Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikuska19
24. okt 2009

inuska tak vas tam bolo dost...keby kazdy dal cosi malemu do vacku nejake to papierove euro.....bolo by na darceky vianocne...... 😀

ladywitch26
24. okt 2009

inus, ale ved pisem,ze ja som taku predavala pred dvoma mesiacmi. presne tu istu. za 15€ ju mali u nas v obchode. a este aj v ruzovom. ono je sice pisana,ze velurova, ale mne to fakt jak cisty zamat pripadalo. a take divne gumy boli v tych rukavoch. take velmi siroke a strasne tuhe, sa mi to moc nepacilo. ale ta prva, v modrom je v pohode.

dm1
24. okt 2009

lady a mne sa podla obrazku prave ta supravka pacila... no vidis v skutocnosti to moze byt potom ine. ja uz 2 taketo mam ale chcela by som nejaku na leto potom dam vedet 😉

dm1
24. okt 2009

nikus ked chces vacsie... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6664764 alebo skus cez lady ked ma este lacnejsie

nikanika28
24. okt 2009

inuska, nemusia...mozu ho poslat opravit...takisto ked som tam kupovala kolotoc...netocili sa motyle...a mi ho zobrali s tym, ze do 30dni sa ozvu...ale ozvali sa o 5min, ze len vymenili baterky a slo to.. 😕 😕 😕 Tak to sme si ho hned zobrali nas5, ale teraz som uz skusala aj ine baterky a vsetko mozne...a nefunguje ☹ tak 40km sa potrepem reklamovat 😠

iinuska
24. okt 2009

nikuska, a ideme zajtra na dalsiu navstevu, nase krtniatko ma 2 rocky 🙂

dm1
24. okt 2009

nika tak to je smola. a bola si aj v tom taku?

ladywitch26
24. okt 2009

dm, ono je to aj tak jedno, vsetko je to made in malaysia 😀

nikanika28
24. okt 2009

Dani hej, bola...koksooo, tam bolo naaaroda....mm si kupil rifle a malej som kupila kraasne tricko a tu cervenu mikinu s trickom, co mam v albume, tak taku istu, len tmavo fialovu a vacsie cislo 😅 😅 ...

ladywitch26
24. okt 2009

jeeej, zacali davat celuste v telke. tie prve,co este spielberg natocil... 😀

iinuska
24. okt 2009

nika, no to som nevedela, ja ze to robia iba s topankami 😨

no babule, ja sa lucim.Dobru nocku

ladywitch26
24. okt 2009

inus, dobru

ja este mrknem tie celuste,kym mi to muz neprepne.on horory velmi nemusi, ale to vlastne ani nie je horor.v tej dobe hadam bol,ale dnes uz su ine specialne efekty a popri nich je toto len film o prirode 😀

ludmilabb
25. okt 2009

Dobre rano! Sofia bola v noci hore castejsie, neviem co jej bolo...ona sa preberie a zaspat ani bohovi len na prsniku ani cumel ked jej dam jej nestaci, zlosti sa.Trikrat nadsena som nebola kebyze si aspon mozem dlhsie pospat rano ale ona uz o siedmej haka, debatuje. Clovek by aj lezal ale ona sa vzdy riadne pokakci tak ci chcem ci nechcem musim vstat.

Mimi ide s dnes poobede do BB?

kosska3003
25. okt 2009

dobre ranko tak Marika bola hore dva krat to jej stacil cumel a spala delaj to ani hore nebola len zaplakala trpsku a o pol 6 teda 5 este nemam posunute hodiny som u nakojila a spinkala do pol 8 a teraz este keca v postielke

iinuska
25. okt 2009

dobre ranko, maly bol hore o pol 7, teda o pol 6 po novom a teraz mi pred pol hodinkou zaspinkal. V noci bol hore 2x.
Z toho casu som nejaka dopletena 😀

mimi21
25. okt 2009

raneckoooooo 🙂

ludka zatial to vyzera ze do BB idem, uvidime co spravi pocasie...

mala tiez cez noc bola hore o 1, o 4 a o7 ale potom spala do 9 - samozrejme stareho casu

ludmilabb
25. okt 2009

mimi kde presne sa chystas do BB? k rodine, po obchodoch?

emode
25. okt 2009

ahojte 🙂
tak my sme pokračovali vo večernej odysei posledných dní ... zobudí sa o desiatej a nebude spať ... skúšala som ju nechať a chodiť k nej ... kdeže, vyvádzala dovtedy kým už aj tak nebol čas na krmenie ... ale potom aj tak zaspala len vo veľkej posteli ... s nami ako sa rozprávame ...

jasné, môžete napísať, že to už máme spočítané ... no ja si kladiem otázku, ideme sa stresovať pár dni metódou, ktorá neviem, či neubližuje ... alebo to idem brať tak ako to je a užívať si prítomnosť malej ... veď za dva tri roky to už bude o inom 😝

mimi21
25. okt 2009

ludka mm ide na preteky na plazove kupko a ja som myslela ci sa nestretneme niekde v meste, jamaat pisala ze sa jej neda ale ty a emode???

ludmilabb
25. okt 2009

o kolkej asi tak budes v BB?

Erika vies ze ja spavam s malou, dako nerozmyslam co bude, teraz je to pre mna najlepsie riesenie kedze Sofia v noci buntosi aj 4x a ci to mam spocitane? mozno aj hej ale Sofiu som proste nedokazala do tej postielky odlozit
a taktiez si neviem predstavit spominanu metodu u nas v praxi 😕
ked bude vacsia mozno to bude problem ale ja som spokojna ked ju mam pri sebe (materinsky cit prevysil rozum)

tebe sa da prist do mesta?

jamaat
25. okt 2009

Ahojte. Aj u nás náročnejšia noc. Malá buntošila už od štvrtej. To som ju nachovala, trochu zaspala, ale potom zo spánku stále plakala, tak som vyskakovala cumel dávať, potom som ju k sebe zobrala, ale to už zo spania nič nebolo. Nakoniec som ju už nechala v posteli chlapovi, lebo za celý čas len jedno oko otvoril, a ja som si šla na chvíľu ešte zdriemnuť do obývačky.

Mimi, čiste teoreticky by som mohla zbehnúť autobusom do mesta alebo šlohnúť chlopovi firemné auto. Ale nič nesľubujem.

jamaat
25. okt 2009

No dnešok bude asi náročný. Myslela som, že aspoň teraz Emka pospí, keď v noci riadne nespala, ale zobudila sa po polhodine. Takže prúúúser!

dm1
25. okt 2009

no ja tiez hrozna noc. maly chrnel ale ja som zase kukuckovala do stropu este o 2.... neviem kedy som nakoniec zaspala nechcelo sa mi stale kukat na hodinky.... maly sa zobudil pred 6 stareho casu nakojila som a hned spal ale uz o pol 8 stareho casu bol hore a nie a nie zaspat. mm akosi nie vstat tak som to vzdala a vysla z postele. mm stale spi 😠 ... no aspon niekdo. ked si predstavim ze som splala slabe 4 hodky a on este spi... a to zaspal pred 10 vecer pri TV... no tusim ho poobede vyzeniem s malym von a ja budem spat

mimi21
25. okt 2009

ludka tak okolo pol2 budem v BB
jamaat tk slohni firemne 😉

podla mna je to take na vazkach ci davat babo nasilu do postielky alebo spinkat s nim, ja by som to asi tiez nedokazala, keby mi mala vela plakala
a ako emode povedala treba si uzoivat ten pocit ked nas potrebuju, lebo dlho to uz trvat nebude ...

jamaat
25. okt 2009

Myslím, že keď bábu niečo je, tak je zbytočné v postieľke ho držať. Vtedy radšej zobrať k sebe.

dm1
25. okt 2009

jamaat suhlasim ja by som to urcite nevydrzala nechat plakat maleho. ved toto obdobie rychlo ubehne a potom nam aj smutno bude za tym.

mimi21
25. okt 2009

tak, tak, svata pravda dievcence

dnes sme papali jablcko, vycuckala stavu potvorka a potom ho vypluvala, ale uz pekne otvara pusinku a aj sa tesi ked vidi ze idem s poharikom

pocuj dm, ty pouzivas tie Via pohariky od aventu, ako ich cistis, vyvaras, alebo umyvas? ja uz mam jeden taky zajdeny od mrkvy ze az

tusim som ja viacej mimo z toho casoveho posunu ako mala, normalne by som spala 😅

nikuska19
25. okt 2009

Ahojte kocky
dm dakujem,ale moc na vyber mi nedavajte,lebo pojdem desi cosi vykradnut a pokupim vsetko,lebo sa neviem rozhodnut 😨

jamaat
25. okt 2009

Nejak ma cez tú prerušovanú noc ani nestihlo osvietiť, ako idem tortu ozdobiť. Idem sa teda pobŕlať v ozdobovacích zásobách, možno ma niečo napadne. 🙂

Emka je zatiaľ v pohode, hmýri sa na deke....teraz už teda na koberci. 🙂

ladywitch26
25. okt 2009

no ako citam, tak dnes bolo asi cosi vo vzduchu. nebol spln nahodou? nasa tiez o tretej buntosila, tak som jej dala napit mliecka,ale este hodinku mrncala z postielky, kazdu chvilu. ale mozno to bolo dalsim zubom, lebo rano muz pozera, a vedla toho prveho sa crta dalsia biela bodka 😅