Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
22. jan 2011

@ladywitch26 tak si to aspon tu hodinku uzi 😉

@mystery7 hlavne, aby bolo vsetko ok, ved stretko dame aj na buduci rok 😉

ludmilabb
22. jan 2011

boze ja sa tu zase rozplyvam nad videom o detoch ale ti cernoskovia na zaciatku 😵 a chcem si pozriet uz aj film, zhanam na nete

https://www.youtube.com/watch?v=1vupEpNjCuY
ladywitch26
22. jan 2011

muz isiel sam, maly nervuje,tak skacem na lopte. hadam zaspi a nezobudi sa akurat ked sa obleciem a namachlim fasadu... 😒

mystery7
22. jan 2011

@borocka hlavne je, aby bol maly ok. Ked toto bude splnene uvidime ako na tom budem ja. Minuly rok sme neisli, lebo sme mali v rodine 4 oslavy- 3x narodeniny a jedna birmovka, vsetko tyzden pred stretkovskym vikendom, tak bolo rodinne mecheche. Jun mi viacej vyhovuje.
Pdrzat dam v pohode, ved my sme uz skusene matky profesionalky 😉


@ladywitch26 snad to vyjde.

@iinuska tak to dufam, chcem vas uz vidiet nazivo.

kackabrcka
22. jan 2011

@borocka sophie ma 84cm a 12kg nosi mi veci HM v. 86 a niektore nohavice HM aj v. 92 zacina podla toho aky je strih.. topanky uz potrebuje v.23 , ja uz si chystam na jesen radsej v. 98 😉

@sssimi pouzivas tie gatuse - ucenie na nocnik ? my mame v. 1 to bolo od 11kg a viacej nam su dobre.. no sophie chodi po schodikoch na wc, som kupila taku redukciu+schody lebo na nocnik mi nechcela...

jamaat
22. jan 2011

@ludmilabb Daj potom link na stiahnutie, ak nájdeš.

mystery7
22. jan 2011

ja opat nemozem spat, super 🙄

sssimi
23. jan 2011

@kackabrcka ešte som ich nekúpila. A koľko ma Sophie KG?

ladywitch26
23. jan 2011

caute zeny, tak nakoniec sa aj mne podarilo dostat z domu. po 11tej. a to som ho od pol deviatej uspavala. ale bolo dobre, potiahli sme do pol druhej. len teraz to zobudzanie bolo krute.... 😅 a to som nic nepila, muz sa dokotil, ale este zvladal po svojich, tak ten mal aj to zobudzanie o cosi krutejsie 😀

iinuska
23. jan 2011

ahojte
tak obed navareny, dnes som robila rezne, zemiakove pyre, a uhorkovy salat 😝 Konecne som si sadla.
Adamko spinka, tak dopijam este ranajsiu kavu Ej, ja budem ale krasna 😀

mystery7
23. jan 2011

ahojky
U nas super krasne pocko bolo, tak sme sa vysantili na ihrisku.
Dnes nas svokra pozvala na obed, dosli sme a este nic navarene 😝 aspon, ze pre maleho som doniesla. Tak on najedeny uz spi.
Inac ma vytocila. Mirko vsade vyhladava gombiky na stuchanie-rura, umyvacka.....ja mu vzdy pripomeniem, nonono (ked sa okolo nich zacne obsmietat), potom zvysim hlas a ked ich aj tak chyti, tak dostane po zadku. Svokra hned nie, nie, nebi ho (jedna po plienke je asi podla nej brutalna bitka). No a vcera si zmyslel, ze aj doma bude stiskat a tocit gombiky (co doteraz nerobil). Tak dnes ked sme u nej a vybral sa rovno k zapnutej rure a pootacal gombiky. Ja som presla rovno k faze 3 a dostal jednu po zadku. Mirko reeeev, svokra zdesena, tak som jej povedala, ze uz ziadne nie nie nebi ho nechcem pocut. Tak sa asi urazila. Si mysli, ze ho capnem po zadku lebo mi to robi dobre??????
A taky pekny den to mohol byt.

mystery7
23. jan 2011

mimochodom, minule spustil umyvacku riadu, kde bolo vselico naskladane a ona ju nevedela vypnut.

iinuska
23. jan 2011

@mystery7 ach jaj, tie svokry. Ale bud rada, ja ju mam rovno pod nosom 🤐 Tak to si vies predstavit. Minule ma vytocila len blbou otazkou... Adamko pre nieco plakal, uz si ani nepamatam, nejaka malickost, a ona hned, ze a preco plackal, chudatko moje. No ide ma pritom roztrhnut

mystery7
23. jan 2011

@iinuska tak toto je aj u nas. My sedime v obyvacke a Mirko sa hra. Ked sa mu dlhsie nedari spojit vlaciky, alebo narvat figurku do mensieho auta, tak sa niekedy rozreve. Ale to je skor take trucovite.
Hned sa z kuchyne ozyva, preco placka? Pod ku mne, pod.... 🙄 a toto ma potom uz tiez dobre toci

iinuska
23. jan 2011

@mystery7 Ti poviem, ze niekedy si musim dobre hryzt do jazyka 😲

mystery7
23. jan 2011

to ti teda verim.
Ja som dnes celkovo nejaka podrazdena, nervozna-asi z toho, ze som malo spala. Tak to sa mi este tazsie ovlada. Ale zase aspon som jej povedala co si myslim. Nechce sa mi stale len byt ticho.
Milujem jej vetu: mamka zakazala 🙄
Podla mna nie je dolezite KTO co zakazal, ale ze sa to nesmie a hotovo.

luba142
23. jan 2011

@iinuska
@mystery7 ja si pred svokrou permanentne hryziem do jazyka lebo uz by som jej tolko krat do duse prehovorila ze az, vobec nechapem ako mohla mm vychovat 😀

mystery7
23. jan 2011

je to tragedia. Dakedy sa este da, ale inokedy....

borocka
23. jan 2011

ja svokru nemam 😀 😎 a vobec vam nezavidim 😖 . teda mam, ale patrika v zivote nevidela. zije v prahe, na jeho narodky som ju pozivala pol roka dopredu a jedina vyhovorka, ze je to daleko na cestu a bude to vela stat. tak ale ak jej to hovorim pol roka dopredu tak nech ma neserie ze si financie nezariadi (hlavne ze kazdy den moze celu krabicku cigariet vyfajcit). a veru ani neprisla. a tyzden po oslave mi poslala fotky so svojim prvym tetovanim,ze ake je krasne. viete ako ma drhlo, ze jej rovno vynadam, co je to za starku ked si vnuca este ani nevidela ale v 45ke da prednost debilnemu trapnemu tetovaniu pred vlastnym vnukom?!?!?!?!?! a odvtedy sa ani nebavime. bolo tam potom este viac veci, ale toto mna teda urazilo a zranilo najviac. keby bol pato starsi, neviem ako mu to vysvetlim. nikdy sme sa nevideli, a hoci som kedysi mala zaujem, tak uz nemam.

mystery7
23. jan 2011

@borocka no super. Ta obdivujem, ze si sa tak snazila. Ja pozvem 1,2,3x a dost. Dobre, ze ju Patko ani nepozna, nemusis nic vysvetlovat.

jamaat
23. jan 2011

@borocka No to máš velice dobrú svokru. 😝

jamaat
23. jan 2011

Ale čo sa ja mám čo čudovať, Monika si svojho biologického otca nepozná, stará mater z jeho strany sa tiež o ňu nezaujíma, ani neviem, či vôbec ešte žijú...a je mi to jedno. Takto mi to vyhovuje 🙂

ladywitch26
23. jan 2011

aaa, moja oblubena tema sa tu rozobera...svokry 😀 😀
nekomunikujem, ignorujem a mam sa dobre.
a nasich mam tiez daleko a nejako to tie 2 tyzdne v roku vydrzim s nimi. aj ked cez skype tiez vedia niekedy vytocit. stanka zamrnci a uz a co moje chudatko, co plackas. a ked poviem,ze zuri, lebo sa jej cosi nedari, tak este ju dalej lutuju. vtedy trosku stlmim zvuk na pc 😀

borocka
23. jan 2011

@mystery7
@jamaat teraz nic nemusim vysvetlovat, ale ked dorastie tak enviem aku verziu mu pripravim.
jami, ak sa mozem opytat tak monika vlastne vie kto je jej otec? pytala sa niekedy? vy ste odzaciatku zili bez neho? my sme za posledny rok videli mm na patovych narodkach kedy mu priniesol tonu darcekov, potom na mojich, a dost....vlastne este v lete bol pozriet maleho. na vianoce az hyn hlupu sms poslal. a kazdym rokom to bude len menej. a cakam ze ked nastupi do skolky tak sa zacne pytat preco nema ocka ked vsetky ostatne deti maju.....neviem co mu poviem

mimi21
23. jan 2011

jaaaj, vidim, ze som dobre prisla 😀 😀 😀
neverending story s nazvom SVOKRA 😀
no ale ja sa zatial nestazujem, ale este je to asi kratko, ved sme tu len nejaky mesiac 😅
moja svokra chce strasne Ninku zabavit alebo odputat jej pozornost ked sa zlosti, ale ona je skor taka, ze ju treba nechat tak, lebo potom sa zlosti este viac a minule je to uz aj mm povedal, nech ju necha nech sa vyzuri a pokoj svaty
ja nemam cas skakat okolo nej, ked trucuje, tak nech mi ju na to ani neuci
a minule mi povedala, ze ona si predsa nemoze dovolit na Ninku kricat alebo nedajboze dat jej po zadku, tak som jej na to povedala, ze vo veciach v ktorych mame rovnaky nazor kludne moze

inak uz mi je podstatne lepsie, ved uz aj kmitam ako besna, dnes som periny prezliekala, prala, vcera tiez, zmyvala a tak rozne, Ninka akurat riadi s mm auto, lebo uz to bol riadny svincik 😝 😝 a Emka spinka - len do kedy 😀
ale vecer uz krasne zaspava sama, nie je problem, klop, klop, ak to takto pojde dalej, tak mm pomaly bude moct obnovit aspon niektore zo svojich vecernych sportovych aktivit 🙂

mystery7
23. jan 2011

doobedu tu bola jar, mala som rozopnutu bundu. Teraz po 2,5hod je zatiahnute, hmla a snezi 🙄 super zmena. Keby aspon mrzlo, ale vsetko sa hned aj topi ☹

borocka
23. jan 2011

@mystery7 u nas je to presne rovnako, aspon ze nesnezi. ale pato zatial spi, mame navstevu, tak pocasie nam moze byt ukradnute

mystery7
23. jan 2011

@mimi21 tak super, ale predsa len sa setri. Si este na atb??

mystery7
23. jan 2011

ja som chcela poobede este vybehnut vonku, ale takto?.... Musime sediet este 3hod u svokry.
Aspon, ze som sa najedla zemlovky 😉

ludmilabb
23. jan 2011

my sme mali dnes akurat svokrovco na navsteve 😀
boli zhrozeni ze jej nemozem davat jedlo, kde je mlieko tak ju lutovali ze moje chudatko si chorenká...to co chces papkat nemozes ach jaaaaj...a jasne ze sa vzdy vyskytnu veci co mi zdvihnu adrenalin, lebo svokra vymysla take kraviny typu drzi babiku a povie aha babika si pukla, be, pobickaj babiku a chce aby Sofia capla babiku po zadku tak som hned skocila do rozhovoru kedze Sofia nechapala co od nej a povedala som, ze ma babiku pohladkat a nie bit alebo ze baba sa pokakala ze je to skaredo a beee akurat teraz ked mame s kakanim rozrobene a ja sa jej snazim vysvetlit ze kakat treba ze je to dobre a ona jej vravi ze to je skaredo 😠 a kadeco ine, to bude radost ju nechat u nich na viacej dni a doraza ma ked sa jej zacne pytat kde ma mama cicky-ciciky, kde cickas? a uz som jej vysvetlila ze Sofia papa mliecko, proste pre mna su cicky hanlive slovo, ja za to nemozem ale aby potom Sofia behala po vonku a vravela ze mama ma ciciky 🤐