Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. nov 2009

lady bratranec doniesol potajomky domov mloky a ked ho mama v noci isla skontrolovat, tak skoro infarkt, lebo mloky lozili po posteli 😅

ladywitch26
2. nov 2009

mimi, ja som v tabore chodila s mrtvym hadom,co som nasla na ceste. a potom som ho dala chalanom do izby a este som ho aj tak naaranzovala do klbka. 😀

mimi21
2. nov 2009

lady tak teba by som za kamosku nechcela 😀 😀 😀 ja mam z hadov panicky strach a aj z pavukov, blééééééééééé

jamaat
2. nov 2009

Doprčíc, práve som zistila, že link na rozprávky, čo som mala uložený, už nefunguje. Povedala som si, že to má čas, tak teraz môžem inde hľadať. A bolo ich tam veľaaaa!

Mimi, veď ty furt s Ninkou spíš, ty sa neopováž písať, že si nevyspatá! 🙂

jamaat
2. nov 2009

Tajne som dúfala, že bude Emka spať viac ako 3/4 hodiny, keďže od piatej len na chvíľu zdriemla, ale prdlajz. Stopky jej fungujú, už sa zobudila.

nikanika28
2. nov 2009

baby, bracho dovliekol domov dve modlivky, straku, biele mysi, korytnacku.... 😀 😀 😀

iinuska
2. nov 2009

jamaat, Adamko je hore od 7 a spal len pol hodinu.A to zvykol doobeda aj hodinu a pol. 😖

ladywitch26
2. nov 2009

akurat mi dosla posta. z pampers mi poslali kupony a plienky. asi sa pomylili, lebo mi to poslali dvakrat a plienku velkost 3, do 7kg...no to my uz daaavno nenosime 😀 odlozim pre druhe. ale mam aj kupony az za 9€, tak sa vytesujem. 🙂

mimi, pavuky nemusim ani ja, ale hady, mysi, to je moje 😉 a vcera muz na schodoch zahlusil taku riadnu tarantulu, vraj bol velky skoro ako dlan. no esteze som bola v robote, lebo by som aj zradnika chytila 😲

mystery7
2. nov 2009

ahojky,
dlho som tu nebola, mojmu ssa nechce spat. Hraju sa vasi milacikovia aj sami? mojho to nejako nebavi. Aked tak len par minut.
Dnes je hore od 5:30 🙄

mystery7
2. nov 2009

dnes ma potesil, ze jedol skoro cely zemiak s 1/3 mrkvi 😀 ostali asi len 2-3 lyzicky a to minuly tyzden nechcel ani vidiet, nie to este otvarat pusinku

ladywitch26
2. nov 2009

mys, moja sa vydrzi hrat aj sama,len musi mat kopu hraciek dookola a tiez nie dlho. ale ked ju to nebavi na deke, tak ju potom prelozim do kresielka a odtial zasa do cestovnej postielky,kde ma hrazdicku. tak sa mi prebavi aj hodinku niekedy. 😀

ludmilabb
2. nov 2009

ja som domov nosila psov a macky tajne dufajuc ze si nejakeho adoptujeme ale figu. Aj som si poplakala. Potom som si kupila bieleho potkana a nasim padla sanka, skoro ma s nim vysmarili ale nakoniec si zvykli a mali ho radi. Neuvedomila som si ze potkany su zvieratka s nocnou aktivitou a tak ma v noci budil chrumkanim a skakanim 😝
donedavna som chovala pavuky ale nie exoticke tarantuly ale nase krpate pavuciky na pozorovanie a kedze sa dozivaju tak jednu, dve sezony uz ich nemam.

lady netrap sa s gramofonom, ja si stiahnem nieco na nete mame rapidshare 😉

ladywitch26
2. nov 2009

jaaaj, ludka, som skoro zabudla, ze ty si pavuciarka 😀 prid sem do irska, tu by si nasla riadne exemplare... sa mi zdaju ovela viac vyzrate,ako tie slovenske. ale to bude asi tym,ze ich nema co likvidovat. hady tu nie su,lebo vraj ich vyhnal kedysi svaty patrick 😀 a ani jezkov tu vela nie je.

zuzkaprofant
2. nov 2009

dievcata mojmu uz asi vazne zuby idu mi vresti v kuse az som spotena neviem co snim robit cely je mi cerveny uplakany ani tak ani tak nedobre ☹

ludmilabb
2. nov 2009

lady pavuky sa dokazu lovit aj navzajom to preto su take vypasene 😀 😀 😀

ja tiez musim vymyslat ako malu prebavit, niekedy sa celkom dobre premoceme dve hodinky ale ked zacne byt zla po polhodine od prebudenia a nic ju nebavi taaaak.....

ladywitch26
2. nov 2009

zuzka, to homeopatikum si skus zaobstarat na zubky, ak este nemas. a daj mu hryzatko na chvilku do chladnicky zachladit, to pomoze.

ladywitch26
2. nov 2009

ludka, mne sa tie potvory vzdy na jesen tlacia do domu. ak nedam pozor, tak kym prejdem ja cez dvere, tak aj nejaky pavuk prebehne. a minule som otvorila okno a hned dva sa take riadne pchali do obyvacky. jedneho zneskodnil pes, druheho muz. ale na toho riadneho vcera na schodoch si uz ani pes netrufol..

ludmilabb
2. nov 2009

lady no čo už aj oni vedia že ide zima a treba sa niekde schúliť, majú rozumček aj nervovú sústavu

zuzka Erika tiež spomýnala chladivý gelik na dasienka, ja tiež tajne dúfam, že to bude malej zaberať keď to na nás príde 😝

mimi21
2. nov 2009

no musim aj ja nieco na tie zubky kupit, lebo ma to zastihne nepripravenu 😕

a chvilu mi nefungoval kon, iba nase forum, som sa zlakla ze mi to mm zablokoval 😀 😀 😀

ludmilabb
2. nov 2009

Janka kde na FB máš tie spacie vaky?

martinaxyz
2. nov 2009

zuzka a ked mu prejdes po dasienku cítiš niečo tvrdé a ostrejšie?

jamaat
2. nov 2009

ludka, vo fotkách na zdi, taký dlhý červený.

mimi21
2. nov 2009

mati nepoznas dr. Oleja z Krupiny? vcera sme boli u neho na pohotovosti, nejaky bol roztrzity, znamemu dvakrat recept zle vypisal...

iinuska
2. nov 2009

no nas drobec je tiez dnes nejaky mrzuty, horsie spava, neviem ci sa mu neprerezavaju horne jednotky.Ale necitim nic.

ladywitch26
2. nov 2009

mimi, si sa zlakla, co? 😀 aj mne nesiel, ale ja som si zas myslela, ze muz cosi odpalil, lebo vysaval a ked siel vytiahnut zastrcku, tak rana jak z dela a bolo po zastrcke. len sa tak zadymilo z poistky a vyrazilo nam vsetky zasuvky v obyvacke, takze aj internet. no a odvtedy mi zacal kon blbnut, tak som myslela,ze z toho.

martinaxyz
2. nov 2009

mimi- poznám bol to moj dr. do 18r., on sa na dieťa ani nepozrie, len ťuká do PC, ja ho nemám rada...

zuzkaprofant
2. nov 2009

vsetko mame ale asi nezabera chuda maly je splakany teraz akurat klavesnica zabrala na chvilku ze tu mi tuka inac muka som az spotena stoho no co dako uz musia konecne nam vyjst ale asi pojdu lebo je to take nevrete e nieco biele presvita a ma taku akoby vyrazticku tam v dasienku

martinaxyz
2. nov 2009

zuzka- tak to bude asi zúbok 😉

zuzkaprofant
2. nov 2009

no asi martina 😀 😀 uz sme sa troska skludnili lebo papame tak snad mi potom zaspinka

ludmilabb
2. nov 2009

čo dorába Sofia s ústami!!! prisahám čochvíľa bude pľuť na meter od seba 😀 😀 😀