Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
2. nov 2009

mys kazdy vecer? to by som nevydrzala... 😖

sirinka
2. nov 2009

http://www.babybazar.sk/fusak-ovcie-runo-id1263... dm ja mam takyto...

klarka ma vyse dvoch rokov a vysku 92cm... 😉 na co ti bude vacsi fusak, take velke dieta do neho uz nebudes davat 😉

mystery7
2. nov 2009

siri: kazdy vecer ☹ je to brutal
niekedy ho davam do postielky na 5x

mimi21
2. nov 2009

a ked sa vam drobci tak casto budia, tak co davate dudku???

mystery7
2. nov 2009

dudku nijako nechce

dm1
2. nov 2009

siri sak ja taky dlhy tiez nemam ja len ze ten co jamat dala bol taky tak mozno preto je drahsi 😉

mys to ti nezavidim take caste vstavanie .... by ma porazilo do tyzdna

sirinka
2. nov 2009

mys a potom uz spi?

moja toto zatial nerobila, vacsinou sa zobudi vzdy po troch hodinach a po polnoci si ju aj tak vezmem k sebe, lebo nadranom uz cucka kazdu hodinu....
a doteraz aj dudlik zaberal, ale dnes hned, len co ho zaciti pri pusinke tak jaci...asi ma uz odhalila a ja nakupene zasoby cumlov... 😝

jamaat
2. nov 2009

siri, odložíš cumle pre tretie 🙂

No ja idem dnes skôr spať. Ak budeme zase od piatej hore, nech sa aj vyspím trochu dovtedy.

mimi21
2. nov 2009

mne sa najnovsie mala stale v postielke prevrati na brusko aj ked je v spacom vaku, hlavku si bucha o tycky a place, hniezdo je uz cele zhuzvane, uz ho ani nenapravam, lebo je to ako boj s veternymi mlynmi
dnes zova zaspala na brusku, ale otocila som ju

sirinka
2. nov 2009

ja idem kuknut panelak a keby bolo keby...z netu dnes 😒

mimi21
2. nov 2009

keby bolo keby sa mi paci 😉

sirinka
2. nov 2009

mimi aj mne 🙂

ludmilabb
3. nov 2009

Dobre ranko, my sme mali zazracne z tych lepsich noci 😉 kojenie len dvakrat a vstali sme o pol osmej, fakt zazrak 😀 mm pride neskor do prace lebo ja som vzdy robila budicek a dnes nist.

mne sa Sofia v spani neprevrati ani omylom kedze je "priputana" k zavinovacke. Ale myslim si, ze ak by aj nebola zatial by to nerobila.
ja som vcera aj panelak aj keby bolo keby pozerala a v panelaku som sa bavila na Nike a Ivanke no a otazka kazdeho dielu: a Janko nevolal?

sirinka
3. nov 2009

dobre ranko...tak my uz mame prvy sniezik... 🙂

ludmila ty este stale pouzivas zavinovacku?

ludmilabb
3. nov 2009

siri na spanie stale, Sofia mi nevie spat inak, nechce...ja som ju skusala uspat bez toho revala. Nohy jej z toho trcia ale kym ma okolo seba nieco o co sa moze opriet je spokojna...

vy uz mate sneh fíha 😉

sirinka
3. nov 2009

ludmila no pekne snezi...ale pochybujem, ze by sme mohli z toho postavit snehuliaka 😝

jamaat
3. nov 2009

Dobré ránkooo!
U nás tiež parádna noc! Emka sa zobudila okolo ôsmej (neviem presne, lebo ja som sa zobudila o 8,10 na to, že si džavoce v postieľke, potom som znovu zadriemala a zobudila sa o 8,30) s jednou papacou prestávkou.

A dnes je hnusne, hoci hlásili polooblačno a ja som chcela ísť na kyslú vodu do Moštenice.

ludmilabb
3. nov 2009

a ja by som mala skocit na postu po posledne baliky z aukcii 😝

my akurat spime prve kolo, zatial 15 minut
Janka no musia nam to dievcence vynahradzat akoby to bolo, kazdu noc buntosit

nikanika28
3. nov 2009

ahojte...my uz mame za sebou ranny hodinovy hysak..nechapem, co jej je...ci dasna, brusko... ☹ Zase sa mi zda, ako som mala ten zapal, ze mam zase menej mlieka, mozno je aj hladna... ☹ ja uz fakt neviem...zase mam sto chuti prestat s kojenim 😢

borocka
3. nov 2009

Ahojte, tak nasa noc nestala za vela rovnako ako ta vcerajsia. vstavali sme 2x a parkrat som musela podavat cumel lebo sa rozreval zo sna....to je jeho najbrutalnejsi plac. vzdy sa zlaknem co sa stalo, a on len spi... no a o siedmej sme uz ranajkovali.

ozaj ked som pri ranajkach...kolko jedal ste nahradili uz detom? 1? 2? moj pato by nebol proti keby uz mlieko nemusel pit vobec. vsetko mu chuti, zje to co mu neutecie.
ake prikrmy davate? mne uz dochadza fantazia, neviem co by som mu este mohla dat. papame kase, banany, jablkovo-mrkvove struhanice, vsetky presnidavky, zemiakove kase so vsetkymi inymi druhmi zeleniny, paradajkovu polievku, zeleninove nechce (su prilis riedke), a uz neviem co mu mam skusit dat aby mal zmenu. poradte!!!!!prosiiiim!!!

sirinka
3. nov 2009

klara sa skumavo zahladela na padajuci sneh a po chvily vyhlasila...vonku pada prach... 🙂

borocka my este furt iba kojime

baby...magda bola hore v noci asi 14x ked pocitam aj ten vecerny maraton...a rano o 5:50 uz vyspata 😕

ludmilabb
3. nov 2009

siri čože 😅 jéjdamenki

borocka takže u vás to zrejme nebolo až také brutálna noc keď porovnám teba a sirinku uf uf
ja tiež iba kojím ale už chcem ten zemiak skúsiť ako bude Sofia reagovať

borocka
3. nov 2009

siri to vazne?? a malej sa nemali?? ani si nic neskusala, ze aka bude reakcia??? a doky ti co hovori? neodporucal uz zacat?

ja som citala ze v 6om mesiaci zivota je uz najvyssi cas nieco pridat, lebo vraj sa kompletne minu zasoby zeleza a materske mlieko ho neobsahuje.

sirinka
3. nov 2009

borocka moja dr. je zastanca vylucneho kojenia prvych sest mesiacov, pokial dietatko prospieva.
ona proste vcera bojkotovala postielku...lebo ako nahle som ju zobrala k sebe, tak spala...

monkap
autor
3. nov 2009

siri: 14 krat 😨 😨 a to kedy spala???

monkap
autor
3. nov 2009

lenka zatial papala iba zemiak, mrkvu, cuketu, brokolicu .... dnes skusim asi aj jablcko na olovrant .....

ludmilabb
3. nov 2009

baby vy ste väčšinou začínali s mrkvičkou prikrmovať?

monkap
autor
3. nov 2009

ludka: ja som zacala zemiakom

zuzkaprofant
3. nov 2009

cafte mi sme boli u doky tak mame 7340g a 71cm a ze uz ma pomalicky jest vsetko a aj viacej krat do dna tak skusila som mu dat krupicu tu papa ale mliecko nechce ked mu zase dam jkrupicu tak chce neviem preco mi uz mliecko dako nechce pit iba cez lyzicku 😀

jamaat
3. nov 2009

Ja idem dnes robiť krumple s bryndzou, tak jeden (bez bryndze 🙂 ) skúsim Emke dať, ako sa zatvári.