Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
9. aug 2009

jamat to mne sa stalo druhy raz ze takto vela ale inak niekedy ked si odgrgne tak trosku vygrcne a tie osusky su milene 🙂

jamaat
9. aug 2009

no mne vlastne odgrcáva permanentne celý deň. Aspoň v noci si dáva pauzu.

mimi21
9. aug 2009

no meriam v zadočku, to treba potom aj pol stupna odrátať
už potom mala tak do 37, takže jasná paranoja 😅 😅 😅

jamaat tie osušky su fakt fajn, ja som ich videla už aj na nejakej slovenskej stránke

boli sme v Tescu, kúpila som malej takú bundičku,nie veľmi zimnú, skôr tak na jeseň, za 6 eur - dobrá cena 😉

luba142
9. aug 2009

mimi aka bola ta bundicka ja som malej kupila taku ruzovu s kapuckou vnutri je dekovina a zvonka taka nepremokava a stala 7

sssimi
9. aug 2009

Baby ja som malej zase naobjednávala čelenky 😅 ... Ja som taký somár do čapíc a ozdôb do vlasov... Objednala som ich hneď 5 ks, ale to už bude mať na furt a ak bude precitlivená na uši ako ja, tak to bude mať super. Mna len trošku ofukne a hneď ma bolí hlava.

luba142
9. aug 2009

mimi ale skorej by som povedala na zimu sa mi zda hruba

luba142
9. aug 2009

simi no teda Sarah bude mat celenky 🙂

luba142
9. aug 2009

simi ta posledna fotka je pekna Sarah ma pekne ocka

ladywitch26
9. aug 2009

baby,co spite s drobcami v posteli,normalne vas obdivujem. nasa nema problem spat v postielke v noci, ale tuto noc sme ju dali ku nam,lebo bola nejaka nekludna a to bol des. jej sa sice spinkalo vyborne, ale muz po par dobre mierenych ranach pastickou do nosa to vzdal a otocil sa nam chrbtom, no a mne mala zo spanku vytrvalo stipala do krku,tak som si vela nepospala. a stisk ma teda dobry...
inak dnes idem prvykrat do prace. kazdu nedelu budem makat od siedmej do jedenastej, tak dufam,ze to mala prezije a ocko vydrzi s nervami v celku. su to iba 4hodiny a vacsinu z toho by uz mala prespat, tak hadam to bude ok.

luba142
9. aug 2009

lady no to ti teda nezavidim a preco ides do prace?

nasa je akasi nevrla asi uz dva dni v stredu ideme na ockovanie tak neviem ako bude potom ked uz teraz stale knuci

ladywitch26
9. aug 2009

luba, muz prisiel o robotu,ked som bola v 7.mesiaci, teraz sice pomaha na stavbe kamaratovi, ale to tak do septembra a potom koniec. a bez perfektnej anglictiny nema velku sancu sa zamestnat. kriza, vsade same prepustanie, tak som rada,ze ma zobrali nazad do roboty.toto mam len tak pomimo, je to nieco ako mc donald, a len 4hodky v nedelu, ale od novembra uz budem musiet aj do obchodu,kde som robila predtym. minimalne na 20hodin tyzdenne.

sssimi
9. aug 2009

Luba už jej asi zostanú modreee 😀 Sa teším. Aspoň niečo po mne 😀

Lady tak to je des s tou robotou. Ešteže je malá kŕmená flaškou, lebo deti ktoré su kojené 3-4 mesiace plne z prsníkou, tak odmietajú flaše. Ja som rada, že u nás je materská 3 roky, lebo inak by som ju musela dať do jaslí a tie sú momentálne tak plné, že deti neberú... Potom jedine opatrovateľka...

luba142
9. aug 2009

simi vyzera to tak ze budu modre 🙂 nasej uz vyzeraju take zelenohnede takze tiez budu po mne 😉 inak dude zase ocinova ako prva ani jedna sa na mna nepodoba

sirinka
9. aug 2009

caute...tak mame po vikende, klarka to u babky s dedkom zvladla vyborne...my sme vcera boli na nakupy v parndorfe a dnes sme oslavili mm narodky...

lady ja som pri prvej nechapala, ako mozu spat kamosky s detmi v posteli a este v dvoch rokoch neprespat ani jednu noc vcelku...a tak sa zda...ze teraz mi to hrozi 😅

bambi7
9. aug 2009

cafte aj my sme mali super vikend dnes sme oslavovali v restauracii Dominika 😀 nas tatinko mal narodeninky a mala mala satocky bola uzasna ako princeznicka 😀 taka bola dobra sedkala sledovala vsetko a potom si pospala 😀 bol super vikend tatinko nas uz zajtra ide do prace tak sa mu nechce .....
a vy ako?

kosska3003
9. aug 2009

ahojte no mame po vikendiku my sme boli u starkej mala oslavu narodenin 88 krasny vek ja sa ho isto nedozijem bolo super vzdy rano sme vypadli z domu a vecer pred kupanim doslo aj mala to zvladla suprovo a teraz zase sama cely tyzden uz sa tesim ☹ este ze mam tu malu

luba142
9. aug 2009

lady s tou robotou je to vsade naprd takysto sa bojime aby muz nezostal bez prace

luba142
9. aug 2009

my sme mali vikend pohodicka leharo len sme na prechadzku isli starsiu dceru mame uz tyzden u svokri a este az do stredy tak mame len malicku doma ale je akasi stale mrzuta a uz sa stale ozyva ked sa s nou nikto nehra alebo nerozprava na nu uz aby sa zacala sama natahovat za hrackami 🙂

emode
9. aug 2009

Ahoj 😀
aj my sme mali super vikend, dnes sme boli pozriet moju starku teda prababku malinkej cca 70km, zvladla to tiez super, aj spinkala na rozdiel od domaceho prostredia 😀 ale kedze sa vyspala pred cestou cely cas co som soferovala mala kukuckovala a obhryzala macka a kopala do opicky Zofky 😀 😀 tiez som prisla len pred kupanim to je najlepsie lebo tak prezijeme najmrzutejsiu cast dna (pred kupanim a papanim 😢 )

mimi21
9. aug 2009

no mne mala mala zase na vecer tych 37,1 ale cielko mala dost horuce, tak som mm pre istotu poslala do lekarne po nieco na teplotu, ale do 3 mes. vraj nic neexistuje, tak ale kupil aspon nurofen sirup a paralen cipky, lebo sme doma nic nemali a 3 mesiace mame uz za par dni 🙂 (boooze ten cas ale leti)

lubi ta bunda je vysivana motylikmi na spodu na jednej strane
a dnes mi volala segra z BA, ze je v Nexte a maju suoer zimnu bundicku pre malu, ze ci moze kupit - no jasnacka, ja sa nebranim 😀 😀 😀

odpisala mi ta zenska z tych plaveckych jasli, tak vikendove pobyty su od 4mesiacov

sssimi a odkial si objednavala tie celenky? aj ja by som chcela, ale u nas mali nieco v DM ale teraz su nejaki vybrakovani 😒

mimi21
9. aug 2009

inac mne sa dnes totalne nepodaril obed : do polievky som dala prilis korenia a v paprikasi sa mi sekla smotana - to si ale mm nevsimol 😵

emode
9. aug 2009

ja jesenne a zimne veci este nekupujem nieco mame a nieco bude pozicane tak si dokupim ked to bude aktualne 😕

mimi 37,1 mala po odcitani toho 0,5 stupna? my sme mali tolko v noci po ockovani ale odvtedy som jej nemerala teplotu ... nezdala sa mi horuca ani mrzuta alebo tak

mimi21
9. aug 2009

emode hej po odratani pol stupna mala 37,1
ale mala aj dobru naladu, aj ked si cez den poplakala viac ako zvykne
ale vecer mi zase pekne zaspinkala a spi aj teraz

luba142
9. aug 2009

no baby prave som zistila ze nasa mala ma reflux a palenie zahy ☹

mimi tak to nie je ona my tam mame domcek vysivany ale na prsiach

kosska3003
9. aug 2009

baby a co davate od teploty musim kupit aj nieco lebo v utorok ideme na potadnu a neviem ci ju nezaockuje ale hadam nie ved 3 mesiace ma az 21 tak uvidim ale pre istotu aby som mala doma a akurat som vydrazila teplomer na mimiaukcii taky ako cumel

sirinka
9. aug 2009

mimi to je u babatiek fyziologicka teplota...na to jej zbytocne nic nedavaj... aj nasa ma obcas take horuce celo a ked zmeriam teplotu, tak je ok... neviem, s cim to suvisi.

kosska3003
9. aug 2009

luba a to si ako zistila ze ju pali zaha a ma reflux

mimi21
9. aug 2009

siri ja som jej ani nic nedavala, citala som ze do 38 sa ani nic nema davat
tie veci som si kupila pre istotu, do zasoby, ak nas nieco nepredvidane chyti

lubi a ako si zistila ze mala ma reflux? ja som si to tiez zo zaciatku mylsela, ale mala pribera, tak je to hadam OK, aj ked este aj teraz sa mi niekedy paradne zagrcka 😖

sirinka
9. aug 2009

kosska od teploty by som ja davala zasadne iba paralen... nurofen a vsetko co obsahuje ibuprofen je zbytocna zataz pre miminka a vlastne aj pre dospelakov...takze kym sa da, je lepsie sa mu vyhnut

luba142
9. aug 2009

koska mne dal doktor paralenove cipky ze sa mozu do 3mesiacov

mimi, koska zacala mi grckat uz dlhsie ked pije tak po par minutach prestane a place a zacala byvat nekludna akoby ju nieco bolelo myslela som ze aj brusko zase a stale cuca rucky. Citala som o tom aj v teme v skupine BABATKA - reflux a prejavy refluxu a co tam pisu priznaky tak to vsetko mame ☹