Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
2. okt 2009

halooo je tu niekto? 😀

mimi21
2. okt 2009

ludak ja som tu
prave som dozmyvala, super program na piatok vecer, mm siel na hokej

jamaat
2. okt 2009

Aj ja som tu, práve som dopiglovala (slovensky dožehlila) 🙂

mimi21
2. okt 2009

ja si este bezim farbu na vlasy zmyt

jamaat
2. okt 2009

ludka, práve som od ludmily z KE zajednala fusak 🙂

ludmilabb
2. okt 2009

ahojte 😉
jamaat aky fusak?

hej aj nm ide super program, pocuvam za chrbtom Andyho Krausa a souseda 🙄

jamaat
2. okt 2009

ludka, ani ja nemám rada Kutyila, ale beží to tu 🙂
Tento som kúpila Emitex v sivo-krémovej farbe http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6721323

jamaat
2. okt 2009

A pozerám stránku, čo je tuto vedľa reklama na nákupy v Anglicku, ale vyjde to riadne draho, to by človek musel veľa vecí nakúpiť. A to treba ešte prirátať poplatok za zahraničnú platbu.

dm1
2. okt 2009

jamaat neprovokuj s tym zehlenim ja tam mam take kopy ale stale sa mi do toho nechceeee... ale zajtra sa budem musiet do toho pustit lebo uz nebudem mat malemu co obliect 😉

luba142
2. okt 2009

emode chcela som prihodit na tie pancusky co drazis 🙂 😉 ale ze si to ty tak ti necham

dm1
2. okt 2009

jamaat tiez som pozerala tie nakupy v anglicku - to su take palky ze sa to oplati snad niekomu kdo ma obchod a moze nakupovat veci vo velkom....

dm1
2. okt 2009

ja som teraz veci z nextu objednala cez MMB - co ponukaju ze vyber z katalogu a my nakupime a posleme. Ratali mi kazda libra x 1,28... ale som objednala len take ze 5x overal a 5x body dlhy rukav...

dm1
2. okt 2009
jamaat
2. okt 2009

dm, ja mám furt kopu na operadle gauča, že to požehlím....ale väčšinou to končí tak, že postupne z kopy vyťahujem veci a Emke ich obliekam. Pre istotu to tam ukladám tak, aby sa to nedokrčilo. 🙂

ludmilabb
2. okt 2009

jamaat budes pouzivat overaly aj fusak do koca?

mimi21
2. okt 2009

aj ja som sa na to divala, tiez si myslim ze je to dost drahe a az tak velmi sa to neoplati
my mame jednu stranku na sportove veci a aj detske tenisky a odtial robia aj dovoz na slovensko, stoji to 20 libier, a za tyzden sme mali veci doma
tricka NIke, puma , adidas za 8 libier, aj anglicke znacky Lonsdale a Everlast - mm si objednaval tricka po 5 libier, tak nas to aj celkom dobre vyslo

no a detske znackove capacky okolo 10 libier, a skuste sa pozriet u nas v obchodoch 😕 😕 😕

ludmilabb
2. okt 2009

my ked sme byvali v UK tak tam boli obchody kde napr. znacka Columbia bola uplne lacna a tu aka drazina
jaj kebyze viem tak si tam tooolko veciciek kupim, to uz su styri roky dozadu a vtedy som tam "preventivne" kupila tri oblecka (2 body a jedny dupacky) vsetko bolo Sofii hned male 😝

dm1
2. okt 2009

mimi posli stranku kukneme 😉

sak to vidim priamo na tych anglickych strankach alebo priamo tam tak ma ide urvat ake je to tam lacne oproti nam!

mimi21
2. okt 2009

www.sportsdirect.com

a platili sme kreditkou, takze poplatok za platbu nebol

tie detske tenisky su tam fakt dost dobre, ale uz som aj u nas v obchodoch videla, ze ich predavaju - a samozrejme s riadnou prirazkou 😅 😅 😅

dm1
2. okt 2009

mimi dik. a nebol drahy dovoz?

jamaat
2. okt 2009

ludka, ešte presne neviem, ako to budem používať, ale naraz hádam nie. Ten fusak určite využijem aj 2 roky, na sánky. Asi keď pôjdeme po obchodoch, použijem fusak, že keď ju vyberiem, tak je hneď v normálnom oblečku. A overal skôr na prechádzky a keď nebudú veľké mrazy. Tak nejak si to zatiaľ predstavujem. Aj overal, aj fusak je už jazdený, takže neriešim, či to dostatočne využijem, či sa oplatí kupovať.

mimi21
2. okt 2009

jamaat ten overal je krasny 😉

mimi21
2. okt 2009

idem ja kukat sex v mesta
bru nocku vsetkym

dm1
2. okt 2009

ja som tiez kupila fusak aj kombinezku z druhej ruky. este musim kupit nejaky teplejsi komplet do kocara teraz kym este nedavam kombinezu alebo fusak. a este som kupila tu zavinovacku do autosedacky - sice novu ale sak este bude jedno mimi...

dm1
2. okt 2009

dobru noc 😉

ludmilabb
2. okt 2009

jamaat ten kvetinkavy nema chybu 😉

no ja musim tiez zariesit este nemam nist, iba fusak do autosedacky a ten mi je na draka...

jedine co mam su ciapky 😵

jamaat
2. okt 2009

Tú zavinovačku do autosedačky mám tiež a tiež jazdenú. Má krásne farby - žlto-oranžová.

ludmilabb
2. okt 2009

uz mate nachstane nejake setiky na krmenie, cochvila je to tu