Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
13. nov 2011

@iinuska ani nehovor. mm sestra je sestricka tak hned volala na tramu a oni hovorili ze hned pribehnut. tak sme maleho v polospanku zobrali. nastastie sa nic nepotvrdilo. ale poviem ti ze som celu noc nespala. a pritom sa nam takto buchol uz viac krat. len som vedel ze vracenie nie je dobre.

mystery7
13. nov 2011

@hoogy dufam, ze bude ok. Tazko znasam ich choroby 🙄 a este ked je Slavko malicky.

mystery7
13. nov 2011

@hoogy tak to si mala potom dobry stres ☹ nam sa minule Mirko hodil dozadu a trafil radiator-rebrovy 🙄 zacal tak plakat, ze sa nemohol nadychnut, uplne zbordovel 🙄 🙄 mm sa zlakol, ze skoro dostal infarkt a ani ja som ho nemala daleko ☹

hoogy
14. nov 2011

@mystery7 och tak to ste tiez mali strasne. nastastie malemu nic neni. ale zlakla som sa velmi.

hoogy
14. nov 2011

kocky inak aj vase deti su take priebercive co im obleciete? nas matko je strasne. dnes som mu vybrala biele tricko a povedal ze nie toto cervene... minule si nechcela dal sveter lebo citujem hrize :D a nechce tricko s mcqueenom ale s dinom. no ako niekedy som uz zufala.

mimi21
14. nov 2011

ahojte
@hoogy no a to mas este chlapca, ale mne ked zacnu s oblecenim spekulovat 2 baby, tak sa asi obesim 😀
mne ninka spekuluje s rolakmi, nema ich velmi rada, celkovo sa jej nepaci ked jej davam nieco co ide horsie cez hlavu
emka zase strasne zle spala v noci, je velmi nepokojna,mrvi sa cestuje po postielke, sada si v nej, no vcera som pri nej medzi 8-9 vecer bola asi 7krat 😝 prestavali sme vcera spalnu, lebo podla feng suej nemala postielku v dobrej polohe, ja na to moc neverim ale deti asi mozu byt citlivejsie, tak to asi horsie vnimaju 😒

mimi21
14. nov 2011

ozaj a poradte nejaku dobru rozpravkovu knizku, chcem ninke kuit na vinaoce, zatial som pozerala len na nete a nic ma nejako nechytilo za srdce ...

mystery7
14. nov 2011

@mimi21 u nas otrasna noc. Slavko sa zobudil o 00 a hodinu vyrevoval. Uspala som ho na fit lopte, zobudil sa opat. Nakoniec som ho uhojdala vo vajci. O 2 sa paradne pokakal a o 4 opat hojdanie vo vajicku. Mam dost. A Slavko sa zo sna prevaluje na brucho, zdviha hlavu, ale oci zatvorene a plac.
@hoogy Mirko si oblieka hocico, je mu to jedno. Neznasa vysacky na trickach vzadu na krku, to mame vsetky odstrihnute 😉

mimi21
14. nov 2011

@mystery7 ale u nas nezabera ani nosenie na rukach, čičíkanie a ani nic podobne, dam jej napit vodicku, ulozi sa na bok, ze ide spat a za 5 minut plaaaaac
dnes dokonca ani prsnik nezaberal, potiahla2krat vyplula a bolo 😝
skusila som kupit UM 🤐 tak nutrilon bez sance, ten ma inac vraj aj najhorsiu chut, potom mi kamoska poradila bananovy sunar, tak lyzickou ho chlipka ale z flase ani za zivy svet, ked zisti co v nej ma, zavrie usta a konecna 😀 😀 😀

mystery7
14. nov 2011

@mimi21 presne toto robil Mirko ked mu isli zuby. 2 tyzdne kazdu noc a potom vysiel zub. A aj s tym ze sa po zaspani zobudil a plakal a ja som k nemu behala a behala.
UM nedavaj, nie je to od hladu. Ja som skusala rozne kase, davalsom na noc zeleninu s mojim mliekom a nic. Ak chces skus dat nurofen ked sa v noci zobudi.

mimi21
14. nov 2011

@mystery7 skusala som nurofen, nezaberal, najlepsie zaberaju viburcol cipky, len tych sme teraz 12 uz vybrali a neviem ci to tak dlho mozem davat
mali by jej teraz ist horne jednotky ale uz dlho ma naliate dasienka, ale stale to nevyzera ze by uz uz mali vyjst

ninke idu posledne stolicky, stale ma ruky v ustach, strasne to je take velke decko a prsty stale v puse 😝 hnevam sa na to ale neviem co s tym, v noci ale spi dobre 😅

kosska3003
14. nov 2011

@mimi21 ja som vcera malej objednala nalepkove knizky kde dolepuje nalepkami chybajuce obrazky to ju strasne bavi to by lepila aj cely den tak som jej rovno zo 4 objednala postupne jej budem davat

hoogy
14. nov 2011

@mimi21 no skus pozriet nejaku taku uz akoze aktvinu knizku,ako sme tu minule aj s babami spomynali tie magneticke tie su velmi pekne a deti sa aktivne zapajaju do deja. my sme teraz dostali taku s vlakmi ze sa tam na vselico pyta a ukazuje sa no amtkovi sa to velmi paci. s kremik na dasienka? my sme davali dentonix a velmi pomahal. nutrilon je najnechutnejsi. este hami je lepsie.ale tiez si myslim ze to nie je od hladu tak ju zbytocne neodstav. aj ked ti verim ze je to tazke

inak baby to spievankovo bolo super. maly este aj doktorovi na pohotovosti vykladal co tam videl. sa tam potom na nom pucili :D

hoogy
14. nov 2011

@mystery7 no toto nas je asi skor dievca 🙂 tiez som pri chlapcovi necakala,ale aj moj mm je taky vyberavy na oblecenie.

iinuska
14. nov 2011

@hoogy aj Adamkovi sa velmi pacil koncert, teraz v decembri ny mali mat este aj v BA v Ruzinove, tak ked budem mat volno a zozenieme listky, tak by sme chceli ist 😵

borocka
14. nov 2011

@mystery7
@hoogy tak krasne urazy......takto podobne pato vletel do rebroveho radiatora ale zpredu,tak mal celo 3x vacsie a farebne ako duha.
a pred rokom v lete spadol z 2metrovej vysky ( brat ho nosil na koni na chrbte) dozadu sa prevazil, tak reval reval vyse pol hodiny.....sme bezali tiez na pohotovost, robili mu rontgeny a CT,ale vdaka bohu nic nenasli.
dobre si pamatam tie stresy a strach 🙄

hoogy
14. nov 2011

@borocka no aj matko narazil celne len tak silno ze h odhodilo naspat na zem a nasi tam maju dlazbu. no dufam,ze to dlho nezazijem nieco podobne

hoogy
14. nov 2011

@iinuska ale krasne to robia ze tie deti si tam beru. aj ked nas bojko jasne ze nesiel,ale pacilo sa mu to.

mimi21
14. nov 2011

@hoogy u nas bude spievankovo 3,12 tak som zvedava, Nina ta sa zblazni 😀

iinuska
14. nov 2011

@mimi21 urcite sa bude Ninke pacit, Adamko bol prvu polovicku koncertu ako v tranze. Potom uz behal s detmi 😵

hoogy
14. nov 2011

@mimi21 no tvoja mala urcite pojde aj na podium. matko nechcel. ale je to podla mna aj tym ze este nechodi do skolky. ale inak sa mu strasne pacilo.vsetkym o tom rozpravala a v nedelu doobeda si zobramoje tiene a na licko si nakreslil ze on je spievanka :D

jamaat
14. nov 2011

@mimi21 Myslíš v Europe, či aj u vás vo Zvolene budú?

borocka
14. nov 2011

baby, mna pato tak strasne stve 😠 😠 😠 😠 pocikava sa! naschval!! aby uputal pozornost.
v skolke je v pohode, doma kym sa zabavame, kym sa hrame tak tiez normalka, povie ked mu treba ale akonahle sa zacne nudit tak sa posti. a potom pride s usmevom na tvari mi to oznamit. je mu jedno ze kricim,aj po zadku dostane, hlavne ze mu venujem pozornost 🙄
predtym zvykol na uputanie vymyslat, neposluchat, provokovat a teraz sa pre istotu posti. co uz s nim mam robit??? je predsa normalne ze mu nemozem byt non stop za zadkom, robit mu spolocnost a aktivne sa s nim hrat. ale preco si to takto hlupo vynucuje?????????

jamaat
14. nov 2011

@hoogy Prosím ťa, hodíš mi link na nejaký podobný odparovač, ako máte? Ja neviem, či som krepá, ale nejako neviem nič také nájsť. Či sa to nejako inak volá?

mystery7
14. nov 2011

Mirkovi sa spievankovo pacilo okrem jednej pesnicky o vlkovi, to plakal ako najaty a minule som mu to chcela pustit, tak nijako nechcel.

@borocka no tiez mas paradne zazitky

@mimi21 podla mna to budu zuby, skus vydrzat. Ked vyjdu bude lepsie. Viem co vravim.

Dnes Mirko malo spal v skolke, tak nervozny ako pes. Len place a nespokojnost so vsetkym a s nicim.
@luba142 A vraveli mi v skolke ze kiahne pokracuju. Chytla ich aj jedna mamicka a chudera mala teploty do 40'C. Cim sa mozu potom dospelym znizovat teploty? Len paralen a ibalgin? A ja ked kojim? Asi zavolam mojej dr nech sa na to pripravim 🙄

jamaat
14. nov 2011

Aj my máme zase s cikaním rozrobené, stále si cvrkne do gatiek. Nevie to zadržať. Bol pokoj po tom, ako dobrala atb a poriadne sa vyliečila. Teraz pár dní v škôlke a zas! Už je aj sopľavá a zase je doma. Tak ja neviem, či ju slabo obliekam, či čo. Ale nechcem jej dávať pod tepláky pančuchy. Mala teplé tepláky, hore má tielko a tričko s dlhým rukávom.

@borocka Netuším, čo ti poradiť.

luba142
14. nov 2011

@mystery7 no teda, ale ona ich nemala od svojho dietata? Hej normalne aj ked kojis mozes mislim, paralen, radsej si ale zavolaj 🙂

luba142
14. nov 2011

@jamaat aj u nas sa cvrka do gati poslednou dobou 😒

jamaat
14. nov 2011

Inak ja neviem, či sa už tie ďalšie stoličky takto dopredu ohlášajú, alebo čím to je, ale Emka má zase nervózno-protivné obdobie. Po tom veľkom hysáku, čo som tu aj spomínala, bol kľud. Užívala som si to, bolo to super, ani som to sem radšej nepísala, aby som nezakríkla. No ale už to prešlo. Vidím na nej, že to nerobí schválne, ale proste je kvôli niečomu nervózna. Okrem zubov a fáz mesiaca ma žiadny iný dôvod nenapadá. 😕

mystery7
14. nov 2011

@jamaat uz mam doma tie natacky 😉 idem si ich dat na noc, to bude rano Cudo Judo 😅