Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kackabrcka
10. nov 2010

@iinuska @jamaat
aj mne sa pacia oboje aj oboje sadnu ale teraz nemozem dat 150€ za topanky.. treba mi len jedny.. 😒 vyhrali nakoniec tiez semisove lebo su celokozenne a tie lave-tie neboli celokozenne.. zajtra idu uz aj naspat ... ja skor tiez beham rifle, nejake to triko ci tunika..

ladywitch26
10. nov 2010

@emode ja som sa minuly tyzden zubkovanym nozom.to stipalo este horsie ako normalnym. a vcera mi muz pri vylivani vody z cestovin tou vriacou vodou obaril dlan. ked sa dari,tak sa dari

emode
10. nov 2010

@ladywitch26 presne tym vrubkovanym na chlieb 😠 ostatne mame take tupe, ze by si ani nesmykli 😠 😠 a just 😠

emode
10. nov 2010

a ja ani nemam chut si sukne a lodicky obuvat 😀 vobec nie som ten tip 😅

kackabrcka
10. nov 2010

@emode ja som ten tip bola ked som robila v kancliku.. no na to tu mozem zabudnut zatial..

ladywitch26
10. nov 2010

@kackabrcka ja som kedysi robila financnu poradkynu a asistentku riaditela pobocky, takze kostymceky a lodicky som nosila denne.doma som mala jedny rifle. a teraz tu mam jediny kostym a uz ani neviem kolko rifli 😀

kackabrcka
10. nov 2010

@ladywitch26 😀 ja suknu najdem hadam len jednu aj to na leto a kostym tu ani nenajdes.. a lodicky hore na povale tie svadobne 😀

ladywitch26
10. nov 2010

@kackabrcka tak suknu som si nahodou kupila predtym,nez som cakala stanku, taku do pol lytok, ale zakazdym nadavam, lebo je lanova a straaasne zle sa zehli a len sadnem nikde a hned je dokrcena. 😠
a lodiciek mam dost, kadejake aj zaujimave kusy, co pokupim, ked maju vypredaje, ale nemam ich kde nosit. akurat ked mame z roboty vianocnu party. aj to si vzdy kupim nove, aby som ladila so satami

sirinka
10. nov 2010

a ja rada nosim aj rifle aj sukne, lodicky, baleriny, sportove...vsetko, na co mam prave chut... 😀
v praci aj tak som musela navliekat na seba uniformu, tak aspon mimo sa vysantim...

jamaat
10. nov 2010

@sirinka Ja nápodobne ako ty. Len v skrini je potom málo miesta na viacero štýlov 😅
@ladywitch26 Však ľanová má byť dokrčená, tak čo sa trápiš! 🙂

jamaat
10. nov 2010

@kosska3003 Čo má byť koncom marca??

kackabrcka
10. nov 2010

@kosska3003 vitaj v klube ci ako 😀 u nas uspavam len ja a kupem len ja... a vina sa aj tak nedockam 😀

mne zase vyhovuje ked ma muz poobednu a ide prec o 13stej a pride 23tej. viacej postiham ako ked je doma...

mystery7
11. nov 2010

prva 😉
tak noc o nicom. my sme isli spat o 23 a Mirko sa akurat zobudil. bol hore do 01:30 🙄 tragedia, ja samozrejme s nim a zobudila som sa o 5:22 🙄 a uz nemozem spat. uzasne nieco.
u nas uspavam ja, lebo od mm nechce ani vecerne mlieko pit ☹ nastastie kupe aj mm a ja uz len namastim a dam plienku. ale vo vani sa vie pekne zahrat aj sam.
a vcera sme mu kupili vianocny darcek 🙂 huraaaa. v carefoure mali akciu na take auticka, ktore sa daju zapajat za seba ako vlacik. 4 uz mame doma a tak sme dokupili este 10, je medzi nimi aj vrtulnik a lietadlo. tak potom uz len nejaku nerozbitnu drobnost a mame klud 😅

kackabrcka
11. nov 2010

@mimi21 tak ako sa dari spat Ninke v detskej?

nikanika28
11. nov 2010

Ahojte
Tak ja mam zase Lukaska doma od pondelka, cez vikend horuckoval 😒 . Zase zapalene hrdlo a sopel, ten sa s nami vlecie uz vyse dvoch tyzdnov 😖 . Vcera uz aj mna hrdlo riadne bolelo, na noc som si dala Coldrex a dnes je teda ovela lepsie. Baby, moze byt ovulka bolestiva? mna vcera taaak strasne bolelo v podbrusku, pri chodzi som myslela, ze ma tam niekto nozom reze ☹ .
Ohladom obliekania ..tak u mna nenajdete suknu ziadnu 😅 ...ja proste nie som ten suknovy a lodickovy tip, mam kupene jedny riadne lodicky a tie obuvam tak raz, max. dvakrat za rok..teraz som ich mala na posledy na tom plese...a zase dlho neobujem 😅 . Ja som vylozene sportovy tip - rifle, kapsace, tricko, botasky 🤐 . Aj ked teraz som si kupila rifle uplne obtiahnute, tak sa to mozno aj na dake cizmy risuje 😀 😀 . @kackabrcka mne by sa pacili tie v pravo cizmicky 😵..presne moj styl ...
Baby a ako uspavate deti? Lezite pri nich? Ja teda polozim Klarku o pol osmej (ak sa zadari) do postielky, v kazdej ruke ma jeden dudel 😅, prinesiem jej mlieko, to si vypije a hotovo...potom si tam este vyspevuje alebo sa hada, niekedy aj polhodku, ale potom zaspi..

ladywitch26
11. nov 2010

@nikanika28 ovulka moze byt bolestiva, ja som mavala skoro kazdu. a niekedy az tak, ze to bolo ako nozom do brucha, ani krok som nemohla spravit, musela som chvilu pockat, kym to prejde.

co sa tyka zaspavania, vecer pohoda, ale poobedny spanok je boj. najrychlejsie zaspi, ked sa vtrepem k nej do postielky, esteze sa tam zmestim. 😀 inak mame ju prisunutu z jednej strany k nasej posteli, do jednej tretiny su bocnice, a este aj nocny stolik sme k nej prisunuli a spravili zabranu z penoveho puzzle. ma volnych len 30cm pri nohach, no ale ci sa minule tadial dolu nestrepala? v noci riadny buchot a to ona dolu hlavou... esteze je to len 20cm

nikanika28
11. nov 2010

@ladywitch26 no, presne tak som sa vcera citila, normalne mi do placu bolo 😖 ...ja teda tiez skoro kazdu ovulku citim, ale vcera to bol teda extrem 😝 . Ked som sedela, tak jakz takz, ale akonahle som sa postavila, tak som vsetkych svatych uvidela 🤐 . Dnes teda podstatne lepsie ...

jamaat
11. nov 2010

Tak ja som donedávna ani netušila, že ovulácia môže bolieť. Ale po tomto pôrode som mala bolesti uprostred cyklu. Najskôr som si myslela, že mám krámy ešte pomýlené a poriadne nerozbehnuté, keďže som kojila, a že tie sa nevedia rozhodnúť, či prísť, či neprísť. Ale potom mi došlo, že to vychádza na ovuláciu.

nikanika28
11. nov 2010

@jamaat ja tak isto, ja som nikdy nevedela, kedy ovulku mam..a teraz to viem velmi presne...a vcera az moc 😝 😝 😝 ..tiez som nevedela zo zaciatku, z coho ma boli brucho a tiez som skonstatovala, ze to vychadza zrovna na stred cyklu..takze pravdepodobne ovulka 😝

iinuska
11. nov 2010

ahojte 🙂
@nikanika28 vecer maleho nakojim, dam do postielky a pekne zaspi sam. No cez obed spava v kociku, tak som ho naucila, no co uz. Ale potiahne aj 2 hodinky, tak to je hlavne...

jamaat
11. nov 2010

@nikanika28 U mňa to našťastie nie je také silné, len taká tupá bolesť. Dá sa to odignorovať.

nikanika28
11. nov 2010

@jamaat vacsinou aj ja odignorujem, ale vcera to bol brutal 😝
@iinuska mne Klarka spava este stale dvakrat aj po dve hodky a vzdy v postielke. Lukaska som mala tak nauceneho, ze som ho uspavala na nasej velkej posteli..a to bola katastrofa, som si vtedy povedala, ze pri druhom dietati nehroziiii..to som ho niekedy uspavala aj hodinu a ked som vstala z postele, ze uz spi, zaskripali parkety a hlava hore...tak som ho potom vlastne pomaly znova ucila na postielku, trvalo nam to asi dva tyzdne, ale postupne sa naucil zaspavat sam a bez placu...nenechavala som ho plakat...najprv som ho dala do postielky, ked vypil mlieko a sedela pri nom, ked si na to zvykol, tak som skusila ho dat rovno do postielky aj s mliekom a zostavala som pri nom..no a potom postupne som odchadzala a prichadzala a predlzovala som tie moje odchody 🙂
Dnes sme boli konecne vonku aj cez den, inak chodime s Klarkou vecer a Lukasko ostava s mm doma...no a samozrejme si hned celo narazila, taku tam ma hrcuuuu 🙄

jamaat
11. nov 2010

Stále zabudnem hodiť otázku do pléna: Dokedy sa má deťom prevárať voda??

kackabrcka
11. nov 2010

@jamaat podla toho ako kde .. mate kontrolovanu vodu? ja musim davat na sk vodu kojenecku lebo my mame vodu este zo studne tahanu.. inak v nemeckku davam na pitie vodu z vodovodu od 1 roka a na mliecko prevaram stale..

inak dnes co som kupila 😀 nemohla som odolat (bez babiky)

kackabrcka
11. nov 2010

@nikanika28 ja dam sophie tiez do postielky do spacieho vaku, dam mliecko, dopije dame dudel, este som v detskej kym zaspi, vyberem dudel a idem z izby prec.. spime.. ale ked ide poobede spat musim si pri nu lahnut..

kosska3003
11. nov 2010

@jamaat koncom marca mam narodky 😀 ale myslela som ze sa cas posunie a nebudu take dlhe a unavne vecery

a dnes aby mi luto nebola tak mala na obed vobec nespala a teraz tu este beha ako keby nic a ked jej poviem ze ideme spat tak povie ze nie teda kyva hlavou

mimi21
11. nov 2010

@kackabrcka no este tam nespi, az za take 3tyzdne, ked sa prestahujeme, potom podam hlasenie 😉

kosska3003
11. nov 2010

hura uz spime musela som ju zase ja uspavat inac vrestala ako pavian

nikanika28
11. nov 2010

@jamaat ja vodu neprevaram uz davno 😕 😅
@kackabrcka no u nas uz stolicka nie je v mode, po novom jedava s Lukaskom na plastovej malej stolicke pri malom stoliku... ale ked bude Lukas v skolke, tak bude dufam sedavat v tej svojej, pretoze sa stokrat postavi a odide, ked sa jej da 😀

iinuska
11. nov 2010

@nikanika28 tak to je Klarka uz posledna, co spava 2x cez den, spachtoska mala 🙂