Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
19. jún 2009

zuzu a kedy idete na sk? daj potom vediet,ako vam to maly zvladol. my ideme az v septembri, to uz bude vacsia, ale zas aj dlhsia cesta nas caka. 35hodin. chceli sme ist v auguste, ale to este nebudem mat rodny list pre malu vybaveny. trva im to strasne dlho na tej specialnej matrike a bez neho by nas nepustili nazad. ty mas vyhodu, ze vas v aute nemusi nikto zastavit a kontrolovat pasy, ale nam ich budu kontrolovat na obidvoch trajektoch a aby si nemysleli, ze som malu uniesla,ked pre nu nebudem mat nijaky doklad totoznosti

zuzkaprofant
19. jún 2009

no mi rodny list este nebudeme mat len ten nemecky bo to tu tiez dlho trva 😠
dieme teraz 11.jula no a cesta trva tak 10hod ale kedze mi budeme mat prestavky na kojenie a ja kojim aj hodku tak snad dojdeme za 15hodin 😀 😀 snad maly prespinka bo teraz stale chodime autom ked sa da a malinky pekne spinka tak uvidime ci to zvladneme

ladywitch26
19. jún 2009

bambi, to nemyslis vazne, ze tie pampersky su take drahe? 😲 tu vyjdu 2-5kg na 5 eur a minule som ich kupovala v akcii za 3.40. my sme od dnes zacali davat uz velkost 3, od 4-9kg, lebo mala ma uz 5kil a veeelke brusko ked sa napapa a uz aj dvojky jej boli male. tie stoja 6.99 a v akcii ich mali po 4.69. to aby som sa nabalila plienkami, ked pojdeme na dovolenku. no ja vazne zacinam uvazovat, ze to budem vozit na slovensko. mam kopu kamosiek teraz tehotnych, uz som aj jednej slubila,ze jej nejake veci donesiem.

ladywitch26
19. jún 2009

zuzu,my sme mali teraz skusku, 7 hodin v aute,ked sme sli na ambasadu do dublinu, tiez vacsinu prespinkala, ale ja som ju krmila z flasky a odstriekavala si mlieko. normalne sranda, pocas jazdy na dialnici, prso vonku a len som muzovi vravela, obehni toho kamionistu, lebo ten mi bude cumiet rovno do auta, prerad sa do druheho pruhu, tento mi moze cumiet do auta atd. no zazitok 😀

zuzkaprofant
19. jún 2009

lady to take lacne mate v irku ved som citala ake lacne oblecko tu v nemecku je drahsie ovela a nie nie zase take drahe ako na sk si myslim jasne ze znackove vci pre babo su drahe ale take male babo take nepotrebuje si myslim ja nakupujem v h und m tak maju pekne vecicky a stale su zlavy tak sa to oplati 😉 zajtra chem ist do c und m skoda ze tu mexx u nas je taky drahy v GB je to super lacne 😠

zuzkaprofant
19. jún 2009

mi mame tmave skala ta to nebude vidiet a ako si zohrievala v aute mliecko davala si take zimne?

ladywitch26
19. jún 2009

zuzu, tu je najvyssia porodnost v celej europe, vela obchodov pre deti, velka konkurencia, tak preto take nizke ceny. ale maju tu zauzivane akcie kadejake. napr. v nasom obchode su 2tyzdnove akcie vzdy na nejaky tovar a zakazdym je nejaky druh tovaru znizeny na polovicu, alebo o 33%, alebo mas napr. kup 2 dostanes treti zadarmo a pod. a plienky,tie vacsie velkosti, co su v jumbo boxoch, napr. po 140ks, tak tie stoja normalne 15eur, ale ked je akcia, tak za 10eur kupis. a to hovorim o pamperskach,ktore su najdrahsie. tesco plienky ani neviem, kolko stoja, ale urcite ovela menej.

ladywitch26
19. jún 2009

zuzu, mali sme autochladnicku so sebou, tam som mala uz vo flastickach pripravene a termosku s horucou vodou, v nej sme potom zohrievali mliecko. a odstriekavala som si skor kvoli sebe, lebo malu teraz nekrmim z prsa, kvoli tomu refluxu ju musim krmit po sediacky a nenapada ma nijaka poloha,v ktorej by sme to zvladli. mala je uz tazka a bez klobucika aj tak nechce pit, dost sa mece pri kojeni, tak by som musela byt asi chobotnica, aby som ju zvladla.

zuzkaprofant
19. jún 2009

super napad ja to tak potom tiez urobim bo ja kkojim maleho max dlho a potom je aj tak hladny ta ja tiez dam do chadnicky predom odrstrieknute mliecko super napad dik 😀

ladywitch26
19. jún 2009

zuzu,nemas za co, clovek musi kadeco vymysliet,ked nema ine moznosti 😀 vodu doma zohrievam v mikrovlnke normalne, na flasku staci tak deci. ale niekedy si dopredu tiez pripravim do termosky a ku postielke, lebo obcas je mala mrzuta a ked nema hned, tak koniec.no a kym by som ja dosla do kuchyne, mikrovlnke to tiez trva minutu, no to uz mame dve minuty navyse a mala by sa mi dovtedy aj zasla placom 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. jún 2009

ja mam taky ohrievac mi doma nemame mikrovlnku 😀 😀 ty kojis ze nedavas umele mliecko?

ladywitch26
19. jún 2009

nedavam umele, zatial mam svojho viac nez dost. uz sice tyzden nedavam do mrazaku, lebo mala mi sprace viac nez 7deci denne, tak to zas tolko uz nemam, ale tie prve tyzdne som naskladovala do mrazaku skoro 3litre. ono sa to niekedy zide 😀 kym nemusim, tak jej umele nedam. predsa len sa ziadne nevyrovna materskemu a zatial ma nebudi kazdu hodinu. suseda irka skoncila s kojenim v 6.tyzdni, lebo jej mala pytala uz kazdu hodinu aj v noci a ze to sa uz psychicky nedalo zvladnut tolko nespat.

zuzkaprofant
19. jún 2009

no to verim ja spim velmi malo tak 3hodky a kojim a potom 2 hod a kojim niekedy mi spinka aj 5hod ale to ked dam flasku s mojim mlieckom to sa tak napapa ale ked kojim tak malo vytaihne je skor hladny

inac odsavas a tak davas ci cec cicik ti taha mala

ladywitch26
19. jún 2009

uz tyzden len odsavam. chcela by som ju neskor zasa normalne kojit,ak to nezabudne. vraj ten reflux ustupuje po 3.mesiaci, tak uvidim. ak to bude lepsie, tak bude zasa pekne z prsa. ale ja som ju mohla kojit jedine po leziacky a to teraz nejde. to by mi grckala v jednom kuse a potom by plakala,ze ju pali zaha.

zuzkaprofant
19. jún 2009

preco po leziacky ja praveze tka vobec nekojim bo moj nevie tak chytiti cicik ja po sediacky tak ze som zohnuta alebo mojho maleho tak vykoprcnem na mna ale uz ma poriadne chrbat boli stoho a ruky 😀 lebo stale zabudnem si zobrat vankusik moj grcka ale uz menej sa mi zda sem tam negrcka zalezi od dna
teraz mi spinka pekne pri mne v sedacke taky zlatusik je a ja si varim polievocku na mliecko bo zas emam malo mliecka rano soma mala tak 60ml 😖 tak sa tu nalieval vodou dnes musim vypit 3 litre boja velmi malo pijem 😒

ladywitch26
19. jún 2009

no mne to mlieko strasne rychlo tecie a mala nestihala pit, sa tym dusila, kaslala mi a mala vela vzduchu v brusku a z toho koliku potom. ked lezim,tak tecie pomalsie.

kosska3003
19. jún 2009

ahojte maminky ako mate asi tiez nemate casu tu byt ako ja no uz mame ine starosti ako ked sme boli tehu moja spinka tak som sem nakukla a bavim sa s fotkami skusim dat aj do albumu nieco ak sa mi mala nezobudi uvidime pekny den a vikend

mystery7
19. jún 2009

cau koska, ani ja nestiham net. maly ma zabava 😀 snad sa to zlepsi - neskor 😅
aj ja chcem poprihadzovat nove foto, len ich musim upravit

mystery7
19. jún 2009

mozem jest rybu pangasusa?? a kysle uhorky???

dm1
19. jún 2009

mys ja som jedla kysle uhorky aj grilovaneho kapra a v pohode.

monkap
autor
19. jún 2009

mys ja pangasia jedavam, uhorky som neskusala ...

kosska3003
19. jún 2009

mys no ved to ja som uz niake hodila teraz mala spinka ale uz sa budi ale mam tu neter tak mi ju vozi v kociku kym sa uplne nezobudi

mystery7
19. jún 2009

ja mam maleho na hrudi 😅 a mam jednu ruku volnu 😎

kosska3003
19. jún 2009

mys ja niekedy pisem ked malu kojim aj vtedy mam jednu ruku volnu

mystery7
19. jún 2009

😀 vsetky to mame rovnako 😀

emode
19. jún 2009

nam davali uhorky aj v porodnici 😉

emode
19. jún 2009

baby neviem, ako vam teraz deturence spia cez den ale ja malu nejdem uspat 😖 uz mam pocit ze som totalne neschopna 😒 uz druhy den sa iba mece, simrikuje nohami rukami a nie a nie zaspat potom je samozrejme nervna a podrazdena este viac 😢

mystery7
19. jún 2009

prihodila som nove foto 🙂

mimi21
19. jún 2009

caute maminy
moja mala stale dava hlavicku na jednu stranu, aj ked jej ju otocim , hned je zase otocena, nechcem aby mala zalezanu hlavku, nemate nejaky tip?
skusala som ju uz davat aj na bok, ale to vraj nie je dobre na klbiky
a svokra ma minule dobre ze nie zdrbkala, ze ci chcem aby mala capatu hlavicku
moze si hlavicku zalezat aj ked ju ma naboku?

mys aj ja jedavam pangasiusa a nic malej nie je

a broskyne sa mozu? dnes som kupila krasne... 😝 😝 😝

mystery7
19. jún 2009

teraz je uz najedeny, prebaleny a stale place, co mam robit???

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...
ja pouzivam vankus a polohujem ho na obe strany