Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
20. okt 2010

@jamaat sofia zlostne smari flasku kde jej pride 😖 ... ale rano pije v pohode, len vypije asi len deci, tolko totiz este obsedi ... 😀

iinuska
20. okt 2010

@mimi21 ja mam naliate ruzove 🙂

mimi21
20. okt 2010

@iinuska mnaaam, to som mala cez vikend 😉

ludmilabb
20. okt 2010

Sofia sa tiez vecer tesi na kojenie a uspavanie klasika 45 minut som sedela pri postielke asi pojdem na masaz
dnes sme boli aj v poradni: vyska 80 cm a vaha 10,20 kg nevazi az tak vela ale nie je ani vysoka
konecne jej vysla tretia stolicka
inak ja neviem ci niekoho manzel este pozerava Drislakoviny okrem mojho, mne sa uz vo vrecku nozik otvara a este ma provokuje ze ci si idem s nim zatancovat 😠 ako posledny lazos

ludmilabb
20. okt 2010

@jamaat uspavanie mas poriesene, stastna to zena 😉

iinuska
20. okt 2010

@ludmilabb 😀 to je dobreee, ze drislak 😀 😀 😀

jamaat
20. okt 2010

@ludmilabb Tak u nás Drišľakoviny nehrozia. 😀

ludmilabb
20. okt 2010

@iinuska
@jamaat obrovsku radost mam, lebo toto sleduje tak svokra a jej synacik tiez, jaaaj este stale to tu vrzuga 🙄

jamaat
20. okt 2010

@ludmilabb Štople do uší to chce 😀

ludmilabb
20. okt 2010

@jamaat odisla som do spajzy triedit matros a teraz uz pozera Modre z neba a Zagorovu to sa uz da skor pocuvat 😝

jamaat
20. okt 2010

@ludmilabb 😀 😀 😀

ludmilabb
20. okt 2010

a doki mi kazala davat Vihgantol ale v lekarni ho nemali, ze firma si dala tri mesiace na dodanie novej verzie

sirinka
20. okt 2010

joj baby...prisla nam dnes upomienka z banky...na zaplatenie splatky hypotekarneho uveru...splatnost bola v piatok, uz v pondelok odoslali upomienku...ale co nechapem je, ze banka si z mm uctu sama stahuje urcenu sumu a peniazky tam v piatok isto boli...no a upomienka je na sumu 3,69 eur, + 10 eur za tu upomienku....tak ja sa stracam...to uz je ake uzernictvo... 😠 ale kedze mm tu nie je, mne nepovedia, o co ide...musim pockat do pondelka....ta jeden den za druhym krajsi a krajsi...

emode
20. okt 2010

@ludmilabb aj mne kazala a nebudem ho davat ... davam C-bion multi tam je aj vitamin D

a drislak .. 😎 no ludka, musis mat svojho mm velmi rada 😀

my riesime s mm nase podnikatelske plany 😀 na najblizsi polrok, ak to vyjde, tak stretko majoviek bude u nas 😀 😀 😀

emode
20. okt 2010

@sirinka nezbehli vam aj nejake ine platby? urcite sa to vysvetli, len dufam, ze tvoj mm v tom "pozehnanom" stave nestratil okrem hlavy aj nieco ine 😉 😒

sirinka
20. okt 2010

@emode ake ine mas na mysli? tak ten stav mal az teraz v utorok...takze to s tym nesuvisi...

jamaat
20. okt 2010

@emode Chalupa sa vám málila, tak idete kupovať niečo väčšie? 🙂

mimi21
21. okt 2010

@sirinka a nepovedia ti ani zostatok na ucte? nie si aspon disponent?
ze by si tam aspon dala prachy, nech ta splatka co najskor odide, aby sa ti nevygenerovala dalsia upomienka

inak ked sme pri tom, to co mas za banku??? 😀 my sme posielali upomienky az po 10 dnoch a stali 25e 😀 😀 😀

mimi21
21. okt 2010

@mimi21 a hlavne nech ti nenabiehaju sankcne uroky, lebo tie ti nabiehaju za kazdy den omeskania

mimi21
21. okt 2010

@sirinka to malo patrit tebe, nie mne 😀
a hlavne nech ti nenabiehaju sankcne uroky, lebo tie ti nabiehaju za kazdy den omeskania

sirinka
21. okt 2010

@mimi21 csob...zaplatit treba do 28.10. to je v pohode...zostatok na ucte sme akurat v sobotu pozerali, lebo sme boli po obchodoch a v jednom sme este platili z toho uctu a v druhom uz vypisalo, ze nie je dost penazi...takze v piatok, ked si banka stahovala este tam tie trapne 4 eura boli. mm nema ziadny denny limit, takze ani tam by nemal byt problem, lebo v ten den platil aj za hotel v prahe...ja mam iba kartu od uctu, nie som disponent.
okrem toho si nechavaju na ucte zostatok nejakych 250eur, co uz podla nich nie je disponibilny zostatok, to sa mi zda dost vela...no ved v pondelok tam mm zajde...

mimi21
21. okt 2010

no ja mam dnes strasny den ☹
kamoska co bola tehu, mala zle vysledky z tripple testov, bola na amniocenteze, vcera mala vysledky na razstepy a downov syndrom a dnes nam uz len napisala, ze prisli o babo 😢 😢 😢
najhorsie je, ze vsetky okolo nej sme tehotne, nikto z nas si nepripustal, ze by sa naozaj mohlo nieco diat, tak sme v riadnom soku 😢
doma ma este 3 rocnu dcerku a prave sa prestahovali do noveho domu, ake by to bolo vsetko dokonale, keby sa to nestalo 😖

sirinka
21. okt 2010

@mimi21 joooj, to su velmi neprijemne veci... 😔

mimi21
21. okt 2010

@sirinka no ani neviem ako sa to vlastne stalo, ale skor si myslim, ze pri takej kombinacii razstepy a downov snydrom jej lekari asi odporucili co najskor tehotenstvo ukoncit 😔
bola uz v nejakom 21tt, to uz je dost neskoro ☹ mam spoluziacku z gympla a ona mala podobny problem a babo musela porodit, to musi byt strasne 😢

mimi21
21. okt 2010

inak u nas je dnes dost neprijemna kosa, aj sa mi zdalo, ze okolo BB muselo snezit, lebo ked som sa pozrela z okna, tak tam bola riadna ciernava a oblaky, no ved baby z BB sa nehlasia, tak ich mozno zavialo 😅

jamaat
21. okt 2010

Veru poletoval tu aj sneh. Ale nie také množstvá, aby nás zavialo 🙂

jamaat
21. okt 2010

Nejak dnes nestíham, teraz som len Emku uložila a idem sa najesť, nech si trochen nervy ukľudním 😕

@sirinka Čo to máte za účet? Ja mám tiež ČSOB a žiadne také zostatky tam mať nemusím.
@mimi21

nikanika28
21. okt 2010

Cafte, no my sme boli okolo obeda vonku a takaaa kosa 😝 ..strasne silny a studeny vietor fukal, tak sme dlho vonku ani neboli 😖
@sirinka ti nasi chlapi obcas tak krasne zaperlia 🙄 😀 😀 😀 😀
@mimi21 tak to je naozaj smutne ☹ ....ale tebe krasne naskakuju tyzdne, coskoro tu mame nove mimi 😵

mimi21
21. okt 2010

no u nas uz tiez padlo asi 5 snehovych vlociek 🙂

iinuska
21. okt 2010

ahojte
my sme boli doobed na nakupoch, Adamko si aj po vonku pobehal, sice svieti slnko, ale fuka studeny vietor

@mimi21 to je smutne, ja som potratila v 9tt . Tiez som si myslela, ze mna sa take veci netykaju 😢