Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
5. sep 2009

cafte co nove poradte mi tie vitaminy bo moje vlasy mi burtal padaju ja len chodim s vysavacom bo tolko vlasom vsade ze na grc
inac dievctaa som si kupila botasky a neivem ci som si mensie nemala kupit lebo prui mojom malom a muzovy nakupovat sa neda rychlo som si vyskusala a brala a teraz neviem ci netrebalo mensie 😠
mna dako dnes hlava boli ako kona od rana 🙄

sirinka
5. sep 2009

jamaat jaaaj...

luba142
5. sep 2009

zuzi mna bolela asi pred vcerom ale brutal tak som stale pila a pila a polku paralenu som si dala ale nepomohol ale potom neskor ma to preslo ale az navecer

jamaat
5. sep 2009

monkap, aj som si myslela. 🙂

jamaat
5. sep 2009

Máme suseda, ktorý vkuse niečo vŕta. Bývame tu pomaly 10 rokov a on furt vŕta. Nechápem. Veď steny by sa mu už museli rozsypať z toľkého vŕtania. A teraz mi to duplom vadí, keď mi malá spí.... a ešte pri tom jej ľahkom spánku... 😠

luba142
5. sep 2009

jamat ta aukcia 😕

luba142
5. sep 2009

ja som na FB teraz

jamaat
5. sep 2009

ja som na gauči. 🙂

mimi21
5. sep 2009

juuuj, aj ja by som chcela byt na gauci
len za chvilu pride narocna navsteva, nasi svokrovci a mm starka, tak to bude zase humbuku 😅 😅 😅

mala dnes nejako nie je vo svojej kozi, ani vela nespoi, zacalo to vlastne uz tou nocou, strasne sa stale mrvila akokeby bola nervozna ci co 😒

ludmilabb
5. sep 2009

u nas sa bud susedia hadaju ale brutalne, suseda mava hystericke zachvaty a to ma hadam 18 rokov 😅
alebo pod oknami vrtaju asfaltku, donedavna kosili hadam na stokrat
a mala ma tiez lahky spanok ale jej staci ak zle stupim na parketu a hned je hore, paraaada 😀

a pridavam sa ku vam, ktorym vypadavaju vlasy, zatial to nijako neriesim iba co si vlasy z vane odpratavam 😝
asi zhrabnem manzelovi Revitalon sampon a tabletky ale neviem ci mozem pri kojeni 😒

ludmilabb
5. sep 2009

dnes sme malu dali do babyvaku tak jacalaaa teraz jej manzel hra na gitaru tak je celkom ok, vsak ste videli co mam na FB video ju to totalne fascinuje 😀 😀 😀

mimi21
5. sep 2009

ludka to video som aj mm ukazala a ten bol tiez z toho hotovy 😵 😵 😵
mne to mala robi ked jej nejake riekanky hovorim, akokeby po mne opakovala, nieco si mrmle

ludmilabb
5. sep 2009

male deticky maju radi rytmus a riekanky su pre to najlepsie, je to strasne mile ako vedia hatlošiť a snazia sa hovorit, moja pri tom vyplazuje jazyk a rozhadzje rukami, fakt uz aj vase babatka vískaju???

klomi
5. sep 2009

ahojte,dostala som sa k netu,tak si vas popridavam na FB 😉 Ja som Miriama Klognerova

jamaat
5. sep 2009

Výska už dávno, len nahlas zasmiať sa jej podarilo len pár krát, aj to iba tak decentne.

iinuska
5. sep 2009

jammat, nas maly sa vcera tak nahlas smial. Jaaj aky bol podareny 😀 😀 😀

sirinka
5. sep 2009

jamaat aj u nas tak, vyska ako diva, ale nahlas sa zasmiala asi trikrat aj to len tak, aby sa nepovedalo... klarka sa nesmiala nahlas takmer nikdy... ☹ ale ani ja sa neviem nahlas smiat...

ludmilabb
5. sep 2009

moja sa smeje nahlas ked ju steklim aj to len kratko
ja by som uz s nou chcela robit kadejake hluposti, srandicky jooj si musim pockat lebo teraz sa jej to nepaci lebo tomu nerozumie 😝

ludmilabb
5. sep 2009

Miriam pridala som si ta na FB

iinuska
5. sep 2009

ludmila, neboj aj to bude. Ani sa nenazdas. Ved ten cas tak letiiii

klomi
5. sep 2009

ajjapomaly pridavam 😀

monkap
autor
5. sep 2009

nasa sa smeje nahlas, ked robime sasoviny 😅 ... ona sa smeje skoro stale, je to taky smejko nas 😵

sssimi
5. sep 2009

Monkap ja mám idukciu a neviem si ju vynachváliť... Najlepšia vec na svete a hlavne šetrí čas a elektrinu!!!

Aj mne nenormálne vlasy padajú 😢

monkap
autor
5. sep 2009

sssimi: konecne nejaky ohlas na indukciu .... takze si spokojna?? ale kedze nemame hrnce s magnetickym dnom to by som asi musela kupit nove, vsak?? ci mozem dat aj ake mam??

aku znacku mate?? nemas s tym nejake problemy? ci to nevypadava alebo tak ....

jamaat
5. sep 2009

siri, a aspoň výskaš? 🙂

ludka, Emka sa nesmeje ani pri šteklení. Zvíja sa, prehýna, ale nesmeje. Usmieva a uškiera sa stále, ale nie nahlas. Páči sa jej, keď ju zodvihnem do výšky a robíme lietadlo s turbulenciami a keď robím ústami kadejaké zvuky.

iinuska
5. sep 2009

Maminky, ake hryzatka davate svojim drobcom. My mame take neplnene vodou, ale niekde som videla aj take gumenne. Neviete kde by som take zohnala?

jamaat
5. sep 2009

iinuska, ja mám napríklad od Sassy takú včielku a tá má každé krídlo iné, jedno je aj vodou naplnené. Ale Emka zatiaľ hračky neobhrýza, len vlastné rúčky.

iinuska
5. sep 2009

jammet, nas Adamko dava do ust vsetko

jamaat
5. sep 2009

Asi by som mala nad notebookom menej jesť, lebo sa mi R zaseklo. Ale už som ho odsekla. Dala ntb hore nohami a poriadne potriasla. 🙂