Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
14. mar 2011

no ja tiez by osm si asi tak eteliesko nedala, neviem tiez mi to pride ako nieco cudzie v mojiom tele...bijim sa takych veci, my sme nikdy neuzivali ziadnu anti-proste mam asi sikovnehio manzela 😉 , a este otazocka-ta dana je bezpecna, teda ucinna? viem ze mamia znama otehotnela aj ked mala danu a nakoniec bolo dietatko postihnute, ze vraj kvoli tej dane, ale bolo to uz davno, tak mozno niekedy neboli spolahlive, moja mama si chcela ist dat danu a ked prisla k doktorovoi na zakrok tak zistil ze caka mna 🙂 , tak preto sa aj volam Daniela - ze akoze Dana 😀

mimi21
14. mar 2011

@sirinka no a ako to zvladas s 3 babami?
ja som vecer uplne ko, ani k pc nevladzem ist, skydnem sa pred telku a tam do 9 zaspim ako poleno 😝

mimi21
14. mar 2011

@mystery7 a ty budes davat mirka do skolky alebo si ho nechas doma? a co byvanie, co mate nove?

sirinka
14. mar 2011

@mimi21 zvladam tak, ze teraz tu mam mamu, potom sa vystriedaju so svokrou, proste ten prvy mesiac kym sa ako tak spamatam z toho mi este pomahaju...potom uvidim, asi tiez budem pomerne unavena vecer, ale spolieham sa zase, ze deticky sa uz budu moct hrat na zahrade, mala coto pospi v kociku na terase a ja aspon zakladne veci porobim, uvarim, trochu poupratovat stihnem...no uvidime...
najhorsie bude organizovat nakupy a potom rozne navstevy lekarov alebo uradov.... 😝

iinuska
14. mar 2011

@jamaat tak super, Emka je sikula, parada 😉

@mimi21 no, je to dilema s tou antikoncepciou 😲

luba142
14. mar 2011

ahojte
u nas uase bude asi Kika chora,ma teplotu zvysenu, pokaslava a boli ju hlava zajtra pojde k doktorovi
Co sa tyka antikoncepcie ja mam tabletky uz od 20 rokov a nevadia mi takze to neriesim inak ani teraz a dost mi pomahaju aj znizit krvacanie,ked som ich nemala tak som mala dost silny menzes a teraz uplne v pohode,dokonca ani porodami sa to nespravilo

kosska3003
14. mar 2011

@luba142 ahojte tak aj my sme chory ale tak bez teploty len kasle ale len ked spi tak som jej dala sinupred lebo jej hlieny stekaju asi na priedusky a dala som jej cosi od kaslu

ja antikoncepciu neberem kedze sa snazime o druhe a ani nechcem brala som tabletky tie nemozem lebo mi robia zle na pecen a potom som brala euru naplaste tie boli v pohode ale potom som nabrala vela tak som icj vysadila

nikanika28
14. mar 2011

Caute zienky 🙂
mam pocit, ze som v jednom kole, nie a nie sa zastavit 😖 ... Klarka sa uz trochu ukludnila, ale len trochu, napriklad dnes vonku to bola s nou katastrofa 🙄 , domov sme sli s riadnym revom, pretoze som jej nedovolila sa hrabat v hline 😝 . Cez vikend sme zobrali lukaska do TN, strasne chcel nejakych panacikov, co fici momentalne medzi chalanmi v skolke, tak po tyzdni posluchania sme ho zobrali na nakupy 😀 ..potom sa hral v detskom kutiku a my sme si pobehali este nejake obchody. A potom sme boli s nim este v kine na rozpravku Na vlasku 3D ..celkom fajn rozpravka.
Klara uz bola trikrat z postielky vylezena, teraz po novom musime kazdy vecer telefonovat babe 😀 ..ma to asi ako zamienku, aby mohla prist do obyvacky 🙂 .
@iinuska co je to to spievankovo? mas to na DVD-cku?

nikanika28
14. mar 2011

@luba142 fuuha, zase choroba u vas obsmrda? a Barborka v pohode?

iinuska
14. mar 2011

@nikanika28 ano mam to na DVD- cku.

https://www.youtube.com/watch?v=lUqst4KO77Y


To je uvodna pesnicka

nikanika28
14. mar 2011

@iinuska ja som na to uz pozerala na you tube 🙂 ..je to mile ...da sa to urcite aj stiahnut z netu, nie?

nikanika28
14. mar 2011

@sirinka jej, si ma predbehla 🙂 ...dakujem :-*

nikanika28
14. mar 2011

@sirinka a ty ako? ako malinka? necitala som moc do zadu, urcite si pisala 😅 ...a porod? Baby ako vnimaju drobca?

kosska3003
14. mar 2011

@nikanika28 ro mi ani nespominej u nas to frci tak 10 krat do dna uz mi z toho sibe

luba142
14. mar 2011

@nikanika28 ahojky...hej Barborka zatial v pohode no uvidim ako sa rozbehne ci nerozbehne choroba u Kiki,dufam,ze to nechyti v co ani nedufam, vlastne 😀 😀 je to u nas asi nemozne

iinuska
14. mar 2011

@kosska3003 hehe, aj u nas. Aj som skusala malemu pustit krtka, ale nevydrzal dlho. Pytal si spievankovo

luba142
14. mar 2011

@nikanika28
@sirinka skusam stahovat to Spievankovo ako to bude vyzerat

kosska3003
14. mar 2011

@iinuska moja sa zobudi a hned aja aja ona to tak vola a ked jej poviem ze je pokazene tak reve ako tur hihihihihihi tak jej to pustim ale tak este ze sa oteplilo tak sme dost vonku ale ma sa ochladit ☹

kosska3003
14. mar 2011

@luba142 tak ti to nemusim posielat zajtra idem kupist cd lebo mi doslo aby som to napalila a idem to poslat mystery

sssimi
14. mar 2011

@mimi21 ja mám ten problém, že nemám veľmi silnú menštruáciu, ale strašne dlhu-8 dní. A pri Dane som mala 4or dňovú s tým, že 1 deň som mala fakt, že riadne krvácanie, ale na druhý deň som fičala už len na intimke. pre mňa to bolo lešie sa pariť len 4 dni ako 8 dní s vložkou.....

luba142
14. mar 2011

@kosska3003 dam ti za chvilu vediet ako sa to natiahne neviem ci je to dobre 😉

kosska3003
14. mar 2011

@luba142 ok ok daj mi vediet

nikanika28
14. mar 2011

@iinuska u nas zase frci Mickey Maus _ mickyho klubik... to zas kazde rano Miniiii miniiiii ...tak pozeravame to, nahravam jej to kazdy den 😀

iinuska
14. mar 2011

@kosska3003 my spustame az po ranajkach. Proste vysvetlim malemu, ze az ked sa pekne naranajkuje a neprotestuje. Ale nastastie medzitym odbieha, takze neni telemaniak.

soffi
14. mar 2011

Spievankovo a mile?????!!!!!!!!!!!!!!!!! nenaaaavidiiiim ho, uz som z neho totalne na mraky, vkuse to ide, tie protivne decka tam a ti davja co sa spravaju jak debili 😀 😀 😀 😀 😀 zartujem, len uz mi to lezie krkom, a nechcem to vidiet uz nikdy 😀 ,no ale zajtra to zasa pojde aspon 5x

soffi
14. mar 2011

u nas teraz ide aj Pocoyo, pozerame to na youtube

jamaat
14. mar 2011

No ja mám tiež velikánsku dilemu, čo s antikou. Do pirúl už nechcem ísť, ale ani teliesko ma neláka, jednak som sa s tým nestotožnila, že mám niečo také mať v sebe a ani nechcem používať vložky, lebo mňa potom všetko svrbí, neznášam to.
Inak videli ste reláciu pred mesiacom-dvomi, kde gynekológovia tvrdili, že sa asi pôjde cestou zastavenia menštruácie, lebo že nie je celkom prirodzené, aby žena každý mesiac krvácala. Že predtým bývali ženy často tehotné, tak krvácali oveľa menej. 😨

iinuska
14. mar 2011

@nikanika28 Mickeyho mame knizku, velmi sa mu paci. Uz som objednala aj torticku k narodeninam s Mickeym http://www.tortyodmamy.sk/kategoria/pre-deti/ro...

nikanika28
14. mar 2011

@iinuska tak to ani my nesedime pred telkou 😀 Po ranajkach to pustim, chvilu pozera a potom uz beha hore dolu, roztrepe vsetky hracky v detskej, pokracuje v obyvacke, potom sa zase chvilu zahladi na telku a potom upratujeme ten bordel 😀