Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
21. aug 2009

emode-ďakujem za radu pochopila som to...a čo si striekala? my máme Physiomer

mimi21
21. aug 2009

mati aj my mame Physiomer

emode
21. aug 2009

mali sme libenar ale teraz je kopu dobrych sprejov takze to mas asi jedno mne libenar odporucila nasa doky

martinaxyz
21. aug 2009

a koľko trvalo kým prešli soplíky?

zuzkaprofant
21. aug 2009

martina ked kojis striekni do nosteka materske mliecko to je lepsie ako kvapky ja mojmu davam a sopliky ani nemame len ked su tak s vatovym usatkom to vyberem a hotovo, moj ked ivid odsavacku ta zacne revat asi ho to boli tak mu ani tak nevyberam len s materske mliecko nakvapkam tie sopliky sa tak vyplavu ku otvoru a ptoom to vytahnem

mimi21
21. aug 2009

my sme mali este take antibioticke kvapky, tak nam rychlo, za 2 dni, ale potom sa to trochu vratilo, lebo ja som jej nechcela dlho davat tie kvapky

jamaat
21. aug 2009

Ja už mám niekedy dojem, že materským mliekom sa dajú aj ploché nohy vyliečiť. 😀

martinaxyz
21. aug 2009

zuzka- ja bohužial nekojím, tak to mám dosť ťažké ☹ ...aj ja som ich prvo vyberala vatovými tamponmi, len teraz má viac soplíkov

zuzkaprofant
21. aug 2009

tak skus tu slanu vodu ja by som este kvapky nedavala , nech si babo na lieky nezvyka
no jamat ti poviem ze to materske mliecko ma nieco do seba ja tym moje flaky si potieram a pomahaju mi co na moje flaky nie su ziadne lieky takze asi nieco do seba to mleicko ma 😀

emode
21. aug 2009

jamaat sme mohli ist dnes na tie tajchy 😀

jamaat
21. aug 2009

zuzka, aké fľaky? Pigmentové?

jamaat
21. aug 2009

emode, mohli. Ja nemám žiadne plány na dnes.

martinaxyz
21. aug 2009

práve sme doodsávali soplíky a musím povedať, že sme vytiahli riadne množstvo...
jamaat,emode- na ktorý tajch chodíte?

jamaat
21. aug 2009

chodievala som na studenec, teraz na klinger.

sirinka
21. aug 2009

inac vsetko najlepsie Jankam....ked budeme mat tretie zase dievcatko...asi bude Janka 🙂

martinaxyz
21. aug 2009

jamaat- studenec už začali napúšťať?
pridávam sa ku gratulácii 😀 😀

sssimi
21. aug 2009

Ahojte!
Siri ako najskôr môžeš ostať tehotná po cisaraku? Vraj až rok a pol musí byť pauza.

Blahoželááám Jankám!

martinaxyz
21. aug 2009

sssimi- keď som bola na prehliadke tak som sa pýtala kedy môžem otehotnieť, tak dr. povedal, že aj po polroku ak bude rana dobre zahojená

jamaat
21. aug 2009

Ďakujem za gratulácie. Teraz sú Janky zriedkavé, zato v mojej generácii nás je namraky. 🙂

martina, Studenec je vraj napustený do polovice, zatiaľ sú tam žaburiny. Aj budúci rok má byť vraj ešte vypustený.

sirinka
21. aug 2009

sssimi ked som sa ja pytala mojho dr. tak mi povedal, ze je to jedno. ze aj teraz ma jednu, co otehotnela 3 mesiace po cisarskom.... tam je len potom do dvoch rokov po cisarskom zakazane rodit vaginalne...takze musi byt opat cisarsky. no a ostatne podla jazvy...ale uz sa nesmie dat PEDA, takze ja uz asi vaginalne rodit nebudem tak ci tak... 😝

martinaxyz
21. aug 2009

sirinka-preco sa nesmie dať PEDA

sirinka
21. aug 2009

martina keby nahodou chcela jazva prasknut, aby zena citila bolest a mohli to zachytit este skor, ako sa stane nieco zle... 😒

luba142
21. aug 2009

ahojte 🙂 vcera sme boli na koncerte Lucie Bilej a bolo super ja ju obdivujem po tom co odspievala asi 1,5 hodiny ja na jej mieste uz nemam hlas. Spievala nazivo len pri klavesach s Malaskom fakt SUPER

jamaat
21. aug 2009

luba, ja nemám hlas ani po prečítaní rozprávky. 🙂

luba142
21. aug 2009

ludmilka nieco pravdy na tej nervozite bude lebo ked som mala starsiu dceru bola asi taka ako pioses ty a bola som z toho nervozna a potom ona este viacej revavala a to sme nemali ani cumel takze katastrofa po 4mesiaci sa chcela stavat na nohy alebo sediet vobec nechcela lezavat tak sme ju nosili a po 5 mesiaci sme ju davali do choditka a tam bola spokojna brazdila po byte vsade vliezla to bolo na nu. okolo 8 mesiaca ani to uz nechcela tak sa zacala stavat pri nabytku a chodit a od 10mesiacov chodila uplne sama
Neber to tak ze aj teba to caka to je len priklad akjosme to mali my a teraz ta mladsia je je o 70 percent lepsia

luba142
21. aug 2009

jamat ja ani citat nemozem lebo sa mi vzdy vzive a aj ked malej spievam 😀

jamaat
21. aug 2009

luba, ano, aj zívalo sa mi hrozne. Ja som to potom kvôli hlasu riešila púšťaním rozprávok na kazetách alebo CD.

luba142
21. aug 2009

jamat blahozelam k meninkam... Asi aj u nas to tak bude Kristinke sme citali len cez den a to len 2 knizky Moj macik a Zaburiatko, a inak len obrazky sme popisovali a aj zacala od roka rozpravat tak uz potom aj sama odpovedala na obrazok co to je atd. Ale tie 2 knizky nosila pod pazuchou a stale chcela citat 😀

luba142
21. aug 2009

Vsetkym jankam blahozelam k meninam 🙂 🙂 😉

jamaat
21. aug 2009

ďakujem