Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
10. nov 2009

iinuska ten je v pohode a robi dobru kavu, ale mne vadi, ze idu do neho tie kapsule...ja mam delonghi a som spokojna.
tie kapsule strasne predrazia kavicku...

sirinka
10. nov 2009

najlepsi kavovar je taky, co si sam aj kavu zomelie...ale to je uz privysoka cenova kategoria pre mna 😝

dm1
10. nov 2009

mimi ja davam spenat od hami so zemiakom lebo v hippe bola tusim smotana... nozno to bol iny len si nepamatam. ja som sa prvykrat zlakla ked kadil po spenate 😉

sssimi
10. nov 2009

Siri my máme taký a kávu pije len mm 😅 Ale keď si to zrátal, že čo dá za kávu niekde v bare, tak spočítal, že do 2 rokov ho má zaplatený. Pije 3 kavičky denne.

sirinka
10. nov 2009

sssimi tusim k vam pridem na navstevu 😝

monkap
autor
10. nov 2009

ja budem davat BIO spenat mrazene listy v takych sulkoch ... tento http://bionatura.cz/bio-spenatove-listy-porce-p... ... so zemiakom urobim ... prip. zemiak a zltok .... aj patkovi som ho davala a chutil, stale lubi spenat 😵

sssimi
10. nov 2009

Príd 😀 Manžel je strašne vytešený keď môže niekomu kávičku spraviť a ešte keď mu ju pochvália.... to je v 7mom nebi 😀 Ja len takú veľmi mliečkovú kávu pijem a asi raz za mesiac 😅

Inuska aj manžel uvažoval nad Dolce, ale keď sme si to prepočítali tak ee... A aj tak za pár rôčkov prestanú kapsule vyrábať a môžeš mašinu vyhodiť... Zas príde niečo nové.

dm1
10. nov 2009

monkap a kde sa da kupit ten spenat? ked ja som vsade citala ze do roku len v pohariku kvoli dusicnanom tak neviem....

mimi21
10. nov 2009

inak este k tej vianocnej vyzdobe, ja som si uz minule v DM kupila vianocne servitky, boli velmi pekne
a teraz som viedela ze v Tescu maju take misky s vianocnymi motivmi na kolaciky, ani nie drahe, tusim 4e,
zajtra ide mm do BB tak som sa uz pribalila do auta a obehneme aj tesco ked jamaat pisala ze aj vecicky su zlacnene 😀

dm ja som dako nevedela v obchode spenat najst, bola som v DM, tam toho maju na mraky, tak som bola rada, ze aspon daky som nasla, idem omrknut ci ma tu smotanu v sebe, ale pisu od 4 mes.

monkap
autor
10. nov 2009

dm: pri patkovi som ho kupovala v kauflande, v hypertescu ... ale teraz ho nemaju 😖 snad len docasne a nevyradili ho z ponuky ....
neviem, ja som patkovi nikdy nedavala z poharika ... on mi ani tu zeleninu kupovanu z poharika nechcel (dostali sme nejake, tak som mu to skusala dat, ale nechutilo mu to - iba doma varene chcel ... ovocie aj kupovane v pohariku ale zeleninu eeee)

zuzkad
10. nov 2009

juuuj dm, to mi nejak uniklo 😒 😒 vojtovka..nooo to nie je nic prijemne, ale hlavne je, ze to pomoze 😉 😉 ..ozaj moj drahy pracuje prave s elektronikou a ppodobnymi vyrobkami a pytala som sa ho na nazor dolce gusto a presne ako pises hovoril, kava je sice velmi dobra z toho, ale ked si spocitas tie naplne je to dost drahy spas...cize radsej obycko kavovar 😉 😉

ja uz som na nervy tu stale od rana prsi aaaaaaaaa 😠 😠 😠

monkap
autor
10. nov 2009

dm: ved to je BIO ... tam by nemali byt dusicnany ... ale ktovie ako to je 😒

a viem, ze zase niektore deti su take, ze chcu len kupovane z poharika a doma varene nechcu ... kazde dieta je ine ... mne tu kupovanu jednoducho nechcel

iinuska
10. nov 2009

Sssimi, a aku znacku mate?

iinuska
10. nov 2009

zuzka, tak ani vonku ste neboli?

svagrina ma krups, a je s nim spokojna

sirinka
10. nov 2009

ja som tiez pouzivala mrazeny spenat, podla toho, aky mali v obchode 😉

dm1
10. nov 2009

tak som prave maleho uz uspala na noc lebo bol mrzuty stale tu mrncal. ani kasu som mu nedala lebo som nemala odsate a ked mrncal sa mi nedalo sustredit na vykon 😀 . tak som ho nakojila a uz spinka

asi tiez zacnem normalne mrazeny kupovat ale radsej by som ten bio od monky a mozem si to urobit podla seba. v tom od hami je zase jablkova stava... ale cisto samotny som nikde nenasla. ale zase jablko sa moze tak by to malo byt OK

dm1
10. nov 2009

baby kuknite tento bubon maju ho v tescu a baby co ho kupili tu z dca tak ho chvalili ze maly sa s tym pekne pohra

https://www.youtube.com/watch?v=THBYJ9h1488
mimi21
10. nov 2009

dm aj moja je uz v postielke... tiez uz bola mrzuta
ani kasu mi nechcela...
aku kasu vy davate ? mne mala nechce tu prvu od nutrilonu, mne celkom chuti, dnes mi vykopla poharik, tak som bola cela od kase 😅

dm1
10. nov 2009

mimi obycajnu ryzovu od hami bez cukru, ochucovadiel a s MM nemliecnu. vcera som prvykrat s vycitkami svedomia 😀 dala od hami bananovu s cukrom 🤐 lebo som nemala uz ryzovu som myslela ze mi to bude hltat a on zjedol este menej ako ked tam cukor nie je. tak som dnes v tescu pekne kupila tu obycajnu a potom mu budem do toho davat cerstve ovocie. len najskor musim odskusat ci nebude mat zlu reakciu nam lebo ovocko som este nedavala. teda ak neratam mikroskopicke kusky banana a jablcka ked som jedla ja 😉

jamaat
10. nov 2009

My máme podobnú hračku ako je ten bubon. Je ešte lepšia v tom, že je to valec, ktorý sa dá kotúľať (tým nabáda dieťa k lezeniu) a popri tom jemne hrá tak klinkavo - podobne ako na xylofóne. Emke sa to veľmi páči. Kúpila som to na MMB. Ale aj ten teskácky je dobrý, už som to pozerala, a za fajn cenu.

monkap
autor
10. nov 2009

aj moja uz spinka 😵

dm1
10. nov 2009

jamaat to by bolo fakt lepsie taky valec. a nevies firmu? skusim pozret na nete.

zuzkaprofant
10. nov 2009

cafte tak som doma z cvicenia tak 15min cisteho casu som si pocvicila inac som maleho nahanala po karimatkach lebo on bol max aktivny kazdy sa nan naom zabaval aky zlaty potom chytim max hlad vypil 2 flasky mliecka a isli sme domov tak bilacina nabuduce sa nikam nejde lebo iba stres mam stoho a cvicit budem doma ked sa bude dat ☹

ludmilabb
10. nov 2009

moja je uz tiez v risi snov

Danka, tak super ze po neurologickej stranke je vsetko ok 😉

baby co uz dokrmujete ak vam zvysi viacej tak odkladate aj na druhy den alebo vzdy cerstve robite???

Janka ale aj moja sestra sa chysta robit Emke tortu aspon mi tak vravela 😀 no a z Emky nam rastie vodnik ako tu citam 😝

mimi21
10. nov 2009

baby co kojite pouzivate este mast na bradavky??? mne mala tak dokusala bradavku az do krvi 😒 ja uz len obcas po sprche mastim... ale mam ich poriadne suche...

monkap
autor
10. nov 2009

ludka: ja zatial robim kazdy den cerstve ...

ludmilabb
10. nov 2009

zuzkap maly ta riadne pocvicil...no ale ak uz vala sudy tak je velmi sikovny 😉

monkap
autor
10. nov 2009

mna tiez vcera aj dnes par-krat pokusala 😠 ale len tak "zlahka" ...

mimi21
10. nov 2009

ludka ja nechavam max na druhy den a zohrievam vo vodnom kupeli

ludmilabb
10. nov 2009

mimi ja uz nemastim daaavno nie je treba, uz ich nemam take podrazdene ako na zaciatku

monkap ja mam zamrazenu mrkvu a Sofia kym sa rozje to bude zatial o jednej dvoch lyzickach