Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
29. okt 2009

iinuska dakujeme 🙂

mimi21
29. okt 2009

siri j my sa pripajame 😵 ja mam len dost ked ti klarku vidim na fotke ake ma krasne ociska 😉

sssimi
29. okt 2009

Siri Klárke veľa zdravíčka :-*

ludmilabb
29. okt 2009

aj Sofia sa pridáva 🙂))))

zuzkaprofant
29. okt 2009

ahojte co nove idem si vas preciata lebo som tu skoro cely tt nebola neviem ani co nove mate

jamaat
29. okt 2009

Klárkam aj ich maminám všetko najlepšie!

jamaat
29. okt 2009

ludka, toto máš do série k overalu, ja už nebudem prihadzovať (ten druhý krát aj tak prihodila Monika 🙂 ) http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1445963

zuzkaprofant
29. okt 2009

ja malemu davam normalne vodu z vodovodu nech sa uci do mala lebo tu taka lucka voda nie je mi u nosia zo sk ale to pijem ja .xiixi..maly bude neskor ked bude vacsi ale prevarena voda nemoze uskodit si myslim ja stale prevarim dam do termosky a jednu do salky a tam miesam vodu na mliecko alebo cajik

inac mi kupujeme calgon podla muza je to suepr ale mne sa nezda ja sem tam davam ocot ked mame doma aj do pracky a na kanvicu to kazdy tt vyvarame lebo u nas je velmi tvrda voda do umyvacky som nedala ma to ani nenapadlo , to kde mam naliat ?

nikanika28
29. okt 2009

no co to dnes preberate? Akosi dnes nestiham....

mimi21
29. okt 2009

jamaat aby si to este nevyhrala, ja som si minule takto robila srandu, ze kupujucej dviham cenu, lebop taka baba furt prihodila po mne, az som nakoniec zistila ze som vyhrala 7novych body mothercare za 13e, ale to je myslim si dobra cena a su aj velmi pekne

volala som kolegyniam ci pridu a povedali mi ze poslali sefa kupit darcek, tak som zvedava 😀 😀 😀

jamaat
29. okt 2009

mimi, nevyhrám, lebo už som prebitá.

jamaat
29. okt 2009

O chvíľku tá aukcia končí a je tam dobrá cena zatiaľ, ak niektorá chcete. Bila by som sa, ale Emka už má dosť takýchto šiat.

nikanika28
29. okt 2009

Klarka zalomila na balkone...rozmyslam, ze ju idem uz budit.. 😕

jamaat
29. okt 2009

neodolala som a ešte raz prihodila. Už mi šibe!!!

nikanika28
29. okt 2009

zase sa tu aukciuje 😀 😀 😀 . Ja ked som zistila, kolko ma Klarka veci, tak som s tym na chvilu skoncila...aspon na tyzden 😀 😀 😀 . Dnes mi doslo toto: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1414800

sirinka
29. okt 2009

vsetkym dakujeme za gratulacie... 🙂

zuzkaprofant
29. okt 2009

blahozelam aj ja a christianko 😵

nikanika28
29. okt 2009

Siri, aj Tvojej Klarke vsetko najlepsie k meninkam 😉

monkap
autor
29. okt 2009

taktiez prajeme Klarkam vsetko NAJ- 😵

nikanika28
29. okt 2009

dakujeme Moni 🙂

sirinka
29. okt 2009

nika aj vasej klarke vsetko naj.... 🙂

sirinka
29. okt 2009

jaaaj ja uz som utahana ako kon, sa normalne tesim na vikend, ked budem mat trochu viac pomoci... a dobra sprava je, ze svokra bola dnes posledny krat v robote, takze mozno bude moct tiez castejsie k nam prist alebo si zoberie klarku na par dni....

mimi21
29. okt 2009

nikus a po tomto nejdes???
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1456407

mala mi este stale spi, asi aj ona si chce uzit navstevu 😵

mimi21
29. okt 2009

nikus klarka by mala tie body na meniny 😵 😵 😵 vsetko naj zelame 😉

kosska3003
29. okt 2009

vsetko naj Klarkam
Marika mi uz spinka tak vykladam nohy na stol a vegetim som mrtva po dnesnom dni 😉

nikanika28
29. okt 2009

Jani, dakujeme 😵 ...
Tie bodycka mam v sledovani...no ale neviem...mame ich taaak vela 😅 😅 ...uvidm, ako sa cena bude splhat.. 😀

nikanika28
29. okt 2009

Mne tiez Klarka dlho spala a potom sa nevedela ulozit, ale uz je tusim ticho..snad uz spinka

stija
29. okt 2009

ahojte, tiez blahozelame Klarkam 🙂

stija
29. okt 2009

Beatka dnes spala nic moc - doobeda necelu hodku, po obede od pol druhej asi hodku a pol a dost. az vecer, ale aj to tazko zaspavala. ale uz spinka, tak snad aspon do polnoci. asi je nieco vo vzduchu, ked tie babatka, co inak nespavaju, dnes krasne spia a ostatne biedne. aspon sa tak zda

stija
29. okt 2009

este vcera som pisala, ze se iba kojime a este asi pockam s prikrmami a dnes papala kazde dve hodky a vecer sa tiez zdalo, ze ma este malo. asi zajtra zacneme mrkvickovat 😒