Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
15. jan 2010

A počúvam Vrešťála, fajne sa to počúva, niektoré ako Nohavica, niektoré country....a iné.

luba142
15. jan 2010

ahojte babule 🙂

my sme tiez nemali akosi dobru noc a vstavala uz o 6 takze teraz spinka a ja som vas konecne docitala

Ludka to mas fajn ze lubi ovocie nasa tieto kupovane nechce tvari sa akoby som jej davala citron, ona nanajvys zje jablko s bananom, ani jablko samotne nechce je to pre nu kysle ale pomaly ju chcem naucit a popridavam tak tie keksy aby si zvykala ze nie vo vsetkom je banan. Zato zeleninovo masove toho vie spratat dost

a ani ja som este nebla to zvysenie vybavovat pojdem asi buduci tyzden

iinuska
15. jan 2010

ahojte, Adamko bol dnes uz od pol 6 hore. Prvy spanok je uz za nami. Lahla som si k nemu, ze podriemem, ale za 30 minut co spal som si nestihla ani poriadne nasuchorit decku 😒 . Tak som dnes mierne ocapena 😔

ja uz mam pozehlene a som si uz aj hlavu stihla umyt. Adamka dnes moj turban nejako nezaujimal.

luba142
15. jan 2010

baby ktosi sa tu pytal na jogurty ze ake mozu papat mne povedal doki ze len biele a zamiesat do toho nejake ovocie, ze nemame davat ochutene

ludmilabb
15. jan 2010

ja som kupila v Tescu nejake jogurty od Nestle a su urcite ochutene, tak neviem

ludmilabb
15. jan 2010

vrešťala nepoznám

iinuska
15. jan 2010

vraj najlepsie su zvolensky, Holandia alebo Sabi. Ja som este jogurt neskusala davat

mimi21
15. jan 2010

no Nina uz spi, stalo nas to dva pady v postielke, lebo sa zavesila na kolotoc a postielka bola komplat aj s Ninkou zaliata od caju, lebo som ho zle zakrutila 😠
ale uz spi, tak som zvedava dokedy...

ludmilabb
15. jan 2010

ja som si naucila Sofiu na satku a cez den doma len tak zaspava, uz ma nebavilo na fitlopte skakat a hadzala sa mi v rukach ako ryba na suchu len to samostatne zaspavanie u nas v nedohladne 😢

juska3
15. jan 2010

caute kocky 🙂
my sme mali noc dobru, a v poslednom case sa Alex rano zobudi a hra sa s mackami, co mu visia nad hlavou a ja sa na to zobudim, potom ho vezmem k sebe do postele a papa, potom sa hra a ja este driemem, to na mna krici, co si to dovolujem, tak mu zapnem radio a na to cumakuje, ze co to a po osmej vstaneme

inac, vcera zvalil palmu 🙂 😵 tak som na neho robila akoze krik NONO, hladel na mna, ze co moja co ty chces, potom na palmu, ze co sa to tam vala, tri listy mu ostali v ruke, tak som mu hovorila, ze to kvietok boli, tak ich pustil, ja som nic nespravil 😎

lubi, ja som sa pytala na jogurty, aj mu ich zacnem davat lebo ich ma rad, ja vzdy ked jem, tak mu musim dat 😉

ludmilabb
15. jan 2010

juska ja tiez vravim Sofii, nie a teraz radsej nono lebo na nie reaguje nas pes a nechape co zle spravil 😝 skoda ze Sofia tomu zatial ani tolko nerozumie co Blazika
mne ked sa Sofia preberie tak kdeze by ona vylehovala uz som skusala ze si ju nebudem vsimat a budem dalej lezat ale ona zacne mrncat lebo je vo vaku

jamaat
15. jan 2010

Emka ešte spí, to sme teda nečakali! ........Polovicu bytu mám povysávanú, druhú môžem až potom, keď sa zobudí. Pes už otravuje, že by bolo načim von ísť. Tak keď sa Emuš Leuš preberie, pôjdeme na prechádzku a keďže je pekne, tak na dlhšie. A poobede asi do mesta zbehnem.

Jogurty som ešte neštudovala, čo a ako, zatiaľ ma nelákalo dať jej ich.

ludka, ak počúvaš Nohavicu resp. sa ti páčia klasickí pesničkári, tak ti to napálim. Ani ja som to nepoznala, Roman bol na ňom v Klube, tak doniesol CD. A milo ma prekvapilo.

ludmilabb
15. jan 2010

ja som onehdá počúvala hlavne Kryla až potom prišiel Nohavica a teraz najradšej počúvam Sofiin folk 😝

luba142
15. jan 2010

ludka ja som pisala len o jogurtoch co su klasicke co mi jeme ze sa maju davat neochutene a tie detske Nestle a podobne to je jasne ze su sladke a ochutene ale je tam aj od kedy sa mozu davat a su myslim od 8 mesiaca ale ja to nebudem kupovat lebo sa mi nepacia teda aspon tie Nestle dezerty vanilkove ma moc nenadchli chutovo ( sme ich dostali takl sme chutnali ale mala ich vtedy este nemohla papat)

ludmilabb
15. jan 2010

mne Sofia spi hodinu, to je divne 😀

mimi21
15. jan 2010

no tak 3/4 hodiny spania, ale aspon daco...

ludmilabb
15. jan 2010

lubi niekto spominal ze dava Activie

ja si nepamatam kedy naposledy moje dieta spalo hodinu vkuse 😅 vzdy som ju musela nakojit aby este pospala

jamaat
15. jan 2010

Emka 1 a 3/4 hodiny. 😲 ...No ideme von, lebo denyho aj rozdrapí.

sirinka
15. jan 2010

jogurty su dobre aj juhoceske... 😉

ludmilabb
15. jan 2010

rano chodi von so psom Janko, to len tak na otocku

luba142
15. jan 2010

ludka ja neviem ci su activie dobre pre take male dieta ale klasicke nejake dobre smotanove mnam

siri- ake znacky myslis ja mam rada ceske jogurty a z nasich su dobre zvolenske a niektore aj rajo ale musia byt smotanove a co najviac tuku aspon tych8- 9 percent minimalne, nizkotucne vodove nemam rada

zuzkad
15. jan 2010

caftee, tak som si pospala s malym...ten este v spanku pokracuje a ja som sa najedla konecne toho maska na stave co som varila dnes...fakt som to dobre spravila a aj svokra ma prisla pochvalit 😉 😉 😉 😉 😉 nooo 😉 zacina byt zo mna gazdinka 😀 😀

S jedenim ja u maleho zatial nemam problem papa mi vsetko a niekedy mam pocit, ze aj dooost ...nema problem hodit do seba aj dva kelimky toho nestle dezertu, maly ich miluje...cokoladovy, vanilkovy, banan s jogurtom a teraz dnes mal new kostovku jahoda s jogurtom,...ma to rad a este si pri tom aj mlaska a chuti ...ehm ehm mnam ..no bohovsky je...vie co je dobre 😅 😅 😅

chcem ist von s malym a k mame sa prejst pesi a uz mam aj vsetko pripravene len obliect maleho a ist a on si spinka 😅 o vzdy ked sa niekam chystam, ale keby som bola doma a chcem si dat kavu a zacnem citat knihu tak uz je hore a nenecha ma 😅

rybca
15. jan 2010

luba - zvolenske su aj moje najoblubenejsie, len tu v NL ich nedostanem..🙂

tak sme spat z plavania..🙂 super bolo, kopec pozitiv a jedno negativum...🙂 tu sa s detmi neparu, hned isiel maly tahom pod vodu a super, len sa hned otacal za instruktorkou, ze co to s nim urobila..🙂))) a potom sme sli do vyrivky sa pomasirovat trosicku...🙂 a to negativum - maly sa ma drzal za retiazku, ako keby to bola oprata od konika a pravdaze, ze mi ju roztrhol...🙂 nevadi, aspon ma priatel uz vymysleny darcek na narodeniny len privesku mi je luto, ten je niekde nenavratne vo vode..🙂

jamaat
15. jan 2010

No ja som dnes nejaká usilovná, až mi je to divnô 🙂

Emča spí, varím obed. Z prechádzky sme došli skoro bez psa, ale na poslednú chvíľu dobehol, keď už som bola rozhodnutá, že ho nečakám a idem het a už sme aj pár metrov od auta boli, Emka bola hladná. Dnes je krásne. A hore na Šachtičkám vidno stromy omrznuté, tak ma to tam láka. Možno vybehneme cez víkend, ak bude pekne, dnes sme nestíhali.

ludmilabb
15. jan 2010

ja som as vybrala "na prechadzku" len popri ceste do ochodu a lekarne a cestou tam Sofii cely cas svietilo slnko do oci tak nervacila ale pospiatky sa mi ist s golfom nedalo naspak uz bola v pohode...len strasne nervaci vo fusaku, zahodi rukavice a trha fusak

jamaat
15. jan 2010

Na franforce? 🙂

Emču nechávam segruši a idem do mesta.

ludmilabb
15. jan 2010

ale tie fifiky na zakvacenie driapala

no ako je tebe dobre 😵

mimi21
15. jan 2010

no my sme boli vonku, prisla mi cest. postielka, len sme ju este nestihli rozbalit 😅

mala tu akurat pri mne na zemi obzuva penove puzzle, my sa s mm chystame znizit jej postielku, lebo sa bojim ze mi z nej vylezie 😅

rybca
15. jan 2010

mimi - my sme uz znizili pred par dnami a vyzera to tak, ze sa mu tam viac lubi..🙂

mimi21
15. jan 2010

no rybca, ale my pojdeme uplne uz na to najnizsie poschodie, nemyslela som, ze to pojde tak rychlo 😀