Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
11. sep 2009

dada, ony sú potvorky aj keď z bruška vyjdú. Bacha na ne! 🙂

ludmilabb
11. sep 2009

mne je prepacte ale nagrc....ja zajtra nedam uz nic sladke do ust..kebyze mam manzela doma asi takto do hlavy netlacim, ale zajtra v noci sa vracia tak bude lepsie

jamaat
11. sep 2009

skúšam, ale sa mi zdá, že sa nič nedeje. Neukazuje ani trošku, že by už natiahlo.

dualcore
11. sep 2009

ahoj majovky
ako citam riesite sladkosti?tak tie ja mam stale v skrini lebo stale nejake do seba pcham.dokonca dnes som sa pustila do manzelovej nuteli ☹

ludmilabb
11. sep 2009

jamaat tak ak je to vacsi subor tak ti to asi nepojde, zostrihat sa ti neda, teda spravit vyber?

jamaat
11. sep 2009

ludka, nedá sa, lebo demo už skončila platnosť. Musím objednať ostrú verziu.

sirinka
11. sep 2009

ahojte...my sme dnes vecer mali prvy hystericky plac...skusala som akdeco a nic nezaberalo az si odgrgla a bolo dobre 🙄

mimi21
11. sep 2009

no k tým sladkostiam, ja mám pred sebou dezert Tatianu a poviem vám, mm ju asi bude darmo hľadať keď príde domov 😅 😅 😅

jamaat
11. sep 2009

siri, tak to musel byť riadny grgisko, keď tak tlačil. 🙂

ludmilabb
11. sep 2009

boze kedy asi to moje dieta vstane ked spi od pol piatej nakojene bolo o siedmej a dalej spi...
co sa to deje? 😅

mimi21
11. sep 2009

ludka nezakrikni, uzivaj si 🙂 🙂 🙂
len skoda ze nemas doma mm 😵 😵 😵

ludmilabb
11. sep 2009

na jednotke Senzus, na markize Seagal a na Jojke Kutil takze vypinam telku

ludmilabb
11. sep 2009

mimi 😉

jamaat
11. sep 2009

ludka, musíš častejšie na jarmok chodiť. 🙂

mimi21
11. sep 2009

a ja ze co su vsetci tu 😀 😀 😀 uz chapem 😀 😀 😀

luba142
11. sep 2009

aj my mame u nas jarmok teraz isli mm s malou a babkou na ohnostroj byva velmi krasny aj s takou mystickou hudbou ja som tento rok vynechala koli Barborke ale nabuduci sa s mamaou vystriedame ona bude pri nej a ja pojdem na ohnostroj 🙂, uz som mala aj cigansku a trdelnik mnamky

luba142
11. sep 2009

a teraz tlacim sladke zakusky co mama pred chvilou priniesla a v chladnicke su korbaciky a ovci syr a ostiepok no mam po tom smäd teraz 😅

jamaat
11. sep 2009

Mne sa po siedmej už nechce zadok z gauča zodvihnúť a niekam ísť.

ludmilabb
11. sep 2009

ja pijem kojenecky caj uz asi x-ty druh, ale tie sypane sú riadne šupy 🙂

jamaat lenže malú som si uložila na stred postele a teraz čo s ňou aj deku si skopala zo seba a keď som jej ju išla dať naspak tak sa začala prehadzovať...
dnes som ju fotila s Blazikou, lenže tá ju len oblizovať chcela tak každá druhá fotka s dlhým jazyčiskom na Sofii
ale nechcem aby ju tak oblizovala lebo vsak mala ma usta otvorene a oči puči keď je Blazika pri nej, hihi

kosska3003
11. sep 2009

ahojte co rozoberate kukam ze jarmok mi mame za 2 tyzdne jarmok tak som zvedava a potom mame este aj ondrejovsky v decembry ten yva lepsi ale je zima zvycajne
ja som konecne dozehlila dneska som bola na nakupy tak co som malej pokupila tak som to poprala aj ozehlila tak mam pokoj

jamaat
11. sep 2009

ludka, aký máte foťák? Máte nádherné fotky s Blazikou v pohybe.

ludmilabb
11. sep 2009

kosska ty si šikovná 😉

emode
11. sep 2009

cafte 😀 konecne som vás dočítala ale poporiadku ... sorry ludka ale pavukov fakt nemusim a hlavne nie takych chlpatych vypasenych a velkych ... uz mam zimomriavky ... to iste citim k nocnym hnusnym uchylnym na svetlo motylom a ucholakom ...

tiez sme dnes boli na jarmarku 😀 medzi siestou a osmou vecer sme prečkali najhoršiu časť dňa malá bola v klokanke celý čas čkala ale bola spokojna ... keď videla svetielka na kolotočoch bola spadnutá sánka
jammaat tiež ťažko po tom jarmoku zaspávala neplakala ale sa vela prehadzovala ...

co sa tyka toho pretacania aj u nás tak v treťom mesiaci asi 2x a teraz vkuse ... a už aj dlho vydrži na brušku len keď sa začne nudiť tak nevie ako späť 😒 a potom je krik

sladkosti: uz sme s mm zozrali celu tu kokosovu rolku a žužu ešte tam po ceste 😉 a tiež som vedela že mi bude zle a k tomu ešte pohárik burčiaku ... som zvedavá na plienky 😀

jamaat
11. sep 2009

Ludka, to ty vlastne potrebuješ na tie pavúky super extra foťák, aby im aj prsty na nohách bolo vidno. 😅

ludmilabb
11. sep 2009

ja mam makro dakedy hodim na net tie potvorky, kazdy chlp im vidno aj oci, tych maju az osem aby ste vedeli a kukaju nimi na vsetky mozne smery 😀

jamaat
11. sep 2009

emode, Emka ani nie že ťažko, ale bola nejaká rozkokošená, hoci už mala spací čas. Inokedy o siedmej mravčí, lebo je už unavená, teraz o ôsmej hojaďuňďa rozkokošená. Ale nechala som ju v postieľke a zaspala postupne sama.

jamaat
11. sep 2009

Makro mám aj ja, ale na Emkine končatinové kmity to nepomôže. Polovica fotiek je rozmazaná. 🙂

ludmilabb
11. sep 2009

jamaat moja zaspala sama len parkrat ale uz som si zvykla ze jej treba navodit atmošku aby jej to v mozočku došlo, že si treba oddýchnuť

ludmilabb
11. sep 2009

jaaaj tak to sa ani mne nedari a s bleskom je to nie vždy ono
ale dvihanie nožičiek sa mi podarilo odfotiť a dať na FB a má ich ako hokejky 😀

mimi21
11. sep 2009

baby, zase tie nestastne pavuky 😠 😠 😠