nad tym svojim vyspavanim trochu pouvazovat 😀

kosska3003
4. aug 2010

dnes je tu zas tichucko mne zobral malu von svokor dnes uz druhy krat tak sa vytesujem mozem v klude balit a sediet tu 😀 😀

ladywitch26
4. aug 2010

@kosska3003 ja som tu, ale tiez len tak na pol oka, lebo mlada je sice vonku s malou, ale aj to kazdu chvilu odbieham. no slak ma triafa. pozeram, ze sli hore ku susedom a zrazu vidim mladu, vysmiata ide sama dolu. pockala som chvilu, ale stanky nikde, tak som vybehla vonku,ze kde je stanka. a ona si keca so susedou polkou, co jej doniesla pozicat zehlicku na vlasy. pytam sa jej, ze kde ma stanku a ona ze u susedov. booooha, no mna urve z nej. tak kludne necha malu bez dozoru u susedov v obyvacke s ich 18mesacnou dcerou a este 9 rocnym dievcatom od druhych susedov. si asi robi srandu.....

sssimi
4. aug 2010

@mimi21 naopak topánočky? To fakt? To má akože aký význam?
@ladywitch26 ty máš tuším viac roboty teraz s aupairkou ako keď si bola bez nej...

kosska3003
4. aug 2010

@ladywitch26 no ty s nej aj porodis asi a do kedy je este u vas

ladywitch26
4. aug 2010

@kosska3003 akurat vravim muzovi, ze nielen ja, ale aj on z nej asi dostane mlade....

@sssimi keby som si mohla dovolit jediny den zostat bez pomoci, tak uz tu nie je. este musim par tyzdnov zatat zuby, kym dojde spolahliva osoba

rybca
4. aug 2010

@ladywitch26 tak dufam, ze si to uy radikalne riesila, ja by som jej siahla na plat, aj za internet, cak jej povedz ze tam mas pocitadlo

iinuska
4. aug 2010

ahojte
Adamko uz spinka, lebo zaspal po ceste v aute, no len nejakych 45 min., no a potom poobede sa mu uz nechcelo, tak uz bol riadne unaveny. Inak uz je v poriadku, dnes nemal vobec teploty, tak ako rychlo to prislo, tak rychlo odislo...

ladywitch26
4. aug 2010

@rybca na net ju uz nepustam vobec. ked idem z domu, tak pc vypnem. lebo ona absolutne ziadna hanba, ide okolo pc, a nie aby sa aspon spytala, ze ci si moze skocit na net, proste ja napr. len odbehnem do kuchyne a ona uz sadne za pc a tuka. a potom povie,ze ona si len sla mrknut, ci nahodou nema rodinu prihlasenu na skype. ok, nech mrkne, ale hadam sa najskor spytam,nie? vychova nulova....

kosska3003
4. aug 2010

@iinuska super aj my uz sme ok dnes som jej ani lieky nedala

lady no ja by som jej plat ani nedala ked takto roby

jamaat
4. aug 2010

Ahojte.
Dnes som Emke kúpila plážové pončo a ona ho začala na psa navliekať. A ten držaaal ako hluchý dvere. No a Emka sa išla priam pocikať od smiechu (a možno sa aj), straaaašne smiešne to bolo! Chcela som ich natočiť, ale v kamere baterka vybitá, vo foťáku karta plná, kým som vymazala, tak aj tam baterky odišli.

iinuska
4. aug 2010

u nas doma je to ako v obchode s loptami. Adamko na nich teraz fici 😀 😀 😀

monkap
autor
4. aug 2010

@sssimi ja som to uz tiez pocula o tych topanockach naopak .... ze kupit trosku vacsie cislo a davat ich na chvilku za den naopak 😕 ... jedna kocka mi to hovorila, ked som jej vravela ako chodi nasa lenka - nedava chodidla rovno, ale tak do V - no spicky vytaca von ci ako to popisat ... dr. povedala, ze na dalsej navsteve to este raz skontroluje a ked to nebude ok, pojdeme k ortopedke ... uvidime, co poradi ...

monkap
autor
4. aug 2010

@sssimi ale ja by som to neskusala, teda iba ak by mi to poradil ortoped ....

iinuska
4. aug 2010

topanky naopak? To som este nepocula 😕

iinuska
4. aug 2010

ozaj baby, este davate Vigantol?